• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ajo, ja si vzdycky rikam, ze toho strasne nakecam. ..ale mam to v jednom, ty das takhle celou stranku :grinning:

Ani, tak to je dobre, ze se to ondrulkovi lepsi. :wink: ..ale s tim Motolem je to divny?? V tak velky nemocnici a nemuzes spat u ditete? :confused:

u nas se zase spi. Je fakt hotovej. Aspon ze se trochu najedl a napil.
Ajo, no u nas to mel o vanocich, blil asi 4x, ale srajdu mel asi 3 nedele. :frowning2: ..smectu mu davam taky. Sice to neda nikdy cely, ale aspon neco. :wink:
9. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Si vždycky říkám, že se to tak oddělené hezčejí čte :grinning: jakože jeden příspěvek, jedno téma :grinning:

Hani, mi Klárka taky nesní celou Smectu. My jsme ten jeden sáček dávali snad na třikrát :confused: ale hlavní je, že to zabralo.
9. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
No nic, drak probuzen, jdeme obědvat a pak se asi hrabat na písek, když je tak krásně. Aspoň tam počkáme na Peťu než dorazí.
9. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Pisek tise zavidim. Risa se na nej dostal jen 2x :frowning2: ..protoze kdyz zacal konecne chodit, tak dostal Atb, pak jsme nahrazovali plavco a ted zase tohle. ..ale je teprv jaro, tak se snad jeste vyradi. :wink:
9. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Jsem povesila pracku s tmavym a ted dala prat lozni, hlavne poblity prosteradla z noci. No snad uz blit nebude a nebudu muset zase prevlikat postele.
Jinak uz zase spinka hodku. Dopoledne dal hod a pul, takhle nespal snad ani jako mimco. :confused:
9. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
U nas je krasne-jsme celej den na zahrade :wink: Zasadila jsem si vrbicku tak snad vyroste :wink: :slight_smile:
jinak Ondrasek je strasne protivnej,neco ho trapi.Chce porad nosit -a nebo ma nejake obdobi.Vubec si to neumim predstavit v te mocnici a jeste po nemocnici.To bude ocistec.
Tak ja zase valim ,sla jsem jen kamosce uvarit kafco :wink: :slight_smile:
9. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojky holky tak na dnešek to docela šlo.Spala jsem celou noc až do 7:15 a pak do práce. :grinning: Zítra mě čeká odpolední,ale pěkně už od 10:30 až do 18h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: a v sobotu znova a to jsem chtěla volno páč táta slaví 60tiny,no nic no prostě musím at chci nebo ne,nikdo mě nemůže zastoupit asi by to byl hroznej problém :angry: tak chuděra máma,bude hlídat a ještě tady sama chystat narozeniny :frowning2:
malýmu asi zase porostou nějaký zuby páč má nateklý dásně a taky dosti pokakanejch plenek za den a smrdí jak bolavá noha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:

já jsem unavená jak nikdy,bych pořád spala.Od května už budu doma a na práci prdím.V květnu bych měla doplatit ty nehorší dluhy a aspon se mi trochu uleví na financích.Jen je škoda že jsem si nic neušetřila ale když jsem celou výplatu a ještě půlku rodičáku posílala na splácení a dluhy tak je jasný že se z toho šetřit nedalo.Njn ale aspon budu mít od něčeho klid. :wink:
9. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
Vůbec jsem nedočítala,ale tak nějak jsem asi vytušila že se zase něco děje s Ondráškem,tak Aničko at je brzo v pohodě a v pořádku :wink:
9. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Peti-to ti tayk nezavidim,maleho prcka mit doma,tehule a jeste makat :frowning2: :frowning2: :confounded: Ja bych asi zhynula :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
No jio no,my proste nemuzeme mit klid-doufam ze nam ta Praha alespon pomuze a bude uz Ondrulka v poradku :frowning2: :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Ani ani já sobě nezávidím aleco můžu dělat :unamused: kdyby aspon Páťa byl klidnější dítě ale to ne! :angry: snad to druhý bude klidnější aspon o pár procent. :sweat_smile: V práci budu už jen do konce měsíce pak na to už kašlu už tak jsem dost K.O navíc mi není moc dobře a mám ty bolesti :frowning2:

kéž kdyby vám to v tý Praze pomohlo a měli jste jednou pro vždy klid :wink:
9. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Peti-moc bych Ti prala aby mimisek byl klidnejsi nez je Pata :slight_smile: Ja jsem si to tayk prala ale bohuzel je ttak o 99% jeste horsi a zivejsi :unamused: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: Ale zaplatpanbuh za ne oba dva-hlavne a\t uz je klid a jsme vsichni zdravi a Ondrasek uz se netrapi :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ted hlasi ze na velikonoce bude krasne :wink: To jsem rada-az budou koledovat ze budou mit krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Aničko já bych si to přála taky už jen proto že od sebe budou jen dva roky což není moc že :sweat_smile: No uvidíme co nám čáp nebo vrána nadělí.Hlavně abych to vše zvládla a nezhroutila se nervově :grinning:

Krásně určitě bude ale mě sere že musím v sobotu do práce :angry: :angry:
9. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
je mi jasný že jede Ordinace VKV takže se tu nikdo neobjeví :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ano ano, Peťko, Ordinačka :grinning: a teď frčím na Ano, šéfe! Tenhle díl vypadá obzvlášt výživně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jinak na písku celé odpo super :dizzy_face: a měla tu čest se seznámit s potkanem :confused: kterého si tam jeden klučina donesl vyvětrat. Celkem sympatické zviřátko, až teda na ten nechutnej ocas.

Na písku nějakou chvilku vydržela, ale hlavně pak běhala za těmi většími dětmi a za potkanem :slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Peťa dorazil až po sedmé, takže tenisky jsme nestihli :frowning2: ale naštěstí zítra má dovču, tak dopo vyrazíme na nákupky.
9. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Valím do sprchy a spát.

Dobrou všem :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Ahoj holk\-krasne rano :wink:
Noc nic mioc.Docela se budil a v pul ctvrte byl vyspalej.Tak jsems i ho vzala k sobe a tak nejak po chvilkach spal jeste do 6hod :slight_smile: :confused:
10. dub 2009 v 06:36  • Odpověz
autor
Jo jinak Aji-jeste jsem si DVD nekoupila-ale dneska snad uz opravdu :wink: :wink: :wink:
10. dub 2009 v 06:36  • Odpověz
ahojky..tak u nas uz je vsechno konecne hotovo
vecir dam fotecky jak to dopadlo ale dekorace jeste nedosla tak zatim i bez..
tak jdu dat sprchu a valime nakoupit a pro petana a jeste budu pect..zitra jdeme ke znamim do sklepa na skok :grinning: to zase bude nejmin do desiti a to mam jeste delat o viku troje nehty..nevim kdy to stihnu :confused:
10. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Aji-tak jsem se ptala na to DVD a pry se vsechny vraceli pac bylo v obalu jine DVD-takze asi tak.Bude se vydavat znovu.Tak asi az pristi tyden teda :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky holky,
vsechny zdravim a jen, vcera 3x pres den risa spal, jinak furt na rukou.
Od vcerejsiho obeda nic nesnedl a skoro nepil. Dnes je nastesti zivejsi, ale odmita furt jist a to bohuzel neda ani smectu, tu dal naposled vcera dopol. Dnes se obetoval a snedl asi 10 piskotu. A ja asi 11x prebalovala. Bych si to s latkovejma neumela predstavit.
10. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak uz spinka, huraa. Ale jak usnul, tak se zase posrajdil, takze spinka v pokakanym. :frowning2:

vubec nedocitam, jdu tu poklidit sajgon, sebrat pradlo a uvarit risovi dalsi cernej caj, aby mu stihnul vychladnout.

Ani, kdypak mirite do motola? Hned v ut? ..doufam, ze je ondrulkovi uz dobre. :wink:
10. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky

no koukám, že tady pořád vládne špatná nálada :cry: k Ondrovi ještě přibyl Ríša :confounded:
Aničko, tak to je teda síla, jestli bys bydlela někde na ubykačce, to snad není ani možný v dnešní době????!!!!!To se mi nezdá, snad jsou to nějaké mylné informace!!!!!

Hani, kde jste k tomu přišli????To je teda radost, hlavně, že pije!!!!!!No tak snad to brzo přejde, fakt radost tohle :cry: :cry: :cry: :cry:

Jinak paní stále neodepsala, což mě opravdu překvapuje!!!!No zálohu jsme ještě neposlaly, tak by se holka snažit měla, aby udržela zákazníka, ne!!??? :confused:
10. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky tu nějak dlouho nebyla Martina, co???!!!Jsem i díky tomu na ní zapomněla se srazem :pensive:
10. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky tak konečně pátek, i když jsem doma je to záhul, Dáška už dobrá, včera jsme byly na poslední injekci, taťka furt v nemocnici, takže za chvíli se zase vrhnu do toho vyhřátýho města pujdu za ním, prý bude až do neděle, pak ho propustí, prý jen kvuli tomu, aby nemusel domu s injekcema a měl jen prášky, no tak snad to bude ok, dnes šel ještě na vyšetření srdce, tak jsem zvědavá, co mu řeknou, mají rodově jednu komoru větší...

Janina spinká, dopolko byla se mnou na gyndě zanést neschopenku, tak byla utrajdaná, pže jsme byly bez kočárku...

Míšo třeba má nějaké větší velikonoční přípravy, nebo cokoli jiného, dej jí ještě týden :wink:
10. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak tenisky koupeny. Zajeli jsme do CCC a tam jich mají dost na výběr. Teď ještě nějaké ty jetinky na písek a zahradu a jsem spokojená :slight_smile: se sandálky počkám na červen, kdyby jí ta nožka nějak moc porostla.
10. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Odpo si malou berou naši a budou s ní venku, když je tak nádherně a my jedeme nakupovat zásoby a dárky do Rohatce, ať tam nepřijedeme jak nějaké vyžírky :confused: a večer mě čeká balení. Fuuuuuuuuuuuuuuj, to nesnáším :rolling_eyes: jen doufám, že tak hezké počasí vydrží celý týden, pže žádné teplé věci brát nebudu. Pro jistotu jen jeden svetřík, kdyby něco a hodím jí ho pod riflovku.

Počítám, že budeme setjně furt venku. Teda pokud se to nezkazí. To by mě naštvalo, pže jinak se tam dá prd dělat. A sedět doma je vopruz. Tady, když je hnusně tak můžu aspoň do obchodu a do MC.
10. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ani, tak to je super. Tak příště budu číhat, co vyjde a pak nebudu muset kupovat tu Jinou lásku, pže si ji nechám. Obal mám stejně na nic a dvd je popsané správně, jak jsem teď koukala.
10. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Míšo, to je stejně ale bordel, že vůbec nereaguje :angry: a až bude chtít zálohu, tak bude psát furt a ještě ji bude chtít hned.
10. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.