• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj Míšo, jj svět je malej, její švagrová bydlí přímo naproti nás :slight_smile:

S tou žloutenkou, B je určitě horší, ale A je nemoc špinavých rukou a tak je asi větší šance ji chytit, než to B. A naše holky fakt všechno rvou do pusy, třeba našly venku víčko od petky s takovou tou násoskou a hned do pusy, sice jsem to viděla, ale nestihla zakročit, a to je pořád, takže já nechci nic riskovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Teda koukám, že si užíváte, u nás se kaká po každým jídle a někdy i dvakrát, takže mně to už nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem se ptala dr., jestli je to normální, a prý by už teda tolikrát nemusely, ale asi mají rychlejší peristaltiku a mám být ráda, prý lepší než jednou týdně :sunglasses: akorát teda furt kupujem plínky :confounded:
22. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Adel, fakt pěkný, seš šikula!

Tak a už fakt jdu, abych to stihla vůbec než se holky vzbudí. Ony by mně pak chtěly pomáhat a to bysme vytíraly hodinu a pak bych je musela komplet převlíkat :grinning:
22. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak myslíš Kristy, že to A mohou chytit, když mají naočkovaný B????Proč v tý hexe teda to A není automaticky???? :fearful:
Daník taky vše rve do pusy....

Adel, no hlavně ty prachy co??? :grinning: Já bych taky zvelebovala domov, kdyby byly prašule navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Míšo právě že to je každý jinej typ, takže to A chytit můžou :unamused: nevím, proč to není zadara, ale asi to bude jak s pneumokokem, neštovicema a podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to není zas tak závažná nemoc pro ty, kdo o tom rozhodují :angry:
22. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Vlastně pneumokok už je teď naštěstí taky myslím hrazenej, tak třeba jednou žloutenka taky bude.
22. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc u nas dobra.
Rano jsem mazala se Stepou na ORL-husta zelena ryma-takze opet ucpane dutiny ale bez ATB,nema horecky.Pak hned na kozni a ma Atopicky ekzem :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: a na malicku bradavice-dostal mazani a strasi doma-teda venku-me uz opravdu asi slehne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky holky,

Ani, ty nemas klid ani s jednim klukem :pensive:

kristy, jee holky jsou drobecci. :dizzy_face: ..tak risa taky vsechno cpe, ale o zloutence jsem ani nevedela, ze ma jen jednu? To budu muset procist. :confused:

adel, ty ses sikulka :dizzy_face: ..to u me by to dopadlo. :sweat_smile:

Jinak dopol jsem byla na sonu zaludku a mam v nem kaminky, a u dr.jsem mela vysledky krve se silenejma hodnotama, takze se musim nechat obednat co nejdriv na operaci, nez to bude horsi. Ted by to snad mohlo jit laparoskopicky. :confused:
22. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak zacinam mit problem s risovym usinanim pres den :unamused:
vcera se uspaval hod a pul a dnes jsem ho dala spat pozdejs a stejne usnul az za hodinu ..aneb az ted :confused: ..takze myslim, ze nas brzo ceka ruseni deniho spanku :frowning2:

jinak ne sono zaludku ale zlucniku :sweat_smile:
22. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holky
Já jsem ted přišla z besídky,neteř měla svoje první vystoupení-hraje na klavír :slight_smile: A moc jí to povedlo,celá já :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Aničko :frowning2: to snad není možné.

hani,mamka má žlučník operovaný cca 5let,taky jí to dělali laparoskopicky,myslím,že už se to ani jinak nedělá.Každopádne jdi zavčas,mamka to odkládala X let a pak ji to chytlo jednou v noci a už jela!!A druhý den hned operace.Tak si to aspon v klidu naplánuješ.

Adel tapeta je super!Já jsem na tyhle věci levá.

Tak jdu ven,dnes grilujeme.....pa pa
22. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky tak jsem se dostala u tchánovců na net tak v rychlosti pozdravím a jdu ven.Malej je s babi venku a chlapi něco pracujou.Nemám čas dočítat.
Včera jsme byli v OL za švagrovou že jsem chtěli do zoo a jak jsme tam na ni čekali tak jsem viděla Kris s holkama a nedalo mi to se ozvat a pozdravit je.Tak Patrička zajímal hlavně kočárek :grinning: a ani ne tak holky.Ale šel se nechat pochovat ke Kris.Je to takovej fofr jak ty děti rostou.Jsem si holky pamatovala jak se jako mimina kutálely po dece. :sweat_smile: a oni to jsou už slečny skoro na vdávání :wink: :slight_smile:
dnes jsme se byli podívat tam kde jsme se s Martinem dali dohromady -čili ve škole a na intru.Jsem zavzpomínala a tak nějak se mi postesklo po těch časech. :frowning2: :wink:
No zítra má pršet tak musím využít zbytečku sluníčka a jít načerpat sílu.Tak zatím pa pa :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Marti, to ja uz jsem par zachvatu mela a jednou jsem se svezla zachrankou, jen jsem nevedela, ze to je zlucnik. Myslela jsem, ze se mi blokly zada. :confused: ..ale cim ty zachvaty mam casteji a dele trvajici, tak jsem si zacla uvedomovat, ze to zada nemuzou byt a ze to budou nejaky vnitrnosti. :unamused: ..jinak ty krevni testy mam prekroceny o vic jak 500% a i bilirubin a dr.rikala, ze muzu zezloutnout az zcernat a ze v tom pripade se kucha. Dokud je clovek v poho, tak to resej laparoskopicky. Takze to urcite nenecham cekat, bych pak fakt uz jak frankenstein. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Peti, to mas ale nostalgii. :dizzy_face: ..tak si to u tchanovcu uzijte. :wink:
22. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Bilirubin mam mensi nez tech 500% ( to uz bych fakt byla jak zlutasek :sweat_smile: :grinning: ) . ..to mam 38 a ma byt max 2. ..myslim? ..ted tu zpravu ma u sebe radek, tak nevim presne. :slight_smile:
22. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Marti ja uz nevim co jsem komu udelala ze ty kluci jsou porad nemocny :frowning2: :confounded: :confounded:
22. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Aničko :frowning2: :frowning2: :frowning2: ať je brzo líp :pensive:

Hani, to je teda taky nadělení se žlučníkem, tak radši zavčas na laparku ať máš pokoj, chjo holky, to jsou teda dneska jobovky :unamused:

Mikul, hezky si zagrilujte :wink: taky bych si dala klobásek nebo masíčko, bohužel není kde, tak si budem muset počkat až budem u našich :wink:

Peti, ještě jste tu? Byli jste v té ZOO? :wink:

Jinak teda u nás se spí už od šesti, holky mají teplotu a jak jsme přišly z venku, tak obě hrozně brečely a po večeři hned odpadly. Reakce na hexu se dostavila dost rychle, doufám, že zítra bude líp. Honza jede na služebku a vrátí se v pátek večer, no aspoň za náma přijede mamka a pobude tu s náma.
22. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
tak u nas se spinka uz od 19h.pac je protivny a uknourany cely den..leze mu spicak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja jdu vysat a vytrit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anicko..teda chudaci vy porad neco mate :frowning2: :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky

holky, ani sem nebudu jukat :cry: vždyť tady je to samá hrozná zpráva..Ondra ouško, Štěpa rýma, Hanka žlučník, Bzundičky reakci :confounded: :confounded:
Moc na dětičky myslím a ať je už od všeho pokoj sakryš!!!!!!!!!!!

Hani, teda z čeho to máš????? :confused: Tak ještě, že to jde laparkou, to je jak prd a proti císaři už vůbec :wink:

Kristy, hm, takže má domněnka nebyla správná....tak snad nikde nic neslízne, já jsem nějak proti tomu všemu možnýmu očkování :pensive: přijdou mi ty dětičky strašně malé na ty všechny očkovací látky!!!takže my zatím jen hexy a po třetím roce klíšťovku, jinak nic..
22. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Míšo, je fakt, že těch očkování je na prťouse až až :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě vás taky čeká trojkombinace - spalničky, zarděnky, příušnice - my už máme jednu dávku za sebou a jak jinak, s reakcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že aspoň ta žloutenka bude bez reakce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já valím spacifikovat kuchyň a možná se ještě pustím do žehlení, Honza spí u telky a holky se budí, to bude noc :unamused:
22. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
:confounded: Haniiiiiiiiii-jeeeee Ty si teda taky uzivas koukam.Nekdy se to vyvola porodem a tehu.Zrovna v nedeli mela kamoska nastup na laparku zlucniku :frowning2: Drzim strasne moc palecky. :wink:
Kris-tak my jsem jeste nebyli ockovany na 15mes pac jeste nebyl vubec zdravy :frowning2: :unamused: :confused: :confused: Chudaci bobecci malicky-zitra uz bude urco lepe :wink: :frowning2: :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ani určo bude líp, proti těm vašim trápením to nic není, chjo, hlavně aby už bylo líp u vás :confused:
22. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Kris-ale jo je to taky trapeni.Pro ty deticky je to strasny.
Ondrasek zase strasne kasle-uz jsem fakt vyrizena.V noci toho moc nenaspim,Zdenda se vraci vecer z prace a do toho ty kluci nemocny :frowning2: :fearful: :confused: Nejsem z tech co se zrovna litujou pac vim ze jsou na tom lidi mnohem hur a jejich deti taky ale opravdu to jejich trapeni nesu moc tezce.A jsem i nervozni a hodne se utrhuju na Stepicka a to me tak tak strasne mrzi-milacek :dizzy_face: :confounded: :confounded:
Ale opravdu mi nekdy pije krev teda :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry:
Nas sexualni zivot je v troskach,vubec nevim na co mam HA :confused: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I kydz to me zrovna zase atk moc netrapi pac vidim ze Zdenda je tayk hoden unaveny.
No nic jdu si lehnout pac uz vidim tu noc-dobrou noc a krasne sny :pensive: :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ani to jo, chuděrky, pro tak malý tělíčka to musí být pěknej záhul :frowning2: ale aspoň vím, že to bude trvat maximálně do zítřka a zas bude dobře, jenže vám se to trápení pořád vrací, vůbec se nedivím, že už toho máš dost. Přeju hodně moc sil Aničko :pensive: Dobrou noc a ať je zítra líp!
22. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
anicko dobrou..at je zitra lip :dizzy_face: :dizzy_face:
ja mam uklizeno a tak budu chvilku brouzdat..snad bude noc dobra..
22. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ani, je mi kluciku moc moc lito, takovyho trapeni. :frowning2: :frowning2: ..uz aby se z toho vylizali a mohli si hrat v klidu venku na slunicku a ty tak mohla byt taky v poho.

Kristi, tak at jsou holky zitra uz v poradku bez teploty a pres noc vas moc netrapej. :wink: ..risovi taky po ty 4.hexe vybehla teplota. A to po prvnich trech nic. :confused:

miso, mame to v rodine, od obou mejch babicek a asi uz jsem mela nejaky kameny, a jak pise Ana, vyvolal mi to porod. :unamused: ..na operaci fakt radsi pujdu, protoze ty zachvaty nikomu nepreju a nejhorsi je, ze se mi ten zachvat vzdycky prodluzuje. Nejdriv to bylo jen par hodin a naposled sem to mela celej den. :pensive:
22. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Krasne ranko,

tak u nas se jeste spi a ja polehavam v posteli. Richard me ale sejri, ze vecne lezi pres perinku :angry: ..premyslim jestli mu do postylky nesoupnout velkej polstar aby se pak mel cim prikrejt. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani & Kristi, doufam, ze vas deticky nechaly vyspat a je to dnes lepsi? :wink:
23. dub 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem právě napsala dlouhej příspěvek a Liduška objevila čudlík na vypínání počítače, takže znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, u nás už je líp, holky sice ještě mají teplotu, ale už řádí a jsou veselý. V noci to bylo horší, nakonec Liduška skončila u nás v posteli a pak jsme se aspoň trochu vyspali. Budíček v 5:30 :wink:

Za chvilku přijede mamka, tak se těším na dámskou jízdu, Honza odjíždí na služebku. Odpo bude mamka hlídat, já jdu na kosmetiku, a pak vyrazíme společně ven, akorát teda je tam mokro, tak na písek to asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
kristi, to je Liduska ale sikulka. :sweat_smile: ...ja bych risu asi zabila. :angry: :sweat_smile: :grinning:
...jeje, tak to asi nejsi moc vypsala. :pensive: ...no tak snad to mely holky takhle jen jeden den a ted v noci uz bude pohoda. :confused: :sunglasses:
...tu kosmetiku ti zavidim. :dizzy_face: ..to si urcite hezky oddachnes. :wink: ...a i to taky budes mit fajn, ze nebudes na holky sama a ze ti pomuze mamka :slight_smile:
...jinak taky gratuluju k praskle cyste. :dizzy_face: ...jsem to psala posledne v tech dvou smazanejch prispevcich, jak uz jsem potreti nemela na nic silu. :pensive:
23. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky tak u nas noc taky nic moc pac zoubek zlobi a ja jsem mrtva a na zasbiti :angry:
od rana me to decko sere :angry: :angry:
23. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
adel, tak si dej kafco a ono bude fajn. :wink:
...ja teda nechci nic zakriknout...tuk tuk ...ale u nas uz dva tydny minimalne noci uplne krasny. :dizzy_face: ...a to se nam prorezavaj spodni spicaky. ...slinta jak bernardyn a ruku furt v puse, ale jinak zadny jiny nasledky nejsou. :fearful: ..teda jeste treba s tim souvisi to odpoledni spani/nespani...?? .ale to nikdy neni tak hrozny, jako kdyby vstaval v noci nebo jecel po probuzeni rano. ..to by me asi taky jeblo :rolling_eyes: ...jinak co se tyce zoubku, tak uz horni spicaky mame. ...a po tech spodnich pak uz budou chybet jen druhy stolicky a budem komplet. :sunglasses: ...tak jsem na tu posledni ctyrku zvedava, jak s risou zamava. :confused: :wink:
23. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
tak my jdem ven. ..asi nakoupime a pak se projdem po okoli. ...na pisek to dneska neni :unamused:
23. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
tak navsteva odesla ..petan v postylce a ja mam padla :grinning: :grinning:
bych se natahla ale cekam avon :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.