• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky krásné ráno, u nás prší, už jsem ráda, že jsem v teple v práci, i když se mi teda vubec nic nechce.....
na testíku //, ale opět slabé... tak nějak přestávám doufat že je to ok, včera mi bylo dost zle, nevím, jestli se tělo nesnaží zbavit něčeho, co tam nepatří... no raději přirozeně jak jít na revizi.... nic jdu něco dělat, pěkný den :wink:
3. únor 2009 v 07:20  • Odpověz
ahojky holky,

tak do pulnoci nic moc ..to byl asi 5x vzhuru... a pres noc pak knucel, ale nastesti jen ze spani a rano vstaval risa brzo ...v 6:15. :unamused: ..no ale ono to taky bylo zpusobeny tim, ze pres den spal asi 20 min max. v aute. :unamused: ...ale aspon to byl hezkej den. ..neplanovane....bracha dopol zavolal, jestli jsme doma. ...protoze naproti nasemu panelaku akorat sel dat auto do opravny, tak se pozval na kafe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no a pak jestli ho nahodou neodvezu. ..tak jsem rekla, ze jo, ale ze nejdriv mame naplanovanej nakup v globusu. ..takze to vzal s nama a ja ho pak hodila domu a tam zustali az do 3/4 na 4. ..a risa si tam hral s bratrankem 3 a pul letym ..teda ten ho spis navadel na to co mel risa zakazany, jako napr lezt na odpadkovej kos a pod. ...a to s tim risa samo souhlasil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
...no a pak jsme odjeli rovnou tak, ze jsme vyzvedli radka v praci, takze mi pomohl s nakupem z auta :wink: ..jen jsem teda myslela, ze risa aspon takhle jeste jednou na chvili usne v aute, kdyz jsme jeli pro radka ...ale neusnul. ...no tak snad to dneska dozenem. :slight_smile: :sunglasses:

Jani, tak snad kdyz mas ted uz po terminu ms. ..tak se ta carka rozjede a zacne silit. ...dyt ted si vlastne testovala driv, nez bylo nacase.

Ani, drzim palecky, at tam dobre dopadnete. :wink: :sunglasses:
3. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Aničko, ať dobře dopadnete na urologii :wink:

Jani snad to bude jak píše Hanka, asi je ještě brzo na pořádnou tlustici, neboj, všechno bude v pohodě :wink:

Hani tak to jste měli včera akční den, my jsme tu měli večer tříletou sousedku, která chtěla mermomocí jít k nám na návštěvu, tak si s holkama hrála, pak tu koukala na večerníčka a sousedka ji nemohla dostat domů :grinning: zítra dopoledne jdeme s holkama zase k nim :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Jani-dulezite je ze tam vubec jsou :wink: Ja jsem mela u Ondraska slabe celou dobu no a podivej jakeho raraska mame doma :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak na urologii jsme nic neporidili pac tam jsou az od 11 hod tak pojedem jeste jednou.Ja ted delam Hr.kasi s parkem a tu Ajinu slavnou piskotovou babovku-Stepanek mi tu slepuje piskoty a ja jdu sletat testo :wink: :slight_smile:
3. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky holky..
ja jsem u nasich ale jeste nebyl cas vam napsat..jen nakukuji..petrika jsem vyhnala ven :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Ajo-tak nevim,nevim jestli jsem to udelala dobre-testo je ridke to ma byt?Sice teda kyne v troube pri peceni,hezky vybehlo ale piskoty mi plavaly na povrchu a ne a ne se potopit-tak jsem zvedava co jsem to zase upekla :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky

Ani, tak to byla dobrá návštěva Dr :sweat_smile: tak teď už snad Dr.chytnete!!!

Jani, nemysli na to!!!!Stále je dost brzo, tak ať se stane cokoliv, zatím to půjde bez doktorů..ale pevně věřím, že bude vše OK a že je Ti blbě jen z hormonů, co v Tobě lítaj, jak zběsilý

Jinak nám se tlačí i druhá dvojka nahoře, tak jsem ráda, že když ty zuby rostou, že to alespoň roste po dvou a netrápí ho jeden a pak zase další :wink:
3. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jee, Ani, ty ses dala do kuchtění ? No ono to těsto je takové řidší, ale ne zase moc, asi jako na klasickou bábovku...možná o krapet méně hustší. Mi ty piškoty taky párkrát vyplavaly, oni jsou to takové potvory. Takže jsem je pak dávala skoro na dno...prvně jsem nalila trošku těsta, pak tam hned nasázela ty piškoty a pak ten zbytek těsta. Oni pak nemají takovou tendenci vyplavat, pže jsou hloub než obvykle.
3. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jani, já si taky myslím, že ty slabé // jsou tam proto, že jsi testovala dost brzy. Určo se ještě ztlustí :slight_smile: :wink:
3. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ani, omlouvám se, s těmi piškoty jsem ti to blbec měla napsat, že rády plavou nahoru, tak je dát více dospod. Ale finálnímu efektu to neublíží :wink: chuťově bude i tak vynikající, uvidíš :wink:
3. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Ajo-no tak chutove to je vyborny ale jinak mam trhanec-potvora se mi nekde chytla a nepustila.Pritom jsem to mela vymazany krasne,uz hooooodne dlouho se mi to nestalo. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Ja to teda mela hodne ridky ale dala jsem tam na 100% vic mleka-jsem blbka.Tak priste no :wink: :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Miso-jj za chvilku vyrazime opet-tak jsem zvedava :slight_smile: :wink:
3. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
Aha, tak to bude tím mlékem. Tož příště radši méně. Hlavní je, že chuťově je dobrá. A je celkem rychle upečená, tak jestli se nepřichytila tím..možná...nevím..já teda na vysypání kokos nepoužívala, pže ho nemám ráda...dávám krupici a teď jsem neměla, tak jsem tam mrskla hr.mouku a bylo to ok.
3. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
Mno, jelikož má Klára furt rýmu a kašel, tak jsme se dneska vyprdly na venčení a zkusím v rámci léčby zase pár dní pobýt doma jinak se toho snad nezbavíme. I když teda celý den doma je na mašlu :confounded: naštěstí odpo jedu cvičit, tak se provenčím aspoň já.
3. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
kristi, tak to mate taky hezky. ...jak si ty deti maj s kym hrat, tak je to hned lepsi. :wink: :sunglasses:

Ajo, tak nam ambrobene nezabralo. :unamused: ...mel ho ted tejden ...ted jsme se vratili zpatky k hedelixu. ...sice je to slabsi, ale po tom co uz do nej cpu kapky horem dolem, tak aby mu to neuskodilo. ...uz chrchlame 3 nedele. ...jsem zvedava, kdy se toho zbavi?? :confused:

jinak ja mam taky recept na babovku ...od moji babicky. ..a musim rict, ze od ty doby uz mi moc zadna jina nechutna. :sweat_smile: ...je z vajecnyho konaku ..mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jestli se budete nekdo chtit pustit do peceni, tak tady mate receptik:
ingredience:
1/4 l vajecnyho konaku
1/4 l oleje
1/4 kg polohrube mouky
1/4 kg cukru
1 prasek do peciva
1 vanilkovej cukr
5 vajicek
kura z citronu.
...maslo a hruba mouka na vysypani formy

Jinak babicka oddeluje od sebe vajicka, aby nakonec uslehala bilek ..ja jsem lina a protoze tam jde i prasek do peciva, tak na to pecu a se snehem se nedelam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..takze do vajicek (normalne by bylo jen zloudku) vmicham kuru z citronu a cukr+vanilkovej. ....tak nejak to rozmicham. ...pak behem michani vliju vajecnak z olejem. ..ten mam v jedny odmerce ....a pak prisypavam mouku smichanou s praskem do peciva. (a kdo oddeluje vajicka a sleha bilek, tak ted by dal bilek) ...formu vymazu maslem a vysypu hrubou moukou a nikdy se mi to zatim neprilepilo. ...jinak do predehrate trouby prej na hodinu na 175 stupnu. ..ja mam plynovou, takze to delam podle oka ...vetsinou cca 3/4 hod.
..obcas do ty babovky dam platky mandli obcas ji pak poleju cokoladovou polevou. ..podle chuti ..kazdopadne je dobra i takhle solo. ..a fakt vlacna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Vsak ja jsem to mela taky vysypane hr.moukou :slight_smile: Vrrrrrrrrrr-no tak mame jednou trhanec no to se neda nic delat.Bracha s Jolanou chodi uzdibovat jak je vyborna :grinning: :grinning: :grinning:
No a my jsme se teda vratili z Urologie a Stepanek dobry mame pokracovat a Ondrasek-dale mazat framykoinem,nedelat to silou to pretahovani a v dubnu na kontrolu a nevylucuje operaci-obrizku :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: No a Maxik od Jolany na ni jde uz pristi utery teda :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded: :confused:
3. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak vám musím napsat, jaký mám doma šikulky :grinning: vždycky když holky slyší zvonit mobil, tak volají bába, protože nejčastěji nám volá babička. Teď jsem sedla k PC a přišla zpráva, holky to uslyšely a pořád na mě volaly "máma, bába", až jsem se musela zvednout, přečíst zprávu a jsou spokojený :grinning:

Ani, tak to vám moc nepomohli s tím framykoinem, co? :unamused: chjo, vy si teda užíváte s doktorama, ještě ke všemu operace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani ta bábovka vypadá úžasně, asi taky vyzkouším, já dělám furt tu samou na x variací, jednou mramorovanou, pak s oříškama, nebo světlou s čoko polevou, ale tahle alkoholická je mně sympatická :grinning:
3. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
Recept od Aji jsem si taky opsala, ale teď teda nevím nevím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no možná vyzkouším a kdyžtak sníme lžičkou :grinning:
3. únor 2009 v 15:53  • Odpověz
Míšo, tak vidíš, jakou jste s těma zubama nabrali rychlost, nakonec nás doženete :wink: u nás se to zastavilo na osmi zubech u obou, máme všechny jedničky a dvojky, a teď už dlouho nic. I když zas mají nateklý dásně, vypadá to brzo na stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojky,

Kuba zase spí. Normálně spává už jen po obědě, tak tu 1,5-2 hoďky. Teď ale vytuhl zase. Asi je to těma zubama a navíc od včerejška trošku kašle. Takže jsme dneska nebyli ani venku.

Kristy, holky jsou šikulky. Když s někým mluvím po telefonu, tak mi ho pořád rve z ruky, akorát, že si ho málokdy nechá u ucha, ale pořád se na něj dívá. Ale jenom teda když tam někdo mluví. Jinak s vypnutým telefonem dělá klasicky "halo, halo".
3. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj Luci, holky už taky chodily jenom po obědě, a teď poslední dobou spí dopo i odpo :wink:

Tak holky zatím taky nic neříkají, ale poslouchají co babi říká a když po nich chce pusinku, tak líbají displej :grinning: Včera jsem jim vytočila zákaznickou linku vodafonu, ta je zadara, a holky nadšeně poslouchaly pána :grinning:
3. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
Kristy, to taky dělám :sweat_smile: A Kuba je důležitej, že s ním někdo mluví :grinning:

Holky, vy jak tady pečete, tak jsem dostala chuť na nějakou buchtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak mě to napadlo teprve včera :grinning: a taky jsme dali holkám starej ovladač na telku, tak s tím taky telefonují babičce :slight_smile:

Luci tak šup k plotně, a za chvilku můžeš mlsat :wink: my jsme dojídali sladkosti ještě od sobotní oslavy, takže já teda moc chuť nemám. Ale tak za den dva vyzkouším tu Hančinu bábovku :dizzy_face: jinak když mě honí mlsná, tak to spraví i bayleis, už jsem taky vykoušela a je fakt mňam :dizzy_face:
3. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
jen vás jdu pozdravit :grinning: a janičce pogratulovat :wink: koukám na to jak puk :grinning: neboj určitě je všechno v pořádku. Držíme palce s Jiříkem :wink:
3. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahojky vy pekařky, díky za podporu... jsem blbka srovnávám s Janinou tam jsem měla pěknout tlustici už 12DPO, tak proto...

taky bych si dala nějakou buchtičku, budu se muset vyhecoat a nějakou upéct, ale ted okupuje kuchyň mamka, tak tam nejdu bo by mě zapojila do uklidu :grinning:
3. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Tak u nas se spi uz jenom dopol.a odpoledne vubec-jen nekdy si to protahne pres poledne.My mame 10 zubanu ale ted se mu asi derou konecne ty dvojky tak jsem zvedava jestli konecne budou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojky mamky :slight_smile:
Jani mooooc gratuluju ke dvěma čárkám :grinning: to je parááááda
3. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky
Aničko, teda ještě obřízka..hele ale na tohle je nějaká super mastička a mamka ví název, takže Ti to napíšu zítra, dvěma kloučkům od mamčiných kolegyní to pomohlo, taky hrozily doktoři obřízkama!!!!Je fakt zázračná, nechápu moc proč framykoin?? :confused: To je spíš jako antibiotikum, ne na uvolnění...

Kristi, holky jsou suprový s tím telefonováním a posloucháním pána na Vodaf.lince :grinning: :grinning: :grinning: je ti riztomilý :dizzy_face:

Ahoj Milu, Luci, Terko :dizzy_face:

Já jdu večer na jogu :sweat_smile: to se zase nehnu 3 dny :grinning:
3. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak já jsem po cvičení a pravděpodobně každým okamžikem zdechnu :rolling_eyes: bolí mě úplně všechno...to je hnus :confounded: potřebovala bych Arabelin prsten a být krásná hned TEĎ :grinning: a bez toho marasu na cvičení :grinning:
3. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Kris, neboj, směle do bábovky :wink: Anička tam příště nedá tolik mléka a uvidí, že to bude hned zase něco jiného :wink: ale ta Hančina bábovka vypadá taky lákavě...mňam...vaječňák já ráda :grinning: taky vyzkouším. Není špatné rozšířit si bábovkářský obzor :grinning:
3. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.