• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
No Miso-ja zase tak opatrna NA KORUNU NEJSEM.vIM PSALA JSI ZE pETR JE SKRBLOUS :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ale placame to jak se da.Ted chci lino do chodby nebo ten koberec to je nestesti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
A na kolo uz to asi nestihnu pac jsem se zasekla u Jolci tak asi nic dneska-mozna k veceru :wink: :wink: Jezdim starsne rada-je to super.Jen neumim moc prehazovat a pak slapu ajk blbecek a kdyz uz prehodim tak mi spadne retez a nekde se mi sprajcne-tuhle me museli kluci zachranovat v hospode.Jsem tam dotlacila kolo s Ondroun a oni opravovali :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky pisu z notasuuuuu. :grinning: :sunglasses: ...bracha rano zavolal, ze dorazi na kafco a donesl router a napichnul se nekomu na nezabezpecenej net. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: ...tak jsem zvedava, kdy na to ten dotycnej prijde. :confused: :sweat_smile: :pensive:

jinak nas rarach usnul pred 20ti minutkama. ..vubec nechtel zabrat. ...jak bracha odesel, tak jsme jeste vyrazili na hodku na pisek, tak byl asi od tama rozjarenej ...a nebo taky, ze spal az do osmi :sweat_smile: ...tak aspon ze zabral a doufam, ze tu hodinku aspon da....???

Miso, tak preci jen ...kdyz je tak krasne, tak si najednou vsichni vzpomneli, ze by se melo dat do kupy kolo....to je to same i s menenim pneu na letni. ...proste lidi se probudej, az kdyz uz chtej neco delat a ne tesne pred sezonou a pak je proste naval. :rolling_eyes:

Ani, mne vetsinou pomohlo, kdyz mi spadnul retez u zadni prehazovacky, vratit prehazovacku nazpatek a vetsinou jeste naskocil sam. :wink: ..ale taky si pamatuju, kdy jsem byla zmazana. ...jeee, ale to je let zpatky. :sweat_smile: ..ted by me asi ani to kolo neuvezlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ajo, no tak pri takovejch vydajich to taky chapu, ze dat dalsi ticku je sileny. :confounded: :frowning2: ....tak co jsem tak zazila, tak vetsinou fakt byva, ze se plati zaloha z poloviny ceny a zbytek bud se doplati na miste a nebo nejakej ten den predem. ....ale ja vas holky chci videt, tak si vas zaplatim. :grinning: :dizzy_face: :grinning:
14. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Holky tak dočtu večer, jsem se zasekla na modré střeše, dělala jsem alba a malej je vzhůru a P.má odpolku, tak juknu večír, pápá
14. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Miso, tak jsem jukla. ...ja zvedavka. :sweat_smile: :grinning: ...doufam, ze ses dvojnasobna kimka. :confused: :wink: :sunglasses: ...bych pak pochvalila fotky nekoho jinyho. :grinning: :grinning: ....fakt uzasny. :dizzy_face: ...to si prarodice pekne makli. :rolling_eyes:
...ale nejvic me dostala zahrada. ...fakt paradniiiii. :dizzy_face: ..tam se danikovi urcite bude libit. :sunglasses:
14. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahooj,tak jsme doma z Lešné a bylo to super :slight_smile:
Adélka byla ze zvířátek nadšená!! :dizzy_face: Hlavně z tučňáků,rybiček a papoušků :grinning:
Navíc bylo málo lidí a ideální počasí,hodím pár foteček.
Ajo jestli jste ve Zlíně,tak si tam udělejte výlet :wink:
14. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Tak jsem se holky vratili od tety-no kluci se tam vyradili a Ondra se predvadel jak mohl :wink: :wink:
Miso-super fotky.To je parada-tak my si shanime rekreaci a Vy mate statek ze by jsi tam ubytovalas i holky z jinych diskuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Tak u nas uz se spinka-teda Ondrasek a ja jdu asi hodit sprchu a taky lehnu na gauc-jsem Ko :confounded: :confounded: :confounded:
14. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
tak jsem tu ale tady mrtvo páč běží Ordinačka a VKV :sweat_smile:
dnes jsem zase sama samička :frowning2: taťka je na noční a prcek spí dole u babičky.Aby se mamka nemusela ráno štrekovat do schodů tak si ho vzala na noc.Aspon se prospím (Aspon doufám,jestli mě teda ten druhej prcek nechá :sweat_smile: )VStávání v 5h je dosti už únavné :unamused:

malej nám asi začíná marodit.Kašle a chrastí to v něm a má fest rýmu a taky zase napuchlý dásně :frowning2: a já trpím taky udělal se mi aft o velikosti takový že pod rtem je vidět boule.Dost to bolí :confounded:

Hani no tak v kvetnu to už bych měla asi bejt i doma tak třeba bude víc klidu a uvidíme se. :wink: Ráda bych vás viděla :wink:
14. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Holky vy šmíračky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj jsem dvojitý kim :grinning: hele Ani, statek to je, akorát že máme tři místnosti, takže sice by se tam vešly holky z celýho koně :grinning: ale do maštale, stodoly nebo pod stany na zahradu
Hani, jj mákli jsme si všichni, hlavně děda s mámou, babi vařila a dělala na zahradě a já buď pomáhala jí s obědem nebo dědovi s mámou prosévat písek, bouchat cihly atd.. :confounded: fakt jako dětství na ho...ale dneska je to paráda, jen tam hodit nohy nahoru a na tu dřinu jen vzpomínat.
Je škoda, že je to celkem daleko!!!!

Daník byl dneska tak hodný, úplně jsem čuměla, tak jsem si to doufám zakřikla a zítra se z něj pominu :grinning:

Marti, to je super, že se Aduš líbilo v Zoo :dizzy_face: kouknu na fotos :wink:
14. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
hele jaký šmíračky a jaký fotky ted jsem nějak mimo :confused:
14. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Peti, to nic :grinning: dělala jsem album na modré střeše chalupy, mám tu fotky od babi, tak jsem se nudila, po pravdě je tu mám proto, že jsem na chalupu dávala inzerát :pensive: ale stejnak se to prodávat nebude, to vždy babi s dědou šílí a sondují, ale kdyby někdo přišel a ty prachy jim za to dal, stejnak by to nedali, je to jako další dítě :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Miško jj chápu.Víš já bych taky tenhle barák nedala.Vím že někde v paneláku v 3+1 by nám třeba bylo líp a o dost méně starostí ale tady jsem vyrostla a je to prostě "náš" barák. :wink: Víš jak to myslím.No třeba to dopadne tak že tu bydlet nebudem,ale nechtěla bych aby se domeček dostal do cizích rukou :wink:
14. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Mikul, jo jo jsme ve Zlíně. Hrozně ráda bych malou do ZOO vzala, ale Peťa je furt v práci, takže není kdy :frowning2: a v pátek a sobotu, kdy je volněji, máme návštěvy a v neděli fičíme zpět do OV :frowning2: takže až někdy příště. Škoda. Je to snad nejkrásnější ZOO, co znám.
14. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hani, taky mě ty výdaje pěkně sejří. Se vždycky tak blbě nakumulují :angry:
14. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
míšo já chci taky takovej... zrovna jsem koukala a říkala jsem si jestli jsi to ty....

já chci taky barák, ale BEZ RODIČŮ...jakýchkoliv jen já taťka a naše děti a nebude žádnej stres
14. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Míšo na střechu jsem koukala a super!!!Uplně z toho místa dýchá příjemná atmoška!!! :dizzy_face:

ajo,tak vám to třeba vyjde příště,fakt to za to stojí,malá byla nadšená!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak nic,jdu do sprchy a zalehnout...dobrou noc :pensive:
14. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Míšo, tak jsem taky koukla a je to fakt krása. Hlavně ty zahrady :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
Mikul, věřím, že malá byla nadšená. Klárka zbožňuje různá zvířátka, takže myslím, že se jí to tam bude taky líbit. Tak už se těším, až nám to vyjde. Chystám se v nejbližší době zajít aspoň k nám v OV.
14. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Miso, jojo u nas taky vsichni makali na chalupe. Byla to kdysi roubenka s jednou mistnosti a hlinenou podlahou, ted je z toho 6+1 :sweat_smile: ..ale co si pamatuju na detstvi, tak byla vecne vytazena michacka a i se muselo jednu dobu spat ve stanu. A ted se nemaka na chalupe ale zase v lese, jen teda hlavne nasi. Ja tam jezdim lenosit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Ajo, a proc nezajdes do zoo sama, nebo to pak v ov budes? Ja se teda chystam koupit do phy permici. Jinak pro me je nejhezci zoo ve dvore kralove. :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz
Jinak jsem zase pres mobil, nam to vykradani netu utli :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peti, jojo, ten kvetem by mohl bejt fajn, kdyby to vyslo. :wink:

Marti, jsem se chtela juknout na fotecky a prave v tom jsme prisli o net, tak se na ne mrknu doufam zitra, jestli se mi podari nekde pripojit. :wink: :sunglasses:

no a jdu do hajan. Jsem se dnes nejak zapomnela. :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 23:47  • Odpověz
první první dneska první :grinning: :grinning: :grinning:

valím do práce tak jdu jen prozdravit,snad mit o dnes rychle uteče.Zítra mám volno.Tak se tu opatrujte a já jdu vydělávat ale radši bych se vrátila do peřin :frowning2:
15. dub 2009 v 05:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Peti-teda ze se Ti chce pred odchodem do rachoty smejdit na Pc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 06:13  • Odpověz
autor
Tak my za chvilku vyrazima na ORL a pak k pedietr.A tam se dozvim asi ortel.Tak drzte palecky prosim :sweat_smile: :unamused: :unamused:
15. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
Krasne ranko,
tak dneska jdem s risou na plavco. Nastesti to vypada, ze viroza je za nami..? :confused: :wink:

Ani, myslime s Risulou na vas. :slight_smile:

Peti, tak at ti to tam rychle utece. :wink:
15. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré slunečné ránko :slight_smile:
My jsme dnes vstávali brzy,v 7 a to šla spát až po 22.hod.
Aničko držíme palce :slight_smile:
hani užijte si plavčo :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky a batolátka!!!!!

Tak jsem se sem konečně po dlouhé době dostala..... Ale teda dočíst fakt nestíhám. Ale teda z poslední stránky koukám, že Peťula je ťěhulka!!! Gratuluji, Peti!!!

U nás taky novinka :slight_smile: Marušce konečně!!!!!!! rostou zuby :slight_smile: V pátek 10. dubna narostl první - jednička vpravo nahoře a v neděli druhý - jednička pravo dole. No narostl... jsou tam kousíčky malinkaté. Ale už s nima i skřípe o sebe :slight_smile: Ale teda trvalo to!!! Už i zubařka říkala, že je to divný, že v 16 měsících žádnej nemá a ejhle, uběhl týdne a šup, hned dva :slight_smile:

Jinak u nás pohoda. Užíváme sluníčka. AKorát mi před chvíli volala kámoška, že její malá, má pátou nemoc. Je to infekční, takže je pravděpodobnost, že ji taky dostaneme. Byly jsme v sobotu na společné procházce a holky se pusinkovaly. Ale prý je to bez teplot, jen fleky na těle. Tak čekám, jestli se něco objeví....

Ještě mrknu na fotky a zas budu muset razit.
15. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
No a Maru mě nenechá u PC sedět.... já fotky dodám příště, to její naléhání prostě nejde neslyšet.

Papa a pusinku drobkům :slight_smile:

Jo a s tím srázem já fakt ještě v tuto dobu nemohu říct. Záleží totiž i na ségře. Jela by se mnou, má auto. Tak třeba nebude vše obsazeno.
15. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
tak jsem zkusila zase net a asi pres den to nechava dotycnej volny ...a vecer jak to pouziva, tak mame smulu. ...coz mi teda az zas tak neva. :wink:

Marti, tak jsem se jukla na fotecky. ....to se Adelce muselo fakt libit. :dizzy_face: :dizzy_face: ...uz se tesim, az taky vyrazime. ...na obrazku ci v telce ma zviratka moc rad. :wink:

Renco, huraaaaaa, tak uz mame vsechny deti zubatce. :wink: ..ale dala si Majuska na cas, co? :confused: :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
..o paty nemoci jsem nikdy neslysela..?? :confused: ..tak snad ji to nepostihne a kdyby preci, tak at to ma hladkej prubeh. :wink:
15. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Marti-jeeee je videt ze jste si vylet uzili.To je dobre. :wink:
My jsme se vratili od dr.a mame kartu doma.Zitra si volam do Motola kdy nas objednaji na vysetreni a reknou nam jestli jenom grometky a nebo rovnou mandle :confused: Volala tam ale nebyla tam pry ta sestra co objednava i na kontrolu sluchu :confounded: Jinak dostal teda ATB pac ucho porad spatny a porad mu to trosku tece-tak jsme se jim stejne nevyhnuli :cry: :confounded: :unamused: :unamused:
15. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
JJ holky díky opravdu to byl moc fajn výet :dizzy_face:
Ani tak ještě atb? :frowning2: No jsem zvědavá co vám řeknou v Motole...No hlavně aby byl Ondrulka v pořádku :dizzy_face:
15. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.