• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jo a jinak,zitra jdeme na urologii pac jak Ondrovi pretahuju pindu tak se mu tam delaji takove trhlinky na kuzicce a krvaci mu to.Takze mu to ani nepretahnu :frowning2: :frowning2: V nemocnici mu rekli at mu to mazi framikoinem ale me to po tom prijde jeste horsi,spis takove mokvave.No ma to od nemocnice :confused: :confused: :confused: Podotykam ze mu to delam po koupani jak je naparenej-aby nedoslo k nedorozumeni :confounded: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem zvedava co nam rekne teda :slight_smile: :wink: :wink:
2. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
Ani díky, podle tehle tabulky nám vychází chlapeček.... to je lepší...

S předkožkou ti asi fakt nepomužu :sweat_smile:

dnes je mi hrozně, co Ani u vás???? kdy jdeš na gyndu??
2. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Tak ale MS neprisla tak je to asi jasny ne u Tebe :dizzy_face: :dizzy_face:
No u nas taky nic noveho-porad nedorazila a na gyndu jdu az utery 10.2.v 8.10.hod :frowning2: :frowning2: Tak treba se to do te doby rozjede.
2. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
NO a ja se po TN pujdu vysprsit a pak koukat na Vodaky uz se tesim :slight_smile: :wink:
2. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky!

Jdu vás pozdravit a tady nikdo dneska. U nás se asi prořezává stolička, tak má Kuba trošku teploty, ale na druhou stranu spí tak do půl deváté. Dneska jsem ho už musela budit, jinak by prospal celej den.

Jani, gratulace ke //. Mě je dneska taky divně, motá se mi hlava. Těhotná ale teda rozhodně nejsem, takže ais nějakej blbej tlak :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás byl dneska celý den brácha, tak jsme měly veselo a nebyly jsme aspoň samy, pže Peťa je na Slovensku a přijede zítra.
2. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Ahoj Lucko-no tak vse ma sve pro i proti ale jenom me se to pro vyhejba teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Koukla jsem na vodaku a supeeeeeeer-Luznice byla moje prvni voda co jsem jela-tolik uz se ni tesim-teda ale asi pojedeme Ohri nebo Sazavu-a Sazava je kraaaaaaaaasna atece pekne.Ohri jsem jeste nejela :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
U nás je to s nočníkem stejný. Mám ho vytažený pořád a Klárka ho má na hraní. Sice na něm hezky sedí a dokonce imituje zvuk čúrání :grinning: ale teda pouze oblečená :confounded: tak ji furt dokola vysvětluji, že to sice dělá moc hezky, ale musí bý nahatá :grinning:
2. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se až teď, celej den nám nejel net. Večer Honza přišel na to, že Holky vytrhly káblík z krabičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ani to je trápení, furt něco, že? A zrovna tam se to bude asi dost blbě hojit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak už máme kočár spravenej, sice reklamaci neuznali, ale zadara vyměnili celej předek podvozku, navíc dali i úplně novou aretaci předních kol a brzdu, takže super :dizzy_face: Dneska už jsme drandili po městě a je to teda rozdíl, ty otočný kolečka :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ani, Ohře byla moje první řeka a Sázava druhá :wink: obě jsou super, Sázava je trošku divočejší :slight_smile:

Ajo Klárka je fakt šikulka s tím nočníkem, to my takhle předvádět neumíme :grinning: u nás se to zas trošku pokazilo, holky už to totiž nebaví tak jak na začátku, takže bobka už nedělají, pouze se vyčůrají po spaní a po vycházce :wink:
2. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Jo a ja jsem Vam taky zapomela napsat ze mam snad na 99,9% prodany kocar-golfky :wink: Ozvalo se dost lidi ale vcera volal pan ze je pry berou na 100% a v sobotu si pro nej prijedou-nechci to zakriknout ale jsem rada.Tak treba budu mit tu svoji vysnenou bundu z Neckermanna :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Kristi-holky sikulky :wink: Jj,je to na pytel.Doufam ze to nebude nic vazneho-ale nijak si nestezuje,jen pri pretahovani :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded:
Ajo-vsak maji jeste cas ale jsou to joudove.Jak by jim bylo kdyby si rekli anemuseli se parit v pline co?
2. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
2. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Kristi-no pac voda to je nejlepsi dovolena a Stvoridla na Sazave jsou dabelsky dobry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No ale alespon Ti neco na tom nocniku udelaji ale Ondra dela ze z nej pije a jeste se oblizuje a dela aaaaaaaa jak si smakuje tak jen doufam ze tam nebyl nejakej zbytek po Milankovi :confused: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
I kdyz Milda se nam dneska sproste vycural normalne do skrinky s DVD :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Jezisi to je panenka malicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jo jo, Ani, taky si myslím, že na to je ještě čas. Někde jsem tu k tomu viděla pěkný článek. Ale teď nevím, kde. Zkusím pohledat.
2. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Na malého Tobíska už jsem koukala a v porodu už jsem četla i jak hezky rodila. Měla fakt pěkný porod. Taky bych takový brala :wink: :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ani, super, tak zas budou nějaký kačky :wink: my budem prodávat ten dorjan, co jsme teď kupovali jako náhradní. Tak snad ho taky někdo koupí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No my jsme tu Sázavu jeli až od Kácova, Stvořidla jsou nad tím, takže ty jsem si neužila, ty jel Honza rok předtím na kajaku. Ale i ten spodní úsek byl skvělej :dizzy_face:

S tím nočníkem občas přemýšlím, jestli jsem nezačala brzo, holky se sice vyčůrají, ale samy si asi ještě dlouho neřeknou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Do skříňky s DVD :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to si stoupnul před ni a čůral? :grinning:
2. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jj, je nádhernej :dizzy_face: taky jsem četla Hančin porod :wink:
2. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Kris-ne,ne mame nizke skrinky a oni do ni s Ondrou lezou ajak to na nej prislo tak to udelal-takova louze :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Slak by me trefil :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ani, a že se Ondra nepřidal :grinning: no holky taky cvrkají všude, pořád drhnu konerec :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba včera Anička lezla nahatá pod postýlku pro balón a jak měla vystrčenej zadeček, tak to tam všechno hezky pokropila včetně hraček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
2. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
No tak to jsi jeste nezazila Ondru-uz ho skoro nenechavam nahateho protoze kudy chodi tudy trousi :confused: :confused: a co je nejhorsi ze on si v tom jeste pohrabe a parkrat si i posusnal a pochutnal-bleeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo no co nadelam ze? :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
He he he, ty děti jsou fakt božííí :grinning: doufám, že Klárka pak bude taky provádět průzkum svých hofňousů :confounded: :grinning:
2. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Jj,souhlasim a mam s tim zkusenosti se Stepankem :wink: V lete na roce a pul jsem vytahla nocnik a jak krasne zacal chodit a pres den byl bez plinek.Jasne ze mel nekdy nehodu ale to se stane jeste nekdy ted v 5 letech :wink: No a dvou letech byl bez pliny uz na noc-sikula :slight_smile: :wink:
a ja jdu spat pac uz jsem unavena.Dobrou noc-preji :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
2. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ani, dobrou. Já ještě projdu sprchou a tak do hoďky taky zalehnu.
2. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak jsem to přelouskala, dík Aji za odkaz :wink:

Aničko, dobrou! :wink:
2. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Kris, není zač. Připadalo mi to tam celkem rozumně vysvětleno.
2. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky tak konečně chrundíme, zase se nám posunulo trochu spaní asi od 15 do 17 a pak tady lumpačí do 21h a ještě 15-20minut s ní musím ležet vedle než usne....

U nás je taky bojkot nočníku, ale záchod se nám líbí, kakání zvládáme do wecka , ale je to to o postřehu, ne o tom že si Janina řekne... a čurání jen někdy do wc....jak se jí chce, koupila jsem jí tu redukci na prkno, a líbíse jí tam, hlavně splachování :grinning: :grinning: :grinning:
...když lítá jen v punčochách bez plínek, tak přijde říct, ale až se počurá :sweat_smile: , minule ukazovala na zem na loužičku :grinning: .
..trošku mě doma naštvali, že se tomu dál nevěnovali,jak bych si představovala, a mohla za to z části moje máti, pže s ní chodila v létě na 4h ven a tak byla v papírovce, aby ji nemusela nikde přebalovat.... njn, ale hned jak budu doma celej den, začneme na tom opět pracovat.....

Taky pomažu do peřin, nechce se mi ani zítra do práce, dnes mi tam zkazili náladu a tak ani nemám náladu tam zítra lozit :frowning2:
2. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jani, tak u vás je to škoda, když jsi to měla s malou tak pěkně rozjetý. Ale až budeš zase doma, tak na tom zapracujete a Janička bude za chvilku bez plínek i na noc :wink:

Taky valím do hajan. Brou noc :pensive:
2. únor 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Noc u nas docela dobra,za chvilku odsaju Ondrovi rymicku,odhlasim Stepulu ze skolky.Ustrojim je a pojedem na tu Urologii :confused: :confused: Drzte palce :wink:
Jinak u nas je vichr jako prase :confounded: :confounded: :confounded:
3. únor 2009 v 06:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.