• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
bre ranko...
u nas se noc dala..uz jsme po snidani..petan snedl 2 chleby
navarene mam ze vcerejska tak dneska nic nedelam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj Adel, Petřík je teda jedlík :wink:

Anička zas kousla Lidušku do zad, nevím, co se to naučila, už jsem jí dala pořádně na zadek :angry:
20. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
bvzun..no on nekdy ji a nekdy vubec
petan taky kouse porad..nevim jak ho to odnaucit..mel tady o viku kamose a pokousal ho :unamused:
20. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
To já taky nevím, už ji kousla do paže a teď dvakrát do zad, chudák Liduška už vypadá jak týraný dítě :frowning2: doufám, že to Aničku brzo přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: U nás je zase krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
No s tím kousáním je to na houby,naše malá má taky občas tendenci kousnout,se snažím říct důrazné NE,ovšem ona se rozbulí :confounded: Si říkám,že ji to snad časem přejde,jestli by tak měla kousat i ostatní děti,nevím no :unamused:

Aničko nedivím se ti,když Michal není doma taky nemůžu spát,zvlášť když je člověk ještě navíc nervozní kde je :angry:

Kristy držíme palce s cystou.
20. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Jůů holky,Adélka se ted sama pustila a udělala sama 10 kroků!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No já vím,že už budeme mít 16 měsíců :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky

Holky to kousání snad přejde!!!My teda víc než koušeme, tak štípeme :sweat_smile: a to je teda taky bolest!!!!

Ani, ten Zdenda je ale pacholek :angry:

U nás se nějak mění režim :pensive: už druhý den usíná před devátou a ráno je vzhůru už po sedmé :confused: kde je to jeho spaní 20-08??? :dizzy_face: :cry: :grinning: ještě že není zima a tma, v létě mi to ani tak moc nevadí...

Tak my jdem zase na kolo....Ani je to škoda, že nebydlíme blíž, to by se drandilo ve čtyřech :dizzy_face:
20. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
U nas taky jeden cas Ondrula kousal-Stepana treba do brich atd.Tak jsem ho taky kousla aby videl ze to boli a udelal to jeste jednou a tak znovu a uz to nikdy neudelal :wink: :wink: :wink: Mam to vyzkousene na detech ze to funguje.Stepa to teda nedelal ale kamosky kluk bezne a jak rychle prestal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Miso- :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Marti-tak vidis supeeer,gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
Tak on byl u rodicu a jel asi v 17hod a vratil se po 23hod-zasekl se u znamich tu ve vesnici kdyz mi sel zaplatit divadlo.Me by to nevadilo at si pari.Jemu se pak nechce vstavat ale muze mi dat vedet abych nemela strach.A pritom vi ze jsem katastrofickej typ no :confused: :angry: :angry: :angry:
Tak jsem mu to rano vysvetlila a pokarala ho jako maleho klucika a snad si to bude pamatovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
miso... :angry: me spat tak dlouho tak si piskam..u nas se vstava kolem seste a chodi pat kolem pul devate a nepocitam kolikrat je hore mezi...
mikul..no super tak uz jen ten nas..jsme vsude posledni :fearful:

ja bych sla na kolo taky ale prvni si musim nejake koupit a taky sedatko pro maleho snad uz tento mesic..pac ja jsem mela horske kolo a ale uz je fuc :frowning2:

petan usnul tak jdu umyt hlavu,hodit pracku a pojist at muzeme jit odpolko ven
20. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Adel ale ještě to není žádné chození,je vidět,že zkouší ale bojí se.Než získá tu pravou jistotu bude ještě chvíli trvat.
taky se dočkáte ale není kam spěchat,taky to přijde.U někoho hold dřív u někoho později.
Adélka taky začla se vším později,sezení,lezení a stoupla si až kolem roku!
20. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
tAK TO JE JSASNY ZE JE KAZDE DITE JINE-aDEL NA JEDNU STRANU BUD RADA ZE MAS KLID :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jéé no jo, jsem ani nereagovala na chodící Adélku :dizzy_face: :dizzy_face: šikulka, konečně se na to taky vrhla, tak si to užívej Marti...

Holky Daník se mi přes víkend změnil ve zvíře :sweat_smile: jako on nikdy nebyl nějak klidný, na vztekání jsem si zvykla a už mě to ani nevytáčí, ale on začal být vyloženě, jak z divokých vajec!!!!Lítá, dělá kraviny, tahá prádlo ze sušáku a přitom se strašně řehní, dělá přesně to, co má zakázaný..ale hlavně to neustálý poletování, no rarach :angry: fakt teda zlatíčko, Per taky čumí, co to jako je a tak jsem mu včera říkala, ať si zvyká, že bude ještě hůř!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:

Adel, no já vím, že i tak spí krásně, ale když jsem byla zvyklá, že spal 13hod v kuse, tak uznej, že šok mám :grinning: :grinning: když spí "jen" těch 10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: Míšo Adel chodí spát kolem 22.hod(stále spí 2krát denně,proto později)A ráno se už budí kolem 7!!! :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Miso-nes.......... co mam rikat ja? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ondra uz od rana porad brecel tak sel spinkat driv a to bude i brzy vyrizenej.Uz to vidim.Ale ted si prohlizi letak na Pompo a ja spiokojenej takze klid.
Miso-a to si pis ze bude hur :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
miso..neprovokuj..prej jen 10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
petan spinka od pul dvanacte :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: to jsem blazen..

mikul..no petan si zacal stoupat a pochodovat pred dvema dny :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak jak rikala dr.vidm to tak na 18 mesic..a to tady budou nekteri chodit skoro rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Adel-no jo no Ondrula zacal chodit asi 9.11. :grinning: :grinning: :grinning: Nedelej si z toho hlavu prosim Te.Vsak se jeste nachodi-neboj :slight_smile: :wink:
20. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: konečně zpátky v OV :dizzy_face: hurrrrá :dizzy_face: mladá byla asi taky ráda, pže ráno chrněla až do půl deváté :confused: normál vstává tak kolem sedmé. Tak jsme si aspoň hezky pospaly :slight_smile:

Dopo jsme vyrazily doplnit zásoby a potkaly se s kámoškou a její malou, tak si holky aspoň zase po dlouhé době pohrály v dětském koutku.
20. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Počasí je úžasné, takže hodím pračku a po O vyrazíme opět ven někam na dětské hřiště.
20. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Velká gratulace Adélce a i Peťulkovi :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ani, a co si Ondrulka v Pompu vybral :grinning: ?
20. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky zdravím, letmo dočítám....dnes jsme měli lítací dopoledne, byly jsme u dr. taťka i JAnina, pak do banky, lékárny, na nákup... jsm KO.... JAnina ted sí tak jdu na chvíli taky...

Musím dočíst,co Anička s Onrou, koukám u Bzundiček mají veselo :slight_smile: , Peťa začíná lítat, Ade si to ještě užívej, my ted máme vztekání při chození za ruku, nejraději by lítala , kam jí napadne a 1000x vysvětlujeme, že tam jezdí brm brm, a že se tam nesmí... furt dokola :grinning:
20. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Kris, snad už ta cysta praskla a dala pokoj. Držím palce, ať jsi u dr ok. A koukám teda, jak umí používat zoubky :confused: chudák Liduška. Kde na tak úžasné nápady ty děti chodí :rolling_eyes: Tak snad jí to brzy přejde.

Vidím, že kousání tu jede ve velkém. Hm hm, to se teda mám na co těšit. Ale já bych to pak řešila jako Anička...kousla bych malou taky, aby si uvědomila, že to bolí a nemá se to dělat.
20. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jani, z toho mám taky děs. Až bude divočit kolem cesty. Ona brm brm miluje a vždycky se k nim žene :rolling_eyes:
20. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Už mám zaplacenou zálohu na bosu víkend, tak snad tam nevypustím duši :sweat_smile: a už se i docela těším. Jedu s kámoškou, tak večery prodrbeme :grinning: Peťa bude s malou u našich, aby beze mne náhodou nestrádali :grinning:
20. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
tak ja jsem doma z obchodu..petan jel na motorce tak nam cesta trvala 40 jen tam pac porad cumel po autech :grinning: zpet uz jsem ho dala do kocaru :grinning: :grinning:

taky me dneska dosla vypoved pac uz slezan krachl vsude tak dostanu 3x odstupne cerven,cervenec a srpen..tak jsem rada pac uz bych se tam stejne nikdy nevratila a tak to vidim mozna na dovcu nebo udelam zelezne zasoby na hura penizky ulozim
20. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
ahojky holky prosím nevíte kde bych našla ty tabulky jak jsme podle nich určovaly jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka?
20. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
napis do IP kim..ta ji ma??cekate mimi??
20. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
HOLKYYYYYYYYYY-ONDROVI OPET PRASKLO STR.UCHO LEVE :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confused: :confused: :confounded: :confounded: :confounded:
A to ma ATB-chudinka ten si vytrpi :unamused: :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful:
20. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Adu děkuji... :wink: jo jo nějak se zadařilo ani nevíme jak :grinning: u doktora jsem ještě ale nebyla tak snad bude vše OK :sweat_smile:
20. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Milu-jeee takze cekate v Lednu?
20. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.