• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Kuk

Ani, no ještě aby to bylo až v kosti :confounded: :confounded: :cry: :cry: to už bylo fakt něco!!!!!!!

Aji, no nenapsala, divím se, nejdřív spěchá a pak nic, asi tam zavolám, aby na nás náhodou nezapomněla :fearful:
Teď byly ukázky na 112 a nic tam nebylo o bratránkovi, ale asi neukazují vše, co v pořadu bude!!!!!Taky budu koukat, někdy čumím, co vše se děje....

Jani, tak Dan si naštěstí v písku nelehá, ale taky je jak čuně, on nejdřív se strejdou zalévá zahradu, je mokrej a pak jde do písku :sweat_smile: takže taky síla, ale dá se to oklepat a dobrý.O víkendu jsem mu v pískovišti udělala bábovky a oni do druhýho dne ztvrdly a já mu říkám "hele bábovka" a on jí vzal a šup do pusy :sweat_smile: asi si to spletl s tvarohovou bábovkou, co dělám :grinning: chudák plyval písek ještě 10 minut :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahojky..tak jsem doma ze cvica
petana jsem dala do postylky bez koupani a byl hned tuhy :pensive:
tak jdu juknou na ordinacku..sice je to o hov... :confounded:
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak radek uspava, ja byla od peti do ctvrt na 9 v praci. Se tam meni vedeni, tak potrebovali, abych dorazila ve vsedni den. Zato tam ted nepujdu o vikendu. :wink:

adel, no risa ma v ockovaku v roce, ze je velkej a ted se nejak zasek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miso, no ja myslim, ze mu to nezmizi :frowning2: ..ma ji prej, kvuli tomu, ze je vlacnej. ..aneb kvuli cemu chodime k rehab.dr. A ta vlacnost mu fakt nezmizi.

Ani, tak hlavne ze ma ondrulka ted to ousko vycisteny, a uz aby zjistili konecne pricinu a vylecili ho.

Milu, gratuluju k tehu. :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
toz ja pocitam ze petan ma tak 14kg pac je strasne tezky a tak 92 nevim presne naposled mel 90
21. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jani, taky je risa z pisku jak prase :sweat_smile:
..a co vlastne pupik, uz ti zacina rust? Kdyz vidim, ze uz jsi v 16tt.. Leti, to leti. :wink:
21. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Adel, tak to je teda vejska :astonished: ..jinak teda, vahu ma primerenou vuci vysce :wink: :sunglasses: ..to ten nas je vychrtlina. :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tož uvidíme, kdy to v té 112 bude. Ale říkali za 14dní, a to by mělo být teď.
21. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Já už mám taky po cvíču. Bylo super. Pak jsme se potkaly s mamkou a malou, došla jsem si na poštu pro věci z MMB a prochajdou couraly domů. Byla dost unavená, takže po koupačce a kaši hned vytuhla.
21. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dnešním náročném dni jsem se konečně dostala k netu a chtěla jsem vám poděkovat, že jste na mě myslely - cysta praskla, hurrráááá :grinning: akorát prý na to budu si dost náchylná, tak uvidíme, kdy zas nějaká naroste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Dopoledne jsem byla s holkama cvičit a na zpáteční cestě jsme potkaly Peťku s Martinem a malým Patričkem, jsou tu na návštěvě u příbuzenstva, tak to bylo fajn překvápko :slight_smile: Paťulka je super, hned se šel za mnou pochovat :dizzy_face:

Tak já vás jdu trošku dočíst :wink:
21. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Milu, gratuluju k těhulkování a přeju, ať je všechno v pořádku! :dizzy_face:

Luco, to je blbý s tím myomem, co se s tím dělá? :confused: přeju ať je to OK :wink:

Ani, to snad není možný s ouškem, chudák Ondrášek :frowning2: ať už vám konečně někdo pomůže, vždyť to je hrozný takovýho trápení na jednoho malýho prďolku :frowning2:
21. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak jsem přelouskala Aji román a zjistila, že je tak vyčerpávající, že mě k němu nenapadají žádný doplňující otázky :grinning: :grinning: my jdem na hexu zítra a zároveň i na 18 měsíční prohlídku, dneska jsem potkala na gyndě sestřičku od dětské dr. a ptala se jí ještě na očko proti žloutence, protože holky venku všechno cpou do pusy. A prý je do června s dost velkou slevou, přijde jen na 700,- tak se zrovna domluvím ještě na ďobanec na tu žloutenku :slight_smile:

Jani, my jsme taky vždycky jak prasátka, jak přijdem z vycházky, tak přenesu holky na balkón a tam je vyslíknu do plínky, protože jinak bysme měli všude písek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: už vůbec neřeším nějaký hezký oblečení, chodíme ven v teplákách :grinning:

Hani, třeba se ta kýla ještě spraví, ne? Snad nebudete muset na operaci :unamused:
21. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Míšo, to je sranda s bábovkou :grinning: ten se musel divit, chudák, co to je za dobrotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jsem si taky hezky povykládala, kde jste kdo?:confused:
21. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj Kris :slight_smile:

Tak to je super, že cysta praskla. Snad dají pokoj a nebudou tě moc často otravovat.

Dobrá náhoda s Peťkou :slight_smile: Asi se taky brzy přijedeme mrknout do Olomouce :slight_smile: myslela jsem, že teď o svátcích bysme se jeli podívat na Svatý kopeček a do ZOO. Ale budeme u našich, tak když bude pěkně, zajdeme k nám do ZOO. Ale určo bych se brzy chtěla domluvit a přijet se na vás podívat :wink: ať může Peťa zase podrbat s Honzou, já s tebou a holky to kolem můžou zbořit :grinning:
21. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
Míšo, máš recht. Podle začátečních ukázek to vypadá, že to tam nebude. Tak asi až příště. Ale teda nevím, jestli to zvládnu furt sledovat, pže mě to moc neba :confounded:
21. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj Aji :slight_smile: tak to by bylo super, kdybyste přijeli! Myslím, že bysme si to užili všichni :dizzy_face: Akorát teda my oba květnový svátky něco máme, od prvního budem určitě pryč celej víkend a toho 8. asi přijede kámoška s dětma. Tak se asi budem muset domluvit na jindy :wink:
21. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
Hm, ta žloutenka mě ani nenapadla :confounded: Klára taky všechno cpe do pusy. Nejvíce mě štvou ty její ruce, co si tam furt strká. Nejdříve s nimi ojede přilehlé okolí a pak je olizuje :rolling_eyes: tož se na to taky poptám v pátek dr.

Minule chuděrka spadla čumáčkem do písku a ještě hodinu potom skřípala mezi zubama písek :sweat_smile: moc nadšeně se u toho teda netrávila :confounded:
21. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
Kris, to je v poho. Však to nemusí být teď o svátcích. Třebas někdy během červnových víkendů. Pže po svátcích mám hned ten bosu víkend a pak jedeme na tu Vysočinu. No a pak už není problém se domluvit :slight_smile: Klára teď objevila kouzlo dvd přehrávače do auta :sweat_smile: takže můžeme jezdit i mimo její spací dobu, pže čučí na svou čertovskou pohádku :grinning:
21. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
Aji prý se může očkovat už od roka a dávají se 2 dávky, ta druhá se má ďobnout za 6-12 měsíců po té první. Už čtvrtej rok po sobě prý probíhá akce, že od dubna do června jsou ty vakcíny s dost velkou slevou, takže to zas není taková investice. Holky teda ojedou pusou kdeco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tak fajn, necháme to na červen :wink: nebo můžem už i v květnu, ty další víkendy máme zatím volný. My se pak zas někdy objevíme v Ostravě, jak pojedem k Honzové babičce, tak bysme se taky třeba zastavili :wink:

Vy máte teda v autě vymoženosti, tak to u nás se buď spí, nebo opakujem, jak dělá který zvířátko :grinning:
21. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
Tak to očko je se slevou od března do konce května, tady je o tom víc :wink:

http://www.femina.cz/zdravi/ockovani-proti-zloutence-typu-a/5172
21. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
Aha, tak to jsem nevěděla. Zkusím si o té žloutence ještě něco pročíst na netu a popř. bych Klárku taky nechala naočkovat.
21. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
No, my jeli na Velikonoce do Rohatce a ten je celkem kus od nás, tak nám taťka na zkoušku půjčil dvd přehrávač, co si vozí sebou na cesty. A jelikož se u Klárky setkal s úspěchem :wink: nechal nám ho. Jinak bysme takové vymoženosti taky neměli, pže by mi bylo líto těch peněz, které teď potřebujeme na spoustu jiných věcí.
21. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
Do OV dojeďte. Rádi vás uvidíme :wink:
21. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tak to máte fajn, aspoň se Klárka v autě nenudí a má na cestu zábavu :wink:

Uvidíme, kdy pojedem za babi, ale viděla bych to tak někdy o prázdninách, určitě dám vědět předem :wink:

Tak já valím na kutě, dobrou a klidnou! :wink: zítra snad mrknu :pensive:
21. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
Super, Kris, tak pak dej echo, až budete vědět, kdy vyrazíte směr Ova :wink:

Taky valím spinkat. Dobrou :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
bre ranko..
dneska to venku vypada dobre tak hned hodim pracku..
dosla me nova tapeta do loznice tak jsem zvedava jak ji nalepim :grinning:
jinak noc jako vzdy
22. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
22. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky

Adel, krása, ty máš fakt talent...no to už je vlastně vidět na těch nehtech, jsi šikula!!!!! :dizzy_face:

Kristy, super, že cystá odešla s MS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a s Petrou je to teda náhoda, jak je svět malej, co?? :grinning:

Jinak koukám, že řešíte žloutenku...my jsme to teď taky řešili, pže u mámi v práci měl kolega žloutenku A a tak máma zjišťovala, co a jak, když je v karanténě, jestli k nám může...hygiena řekla, že když bude dodržovat hygienu po WC, tak se nemůže nic stát a hlavně, že takhle mlé děti mají průběh tak slabý, že to mnohdy ani rodiče nepoznají...
A kromě toho v hexe je žloutenka B a tak si myslím, že je si A a B určitě podobné a B je horší, tak bych řekla, že ani to A dostat nemohou, ale to je moje domněnka.. proč by jinak v hexe B bylo a A nebylo????????

Jinak teda dnes den blbec :angry: ráno v 04 mlíko a pak se až do půl 6 mlel a nezabral :angry: :angry: já už byla rudá vzteky, pak usnul a v půl 7 přišel petr z noční a probudil ho, jsme ho ještě přemlouvali na spaní a on začal strašně řvát, tak já na něj jestli ho něco bolí, on ukazoval na plínu, tak jsme dali novou, měl v ní odprdnuto, ale řev dál, tak jestli chce ještě mlíko, tak že jo, vypil a pak zase řev :angry: tak jsme usoudili, že ho bolí břuch, Petr ho vzal a mačkal mu bříško, prděl a podělal se, ale taková hromada :confused: šli jsme umýt zadek, chvíli pohoda a za chvíli zase brek a zase hromada :confused: pak už byl klid, ale podělal další 3 plíny, takže mám tucha, že další zoubky :sweat_smile: :sweat_smile: teď chcrní pako malý :wink:

Hani, tak musíš Ríšulu popohánět :wink:
22. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme za sebou hexu a 18 měsíční prohlídku, holky teda málem zbořily ordinaci jak vyváděly, ale zvládly jsme to :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát jsem teda nevěděla, kterou utěšovat dřív :unamused:

Jinak jsme v pořádku, holky jsou prý drobnější, hlavně Anička - 8610g a 75 cm, Liduška má 8930g a 75 cm. Už jsme si objednali očko proti žloutence :wink:

Tak já valím vytírat, pak ještě mrknu :wink:
22. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
miso..diky za pochvalu..no ja jsem talent od prirody :grinning: :grinning: :grinning: akorat me chybi prostor a prachy :frowning2: :frowning2:
jinak ty jsis teda uzila :cry: nam leze 10ty zoubek ale zatim dobre jen je asi 5x denne posranej

bzun..no hlavne ze jsi to zvladla..a i holky..

petan chrupe valim uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.