• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Adel-tak hlavne ze jste si to uzili :slight_smile:
Ja uz mam hotovy salat-je v lednici,mazance se mi pecou,mezitim jsem uklidila koupelnu a jeste teda ten beranek a je to vsechno :wink: :wink: No a teda jeste vytrit musim a pak uz jen klid doufam :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky když vidím zase tu Aninu :angry: :sunglasses: :grinning: :wink: , tak asi padnu, já sem se od rána vzmohla na hodinovou procháztku s Janinou a se psem a ted uklidit prádlo (bez žehlení) :grinning: a pobíhám tak ruzně za janinou, ta co já uklidím , ona vyháže a jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Máti upekla berana, ale stejně není proč, taťku nám z nemocnice nakonec nepustí, takže není ani co slavit... :frowning2:
Doufám, že tady zítra nebude otravovat moc lidí, nejak na to nemám ani sílu, ani náladu.... :rolling_eyes:

odpolko pujdeme s Janičkou za taťkem do nemonice, už muže popocházet, tak pujdeme do nemocnicčního parku, tak muže jít Janina se mnou na pokoj bych ji nevzala, je tam hroznej smrad... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatím papa a všem veselé Velikonoce :wink:
12. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Tak a jam mazance upeceny i beranka,salat uz se chladi v lednici,uklizena koupelna,vytreno v celem byte a vysato a ted uz mam konecne opravdu klid.Jeste zajdu na hrbitov a pak uz prijedou kluci-tak se tesim pac jsem jeste neco nazdobila tak budou koukat :wink: :wink: :wink:
Jani-tak ale ja nejsem tehule a nemam doma kluky.Jinak by to tayk asi stalo za to a nic bych neudelala :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
12. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ani, to snad neni ani v lidskejch silach zvladnout to co ty? :confused: :astonished:
to ja akorat byla dopol s risou venku a pak autem nakoupit, jinak je tu hroznej vitr. A ted radek uspava a ja varim vajicka. Beranka mame od svagrovky, tak nemusim pect. :wink:

Jani, to je skoda, ze ho nepustej. :frowning2: ..ale zase radeji at nic nepodcenej a je pak zdravej na hooodne dlouho. :wink:
12. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Hani-ale to vis ze je to normalni-me to ani neprijde :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Jani-jj presne tak radsi dele nez aby to mel nejake spatne :frowning2: Ja vim ze je Vam smutno ale zily nejsou sranda teda :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
U nas je krasne a snad ani vetrik nefouka-proste leto :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak zkousim netik z notase. ..jen bracha to vecer zase odnese. ..takze na notasu budu na chaloupce az v lete. :wink: ...doufam. :confused:

Ani, no to se nedivim, ze tobe to neprijde. ..ale ja si rikam, ze za tak kratkou dobu to nejde snad zvladnout. ...testo a i upect...?? :astonished:
tak ja mam uvareny vajicka a jdu balit do puncochy, at je muzu obarvit. :wink:
...u nas je taky krasny leto ...ale preci jen je to podhuri, tak to tu studene profukuje. :unamused: ...takze obliknout risu, tak je to fakt alchimie. :confused: :rolling_eyes:
12. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky přeju pěkné velikonoce :slight_smile:
Nám šel dnes opět taťka do práce a my tak nějak ještě slavíme ty narozeniny.Ikdyž já je asi prostůnu.Od půlnoci mi není vůbec dobře co chvíli jsem na záchodě a je mi hrozně těžko a to jsem se tak těšila jak se nadlábnu a dám si zákusky a ono prdlajs.Jsem skoro ani neochutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Jsme hrozně unavená ale fakt strašně ,nějak bych pořád spala,jenže to nejde. :unamused:
12. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahojky tak jsme dorazily s JAninou z nemocky, tatka byl rád že ji vidí... Janina v parku řádila jak černá ruka, v šatečkách se válela, no jako prase, ale bylo fajn... jj, je to přesně tak jak říkáte... ale je mi smutno a jsem jakási celá unavená, aůe je to jasný oni vědí, co dělají....
Hani my jsme na jihu a dnes tu taky foukalo, na slunku bylo super , ale ve stínu byla zima
12. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
ahojky tak ja jsem dneska delala rizky a brambory,pak chlebicky,trochu poklidila a jeste jsem delala nehty :grinning:
ted odesla navsteva tak hodim nohy na stul a sere pere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak nam odrovnal mistni vzduch Risulu, ze odpad v osm. No on by klidne driv, ale nenechali jsme ho. :sweat_smile:

jani, to je jasny, ze musel byt M. rad, ze videl Janicku, dyt do ted s ni byl pecenej-varenej. A uz teda vedej, jaka je to zila a nebo o vikendu nefachaj?
Tak tady mel risa krom asi tak hodiny porad tri vrstvy a cepici pres usi.

Peti, tak tehu ti dava taky zabrat. ..jinak jsme si rikali, ze bychom se na vas jeli mrknout, ale protoze mel risa strevni virozu, a nevim, jestli neni jeste nakazlivej, tak to radeji odlozime na jindy az tu zase budem.

Adel, tak ty jste v den pred velikonocema misto vajicek malujes nehty. :confused: :wink: :sunglasses:
12. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak jsem uspala juniora a já jdu taky.Chtěla jsem koukat na tv ale síla spánku je silnější jak vše ostatní.Jsem total vyštavená a navíc je mi špatně ale ne od žaludku ale asi od střev :frowning2: nevím co jsem snědla nebo proč mi je tak mizerně.

Hani tak moc ráda bych vás viděla ale jaksi na tom nejsem energicky zrovna nejlíp a navíc jestli jste prodělali střevní chřipku tak to radši nebudem riskovat,páč mě se chytá všechno :sweat_smile: no snad jindy to výjde.Ale užije si to :wink:
12. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Peti, no prave. ..protoze ses tehu, tak bych to nechtela riskovat. ...no jestli se nic nestane, tak bychom tu meli byt s risou od prvniho kvetnoveho svatku do druheho. ..s tim, ze radek v ne odjede a prijede zase ve stredu. ...tak treba v ten kveten by to mohlo vyjit. :confused: :wink: :sunglasses:
...tak to ja jsem ted zjistila, ze jsem si porodem vyvolala zlucnik. ...nejdriv jsem myslela, ze to jsou zada a ono houby, jsou to vnitrnosti. ..a kdyz me to chytne, tak to je mi fakt zle. :rolling_eyes: :zipper_mouth: :confounded: ...22. jdu na sono, tak jsem zvedava jak dopadne...? :confused:
12. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Přejeme s Ríšánkem všem veselé velikonoce :dizzy_face:
13. dub 2009 v 07:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-Vesele velikonoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ondra v noci od 3-5hod strasil a ted kdyz ma jid koledovat tak chrupe-jouda jeden :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
ahojky..
tak petr je venku s petkou a ja lapim doma..nesnasim tyto trapne svatky..
na obidek jedem k mamce :grinning: :dizzy_face: tak aspon nemusim nic delat..
13. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
nahodou jsou to super svatky :wink: :wink: :wink: Kluci koledujou a jak jsou stastny,vubec si neumim predstavit ze by sedeli doma cuceli na telku. :frowning2: :confounded: :confounded:
Ja zase svatky miluju-a kor kdyz je ted tak krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
tak risanek si vykoledoval 6 vajicek a nejaky sladkosti. :dizzy_face: ..hadejte kdo to spapa. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
..jojo, na vesnici je to uplne o necem jinym. ...v pze bych si koledovani vubec neumela predstavit. :confused: :pensive:
13. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
ani ja neznam neco co bys nemela rada :dizzy_face:
ja to proste nesnasim je to trapne..kdysi u nas doma kluk rozbil zachod a druhy se u nas poblul a jeste jsem jim musrla pujcit karu aby ho vozili..no nesnasim to ..mam uplny odpor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petrik taky koledoval..dostal knizku a tricko,auticka a ovoce a cokol.vajca a zajice to ja mu sezeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
holky-kdyz ja jsem taky chodila od malicka vim jak jsme byli nateseny :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak ale ve meste si to taky neumim predstavit-jeste ze jsem z dediny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-jj to znam.U nas to tayk tak bylo az mi oslehali kytku jak me mydlili-ale asi to k tomu patri k te puberte.Vsak oni z toho vyrostli a jak ted koledujou s se svyma detickama :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojky zdravím, já mám ty svátky tak neutroš, ale nemám ráda to trapný mrskání, no v tom paneláku je to fakt o ničem :rolling_eyes: , zatím je to OK, Michalovi kamarádi nechodí, otud z domu chodí akorát jeden připitej soused :rolling_eyes: , Janina zatím kamarády nemá a tak když někdo dojde, tak jsou to spíš děcka z rodiny..

zatím máme za sebou jen souseda a už tipuju že nikdo nedojde :zipper_mouth: :dizzy_face: ... spíš to bráváme jako duvod se sejít s rodinou a pokecat....ale tentokrát nikdo nedošel (asi kvuli tomu, že měli pustit M z nemocnice a tak nechtěli otravovat... )

Jinak jsme po obídku a Janina vytuhla, takže mám chvilku veget a pak valím za taťkem do nemocnice
13. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Tak kluci uz dorazili-Ondrasek haja,|Stepa je stastnej ze ma koledu a tatka ma asi dost :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale jeste basti tak je to dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky holky

Já taky nemusím žádné svátky, Vánoce nejmíň, ale Velikonoce mám ráda, kvůli tomu, že je to prostě na jaře, všechno zelené, letos i rozkvetlé :grinning: a líbí se mi barvení vajíček - ale už jsem to několik let nedělala :grinning: mě ani Petr nevyšupal, nemá pomlázku :confused: :grinning: to se divím, že si nenchal ujít mlácení, který má povolený :grinning:

My byli včera u mojí babi na obědě a dnes je tu mamka, tak je pohodička, taky jsem dopo lítala podobně jako Anina :grinning: ale ještě mě odpo čeká vytírání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Tak to me vysupalo tolik kluku ze nemam asi sanci uschnout tak na 10 let dopredu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
i Steapnek me vysupajdil :wink: :slight_smile:
Ondra porad chrupka a tatka lita po zahrade a asi seka travu-misto aby si lehl :unamused: :confounded: :slight_smile: :slight_smile:
Docela bych spala teda :confused: :confused: :confused:
13. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
A ja jsem dneska nedelala vubec nic-jen jsem ohrala Ondraskovi obed.Kluci maji br.salat s rizkem a Ondruska rajskou s ryzi-ale jeste spinka tak ani nejedl :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak to nas tata taky par koledniku oziral. :grinning: :grinning:
tak to ja jsem taky vyslehana, jen jak jsme posledni barak ve vesnici, tak k nam prisli spis tabornici, nez mistni. Ty uz jsou unaveny a hlavne obchazej spis domorodce nez nas luftaky. :slight_smile:

jedem domu a je to siiileny, kobylky se vraci do phy, frezujou silnici a jeste jel vlak tak jedem mezi 20-50km/h :frowning2:
13. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
A to jeste hraje dnes fotbal slavka se spartou, tak nevim jestli budem mit kde zaparkovat. :rolling_eyes:
13. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Tak u nas kluci vykoupany a Zdenda uspava Ondrulku-ale moc se mu samo nechce :confounded: Ma plno zazitku a je toho na nej asi moc :confused: :confused: :confused:
13. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak ja jsem se pred pul hodkou vratila z prace. :pensive: ..bylo tam toho nejak moc ..sem tam byla skoro 5hod. Ale aspon jsem to snad zvladla vsechno, co panove chteli. :confused: :wink:
jinak tak na radka padlo starani se o risu, uvaril mu testovinky do polivky a risa prej zvladl celej talir snist uplne sam a ani moc nenabryndal. Sikulka. :dizzy_face: ..jen mu trvalo dlouho nez usnul a porad se budi.. mame v pokoji 25 stupnu a to neni jeste ani leto. :frowning2: :-s
no jdu se mrknout, co uvarim zitra a pujdu nakute :wink: :pensive:
13. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: chvilička na net,tak nakukuji. Už jsme přesunuti z Rohatce do Zlína. Moc se nám nechtělo, pže jsme se tam měli taaaaaaaaak fajn :dizzy_face: krásné okolí, krásný baráček, krásné prostředí, supr lidičky, ticho, klid....no prostě parádní víkend :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Teď budeme vegetovat týden ve Zlíně. Tak snad bude taky hezké počasí, ať nemusíme sedět s Klárkou doma.
13. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.