• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, to je naprd, oni sami určitě děcka nemají, že? Vůbec jim takový věci nedojdou, možná bys to mohla zkusit jim říct :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ajo, tak dobře, no, já jsem to tady nechtěla moc ventilovat, kdyby někdo známej šňupal, ale co už, stejně tady mám fotky, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono to zas tak zvláštní není, že - Návratová :wink: :grinning: u mě to tak divně nezní, ale Návrat je ještě hezčí :grinning:
7. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Kris, tak to jsi mě teď teda "potěšila". Našeho vyúčtování se trošku obávám :confused: navíc teď máme dost výdajů, tak by se to moc nehodilo :rolling_eyes: ale s tím už teď prd udělám :confounded:
7. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jééé, Kris, tak to je ještě lepší, pže moje kámoška se jmenuje úplně stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když teď jak se vdala, tak už je zase jinak.
7. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ajo, jj, je to hrozná pálka, budem to muset vzít ze stavebka, co jsme vypověděli, a na dovču zbyde zase prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No ono je tohle příjmení docela rozšířený na Ostravsku, tchán odsud taky pochází :grinning:
7. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Kris-ale maji-19,18 a 6 let -ale je jim to proste suma PUMA :frowning2: Oni treba dneska tooh Domcu hledali kde je aby mu dali mikynu a vubec nevedeli zeuz je pres pul hodky s nasima na prochazce.Proste ho vypusti ven a on se tam nekdo o nej postara-jasny Stepa taky lita venku ale je naucenej ze proste kdyz nekam jde tak se zepta a kazdou chvilku ho kontroluju jestli je u baraku.On teda hlavne porad mele a to i kdyz je sam takze to je v pohode a vim o nem :wink: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Kris tak to je palka teda :confused: Ale jo je to proste fakt ze jak se to se... tak se to se.....vim o cem mluvim :confounded: :confounded: :confounded:
7. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Já to taky Kris čekám už se uplně děsím, ted to byly 4600 za elektriku, tu vodu a topení nechci vidět...jinak zatím zustaneme s taťkou doma oba , do práce bude muset jít jak nastoupím mateřskou, pže v té chvíli nám vemou rodičák na Janinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... dokud budu ma neschopence, budeme doma oba

Ani to znám , u nás zase práskají dveřma, každý den , každý večer, Janině vedle hlavy...

Nic , Janina už chrupe a já jsem KO valím do postele...brou brou....
7. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
a to jsem dnes napustila vanu, že se s Janinou vykoupem, a voda byla krááááásně oranžová...tak jsem jí zase vypustila a šly jsme se oblíct, dnes jdem jako čuňátka, jde vidět za to tady platím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na to že kubík teplé stojí 500,- a teče taková sr*čka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Jani-no a hlavne jak pises-platis nehorazne prachy a pak tohlento :confounded: :angry: :angry:
7. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Aha, vidíš, a to jsem ani nevěděla, že je tady rozšířené, dokud jsem nepotkala kámošku :slight_smile: a teď tebe :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahojky tak jsem doma..
cviceni hodku aerobic a pak hodinu konzultace a vazeni,
teda ale byla to makacka jak svina..
po ceste tam jsem koupila skrinku a ty boxy a nakoupila cestou domu..
dojedu dom tady jak po vybuchu..petan sice uz spinkal ale hracky a bordel vsude :angry: :angry: :angry:
7. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ani tak to jsou fakt bezohlední, my teda po 19 hodině ani nevysáváme, a to už jsme tak dělali i když jsme neměli děcka. Záleží fakt na lidech a když jsou takoví, tak to ani domluvou neovlivníš :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hlavně ať to mají brzo vyvrtaný vrtáci :angry:

Jani jj, peníze jen lítají, musíme hlavně navýšit zálohy, ať nás to příští rok zas nezaskočí :frowning2: to je fajn, že zůstanete doma oba, aspoň si to jako rodinka pořádně všichni užijete :dizzy_face: co penízky, budete mít asi trochu míň, že? Zvládnete to finančně? :confused:

No s tou oranžovou vodou je to teda fakt k nas..ní :angry: :angry: :angry:
A tak aspoň, že máte odkud penízky hned vzít. Já teda nevím, kde bysme tak rychle na to vzali, pže nějakou železnou zásobu nevedeme :rolling_eyes: bohužel :rolling_eyes:

Ale je blbé, že tím pádem zas nebudou penízky na to, co jste chtěli :frowning2:
Ajo, tak my je zatím nemáme, na účet by měly přijít až koncem června, tak to asi budem muset vzít buď z kontokorentu, co máme na účtě, nebo si půjčit od našich :unamused:
7. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jani, tak vidím, že u vás, když se sere, tak se sere, taky :unamused: tak hlavně, že pak doplácíme jak mourovatí :angry:

Ale jinak je fajn, že budeme s manžou spoulu doma. Alespoň si sebe užijete a i Janička bude spokojená :wink: taky bych brala hned, aby byl Peťa nějakou chvilku s námy doma. Takhle je furt někde v tahu a my furt samy :frowning2:
7. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
AHojky kočky.Nějak nedočítám...nemám sílu.Snad je tu vše v pořádku a nedějí se zlé věci.Já ještě t ento měsíc budu chodit do práce a pak už ne.V noci mi bylo tak strašně zle a ted to není o moc lepší.Malýho si vzali na noc naši abych se vyspala do rána než půjdu do práce a Martin je v práci.Ach jo,tak jak mi bylo docela dobře tak poslední týden je mi fakt zle a nejhorší je to že mám hrozný bolesti v podbřišku.Skoro se i někdy bojím rychlejc otočit na posteli.Za týden jdu na kontrolu tak to řeknu dr.jestli to je jako normální :frowning2:
7. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Aha, tak to bysme na tom byli asi tak nějak stejně. Buď kontokorent nebo naši. Ještěže ty rodiče máme :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Ajo-ani my nemame zeleznou rezervu :frowning2:
a ja se loucim a valim spat-jsem kantare-dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
7. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Juu, Adel, ty jsi začala chodit na nějaké cvíčo ? Tak to je super. A někde tam u vás nebo u mamky ?
7. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
No Peťan furt tu rezervu řeší. Strašně rád by nějakou udělal pro tyhle případy...doplatky, něco se stane s autem nebo by náhodou naši byli v nějaké tísni a tak. Akorát teda zatím furt nějak není z čeho vytvořit :rolling_eyes:
7. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ani, dobrou :dizzy_face:

Jo, a už mám další Soukromé pasti. Skončila ordinačka, tak jdu koukat :wink:
7. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Aji já jsem je dnes zrovna v krámě třídila..ty soukromý pasti.Ale nekupuju je.SPíš si asi zítra koupím ty harleqinky :grinning:
7. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jinak máme dvě nové zábavy....první, že si nalije vodu do misky a pak v tom plácá ručkou nebo míchá lžičkou, přinejhorším stihne i vylít na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a druhá, že rozkládá Matrjošku, kterou jsme dostali od dědy :grinning: už se vrátil z Ruska, tak dovezl samé lepší věci :grinning:
7. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
No teda, Peťo, chyba :wink: Soukromé pasti byly super :wink: Harlequinky moc nemusím. Kdysi jsem je teda dost četla, u našich toho plno zůstalo, pže co jí s tím tady, že :sweat_smile: ale je fajn, že začali takové věci vydávat na dvd. Přece jen je rozdíl 50kč a 300,400,500 a tak, kolik teď stojí nová dvd.
7. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
nevím viděla jsem je v televizi a tak je kupovat nebudu. :wink: O harlekínech mi povídej ...máma má v ložnici 9 velkých krabic narvanejch těma knížkama a stále v tom pokračuje,ale občas mi nevadí se na takovej film podívat :wink:
7. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hele, a teď na to dvd koukám a ono tam hraje místo "Fajn brigády" "Jiná láska" :confused: :confused: :confused: ta má vyjít až příští týden ??? Teď jsem z toho jelen. Obal Fajn brigády a hraje Jiná láska :confused: :confused:

Ani, máš to taky tak ?????
7. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
Aji to se může klidně stát.Já si koupila tu sérii o Amazonce a taky to tam je přeházené :wink:
7. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tak já jsem dožehlila a půjdem s Bertem přepadnout bankomat, ať mám na zítra na kadeřnici :slight_smile:

Peti, to je na pytel, že je ti špatně, tak ať to brzo přejde :wink:

Ajo tak u nás taky nejde železná rezerva vytvořit, sice na to máme založený speicální konto, ale zatím je tam akorát tak tisícovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aspoň že to založení bylo zadara, stejně si tam ta tisícovka moc nepobude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se loučím, dobrou všem a zítra už žádný jobovky! :wink:
7. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Kris ono nejhorší je že mi není tak zle od žaludku(jako taky je)ale spíš ty bolesti a křeče to mě trápí nejvíc.

no a já jdu asi taky do hajan.Ráno zase do práce tak pa pa a dobrou :wink:
7. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak já doufám, že příště teda nevyjde opět Jiná láska :rolling_eyes: ať ji pak nemám dvakrát.

Peti, třeba ti tak pracuje děloha. Možná po prvním dítěti teď ty změny budou holt bolestivější. Určo to nebude nic vážného.
7. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.