• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jinak, Míšo, nás si asi prozatím z tabulky vyškrtněte, pže Peťa říkal, že nechce platit neúměrně velkou zálohu tak moc dopředu :confounded: navíc máme tenhle měsíc už dvě větší platby, takže bysme to dohromady už nedali :frowning2: zkusím pak napsat paní třeba na začátku července, jestli má v ten termín ještě volno a rezervujeme si to až pak. A budu teda doufat, že volno bude, jelikož se na všechny moc těším :dizzy_face:

Každopádně vám v květnu můžu napsat, jaké to tam je, pže tam jedeme na víkend :sweat_smile: takže pak můžu podat reference :wink:
13. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
A opožděně přeji Krásné Velikonoce :dizzy_face: doufám, že jste všechny řádně dostaly, aby jste náhodou moc brzy neuschly :wink:
13. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdu do vany a spinkat, pže jsem ztahaná jak pes. Doufám, že zítra bude chvilku na vás přes den kouknout.

Dobrou noc všem :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky-preju krasne rano :wink: :wink:
Aji-no tak pockat,ja jsem se totiz vubec nedostala do tabulky a tak ani nevim kolik se plati :confused: :confounded:
Jestli je to opravdu tak zavratny tak v tom pripade u nas nevim teda taky.Ja vim ze porad slibuju a pak kde nic tu nic ale jaou nakonec asi ve finale dulezitejsi vesi.Nejdriv ten Ondrasek do nemocnice,to asi taky nebude zadarmo a musime konecne dodelat tatovi ten hrob-opet se to pozdrzelo diky panu kamenikovi tak to davame jinam. :confused: :confused: :confused:
14. dub 2009 v 06:07  • Odpověz
ahojky krásné ráno, Janina ted vstává okolo půl 7, tak si to fakt užívám, chci zpět svého medvídka co chrupkal do 9 :dizzy_face: , řádí tu jako černá ruka, včera to tu bylo uklizený a ta holka nadělá takovej bordel a jen kramuje a kramuje a všechno na zem....

dnes pujdeme obě za taťkou na návštěvu, tak to bude zase zápřa, ona 5 minut neposedí, jen pořád lítá a lítá...

kde je nějaká tabulka, mělo zase přijít něco mejlem, mě to nechodí....to je divný, schránku plnou nemám...
14. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky!
Zdravím po velikonocích :slight_smile: My máme dnes naplánovaný výlet na Lešnou,tak snad počasí vydrží :dizzy_face:

Chci se vás zeptat jak řešíte vztekání u prcků??U nás to vypuklo úderem 15.měs :unamused: Chodit sama nee ale vztekat se joo :sweat_smile: :grinning: :angry: No zase abych jí nekřivdila,za ruku jakž takž a je schopná udělat i sama pár kroků...ale to pravé odhodlání pořád chybí.Za deset dní má 16 měs.tak by si mohla pospíšit :grinning:
No ale zpět k tomu vztekání.Něco chce řve,něco jí nechci dát nebo použiji slovíčko NE tak řve,hodí věcma atd...tak ted řešíme,jestli to přejít a doufat,že je to jen krátké období :sweat_smile: :pensive: nebo se nějak jinak zachovat nevím...přiznám se,že v zájmu mých nervů jí občas dost ustoupím :confounded:
jak to řešíte vy?Pokud teda máte takové malé vzteklé ďáblíky....
14. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky..no u nas nic moc.. :unamused:
tak jdu se kuknout co je tady nakecano
14. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Ty vole ted jsem napsala tak dlouhy prispevek a neulozil se mi :frowning2: :angry: :angry:
Marti-tak ja si myslim teda v zadnym pripadne neustupovat a byt dusledna.Taky to tak mam ze to zacalo nejak kolem 15mes.mrskne sebou na zem a to je konec.Pak uz ani nerve ale takhle protestuje.Jak budes ustupovat tak uvidis jak s Tebou za chvilku Adelka zameet :wink: :grinning: :grinning: Nevim to si myslim ja-asi bych to nesla tezce teda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jeeeeeeeeeee-a My mame dneska 16mes. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky,

Jani, posílala jsem akorát vyplněnou tabulku, co jsem posílala paní na Vysočinu, fakt nepřišla?? :angry: Jinak je mi líto, že když je vše vyřízené, začínáte se plašit...ale samozřejmě každý je v jiné fin.situaci, každopádně od paní zatím žádné podklady na zálohy nepřišly, takže ještě počkejme, ale psala, že chce zálohu ve výši ceny pobytu, což činí nějak kolem tisícovky, chápu jí, že když jí pak rodina nepřijede a má prázdný pokoj, tak že se tím kryje, dělala bych to stejně....

Marti, rozepisovat se tu nebudu, páč jsem to udělala jednou a pak jsem tu měla celkem nepříjemnosti na jiném tématu, však jsem Ti to taky vlastně psala...ale každopádně, já teda tohle řeším, rozhodně neustupuju, jsem přísná a důsledná, ono to je stejnak zatím prd platný :sweat_smile: ale myslím, že až to období pomine, že to bude mít svůj účel, v případě ustupování a nic nedělání s tím, myslím, že se vlastně po ústupu toho období nic nenapraví a dítě bude stále uječené a bude si vše ječením a vztekáním vynucovat, toť můj názor, který samo může být úplně mimo mísu a ukáže se to až později, zda to cenu mělo...
14. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Ani u vás by měla záloha být 1370,- jste i se Štěpou tři, jinak ostatní by to měli mít za tisícovku, mimina jsou zdarma :wink:
14. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Díky za názory,Uf každopádně to dává dost zabrat,a vydržet a neustoupit dá fakt někdy hodně práce.Navíc je malá mamánek,což je další mínus.Je schopná hrát si někde sama,např.se švagrem,dokud se neukážu tak pohoda,ale jakmile mě zmerčí hned řev a chce ke mě na ruce...
14. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojky tak jen narychlo nakukuju.Dorazila jsem z práce a tady opět nikdo :angry: malej chrní s babí a velkej lítá po všech čertech někde :unamused: tak jdu udělat oběd a pak zas odpo musím do města atd. :unamused: Už je mi lépe ale stále jsem unavená jako prase. :unamused:
14. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
MIško prosímtě do kdy mají být poslány ty zálohy?
14. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Peti, ještě ne, paní NIC neposílala!!!Pak všem pošlu na mail!!! :wink: :wink:
14. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
I já se snažím neustupovat, když něco NE tak NE, snažím se ignorovat vztekání (nevím jestli je to dobře, ale prostě nereaguju) a snažím se odvést pozornost jinou činností... venku mi to přijde snažší neež doma... mám špatnou zkušenost se známou jejíž holčička si všechno vy řve a vydupe...většinou v obchodě když něco chce a podobně, nebo jako alternativu na uklidnění jí koupí raději novou hračku...to se mi moc nelíbí....

je akt že J už lítá jak drak a tak venku kolikrát, když na ni volám, že už jdu pápá, tak se otočí a klidně mi taky udělá pápá a zustane na místě :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

No, já neplaším, ale prostě Peťa nechce platit celé ubytování, byť je to něco málo přes tisícovku 5 měsíců předem. Já ho chápu. Jednak tenhle měsíc už budeme platit dost peněz a jednak třeba na bosu víkend, kdy jedeme na horský hotel platíme zálohu měsíc předem a doplatek 14dní předem. A to bych i akceptovala. Přece jen s dětmi platit tahle moc dopředu celé ubytko je divné. Kdyby paní třebas chtěla půlku, tak to už je pak solidnější jednání. Nevím no. Připadá mi to divné. A celkem mě to i mrzí, pže jsem se moc těšila. Ale třebas bude mít ještě volno ty dva měsíce předem. Uvidíme.
Zálohu chce zaplatit ihned. To vím, pže jedeme na ten stejný penzion za měsíc. Zálohu budeme posílat teď z výplaty.
14. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdu uspat malou. Ráno vstávala v sedm, pak celé dopo lítala venku na hřišti, takže je celá ztahaná. Cestou domů už ani nechtěla jít, tak si vlezla do kočárku :slight_smile:

Snad bude nějakou chvilku spát, ať se můžu trošku vyhřát na zahradě :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
My taky chrníme, tak mám snad na 1,5-2h padla, dám si kousek beránka :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Miso-takze za nas tri 1370kc jo? Tak to jeste neni tak strasny,no ja jdu zitra na kontrolu s Ondraskem na ORL a pak k pediatr. a by mi mela vypsat papiry do toho Motola.Myslim si ze od toho se to bude vsechno odvijet.Ale pry je tam dlouha cekaci doba,tak jsem zvedaav :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Jinak k te duslednosti teda-ja JSEM pro vsema 10.A myslim si ze zatim se to docela vyplaci.Tim jak sebou mrskne na zem tak kouka co budu delat a ja na nej kouknu pokrcim rameny a nebo ho proste necham tak ajk je a on za chvilku prijde.Ted se naucil otvirat lednici-tak jsem mu to vysvetlovala,delala ty,ty,ty.Dostal na prdel a ted to zkusi a vidi me a jak ji rychlůe zavira,zrovna tak cachtani ve vode v barelu na zahrade-proste stat si za svym a oni to pochopi.Samo ze je to obdobi.A prejde to.To ma Misa pravdu ale kdyz se mu to v tom obdobi bude povolovat tak vi ze mu vse projde.Proste nejak hranice byt musi :wink: :wink: :wink:
14. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Pamatuju si jak vyvadel Stepanek,ale to uz byl starsi :wink: :wink: :wink:
14. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak malá už chrní, tož snad jí to vydrží.

Jdu proběhnout sprchou, je tu vedro, tak jsem splavená jak kůň. Pak musím ještě malé uvařit jídlo a sama taky něco zdlábnout. Mezitím budu nakukovat :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
jj Aji, věřím, že když se žije od výplaty k výplatě, že je i tisícovka moc..tak snad bude mít pokojík volný!!!!!!

No s těma dětma teď je to fakt hrozný, já se tak těšila, že dám odpo malýho babi ven na zahradu a půjdu něco dělat nebo jen prostě od něj "vypadnout" a mít čas pro sebe, ale zatím tam s nima stojím jako trubka, protože babička vše dovolí a ještě má ze všeho srandu, např.děsná sranda, že tahá za prádlo na šňůrách, cachtání a stříkání vody z konve, házení kamenů na garáž...a milion jiných věcí, takže usměrňuju jak jí, tak malýho, protože to, co mu dopo zakazuju a vysvětluju, ona odpoledne dovolí a ještě ho v tom podporuje :angry: takže tak, tak snad už ten příští rok to bude lepší :wink:

My taky chrníme :wink:
14. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
My uz jsme vzhuru a po O-tak ho prebalim a asi se pujdu projed s mrnousem na kole :wink: Pak dojedu pro Stepanka a pojedeme ke Zdendove tete pac tam maji kluci koledu jeste :slight_smile: :wink:
Miso-jj to znam-ale akorat ze ja u toho jak jim povolujou vetsinou nejsem :grinning: :grinning: :grinning: To se pak blbe vychovava.My kdyz jsem Stepanka nechali na vikend u babi a dedy tak jsem ho pak do stredy srovnala.Ale to jsou zkradka prarodice no :confounded: :confounded: :confounded:
14. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Zase až tak špatné s penízkama to nemáme. Spíše jde o to, že z téhle výplaty musíme zaplatit zálohu na bosu víkend, zálohu na penzion a golfky. Takže mini 5000-6000 je v pytli :confounded: myslela jsem, že nebude třeba až tak dopředu platit i ta záloha na září.

Každopádně se určo v červnu/červenci paní hned přihlásím a snad budeme mít štěstí a bude pokoj volný. Jinak teda budu naštvaná :frowning2:
14. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Tak to my teda jedeme s penizkama od vyplaty k vyplate-ale nestezuju si.Snad uz bude lepe.Proste kdyz to nepujde tak to nepujde.Hlavne aby Ondrulka uz byl zdravej a netrapil se milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
ale jako teda zijou lidi mnohem hur zase-to ja si alespon dopreju a neco koupim sobe i klukum.Zase tak spatne na to taky nejsme.Jenom proste neusetrim.Nejsem dobra hospodyne-vim to :frowning2: :confounded: :confounded:
Ale byla u nas fin.poradkyne a ta rekla ze s tim co mame a platime jako dobra hospodyne jsem-tak nevim no.Docela me to potesilo-ale Zdenda to asi vidi jinak.I kdyz je afkt ze od te doby teda neremca :grinning: :slight_smile: :wink:
14. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ani, Ty jsi určo dobrá hospodyně, zvlášť jako býčice!!!Býci jsou na finance opatrní, znám osobně, doma býka taky mám :grinning:
Hele neprovokuj s kolem :angry: já se těšila, že už dnes budu mít kolo hotový, ale není :frowning2: asi až v pátek, prý mají v servisu moc práce, tak ale o vík.už chci vyrazit rozhodně :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Taky si myslím, že jsou na tom lidé i mnohem hůře. Ale zase si, Ani, nemyslím, že bys byla špatná hospodyně :wink: právě naopak :wink: a je fakt, že nejdůležitější je, ať jsou oba kluci zdraví a ok.
14. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jee, taky bych šla hned na kolo. Ale nějak jsme je nestihli ještě pořídit :frowning2:
14. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Mno, malá už se budí, tak valím za ní. Dáme oběd a pofičíme na zahradu hrabat se v písku :slight_smile: večer zas kouknu. Dneska jsem sama s tchánovci, Peťa dorazí až zítra.
14. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.