• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Miso-jj ja uz na to taky myslim co nam v Motole reknou. Ach joooo hlavne at uz mu pomuzou :rolling_eyes:
No jo ale on by byl u nas uz tak od pulnoci ne li driv-kdybych to dovolila :sweat_smile: :confused: Pak si hleda jako pejsek polohu a spinka krasne ale i teda na me atd. :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu se natahnout a kouknout na Ordinaci a pak asi spat-jsem po dnesni noci docela vyrizena.A to zitra na 15hod odjizdi Zdenda na skoleni hasicu a vraci se v sobotu vecer tak budu s klukama porad sama-ach jooooooo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
16. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Anuldo,ja taky brala Danu k nam kolikrat takhle,hele ja myslim,ze dulezity je,ze usinaji ve sve posteli!Nemyslim,ze by se timhle nejak zkazili...urcite mu uz pomuzou!!S klukama to zvladnes,jsi sikula a kdyztak mas Jolcu,hezkou a hlavne klidnou noc!!!Dobrou
16. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
já dnes nechám spát Janinu u sebe, už tu usla, měla nějaký odpoledne blbec (asi jako maminka, určo taky cítí to napětí), celý odpolko jen prokníkala a profňukala, takže dnes spíme spolu v postýlce, snad se pro jednou nic nestane :sunglasses: , taaaaak dobrou, už jdu taky chrnět
16. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojky..tak ja dnes pracovala a pak jela za dedou do domova pac dojel z nemocnice..pak na kaficko k tete..tam honil psa na motorce :grinning: :grinning: :grinning:

pak domu do vany a spinka :dizzy_face: :dizzy_face:

tak ja pujdu taky..dobrou

janicko..drz se bude to dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak dneska byl povedenej den. :wink: ..jen risa nechtel usnout. Myslela jsem, ze usne v mhd, ale houby a doma mu to taky trvalo a usnul az pred ctvrtou :confused: ..a pak jsme jeste sli nakoupit a na chvili k brachovi. Pak sprcha a spat v pul desate. Radek dnes sel z prace rovnou na firemni vecirek, takze ho dnes risa ani nevidel.

Jani, taky jsem si vzpomnela jako Anicka, zes k dr. Michala nahnala, ..sice ho ted nemas doma, ale urcite je to lepsi, ze vse odchytnou v zacatku. ..takze drzim palecky, at vsechno co nejdriv vyzjistej, vylecej a pustej vam ho domu. :wink:
16. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak sice se Ondrulinek v noci budil ale kolem 4hod jserm mu dala mlicko a spinkal do 7hod-tak alespon ze tak :wink: :slight_smile: :slight_smile:
A ani neprisel ze chce k nam-tak asi jak ma naladu bobecek-ted si hraje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 07:15  • Odpověz
aojky u nás se vstávalo v 6,00 :rolling_eyes: .... teda na to nejsem zvyklá :grinning: bolí mě hlava...

to je právě to, já sice vím, že je to dobře , že tam šel, ale když ho vidím , jak je tam nešťastnej, tak je mi jasný, že za to mužu já, že tam musí být :frowning2:

Janina je nějaká rozfrfŇaná a nevyspalá , a protivná, musí všechno kramovat a dělá jen binec... ještě navíc má škaredou opruzeninu, které se nemužem zbavit, nevím, jestli to je z jídla, nebo se zapařila venku ve vedru v plínce.... doma ji mám bez plinek a od rána jsem jí asi už 1000x převlíkala, pže se počurala....
17. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
tak Janina odpadla a spí, já jsem jí ráno říkala, že nemá vstávat v 6,00, že nám to oběma nedělá dobře :sweat_smile:
17. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Janoooooo-Ty jsi s prominutim blbka :angry: :angry: :angry: :confused: :confused: :confused: :confused: Ty by jsi si mela libat ruce ze jsi ho tam donutila jid-vzdyt by tady klidne za chvilku taky nemusel byt a pak by jsi si to mohla vycitat.a jeste te teda uklidnim ze chlapi tu nemocnici snasi asi tak 100X hur nez zansky-prala bych Ti videt tchana-ten i prestal jist :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak snad ma preci rozum je to chytrej chlap ze to je asi nezbytny a ty si nic nevycitej.
Jasny ze je to atrasny napor na nervy a Janinka to taky citi-ale to zvladnete proste musite.A pak uz budete mit tatku doma zdraveho :wink: :wink: :wink: :wink:
17. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
No vidis-Janinka uz taky pochopila ze musi mamince pomahat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
jj chlapi to nesou hrozně, a těch kecu okolo, že už v životě nejde k doktorovi... :rolling_eyes:
17. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
krasne destive ranko :wink:
tak u nas budicek v 7:30. ...sice v noci si parkrat zaknucel, ale to nez jsem sla spat, ...pak spinkal az do rana. ...a nebo si to myslim. :grinning: :grinning:

Jani, fakt by ses za tohle mela pochvalit a ne si nadavat. ....ja bych nechala chlapi jednou rodit, a oni by si priste rozmysleli, ze si lehnout s cimkoli jinym neni az zas tak hrozny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .teda ja taky nerodila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale rozrezany bricho bych radkovi taky neprala :sweat_smile: :zipper_mouth:
17. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky kočky.Tak dnešek nám supr začíná!!!!Zase nějaký erupce ale ne na slunci ale pod mrakem!!!!!!!Njn já jsem ta nejhorší co za všechno může a všechno zničí,njn.Jdu na odpolední a nehcce se mi teda vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale možná lepší jak doma a poslouchat to! :angry:
všem přeju krásnej den :wink:
17. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
jjá nevím že vy si nedáte pokoj :sunglasses:
17. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Jani-jj nemas si davat za vinu takovehle blbosti-nekdo Ti to vysvetlit preci musi :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Nemam pravdu Hani :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
tak taťka volal, že ho konečně dnes pustí domu a bude tam už jen docházet...hurááááá
17. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
No supeeeeeeeeeeeeeeeeer-hlavne at uz to ma v poradku :wink:
Ja jsem se ted nasr...chodim jeste na diskuzi na MB a tam dela jedna holka na detoxu v Kosmonosich a hned ze za to vetsinou muzou rodice ze deti fetujou a pichaji si-poslu Vam sem odkaz :frowning2: :confused: :confused:
17. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Přeji hezký páteček,u nás už se zatahuje :unamused: ach jo...
Máme taťku doma,jsme byli ráno nakoupit a mám ještě uklízet,ne že by se mi nějak chtělo :pensive:
Jani to je super,že budete mít taťku doma!! :dizzy_face:
Aničko do diskuze jsem nahlídla :frowning2:
holky chodí jsem ještě Lucka-Dol??nebo jenom nemám na ni štěstí?
jo a ještě se vrátím ke spaní s rodiči :grinning: my to praktikujeme,no ale aspon se u nás spí celou noc :slight_smile: A já navíc miluju to,jak ji třeba v noci držím za packu :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Jani, tak to je skvelyyyyyy :wink: :wink: :dizzy_face: :wink:

Ani, jojo, :wink: ..ty a buh ma vzdycky pravdu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....jinak drogy. ....toho se bojim jak cert krize. :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...sama jsem si zkusila lehky ...a to jsem uz byla dospela a predtim si zjistila vsechno mozny, abych opravdu zjistila, ze to neni navykovy. ...ale kdyz do toho vlitne malej clovicek bez nazoru a zkusenosti . ...bojim bojim. :confounded: :frowning2: ....no budem se snazit risu privest co nejdriv ke sportu aby na takovyhle kraviny nemel cas ani naladu. :confused: :wink:
17. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Hani-Ty jsi blbaaaaa :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2:
Nejhorsi je ze kazdy ma svou pravdu a vetsinou si za tim stoji.A ja si proste stojim za timhle.Drogy je a nebo i nas muzou potkat kdekoli a kdykoli.Taky se toho strasne bojim.Ale proste si opravdu myslim ze to neni vzdycky vina rodicu.Ona ta holka jak dela na tom detoxu tak asi vidi hrozny pripady a plno rodicu-ja ji na jednu stranu chapu ale na druhou je opravdu videt ze nema zadne deti jeste-ne vlastni vinnou.Nejde jim to taky chudakum.
Pac ty rodice si pak opravdu chudaci sypou popel nahlavu a ani za to nemuzou :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Vim ze ted vypadam na chytro ale proste to tak citim a myslim si to-je to proste strasny.A v tech velkomestech k tomu ty deti maji opravdu pristup na kazdem rohu-ne ze by to k nam na dedinu nedoslo :confounded: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahojky..
tak u nas nic se dala
ja uz jsem s petanme po O a snad uz spinka
jani..no to je super za jde domu :dizzy_face: :dizzy_face:
nam dnaska mozna taky tatka dojede pac jel jen nemecko a rakousko
17. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Marti-to miluje a milovala moje svagrova Jolana-kdyz ji kluci drzeli za rucku a nebo se po ni povalovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Aničko to je ono,kolikrát se v noci probudím a sama ji za tu ruku chytnu :dizzy_face: :dizzy_face: To je paráda :dizzy_face:
Zdravím Hani a Adel :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Marti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsou to milackove milovany vid?
Adel-tak taky super vid,Budete pekne pohromade :slight_smile: :wink:
17. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Ondrasek po O usnul a ja se jdu natahnout na gauc :slight_smile: :wink:
17. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
jj, Ani to je moc smutný téma, já mezi nima vyrostla, taky jsem chodila do partičky a tam snad smažili všichni, frčeli na perníku (a opravdu to byli lidi ve věku 14-17let), jen já a moje sestřenice ne, naštěstí nás to ani nelákalo,... když dnes slyším jak kdo z nich dopadl :frowning2: , v horším případě už není mezi náma, v lepším sedí za katrem, a holky, no většina to zkusily a nechaly toho za včas, jedna však ne, a te ted sebrali 3 děti.... :frowning2: , taky se toho bojím, ale patent na to nikdo nemá :frowning2: , tak snad bude JAnina a vubec moje děti cílevědomější, a zrovna od tý holky si myslím, že rodiče se snažili dost, ještě v dospělým věku jim hodně pomáhali a snažili se to zachránit, dokonce jim vyběhali a koupili nějakej menší domeček ale co z toho, oni zase všechno prodali a profetovali... (kdo prostě nechce, tak nezmužeš nic) :frowning2:
17. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak to u nas risa spinka ve svym a s nami ho to ani nelaka. ...je chytrej, vi, ze by nemel tolik prostoru jako ma v postylce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

segra moji nejlepsi kamaradky v tom taky jede ...narodilo se ji mimco ...o ktery se ted stara jeji mama. ..aneb babicka toho kluciny :frowning2:
...jinak si myslim, ze je to vzdycky soucet hooodne faktoru. ...rodina je myslim podstatna v ramci vstepovani od mala, co je spravne a co spatne. ..ale nejdulezitejsi je, jestli to dite v dobe setkani se s drogou uz to ma v hlave srovnany a dokaze rict ne. ...pokud je v tomhle smeru nejistej a narazi na spatnyho cloveka ci partu, tak to uz nezachrani nic. :frowning2: ...takze fakt budu doufat, ze si risa na tohle udela brzo spravnej nazor a bude umet rict NE ...coz je v parte stejne starejch vrstevniku hooodne tezky. ...tak snad treba bude po mne. ...protoze na stredni se vetsina spoluzaku naucila kourit a ja jsem vytrvala v tom, ze proste NE. ...a vlastne Radek taky. ..tak snad tyhle geny bude mit po nas. :confused: :wink:
17. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak takove ja nelituju..kazdy si za to muze sam..
holka ze skole od nas taky fetovala a pak ji vypadly zuby,vlasy a byla troska a pak trag.zahynula

hrozne ale je kdyz fetuje a je treba tehotna..nedavno me dosel email kde bylo narozene mimi od fetacky a ja jsem byla uplne zdesena jak vypadalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky holky

už z PC :dizzy_face:
Jani superka, že jde Míšan domůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak my byli dnes vyzvednou kolo a ještě nebylo hotové a to jsme si prý pro něj měli dojet už včera odpo :angry: musej prý ještě vyztužit tu trubku, kde je uchycená dětská sedajda, jinak ale úprava řidítek super, už se u toho nehrbím :dizzy_face: no a Daník si sedajdu ani nevyzkoušel, páč do ní nechtěl a řval :sweat_smile: :sweat_smile: tak snad ho to přejde!!!!

S těma drogama...taky si myslím, že na to má vliv hodně faktorů!!!!!!Tak třeba tady u nás, dva bráchové vychovávaní sejně, stejnýma rodičema, Petr je pohodovej, pracovitej, spolehlivej, nepije a bratr je zamindrákovanej průserář od 15 let, nespolehlivej až na půdu a tvrdej alkohol nej kámoš :cry: :cry: takže fakt je i rozhodující, co nám ta příroda nadělila do vínku a co máme za povahu....
17. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.