• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Kris, tak to jste na tom furt lépe :slight_smile: mi nemáme ani zvláštní účet na rezervu ani tu 1000 na něm :sweat_smile: :rolling_eyes: ale tak snad se časem zadaří. Ovšem tak brzy to nebude, pže teď jsou furt nějaké výdeje :unamused:
7. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tak holky dobrou a klidnou :dizzy_face:

A zítra všechny jen pozitivní zprávy :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
aji..jj zacla jsem chodit do diana klubu na hubnuti ale je to nejbliz az ve zline :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to jednou tydne a bude hlidat moje mamka

tak ja jsem dala sprchu a uklidila bordel po chlapech :angry: :angry:
7. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Aji ja si to koupim teprve dneska tak uvidim :wink:
My mame taky kontokorent ale mame ho poprad vybranej tak nevim no. :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
Adel-ten klub Ti zavidim ale mame ho az v Liberci nejbliz a to je docela daleko.Kolikrat tydne tam budes jezdit?
8. dub 2009 v 06:38  • Odpověz
autor
No ono to sice neni daleko do toho Liberce ted jsem koukala na mapy asi 38km ale nemam orient.smysl a v Liberci bych bloudila jak se znam :frowning2: :confounded: :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. dub 2009 v 06:40  • Odpověz
Ahojky zdravím, dnes je pohodička, ted čekám na kamoše, až mi přijde přeparkovat auto....a pak chci jít s Janičkou do města koupit taťkovi knížku (aby mu bylo líp v nemocnici) už tam jednu přečetl... pak jdu s Dášou na veterinu a pak za taťkou do nemocnice a pak asi padnu na hubu, ted jsem to u nás porovnala a Janina tu už zase vysypala kostky, mě klepne, jdu pokračovat vedle :grinning: ,ale je mi z toho blbě, jak se ohýbám...
8. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Tak my jsme byli na kontrole na ORL a zitra jdeme opet pac mu to pry porad tece.ATB zatim ne pac je mel nedavno.Tak uvidime zitra a uz nam asi napisou papiry do Motola.Tam rozhodnou jestli grometky a nebo mandle :confused: :rolling_eyes: :cry: :cry: :cry:
U nas je nadherne a ja opet peru-prijde mi ze nedelam nic jineho nez ze peru a zehlim :confounded: :confounded:
8. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že průjmik už pomalu ustupuje, Anička už dokonce měla v plínce bobky :dizzy_face: :grinning: tak to byla nějaká blesková viróza asi. Teď mají šlofíka a já půjdu umýt poslední okno, co ještě zbývá, ať mám jarní úklid hotovej. Ve 4 jdu ke kadeřnici a Honza jede s holkama ke tchánovcům, prý se bojí jít s něma sám ven, že by je nepochytal :grinning: Říkala jsem mu, ať jdou na písek, že je tam plotek, ale asi se mu nechce dělat bábovky, no snad to bude u babičky v poho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, my se snažíme kontokorent moc nevybírat, ale občas do něho taky zabrousíme, zvlášť před výplatou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že ho máme.

Jani vidím, že máš pilno už od rána, co taťka, už našli tu žílu? Jinak s tím pořádkem je to u nás stejný, hračky uklízím večer, až jdou holky spát, dřív to nemá cenu :wink:

Ani, co jsou grometky? :confused: chjo, už aby měl Ondrášek po trápení, chuďátko :frowning2:
8. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky hlásím se doma z práce.

Aji jo asi mě tak pracuje děloha nebo nevím.S Patričkem jsem měla taky křeče ale ne tak silný.Možná trošku protestujou vnitřnosti jak se ted musej s mimísem dělit o břicho :grinning: nevím no.Ale modlím se aby to přešlo. :wink:

Jinak si malej pojmenoval plišového pejska co dostal k vítání občánku a víte jak mu říká ???? je to Tonďa :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky

Tak dobrá zpráva, že holky neprůjmují :dizzy_face: ale ten Ondrášek mi dělá starosti, chudáček malej :confounded: doufám, že se to bez těch ATB obejde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak Kristi, když už tu příjmení padlo, tak jsem to musela číst několikrát a říkala jsem si, že jsi asi nějaká písmenka vynechala :grinning: :grinning: a furt jsem četla Navrátová a nešlo mi to do hlavy, až pak jsem zaregistrovala že je to první A dlouhé a bylo mi to jasný :grinning: ale dalas mi zabrat :grinning: :grinning:

Jinak paní opět nenapsala :angry: :angry: a Luca nejede, takže je volný pokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
8. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
ježiši na koňovi to nějak přeházeli, já než to vždycky najdu, valím na kontrolu se psem a pak za taťkou, Janina zatím spí, tak prchám, než se probudí a bude plakat, že jdu pryč....
8. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahojky tak u nas noce dobre..jen 2x hore

petrik je na dva dny na prazdninach a tak ja uz makam :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam umyte vsechny okna,vycistene koberce,prestehovanou celou loznici uz je i povlecena a uklizena..aspon neco..jinak je tady bozi dopusteni :confused: :confused: navareno...atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz se me nechce tak jsem na chvilku sedla sem :grinning:

anicko..ja to mam taky tam i zpet cca 95km ale je to super a nelituju..jednou tydne na tri mesice ale jezdim s kamoskou tak se budeme stridat v jezdeni
8. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Jj,to je super.fakt Ti to zavidim.Hned bych taky jela-ale ani nemam s kym teda no :confounded: :confounded:
8. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
9. dub 2009 v 06:15  • Odpověz
ahojky taky přejeme krásné ránko, u nás noc nic moc po delší době byla JAnina 2x vzhuru (díky sousedům) a vštávala v 5,30ale do 7,30 ležela se mnou v posteli, jsem nějaká KO... za chvíli vyrážíme ven vyzvednem babičku od dr. pak jdeme se psem na injekci a já pak ke své praktické dr. odpoledne za taťkou, to zase bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky bre den :grinning: ..kde se vsechny toulate ze ani vecer nikdo neukaze?? :confused:
ja jsem opet v jednou kole..nastesti malir dojde o den driv a konecne se pohneme z mista
9. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nas risa bojuje se strevni virozou. :frowning2: ..takhle hotovyho jsem ho nevidela snad ani na ty vanoce, co ji mel prvne. :astonished: ..vcera usnul v 8 vecer a s knucenim a jednim poblitim spal do pul desate. Pak jsem ho mela v naruci, prevaznou dobu a ted uz zase spi. Tak snad se z toho rychle dostane. Jinak skoro neji a ani moc nepije, tak snad to zvladnem bez dehydratace a nemocnice. :confused:
9. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Hani-chuderka Risula :frowning2: Tak at jste v popradku co nejdriv a bez nasledku :unamused:
Jinak my byli na kontrole a hoji se mu ucho dobre a jsme bez ATB,ve stredu jdeme opet na kontrolu a po velikonocich razime smer Praha.Do Motola na ty mandle-nebo uvidime co nam tam reknou.Ach jooo,jenom mam docela hruzu z toho ze pry tam nejsou pokoje pro maminky s detma tak ja budu muset byt nekde na ubytovne a ta je pry husta :confounded: Samej cikan a krysy-vubec si to neumim predstavit.Uz ted me to strasi a desi teda :angry: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Adel-my jsme tu meli vcera fin.poradkyni a ja vetsinou uz pak i odpadnu.Ted varim br.knedliky,pecu maso se sosikem a spenat :wink:
9. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: to je super, že je konečně tak krásně a dá se být skoro pořád venku. Doufám, že to dlouho vydrží. Prý má být krásně i na Velikonoce. Což je super, pže jedeme ke známým do Rohatce...od soboty do pondělka. A v po odpo se přesouváme na týden do Zlína.
9. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hani, tak to je nemilé ta viróza. My ji měli na začátku roku a teda fakt vopruz. Naštěstí zvracela Klárka jen 2x v noci a pak týden srajdila. Já to měla horší, pže jsme zvracela snad 6x a Peťa na tom byl nejlépe, ten měl jen srajdu :sweat_smile: každopádně malá taky moc nejedla, ale aspoň teda pila. Do jídla jsem jí dávala Smectu a do večerní kaše probiotika. Do týdne byla ok.

Tak držím palce, ať to Ríša taky rychle zvládne.
9. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ani, koukala už na to DVD ? Máš to taky jinak ?
9. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Adel, super, že chodíš ta ten hubnoucí kurz. Tak pak dávej info, jak to to jde :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Za chvilku půjdu hodit pračku, ať stihne do večera ještě uschnout. Pak musím ještě vyžehlit další hromadu prádla, ať mám vůbec, co balit :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Dneska jsem Klárce koupila plastovou židličku. Jí se vždycky hrozně líbila :slight_smile: tak tu na ní furt důležitě seděla. Později chci koupit ten dětský stoleček a židličku v Ikey a plastovou hodíme k našim na balkón.
9. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Odpo jak konečně dorazí Peťa z cest, tak chceme zajet někam mrknout Klárce na tenisky. Ať nechodí je v těch kožených jarních. Přece jen, když je až tak teplo jako teď, tak se jí potí nožička. Tak tenisky budou lepší. Snad odrazí Peťa zavčasu.

Taky teď šňupu opět na MMB ještě po nějakých teniskách na písek, ať má dvoje na zničení. Přece jen ve Zlíně se bude furt hrabat buď v písku nebo lítat na zahradě, tak ať má co odrovnávat. Naštěstí se tam dají sehnat pěkné jeté a za solidní cenovku.
9. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ha, není nad to si opět sama pokecat :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
anicko..ja jsem to mela tak brne..byla jsem na hrozne ubytovne a petrik sam v nemocnici a mohla jsem jen na chvilku..

aji..no jsem zvedava :confused: :confused:
9. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
Adel, určo se povede :wink: a v září budeme všechny koukat, co nám to dorazilo za modelku :wink:
9. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ani, s tou ubytovnou by to bylo blbé. A nedá se na netu k tomu něco dohledat ? Nebo tady na MK ? Třeba tam někdo byl a bude přesně vědět, co a jak tě čeká.
9. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.