• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky holky,

tak oslava vydarena. ...dojeli jsme ve 3/4 na 2 :wink: ...ja jsem v poho, ale radek ma bolehlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...risa nastesti spinkal v klidu v cestovni postylce az do 1/4 na 8 :sunglasses: ...a ted sel s tchyni ven. ..tak se pujdu asi na chvilicku natahnout.

Adel, gratuluju k Petrikovymu stoupani ....sikulkaaaaa. :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak vidis, ze i ty ses dockala. :wink: :sunglasses:

Miso, tak to je Dana porizek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...ale aspon ze se s tim nemazli a jasne tchyni naznaci, co a jak. :grinning: :grinning: ...tomu se jinak rika non-verbalni komunikace :grinning: :grinning: ...zadny posunky, rovnou tady mas bundu a mazej. :grinning: :grinning: :grinning:

Luco, odhlasovano. :wink: ..ale taky bych Ondrulku nepoznala :fearful: :sweat_smile: ...uz je straaasne velikej. :slight_smile:
18. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky

Aničko, náhodou Tvoje dílo bylo super :sunglasses: byla jsi Ty a Zdenek jediná, kdo to měl fakt vymakaný a nebyli jste poznat, jinak všichni měli jen nějaké hadry na sobě, ale obličej zanechaný stejný :wink: Ty jsi byla jak mimino od Marfuši, ty tváře... :grinning: :grinning: Hele to jste dobrý, že jste Ondru tak rychle od dudu odnaučili!!!!!To klobouk dolů!!!!!Já ho teda Dádovi na spaní a večer, když je už utahaný, dovoluju....

Co se týká dáni, tak on je fakt pako, no má být po kom, takovýdle blbosti dlěá furt, jako s těma dudlíkama, on prostě dělá srandu už teď, vůbec nechápu, jak takový malý špunt už chápe, co je sranda :confused:
A nonverbální komunikace je tu na denním pořádku, on fakt dokáže říct vše bez jedinýho slova, stačí gesta a pár zvuků :grinning:

Adel, hele nevím kolik měří, neměřili jsme, zkusíme večer, řekla bych 85 víc asi ne, váží 13kg, to jsme ho min.týden vážili..

Jinak mám kolo, hurááááá, nakonec to teda stálo 4500,- :confused: :sweat_smile: :pensive: ale je to fajn, už jsme i jeli kolem baráku a líbilo se mu to, akorát se trochu bojím a musím trochu získat cit v té stabilitě, přeci jenom je to znát, no a malinko se to převažuje..ale určitě se na to dá zvyknout, že holky, co na kole drandíte???

Daník chrápe a pak jedeme ke kolegyni do Kralup na návštěvu, tak zase po dlouhé době někam vypadneme :sunglasses:
18. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Hani, fajn, že jste si to užili a že Ríšula sekal latinu, je to stejnak zvláštní, že jsou tak hodní, když je hlídá někdo jinej, co??? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
haniku..no konecne jsem se dockala..

tak u nas je po O a petan uz je hore tak pujdeme ven je tam celkem slusne :wink:
18. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen na skok vás pozdravit, jak se holky a Honza vyspí, tak vyrážíme ke tchýni a budem tam do zítřka, snad všechno poběhne v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám, že jezdíte s prckama na kole, my jsme dneska byli koupit od známých vozík za kolo na dvojčata, tak už se taky nemůžu dočkat, jak celá rodinka vyrazíme na výlet :dizzy_face: snad se tam bude holkám líbit, při zkušební jízdě trošku mrčely :grinning: jo a Anička si tam na dvoře stihla hnedka odřít celou půlku obličeje, tak vypadá jak válečnej invalida :unamused:

Míšo, fotka super! Daník je koumák, i s tou tchýní teda :grinning: ten to jednou někam dotáhne :grinning:

Hani, super, že jste si oslavu užili, koukám, že ti chlapi nic nevydrží :grinning:
18. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Aničko, Ondrášek je šikulka, že se tak odnaučil dudlat, my ještě máme dudla na noc, ale ráno ho holky samy jdou odevzdat :wink:

Adel, vidíš jak je Petřík šikovnej! Gratuluju!!!

Tak já valím ještě dobalit, možná nakouknu, než pohjedem. Užijte si víkend! :slight_smile:
18. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky holky,tak mě dnes padla a začíná mi týden dovči :wink:

Adel gratuluju Petřík je šikula :wink:

no jinak u nás žádná novinka či změna :confused:
18. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
tak ja jsem byla venku..docela kosa..petan jezdil na motorce a ja si s tatkou dala kafco :dizzy_face:
holky dik.. :sweat_smile:
beny..ja taky nic nevim snad nikdo nic :grinning:
18. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Holky tak my prisli z venku-kosa teda poradna :frowning2: :unamused:
Byla tu tchyne se svagrovou-docela pohododove a prima odpoledne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zitra mame detsky golf tak se tesim jak bude Stepa hrat :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-ja bych rekal ze byli super masky-nevim jestli jsem Ti poslala Ozaka-poslu a uvidis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jj,dudlik byl uplne v pohode.Jenom prvni spani v kocarku teda brutus ale vecer uz pohoda.Asi za dva dny si vzpomel ze lezeli tak jsem mu ukazala ze tam nejsou a pohoda.A ted po mesici uz ho nechce vubec :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Jo a jinak Miso-urcite si zvykne a nebude se vyklanet.Stepanek mi to delal taky a jeste me strkal ze sedacky asi jsem mu prekazela ve vyhledu :grinning: :grinning: :grinning:
Ondrasek je v pohode :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: Porad ze zadu slysim auto,kyti a ee,ee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
tak u nas uz se spinka a ja asi taky pujdu pac mam hlad :grinning: :grinning:
ani..pekne odpolko jsi mela...u nas je taky kosa :angry:
18. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak vykoupáno a uspáno a to mě ještě stihl počůrat :grinning: no tak nevím jestli mám jít spát nebo ne.Táta tu má kamarády kteří s nim slaví tu 60. :grinning: a asi pak bude potřeba nějakej odvoz (já) :angry: tak nevím zda jít spát a pak se nechat probudit a jet a nebo čučet na tv což mě teda dneska nějak nebere :unamused:
18. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Peti-no to je osud.Asi bych si spis lehal at alespon neco naspis mamino :wink:
My jsem meli koukat na Snezenky a machry po 25letech ale tatka se zasekl na zahrade atk z toho asi nic nebude.No to neva-kouknem jindy :wink:
Adel-ja sjem si udelala salatek a ani jsem si jeste neochutnala-uz mam vycistene zuby tak na to pedim :confounded: :wink: :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Aničko asi půjdu zavřít očka však oni si řeknou až budou chtít odvézt a navíc věřím že ještě než padne hlava na polštář tak budu kaput :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem nějaká utahaná.Aspon že ted budu mít dovču,ale zase počasí je na prd :angry: ach jo.
18. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
U nas uz se taky chrupka a ja jsem pripravila pani veci pro ktere si ma zitra prijed.Ma si brat celou vybavicku atk jsem rada ze se toho zbavim-jen nedej boze abych byla opet tehu apc ted uz mi nezustane vubec nic teda :grinning: :grinning: :confused: :confused: Ale vyhlidla jsem si kocarek tak neco do zakladu bych mela-poslu odkaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
18. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
A Misa by mi ho mohla ze Strakonic privezt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky se loucim,stejne si tu vykladam jako Aja :grinning: To jsem dopadla teda-dobrou noc preju vsem :pensive: :pensive: :pensive:
18. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
ANičko ty máš něco v plánu? :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že by přece jen ta Kačenka :sweat_smile: :grinning: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ale co by ne.Kluky budeš mít za chvilku velký tak nějakýho mazlíka :grinning:

a já jdu hajat.Tak dobrou a klidnou všem pa pa :wink:
18. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
teda anicko..ty se taky na neco chystas?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja ani omylem..jkedine tak 5letou holcicku si nekde koupim
18. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas strasna :frowning2:
No ja se asi moc nechystam kdyz vse rozprodavam.Ale tak nejak jsem se porad jeste nepustila mylenky na Kacku :wink: Na rozdil od tatky ten jo teda :grinning: :grinning: :grinning: Je zajimavy ze jsem vzdycky chteal mit dve deti a ted tohle :grinning: a ten kocarek se mi tolik libi :grinning: :grinning: :grinning:
adel-tak to ja uz etda 5-leteho ne.Kdyz vidim Stepana tak bych etn vek asi radsi preskocila-hajzlik jeden drzej :angry: :angry: :angry:
19. dub 2009 v 06:31  • Odpověz
Krasne ranko,

u nas to bylo dobry. :sunglasses:

Ani, prosimte jak to mluvis o svym hodnouckym Stepankovi. :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..copak ti proved? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to by me zajimalo jak ho nazves az mu bude 15. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning:

Miso, tak to je taky palka za to kolo. :frowning2: ..tak at se ta investice vyplatila a Danovi se na kole libi. :wink:
19. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Hezkou neděli přejeme :dizzy_face:

u nás je nádherně,jsem ani nečekala,že bude tak krásně.Asi zajedeme na nějaký výlet :wink: Adél už byla dopo na kole,jezdí se dívat na koníky :grinning:
19. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky

u nás taky super počásko :dizzy_face: už jsme byli ráno na kole a moc se mu to líbí a já už taky jela jistěji a rychleji :grinning: jde falt o zvyk :wink:

Ani, kočárek klidně přivezu, Str.máme asi 30km :sunglasses: tak rozmýšlej rychle :grinning: :grinning: jinak Bebecar má kámoška, mě se teda vůbec nelíbí :sweat_smile: ale chválí si ho!!!!!!!!!!

No já a těhu....myslím, že ještě to druhý vydržím :grinning: ale fakt až za pár let!!!!!Mám v plánu chodit od ledna 2010 do práce, na pár hodinek a po mateřský tak ty 2-3 roky a pak se uvidí, jak to bude s barákem a jak se mi bude chtít, přeci jen už budu babka(33) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpo jedem s makou na čerňák kouknout na nějaký to odrážedlo, musí si ho D.vyzkusit, už by taky mohl drandit sám!!!!

KRISTY, co ta cysta????????????????????????????????????
19. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Holky tak my jsme doma z golfu-Stepa byl posledni ale tak ale byl nejmladsi a vysvetlila jsem mu ze mel vlastne nejvic bodu tak je nejlepsi tak ani nebyl smutnej :slight_smile: :wink:
Pani si odvezla vecicky tak jsem spokojena a pribylo misto :frowning2:
Miso-ja teda nejak na znacky nekoukam,bud se mi libi a nebo ne tenhle zrovna teda joooo-asi ze je barevny mam rad vesele barvy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc jako vzdy
ted jsem vyhnala petra ven pac sedi od rana na pc
:angry: :angry: :angry: a ja varim a uklizim a jeste mam maleho a on cumi na pc

ja tehu taky neeee...rikala jsem kdysi do 30..ale nevidim to nejak ruzove..to by musela bejt nahoda a taky bych chtela holku..
19. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky od tchánovců, bylo to super a je vidět, že se snaží, holkám se tam taky moc líbilo - pořád venku na zahradě. Akorát teda mě teď hrozně bolí hlava, holky už šly spat, ale Anička ještě stihla kousnout Lidušku do zad, takže byl kravál :rolling_eyes:

Míšo, cysta nevím, šla jsem tam ve čtvrtek a dr. tam nebyl ani sestřička, jen nějací přičmoudlíci malovali čekárnu, byla jsem pěkně nas..., protože Honza kvůli tomu šel dřív z práce, aby pohlídal holky :angry: takže asi v úterý, to dr. ordinuje do 17 a snad to konečně klapne a dozvím se ortel. Ale už mě nic nebolí, tak doufám, že ta potvora praskla :wink: jinak díky za optání, úplně jsem vám zapomněla dát vědět!
19. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Kristi-tak budem drzet palecky at vse dobre dopadne. :slight_smile: :wink:
Holky ja sjem uplne vyrizena-dnesni noc byla fakt husta a pak jsem jela jeste s Ondrulkou na kole tak mam dost.Miso skoda ze nebydliz bliz,mohli by jsme jezdit spolu :wink: Takhle musim sama pac Jolana nerada :frowning2:
Tak preji vsem dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
19. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak ja jsem dodivala vymenu a jdu do vany a postele..
brou brou :pensive: :pensive: :pensive:
19. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky krasny slunickovy den preju :slight_smile: :wink:
Noc u nas lepsi,Zdenuna prijel az kdovi kdy takze jsem byal vzhuru pac mi nezavolal a nedal vedet kde vubec je.Tak dostal hned drzkovou :frowning2:
20. dub 2009 v 06:52  • Odpověz
Dobré ránko, u nás se dneska chrupkalo celou noc bez probuzení, od 19:30 do 6, takže super :dizzy_face: ani mně nevadil ten budíček, protože jsem šla včera spat už v 9 :grinning:

Aničko, děkuju, už bych taky ráda věděla, na čem jsem, ale snad to bude dobrý :wink:

Ani, tak hlavně že se vrátil v pořádku, ale jsou ti chlapi někdy na ranu teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: co Ondrášek, už má ouško lepší? Zabraly ATB?
20. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.