• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Marti no to ja docela taky.
Ted mu prisla motorka co jsem mu vyhrala na mimiaukci tak tady houka jak o zivot.Jsem zvedava jak to budu vysvetlovat Stepankovi ze uz je na to velikej :confused: :confused: :confused: :confused:
15. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky, všechny zdravím, trošku jsem nestíhala! Honza byl už od pátku doma, tak jsme trajdali po venku, byli jsme i v ZOO a od neděle do pondělí u našich :wink:

K tomu srazu, holky, jak jste to pochopily s tím placením dětí? Jakože když mám dvě děti do 3 let, tak za jedno neplatím a za druhý jo, ale týká se to ubytování, nebo jídla? Moc jsem to nepochopila, ale jestli budem za jednu platit ubytování, tak je to teda pěkná diskriminace dvojčat :angry: jinak postýlky nemáme a ani kvůli tomu nebudem kupovat, nějak se vyspíme dohromady, kdyžtak tam ty postele srazíme k sobě. U našich taky spáváme všichni na jednom letišti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aničko, moc moc vám přeju, ať vám v Motole pomůžou! To je hrozný co všechno musí zkusit jeden drobek :frowning2:
15. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani, tak to je blbé, že ouško pořád není v pořádku. Snad vám teda ten Motol k něčemu bude. Co jsou ty grometky ??
15. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Hani, já bych i sama vyrazila. Ale jednak samotnou by mě to tam moc nebavilo a druhák vůbec nevím, jak bych se tam dostala, pže tchánovci bydlí ve zlínské příměstké části. Jezdí tu raz za čas jeden bus a to ještě ani nevím kam :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
U nás v OV aspoň vím čím a jak jet :slight_smile: taky bych jela buď kámoškou a malou nebo třeba s našima, kdyby Peťa nebyl doma. Jinak se do ZOO chystáme spíše o víkendu společně, pže malá půjde premiérově, tak ať o to Peťa nepřijde.
15. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Kris, já myslím, že se to asi týkalo jen jídla ? :confused: přece by za jednoho prcka nechtěla platit ubytko ?
15. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky holky

Aničko, tak je máte :frowning2: to je šílený, já se fakt už modlím, aby vám ty mandle pomohly, vždyť tohle je vážně už neúnosný :cry: :cry: Hlavně je mi divný, že má ta ouška špatný i když je teplo :confused: !!!!!

Hani, tak alespoň vy že už jste ok, užijte si plavčo...koukám, že jsi si taky hezky užila dětsví na venkově :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak děkuji za chválu chajdy, jsem ráda, že se líbí a že ta 20.letá práce je na tom znát...a co se týká zahrady, je sice hezká, ale umíte si představit 2x týdně jí sekat, ještě když je dědovi 73 a ve vedru tam tlačí sekačku..to teď už existuje s tím sběrným košem, ale v těch 80.letech nebyla a tak jsme hned po příjezdu nastoupili všichni a děda sekal a my hrabaly :angry: :angry: šílená práce na 3/4 dne, fuj nerada na to vzpomínám!!!!

Daník my dnes usnul sám po prvé!!!vlezl si na naší postel, já myla nádobí, petr datloval na PC a najedou koukám, že se D nehýbe :grinning: usnul jak špalek
15. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem u mamky a byla jsem vcera cvicit zase v diane...
po tydnu mam kilo dole prej je to akorat..ze hubnout tydne pul a kilo
a jist do 5000 kalorii denne..prej malo jim a moc piju kafeeeeeee :sweat_smile:

jinak u nas nic noveho tak jdu dat obidek paaaaaaaa

pak doctu :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Aji, já taky doufám, že to platí jen na jídlo, no stejně jsem holkám objednala jednu poloviční porci dohromady, tak je to jedno :wink: paní to napsala dost zmateně, tak nevím, abych pak nebyla třeba překvapená :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ZOO si určitě užijte všichni společně, my jsme byli v sobotu a holky byly hrozně nadšený :dizzy_face: pak hodím fotky, jak bude čas :wink:

Míšo, Daník je šikulka s tím usínáním! A chaloupka fakt krásná, taky jsem koukla a fakt pohádková :dizzy_face:

Adel, to je super, že tak hezky hubneš, tak jen tak dál a na srazu tě ani nepoznáme! :wink:
15. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Holky tak ja jsem ted byla pro Stepu ve skolce a zase mazu vest Klubicko :wink: :wink:
U nas je porad krasne ale uz docela profukuje,ma se to nejak kazit :unamused: ale potrebuju poradne zalit zahradku tak se to taky hodi a je to potreba.Tak zatim ahoooj :slight_smile: :wink:
15. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
ahojky tak dnešek docela šel.V práci padla v 10h a tak to šlo.Zítra mám volno...jdu na utz mrknout na mimíse a pak ke kadeřnici.A taky musím ještě s mamkou...jede zase po doktorech kvůli cukrovce ale aspon nemusím do práce :sweat_smile:
15. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Aničko nechtěla jsem ráno šmejdit na pc ale chtěla jsem být po dlouhý době první :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Peti :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ja jsem snad zvladla deticky ve skolce,Ondrasek uz haja-byl uoplne vyrizenej milacek :frowning2:
Dneska jsem mu kupovala kloboucek u tamanu a vietnamka mi povida-mame jeste saticky a tady kratasky s krajeckou.Tak na ni koukam a rikam a jako na co kdyz je to kluk a ona cozeeeeee to je kluk? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale me uz to snad ani neprijde,kazdy den mi to minimalne 3 lidi reknou,Pritom me jako holcicka vubec neprijde :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
kristi, ja myslim, ze je to prave na pobyt ...jsem si toho hned vsimla a okomentovala, ze te diskriminujou....coz uz mit dvojcata je samotna diskriminace a jeste takhle. :frowning2: :frowning2: ...nevim, co se jako zmeni na tom, jestli je tam 1 nebo 2 deti, ktere maji mene jak 2 nebo 3 roky...?? :astonished: :rolling_eyes:

Anicko. ...aaaachjoooo ...zase atb :frowning2: :frowning2: ...chudinka malinkej ....takhle malinkej a furt na praskach. :frowning2: :frowning2: ...tak at mu ten motol pomuze a mate od toho ouska klid. :wink:
...jinak mne k risovi taky komentujou jakou mame hezkou holcicku. :sweat_smile: :grinning: ..a to uz jsme ho 2x kudlali, aby fakt vypadal jako kluk. ...a stejne houby. ...lidi jsou blby. ...jak se jim dite libi, tak je to hned holka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso, tak ted akorat jsem dala pudingovou babovku do trouby. ..tentokrate s toho jinyho ...cos mi ukazovala. ..tak jsem zvedava. :confused: ..prece nemuzu na tvoje recepty tak zanevrit. :sweat_smile: :pensive: ...jinak musim rict, ze to syrovy testo bylo uz chutove jiny. ...ze tam nebyla cejtit tolik ta pachut pudingu, tak snad to bude dobry...??? :confused:
15. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ajo, tak to jo. ..ja myslela, ze to tam znas :wink: ....tak jestli bude jakztakz pocasi, tak my jsme se ted s radkem bavili a vyrazili bychom nejspis v nedeli. ...a ja si rovnou poridila tu permici. ...a jeste musime vypocitat, jestli se to bude hodit i radkovi, ale snad jo a dostane se tam vic jak 3x s nami. :wink:
15. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak je upeceno a bylo to uplne o necem jinem. :wink: ..vypada dobre, tak jsem zvedava jak bude chutnat? :confused: ..takze kdo jeste nepek a bude, tak pouzijte pudik s A klasou a ne od naturmylu, to je to co mi prvne padlo. :confounded:
15. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak noc u nas brutus az jsem nevydrzela a nechala ho spat u nas a chrni jeste ted :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: To jsem teda dopadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 06:16  • Odpověz
Krasne ranko,
tak u nas noc uz asi tyden dobra. :wink: ..nebudi se vubec. :sunglasses:
dnes jsem se rozhodla, ze vyrazim s risou na chvilku do zoo (chtela sem puvodne na plavco prednahradit hodinu ale neuvolnilo se zadny misto :frowning2: ) ..a pak teda do zoo v ne jeste s tatuldou.
Tedka snidame a risa si uzobava z puding.babovky a ja ji taky snidam a je dobra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, tak zase je Ondrulka na ATB, tak vyjmecne to snad zvladnete, a hlavne ze se vyspinka. :wink:
16. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
bre ranko :grinning:
tak u nas jen 3x hore tak dobre :grinning:

vcera jsem byla venku a pak delala dvoje nehty..a sla jsem ven s petou a kamoska se me smala ze nechodi a ani se mu nechce ale na motorce objel pul modry :confused: :confused: :confused: :confused: jsem aj hledela
16. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky zdravím, u nás stále stejná situace, taťka stále v nemocnici, tak uvidíme, snad v pátek říkala doktorka..

chtěli jsem jít ted ven a na nákup , ale nejede výtah, tak tu sedím jak na věži a čekám, až ho přijedou opravit, pže ze 7p se psem a Janinou nejdu

Hani já jsem to dnes taky říkala, že jak bude trochu pod mrakem vyrazíme do ZOO, máme jí moc do kopce, tak to není na parné dny, teda aspoň ne pro mě.... :sunglasses:

jé já ti Ade závidím, Janina by tak chtěla na motorce, ale venku jí to ještě vubec nejde
16. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Ja jsem vcera vytahla tu tirkolku s vodici tyci a Ondra byl stastnej-tak jsme jezdili po vesnici-ted delam fr.brambory a pak se najime a Ondrusak pujde spat.Stepanek byl se Z u zubarky pac ho bolell pry strasne zub-takze hyster.scena ale uz je to dobry :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Do Prahy jedeme-28.4. na 13hod a tam nas vysetri dr.Krylova a uvidime co nam rekne teda.
16. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, za chvilku vyrážíme ven, tak jdu jen mrknout a jestli budou holky ještě chvilku spát, tak možná stihnu hodit i nějaké foto :wink: ve 4 mě vystřídá na písku Honza a já skočím na gyndu zjistit, jestli cysta praskla, tak držte prosím palce :unamused: doufám, že už tam není, už mě to ani nebolí, tak snad se nemocnici vyhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, tak já zase doufám, že se to týká jen jídla, no uvidím, jak se paní ozve se zálohou, tak jí kdyžtak napíšu a zeptám se, co a jak :wink: užijte si to v ZOO!

Jani, držím palce, ať ten pátek vyjde a už vám taťku pustí. No s výtahem je to teda na pytel, když nemůžete ani ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, tak aspoň už se začíná něco dít a Ondráškovi snad brzo pomůžou od toho trápení :confused:
16. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak já se tak nějak vzdávám naděje, že taťka pujde v pátek domů :frowning2:
dnes přišla dr. že má něco se slezinou a že to ucpávání cév má z nějaké genetické vady, tak jsem zvědavá co mi odpolko řekne Michal (byla to jen rychlovka do telefonu), asi ho čeká ještě nějaký vyšetření na tu slezinu a buh vi jestli ještě nebudeme lítat nějkde s Janinou jestli tu genetickou vadu má taky nebo ne...chjo, mám z toho jakusi depku.... a nejvíc me nasrali tchyně a švagrovka, který mu pořád celých 14 dní co je v nemocnici jen vyčítali, že si za to muže sám, že je tlustej, a takový kecy.... chudák má taky z toho nervy, říkal, že mu takhle mamka volá i několikrát denně :confounded: , že už jí to kolikrát ani nebere aby to nemusel poslouchat... a to má tady 10 kg nadváhu, tak nevím co by chtěli.... a stejně nakonec, z nadváhy to vubec není, to co jsem mu říkala celou dobu, co by pak museli mít ostatní, mnohem silněší lidi
:angry:
16. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jani, to je nepříjemné, že ho pořád nechtějí pustit domů :frowning2: ne nadarmo se říká, že když člověka dostanou doktoři do rukou, tak ho pak nechtějí jen tak pustit a nachází nové a nové věci :frowning2: ale tak zase na druhou stranu ho aspoň řádně zkontrolují a snad dají rychle dokupy. A snad nebude třeba, aby i Janička musela na nějaké vyšetření.
Hm, a s tou mamkou je to teda taky blbé. Nevím, k čemu je to dobré, že mu to říká. Zbytečně ho stresuje blbostma.
16. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jee, holky, já vám tak závidím s tím ZOO. Hned bych taky vyrazila. Ale odtud než se domotám do centra a pak na lešnou, tak je pomalu čas na oběd a můžu jet zpátky domů :confounded: holt si musím počkat do OV anebo až bude víkend a Peťa bude doma.
16. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Adel, Petřík je šikula, že tak vydrží na motorce. To Klárka zatím jen tak popojíždí doma a venku to zatím moc nezvládá. Tak snad o prázdninách už jí to půjde lépe.
16. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahojky holky.Tak dnešní kontrola dopadla dobře.Srdíčko už bylo vidět a mimís taky.Mám fotečku v albu ale je to spíš jak rozmazaný flek.Mamka říkala že jí to připomíná želvičku :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused: Doktor mi na utz ukázal i pupeční šnuru a mimís měří 16mm.TP zatím na 25.11. další návštěva za 4týdny a když bude dál vše v pořádku tak dostanu už průkazku.U nás ji dávají na 12tt :wink:

Jani to mě mrzí že Michal je ještě pořád ve špitále.Tak at tam s nim sakra už něco dělaj.Mi spíš připadne že ho jen pozorujou a nic nehledaj :angry: moc ho pozdravuj a at je mu brzo lépe :wink:
16. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
:frowning2: ne Peťo čekali na ty výsledky, cosi našli, takže ted ještě bude muset na další vyšetření, a jestli se ta genetická nemoc potvrdí bude muset i Janička na vyšetření... navíc má pořád ten vysoký tlak, tak mu zase nasadili vyšší dávku prášku a dr. nemuže dojít na to, od čeho ten tlak má... M už jí říkal, že to má z lékařu (že má z toho nervy) a ona říkala, že to není možný, že příčina musí být jiná... :frowning2: jinak pacoše tam lifrujou, už ted měl ležet nq interně a kvuli nedostatku místa leží na ORL, taže asi ho tam nemaji jen tak....
16. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Jani-to je docela na pytel.Chudak Michal,citim s Vami opravdu :frowning2: :frowning2: Ale vsak oni mu pomuzou neboj,je mladej a silnej.No neni sranda,vubec Vam nezavidim.A jakou genetickou nemoc mysli?Strasne moc Vam drzim palce a myslim na Vas. Drzte se a dr.urcite vedi co delaji a je dobre ze mu na to prisli.A hlavne je dobre ze jsi ho Ty nahnala do nemocnice :unamused: Tim jsi mu strasne pomohla :unamused: :confounded: :confounded:
16. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky,pisu z mobilu,mame PC u kamose,asi mame vira.My byli cely den s kamoskou courat na prehrade,dali jsme si tam i s mimisama ham,super den.Ani,jaky,ze jsi dopadla?Ja taky beru rano D.do postele a nevidim na tom nic spatnyho,alespon se oba rano vyspime!Tak jsem zvedava,co Ti toho 28.reknou!Hani,tak fajn,ze jiny pudink to vyresil!Peti,gratulace k srdicku!Jani,to me mrzi s Misou,hlavne aby ho dali dokupy!!Tchyni nekomentuju,to mu fakt neprida!Adel,Peta je sikula!Vidis,Dan lita,ale na motorce teda neumi
16. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.