• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani, super, že manžu pustí domů. Aspoň tam nebude muset být přes Velikonoce a budete zase spolu všichni.
10. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky,vůbec nestíhám...Jak je taťka v práci,tak jsem v jednom kole :sweat_smile:
Ale jdu vám aspoň v rychlosti popřát krásné Velikonoce :dizzy_face: :dizzy_face:
Dočtu posléze.
Mějte se!!!!Všechny zdravíme! :dizzy_face:
10. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Jé Marti, jsem Tě přivolala :grinning: :dizzy_face: Nechceš jet taky s náma na sraz je to první zářijový víkend na Vysočině, kus od Žďáru nad Sázavou :wink:

Aji, hezkou návštěvu a pobyt u vašich :wink:

Jani, tak fajn, že taťku pustí!!!!!!
10. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojky...
tak petan uz je doma tak poradek uz tady neni :angry:

hodila jsem foto noveho pokojiku a vyletu :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2628932&vReferer=
10. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
AHojky jdu jen pozdravit a zase mizím.Jsem totálně mimo.Utahaná jako kotě a navíc totálně nasrana!!!!!!! :angry: :angry: Ted jsem uspala malýho a nachystám věci na noc a jdu do peřin taky.NA všechno a všechny kašlu.Ráno zase v 5h budíček do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doufám že se máte všichni líp.Tak přeju krásnou noc a pěkný víkend.Pa
10. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ahoj hoplky-vcera jsem bvyla s babincem na veceri tak byla docela sranda :slight_smile: Dneska jedou kluci vecer se Zdendou k babicce tak budu zitra a dnes vecer sama.Budu pect mazance a delat br.salat.Tak zadne flakani nebude ale teda :unamused: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nas se jeste spi, ale vcera s uspavanim to byl horor. V poledne se probudil po pul hodce a hned se poblil a pak uz nespal a ani nechtel do loznice. Chteli jsme ho dat spat v sedm ale hodil takovej hysterak, ze z toho byl az v kreci. Nakonec ho uklidnili teleblbky a ne a ne usnout. Jeste byly 2 pokusy jit spat do loznice, ale vzdy se stejnym koncem :frowning2: ..nakonec usnul na gauci pri zaverecnych titulkach tele a byln pul jedenacte. :confused:

Ani, jee, ty se budes mit. Teda to vyvarovani nezavidim, ale ten klid jo. :wink: ..vis ze by mi zacal den blbe, kdyby tu vzdy nebyla zpravicka od tebe. :wink: uz mi to vlezlo do ranni rutiny. :wink: :grinning: :sunglasses:
11. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
Miso, no vypada to ze na plavcu, kdyz maminky dohanej hodiny na posledni chvili a jdou s nemocnym mimcem. :frowning2: ..a nebo taky treba z nakupniho voziku :confused:
tak s tou zenskou uz je to fakt nejaky divny? :astonished: :frowning2:
11. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Hani-jeeee Vy si taky uzivate teda.Me se tady Ondra vzteka-je to ted takovej hajzlik vzteklej.Ale kdyby jste ho videli co vyvadi :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky..bre ranko..u nas noc celkem dobra jen 3x hore..
ja uz mam udelanou ovocnou buchtu na zitra a jeste jim udelam karam.rezy..
dneska jdeme do sklepa si sednou v sedum ale aj s petanem..no co uz..doufam ze pojedeme brzo dom aby nas nekdo nepomluvil..ale je to u kamarada kde se dela kazdy rok nase prasatko a taky jsem tam mela svicu tak snad dobre..on je v poho a co ti lidi :confused:
11. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
adel-ja bude taky delat rezy-Karamelka.Hodim sem odkaz.Vypadaji moooooooooooc dobre :wink: :wink: :wink:
11. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
11. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Jinak si uzijte sklipek a na kazdeho se vyprdni.Je hezky tak dej Petulu spat do kocarku a je to.Ja to taky tak delam v lete kdyz krilujeme a nechce spat doma :slight_smile: :wink: :wink:
11. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky

Ani, mě se taky Dan vzteká, ale já jsem na to více méně zvyklá už před rokem, takže jakštakš, ale někdy je toho fakt už moc :confounded:

Holky tak paní se ozvala
Tak jsem se k Vám konečně dostala. Dítě do 3 let se neplatí, pokud máte svoji postýlku. Pokud chcete naši, mám jednu, platí se 60Kč/noc. Pokud chcete postel pro dítě do 3 let, stojí jako pro dítě nad 3 roky. Poplatek obci je rozdělen na 10+4 pro dospělého a 10+0 pro dítě do 18 roků. S Vašim dovolením počítám 14 Kč na hlavu aby se mi to nepletlo. Pokud dítě do 3 let moc nejí, jídlo nemusíte objednávat , nad 3 let je to automaticky. Počítá se datum narození, ne že mu ještě nebyly čtyři. Prostě do 3let věku.Pokud mají v rodině dvě děti do 3 let, platí se za jedno, jedno je zdarma.

Pokud máte ještě nějaké dotazy, napište mi. Je třeba to dát dohromady, plní se mi už i září a rezervace je platná od zaplacené zálohy.
Hezký večer a hezké Velikonoce přeje Holíková Vlasta.

Adel, pokojík je teda fakt nádherný, sice nemám ráda modrou, ale nemáte jí tam moc a je to fakt krásný!!!!!

Hani, z košíku :confused: no tak to je síla, já ho teda otírám, ale taky určo nesetřu vše, tak snad to nekde na košíku neslíznem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
No takže postýlky s sebou, když má jen jednu :sweat_smile: kdyby alespoň byly manželské postele, tak ho fknu mezi nás, ale na fotkách je vidět, že májí dvě postele od sebe...
11. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojky tak já taky jen zdravím , JAnina usla a já za chvíli vyrážím za taťkou, snad dnes naposled , doufám, že zítra už bude doma, ráno jsme byly na vycházce s Dáškou a pak ještě na nákupu, takže dopolko zabitý.
Po cestě jsme potkali hplčičku s maminkou , která měla takovou krásnou tříkolku a Janina dělala takový prosebný otravný xichty, že ji maminka musela svézt, naštěstí to nabídla sama, asi proto že viděla, že by Janina šla i s nima domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to to pěkně začíná :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Miso-jasny takze my +mame+da se rict Ondrase zdarma :wink: :wink: Ty znaminka mi tam namackal on :angry: :confounded: :confounded: Opravdu se dnes tesim az vecer odjede a vrati se az zitra :confused: :confounded: :confounded: :confounded: A to jsem ho jeste nechala naheho aby luftoval a koukam na nej a on se vysrajdil presne vedle nocniku-normalne vedle nej.Jak jsem ho tam posadila atk utekl-pak si nocnik prinesl do kuchyne a opet se vycural vedle nej-me uz nej picne opravdu :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry:
Jo a kolik se teda plati at zaloha-asi mi to nejak uniklo :wink: :confused:
11. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ani, myslím, že paní psala, že cena pobytu, pak asi doplatíme jen jídlo...ona to vše pošle, dnes to odešlu, jenom teda nechám tu postýlku u Tebe, jo??jsi psala, že nemáte, tak doufám, že ostatní holky mají postýlky!!!!

No u nás je taky to období dost náročný :unamused: ale co, patří to k tomu no..nám se vzteká kvůli každý kravině...na nočník pro změnu nechodíme teď vůbec :confounded:
11. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Miso-jasny ale me teda ta tabulka opet nejde otevrit.Takze vim opet prd :confounded: :angry:
Juinak obdobi je teda na pytel,nejvic se mu libi na kole takze jezdime.Nastesti jsem docela cyklista tak me to bavi :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
11. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Zdravim z auta smer chalupa. :wink:

Miso, tak asi toho fakt mela dost. Ale hlavne ze se ozvala. :slight_smile: Bude teda nejakej variabl a cislo uctu kam platit? To asi az odesles tu tabulku, ju? No ja risovi asi jidlo necham, kdyztak to zdlabne radek. Ale jak vidim kristinka je bita, ze ma dvojcatka. :frowning2:
no kdyz to mel na ty vanoce, tak to bylo nejpravdepodobnejsi, ze je to z nakup.kosiku. A to ho otiram taky. No kazdopadne uz neni prutokac. Jak jsem mu dala ryzi, tak se kadeni naopak uplne zastavilo, tak jsem zvedava, kdy exploduje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hani, užijte si chaloupku :dizzy_face:

Ani, já budu mít upravený kolo, už i se sedajdou a helmu na Dana v úterý, tak se taky těším na výjezdy :dizzy_face:

Ještě že Danda nemluví, to by mě už vážně jeblo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.super.cz/vtipky/14765-ukecane-miminko.html
11. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Miso-tak to jsme se s Ondraskem a Jolanou zasmali :grinning: :grinning: :grinning: Fakt i Ondra to jsem jeste nevidelas-ted je v kuchyni a porad se pochechtava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

1
11. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Ja chci taky videt video. :frowning2: ..tak zitra by nam mel bracha natahnout net na chalupu, tak snad. :wink:

Miso, ty budes drandit s danou na kole? To ja bych se bala. Jsem na kole nesedela ani nepamatuju. :sweat_smile: ..bych se nekde natahla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No dokoukam vratny lahve a pujdu spat. Risa usnul krasne v pul devate, tak snad bude spat celou noc. Uz druhej den je bez mlika.
11. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Ja jsem dozehlila mega hromadu pradla :stuck_out_tongue_closed_eyes: -tolik jsem snad jeste nikdy nemela :frowning2: :confounded: :confounded:
Napila jsem se pres den Coly tak ted se mi ani nechce moc spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zitra mam perny den,peceni,vareni,uklid atd.ale zase na to budu mit klid :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale zu se na milacky tesim,jak pujdou koledovat-Stepanek si s sebou k babicce bral pomlazku ze ji vysleha-jaK byl stastnej bobecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Hani-ja jezdim s Ondrou taky rada na kole a i se Stepickem jsem jezdila a bylo to super :wink: :wink: :wink: :wink:
11. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
No a tady stejne nikdo neni tak ja valim spat uz to na me jde-dobrou noc vsem preju :grinning: :pensive: :pensive: :pensive:
11. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak já jdu taky chrnět... video super ...Janina má občas taky takový chvilky, nadává jako špaček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Krasne ranko,
tak u nas akorat budicek, ale jeste risa polehava. :wink:

Ani, te to zehleni nejak zmohlo, co? :sweat_smile: ..no dnes mas bez kluku aspon sanci neco dospat. Tak snad se ti to postesti a jeste vyspavas. :wink:
jee a jak se onrulkovi libi na kole? :wink: holky jste teda odvahy :wink:

jani, a na co peknyho ses koukala?
12. dub 2009 v 07:09  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne svatecni ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hani-ja jsem jeste dlouho cucela po netu ale vyzehleno mam vse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jeste to naskladam do skrini a je to.Za chvilku jdu zadelat na mazanec a dodelam ten br.salat.Umeju koupelnu a snad bude klid.Dneska by jsme meli vecer opekat burty tak se docela tesim-je kraaaaaaaaaaaaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No jo,Ondrulka je tam strasne spokojenej.Snad jen ta helma se mu moc nelibi ale tu proste mit musi a basta.Ma pod ni jeste cepicku kvuli usim a uz frcime :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: On miluke auta tak je to parada a snad kazde okomentuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
ahojky..tak noc nic moc..dojela jsem ve 12 v noci a petan o pul seste budik..ve sklepe to cele prospal v kocare :grinning: :grinning: :grinning: tak dobre

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2632831&vReferer=

miso..dekuji..no ja puvodne chtela zeleny pokoj ale kdyz jsem videla hernu a v ni ty ryby bylo jasne :grinning: :grinning:
12. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.