• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Tak tady dopo celkem v poho. Ale teď se tam spustil takový liják :unamused: a to jsme měli naplánovanou tu ZOO, pže Peťa je doma :angry: hernajz..
17. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
I tak budeme muset někam vypadnout, pže tu panuje celý den stres, stres a stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: tchánovci jedou zítra do Livigna na týdenní lyžovačku, tak panikaří a už jsme z toho ko všichni.
17. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hele, Ani, už konečně vím, co jsou to ty grometky. Včera jsem četla celkem dlouhý článek o zánětech stredouší. A tam dr ještě zmiňovala nějaké očko Pneumo 23, které je prý lepší než ten Prevenar v tom, že obsahuje více těch pneukoků, takže má širší záběr. Prý s ním mají dobré zkušenosti. Ale nevím no, zkus se zeptat své dr nebo v tom Motole. Jo, a očkuje se ale až od 2 let.
17. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jinak teda nevím na co chceme kupovat golfky, páč mladá slečna se od pondělka, kdy dostala golfky pro panenku, v nich vozí sama :sweat_smile: :grinning: vždycky mi ukáže, že si tam chce sednout a pak ji musím vozit po baráku :grinning: by mě zajímalo do kolika kilo jsou :confused: s takovou je za chvilku rozbijeme :unamused:
17. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Včera jsem malé objednávala nějaké věcičky, pže nám jednak vyrostla z bodyček a jednak začíná být teplo, tak je třeba obměnit postupně šatník. Do toho ještě brácha narozky, tak jsme mu objednávala dvd, co chtěl....s takovou jsme za chvilku bez výplaty...to je hnus, jak ty peníze letí.
17. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jani, super, že manžu už pustí. To je fajn. Apoň zase budete všichni spolu :slight_smile: a co ta nějaká genetická vada ? Nepotvrdila se ?
17. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
A s tím počasím je to pěkně naprd, pže zítra jedeme na celý den k prababičce..tak jsem se těšila, jak malá polítá se psem, kachnama, ovečkami atd. No a asi prd, když to bude všechno rozbahněné anebo bude pršet :angry:
17. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
Příští víkend si mladou objednala mamka :grinning: už se těším, pže nejen uděláme generální úklid, ale večer zajdeme do kina :dizzy_face: taky musím prolézt nějaké obchody, pže potřebuji šaty na svatbu a bráchovi vybrat ještě tričko na ty narozky.
17. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
Aaaaaaa zase jsem si pokecala sama :sweat_smile:

No nic, mladá už je vzhůru, tak jdeme poobědvat a vyrážíme někam do terénu :slight_smile: snad večer ještě stihnu na vás kouknout.
17. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Aji-opet monolog :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u nas taky hnus a zima teda :confounded:
Miso-neboj,Ondra mel taky zachvat kdyz jsem ho poprve posazovalůa do sedacky a ted jek je stastnej.Jen dej pozor na helmu at ho tou preskou nestipnes-uz se mi to taky povedlo :confused: :confounded: :confounded:
17. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ajo pěkná lajna :grinning: :grinning:
Michal ted jel s malou na kole,taky asi první 2 jízdy byla nevrlá,spíš jí vadilo jak ji do toho posazuji,ale jak se veze,tak pohoda,sedí tam jak starosta a všechno komentuje :grinning: :dizzy_face:
jdu žehlit :cry: :confounded:
17. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
My jsme ted prisli z venku a je atm pekna kosa-ale poradna.
Normalne topime a je to tak prijemny,uz jsme sami tatka nam odjel. :frowning2: :astonished:
17. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Miso, to taky neni normalni?? ...uz jste to meli mit davno to kolo a jeste furt neni...?? :fearful: :rolling_eyes:

Ajo, ty ses ukecana, to je silenyyy :grinning: :grinning: :grinning:

...my dneska jdem do hospody slavit kamaradovu tricitku. ...fakt nam na to vysel krasnej den. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
...ted jsme u tchanovcu. ..ale zapomneli jsme doma jednu tasku ...tu nejdulezitejsi. ...s lahvickou a nutrosem a chuvickama ...takze se pro to radek jeste vracel. ...jak dorazi, tak hned pujdem. ...tak snad tchyni pujde uspavani v poho a risa nebude zlobit. :confused: :wink:
17. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojky holky, zdravíme všechny, vůbec nic nestíhám, jsem neustále v jednom kole :slight_smile:

Můžu vás poprosit o hlásek pro Ondrulu. Dá se hlasovat každý den jednou. Stačí kliknout na ten rating, otevře se vám hlasovací okénko. Děkuju moooooooooooooc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
http://www.studioren.cz/galerie_fotosoutez/index.php?twg_album=Soutez_1&twg_show=10+Ondr%E1%9Aek.jpg
17. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Lucko-odhlasovano ale vubec bych ho nepoznala prdolu jednoho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
Lucko taky odhlasováno,jak píše Anička,Ondráška bych málem nepoznala :dizzy_face: :dizzy_face: Se ty děti mění před očima :slight_smile:
Tak my jdeme koupat :slight_smile: Pak si dáme s tatkou vínko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani užijte si oslavu.
Aničko ty už jsi s klukama sama,že?A kdy se vám taťka vrátí?
17. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Marti jj uz sami-vrati se zitra vecer-teda alespon doufam.Rikal to :sweat_smile: :sweat_smile:
U nas uz Ondra spi a steap bude za chvilku :wink: Dneska spinka se mnou v loznici,miluje to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani-uzij si oslavu :wink: :wink: :wink:
17. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky

tak konečně se chrní a je klídek, je znát, jak je hnusně a byli jsme odpo dom, tak to už nebavilo ani mě ani Dádulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, díky za upozornění, to já ho určitě štípnu :grinning: já mu chudákovi furt něco dělám :sweat_smile: dnes chudák dostal do lebky rohem lednice :sweat_smile: jsem jí zavírala a najednou se vynořila Daníkova hlava :grinning: :grinning:

Holky Daník mě fakt nepřestává každý den překvapovat...dnes normálně regulerně vyhodil tchýni :sweat_smile: byla tu, měla bundu u schodů na zemi, asi za půl hodky jí Daník tu bundu přinesl a koukal na ní jak pejsek :sweat_smile: takový jako "promiň, ale táhni" :grinning: já to pochopila hned, ale omlouvala jsem ho, že chce asi s ní jít ven a tak, bla bla, no jo, jenže on jí začal mávat :grinning: :grinning: takže to bylo už jasný i jí :grinning: naštěstí je ona v pohodě a strašně se tomu smála a ještě se malýho zeptala"mám jít domů"? a on začal kývat, že jo :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, užijte si narozky, vy se máte!!!!!šla bych hnedle někam!!!Jinak kolo..oni mají strašně práce, už i na netu má napsáno, že má stop stav na opravy, najednou se všichni zbláznili no...a to původně říkal že se vlezeme do 3 tisíc a dnes, že to bude do 4 tisíc :confused: prý bazarová sedačka na moje kolo nešla, tak museli dát novou..takhle se vydělává :sweat_smile:
17. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Ani, tak ale jeden den to zvládnete bez taťky, to je jak prd, si vezmi adel....

My už jsme koupání změnili..nekoupeme těsně před spaním, ale tak hodku, hodku a půl před..on je už od šesti utahaný a koupáním se vždy probral a pak mu trvalo hodinu než usnul, takže koupme v těch 6 a pak po té sedmé usíná v pohodě do 15 min.
17. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
tak jsem hlasovala :dizzy_face:

ja uz jsem doma aj muzik je doma pac mame konecne kolaudovat pristi tyden..
a taky se konecne hnuly ledy a petrik si dneska zacal stoupat u stolu a pochodovat..ja vim ze tady vsichni uz chodi a nase brzda teprve tohle..ale ja maaaaaaaaaaaaaam takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ze se asi ozeruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
17. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Adel, tak to máš dnes super den, Petr doma, malej pochoduje :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem moc ráda a Petík je šikulka!!!!!!A hele nic si z toho fakt nedělej, potkala jsem včera kámošku, ta má kluka 29.11. takže o měsíc starší jak naši a ten taky nechodí, jen za ruce a mezi nima udělá max.tři krůčky a buch na zem :wink:
17. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Miso-ale tak ja to zase tak neprozivam.Delam si srandu,stejne jsem s klukama porad skoro sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A jemu to tayk prospeje ze si od nas trosku oddachne-bylo videt jak je natesenej.Dokonce byl i hovornej jak se tesil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-tak Ty to dneska nerozchodis-Petr doma,Petula zacina chodit-to aby se ten barak kolaudave dozil az se oklepe v zakladech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pockej za chvilku Prtulka beha jak camrda :dizzy_face: :dizzy_face:
Miso-jj to mas recht ze se po koupani proberou.Ja uz to takhle praktikuju dlouho-ale tak je mi jasny ze aj zu to mam jednou za sebou tak je to neco jinyho.A Dana je sikula-chudak tchyne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Kluci uz davno chrupou a aj se asi taky natahnu :confused: :confounded:
17. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky děkuju moc za hlásky a když si vzpomenete, tak můžete klidně znovu :dizzy_face: JO je tam už velikej, teď jsem porovnávala s těma fotkama na 10ti měsících, chjo to tak strašně letí :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Aničko díky za fotky, promiň mi to, ale jsi fakt strašně ošklivý mimino :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: za koho byla Jola?????

Hele Ani, jsi říkala, že Ondra je závislák na dudu, myslím, že na Daníka nemá, ne?? :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=2653424#navigator
17. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Míšo Daník je dobrý :grinning: :grinning: jak s tchýní tak ta fotka s dudu :grinning: :grinning:

Adel Petřík je šikulka :slight_smile: Adélka taky ještě nechodí max za ruku,nebo 5 kroků a buch sebou :slight_smile: Ale zatím to nijak neřeším.To přijde.
17. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
holky dekuji.. :dizzy_face: :dizzy_face: ja mam takovou radost :grinning: :grinning: aspon nemusim uz poslouchat doktory :grinning:
17. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
miso..danik je fakt super a jak je velkej kolik ma cm?? :confused: :confused:
17. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc docela dobra.Vlastne dobra a budicek v 5.30hod :sweat_smile: :confused:
Miso-uz Ti nic neposlu aby jsi vedela.Takhle pohanit moje veledilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak to asi opravdu na Danu nema-dva si snad so papuly nenacpal :confused: Alůe on mel ty gumovy a vydumlany takze by si ji asi i pekne natrhl :cry: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak uz jsme skoro dva mes.bez a tuhle jsem mu ho zkusila dat a uz nechtel a jen ho mackal a hral si s nim-tak jsem rada.Jeste ho naucit na ten nocnik a budu spokojena,musim vydrzet do leta :wink: :wink: :wink:
18. dub 2009 v 06:21  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
tak u nas 3x hore tak dobre..budik v pul sedme..asi nam leze zoubek pac uz byl peta dneska 3x posrany..
dneska je tam pod mrakem tak snad nebude prset :confounded:
18. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.