• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak ja akorat ohrivam jidlo a pak snad pujde risa spat. ....stejne to zase vidim na hodinu minimalne nez usne. :rolling_eyes:

adel, vzdycky kdyz se rekne avon, tak si vzpomenu na strihorukyho edwarda. :sweat_smile: :grinning:
23. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak ted premyslim ...a i rano me to napadlo jestli neni uz anicka s ondrulkou v motole...?? ..ani nevim, na kdy ho meli napsanej. :confused: :confused:
23. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
proc na edwarda?? :sweat_smile: :confused:
ja uz jsem po O mela jsem jen zelen.polevku nejak nemam hlad :unamused:
to nevim na kdy to ma anicka
23. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky

nene, já myslím, že Motol je 27.4.!!!!!

Kristy, no vidíš na spalničky a spol jsem úplně zapomněla, měli bychom to mít kolem začátku června..

Hani, aha tak dědičné :confused: no ty záchvaty musí být něco a máš vypozorované, že to třeba vyprovkuje nějaké jídlo???mastné, ostré...???

Mě tu chrupaj oba kluci, Petr je po nočních nedospalý, tak to taky zalomil

Já jdu odpo taky relaxovat :grinning: :grinning: roztahovat nohy na gyndařku :grinning: :grinning: se mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím na cytolku

Holky dnes jsem vyzkoušela ve 4 ráno Babydent, sama na sobě :grinning: :grinning: strašně mě bolí moudrák, který mi leze už asi 2 roky :rolling_eyes: vždycky pár dní bolí a pak je čtvrt roku pokoj...no a dnes v noci to táák bolelo, tak jsem si to namázla Babydentem :grinning: a fakt to teda zabere!!!!!Sice ne úplně, ale bolest byla tak o 80% lepší, ale v 8 ráno už to zase bolelo :cry:
23. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
ta maminka prece byla avon lady, ne. :wink: :sweat_smile: :grinning:
to je jak trosecnik. ..to byla reklama na fedex, a tohle zase reklama na avon. ..to museli zaplatit vyrobu celyho filmu. :sweat_smile: ...i kdyz jako mala jsem ten film mela rada. ...no sladaky to bylo moje. :sweat_smile: :grinning:
tak risa uz je taky po obede a ja za chvili taky. ...jsme meli zapeceny testoviny s kuratkem a hraskem. ...ted ho necham probehnout, aby to trochu stravil a pak na kute. ...tak ve 2 vidim, ze zalehnem. ..tak snad do tri usne. :pensive:
23. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Miso, diiiky. ...jsem si rikala, ze tu neni :confused: :rolling_eyes: ...ale asi ma ted s klukama velky trapeni a litani po dr. :frowning2:
...jojo, je to jak dedicne ...tak spatna strava :sweat_smile: ...ale to vyvolani ...ze ty zachvaty zacnou, je prave treba porodem.
...jojo, prave, ze uz jsem castecne vypozorovala, kdy se to deje. ...snazim se tomu vyhejbat. ..ale nekdy to nezvladnu a uz to nejde zastavit. ...uz na sobe citim, ze to za chvili zacne. ...nastesti mam uz konecne kapicky, ...a jednou mi uz pomohly. :wink:
nejvic se to deje, kdyz mam za ten den malo pohybu a vic zeru. (takze prevazne se mi to stane na nejaky oslave nebo tesne po ni) ...a nebo kdyz za ten den sice se hejbu, ale moc toho nevypiju a pak se najim.
23. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
jinak tu gyndu nezavidim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...ale ja budu muset taky. ...a taky budu muset k zubari. ...ale jak litam s risou po dr. ...a ted ten zlucnik, tak se mi ani nikam jinam nechce. ...by mi prislo, ze jsem za ty dny nedelala nic jinyho, nez trcela nekde u doktora. :unamused:
23. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
haniku..jo to ja ani nevim jsem to nikdy nevidela cele
23. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
miso tak aspon trosku to pomohlo :wink:
23. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
jinak ty mazes necim danovi zuby?? :confused: ..ja jsem teda taky koupila masticku ...calgel, ale je to bez vyuziti ...protoze se v noci k risovi zvedal radek a kdyz jsem rekla, ze mu maznu zuby, tak nechtel, ze to urcite zuby nejsou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....takze jsme to tak nejak zvladli bez pomocnejch preparatu. ...no stejne jako kdyz byl malej. ..tak na prdaky jsem jen mazala pupika kolem pupika ...ale zadny kapicky. :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
adel, ...tak to si spis nevidela zacatek. :wink: ...tam obchazi baraky a rika, ze "kde k vam vase avon" ...nebo neco takovyho ...a sla dum od domu az dosla k edwardovu zamku. ...a pak si jeste volala o rady, cim edwarda napatlat. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem vás dočetla a prd si pamatuju, na co jsem chtěla reagovat :slight_smile: :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Dneska teda počasí nic moc, tak jsme dopo strávily u sousedky. Odpo jsem měla jít cvičit, ale jako obvykle Peťa nestihne dojet včas :angry: takže zůstanu neforemná velryba, pže cvíčo 1x týdně mě teda nezachrání :rolling_eyes:

Tož si zajdeme aspoň s Klárkou na poštu pro balíčky z MMB a pak do obchodu a chvilku pohrát do dětského koutku.
23. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zítra valíme na poslední Hexu, tak doufám, že to malá zvládne dobře. Snad nebude moc velká teplota.
23. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jinak zubů už máme taky jak krokodýl :grinning: teď se prořezává ještě pravý dolní špičák a stolička a bude nám chybět jen ta poslední čtyřka stoliček.

Hani, já Klárce na zubky dávám ten Calgel. Docela dost jí to v noci pomáhá. Stoličky ji celkem dávají zabrat.
23. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky-jdu pozdarvit :wink: Od rana nam nesel net a pak jsme byli tayk na chvilku venku-ale Ondra strasne kasle a od rymy je uplne flekatej :frowning2: Nastesti nema teplotu.
Jinak do Motola se jede 28.4. v utery :slight_smile: :wink: Vcera jsem byal u kadernice nove ale jenom to pristrihnout a hlavne teda ofinu tak jsem hjak Osklivka Katka :grinning: A vecer jdu do divadla ale ani se teda netesim pac jsem K.O. :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused: A to jsem si dneska lehle dop.s klukama.Ondrovi hodinu trvalo nez usnul a Stepanek vytuhl na zemi :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
23. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Tak jsem zpět, kontrora dopadla dobře, jizav na děloze pěkná a Dr.mě potěšila, neboť jsme se bavily o dalším těhu a jestli bude, tak mi napíše bez problémů císaře, takže jsem si odfkla :wink:

Ani, tak jsem se sekla o den, ale mám pamatováka, co :wink: prý ošklivka katka :grinning: to u tebe není možný!!!!!!!!!!!A jsi vůbec teda spokojená s tím novým střihem????

Hani,mám babydent už asi rok doma :sweat_smile: a zubiska jsme mazaly tak 2x, víckrát nee, asi ho budu spíš používat já :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Miso-tak to mas teda dobry-me zase na rovinu po cisari rekli ze jestli bude ta moznost priz.porodu ta cisar ne-eee :frowning2: Ale ja jsem teda rada pac to bylo super a nemusela jsem lezet jak lazar jak me to bolelo :sunglasses: :confounded:
23. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
a pamatovaka mas jak slon teda :slight_smile:
23. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :slight_smile:
Divadlo bylo super-hral Zounar,Bocanova,Sulcova,ten z Kvasky-vim jen ze je to Filip :grinning: :grinning: :grinning: atd a dost jsem se zasmala teda :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 06:13  • Odpověz
Ahojky

Ani, to jsem ráda, že se Ti divadlo líbilo :dizzy_face: Jaká byla noc???

Tak jsem se vůbec se zoubkem nesekla, včera jsem objevila koukající špičky od stoličky dole, ty zuby si rostou fakt jak chtějí, dole má jen dva a teď ta stolička :confused:
24. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Miso- byla jsem u nej asi 4x-ale boli me kolena a klouby.Jsem fakt strasne unavena.Aler to neni jen tou noci proste uz tak asi celkove :frowning2: Ja vim ze si tu porad stezuju ale proste si nemuzu pomoct :fearful: :confused: :confused: :confused:
Dr.mi povida-Tobe ty kluky ani vlastne nema kdo pohlidat co?Manza od rana do vecera v praci,vyprat,vyzehlit,uvarit,uklidit-pry a Ty mas doma porad naklizeno to pred Tebou smekam-to neni zadna starnda zvladnout.A pry hlavne ty kluci do toho porad nemocny-docela jsem o tom premyslela pac me to prijde proste uplne normalni vse co delam.Myslim si ze to dela kazda zenska :confounded: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jestli ja se nakonec neprtezuju teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Jo a jinak jsem ji jeste rikala ze je Onrula strasne vzteklej a ona rikala ze on si strasne uziva s tema ouskama a ma strasny bolesti a ten mozecek to pobere takhla a on si tak vybira-je toho pry na nej taky strasne moc :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Coz samo chapu-chuderka :dizzy_face: :fearful: :fearful: :fearful: No ale on se vzteka najednou mi ji placne az cumim teda :confounded: :angry: :angry: :angry:
24. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Miso-a jinak nam ty zubani vylezli uplne stejne-nejdriv vsechny stolicky a pak 2 dole :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Ani je pravda, že jsi fakt pořád v jednom kole..al myslím, že správná ženská to tak asi má, já jsem taky furt v pohybu :grinning: :grinning: :grinning: akorát mě může na chvilku pohlídat tchýně a v neděli tu mám mamku...no zrovna dnes je jeden z těch uhoněných dnů..Já ráno dvě pračky, nakoupit a prochajda s Daníkem, mezitím petr dole sekal chodbu :rolling_eyes: drážky na elektriku, zítra přijdou elektrikáři, pak před obědem jsme jeli pro zásuvky a vypínače a nakoupit píva pro pracanty.Ještě, že jsem pro kluky měla ze včera špagety..sobě jsem udělala plnění knedlíky, kupovaný,zmrazený - fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak usnul malej a já dole 3x vytírala :angry: ten prach furt vylézal, no a to ještě dnes musím uvařit na zítra segedín a knedlíky a odpoledne samozřejmě chození venku s daníkem fakt bomba den :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jinak s tím Ondrou, to je strašný, mě to ani nenapadlo, že může být vzteklý kvůli tomu, ale je to tak :pensive: když si vezmeš, že by tě furt něco bolelo, tak bys taky byla nepříjemná...s tím plácáním je to u nás taky, ale Daník se teda na nic vymluvit nemůže :sweat_smile: ten je prostě voprsklej od přírody :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
A udělala Ti Dr.nějaké odběry???Jestli Ti něco nechybí, železo nebo tak.....

Já včera šla cvičit a instruktorka nepřišla :confounded: tak jsme tam 4 asi 15 min.čekaly a pak šly domů, ještě, že jsem jela na kole, jinak by mě teda nasr.... :sweat_smile: :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojky tak ja jsem u mamky..pac bude hlidat a ja jdu makat..

jj kazda zenska je porad v pohybu..ja bych chtela bejt chvilku chlap :grinning:

no jinak desna noc deska porad knoural a aj chovat jsem ho musela :confounded:
24. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
jo mate ockovani na nestovice??me vcera volala dr.ze uz jsem tam mela bejt v 15 mes.ja ani nevim ze by me to rikala :fearful:
24. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj adel

tak já bych chtěla být chlap pořád :sunglasses: neříkám, že nic nedělaj, ale když vidím Petra, tak sice práce má nad hlavu a maká, ale nic ho nehoní, prostě se mu nechce, tak to neudělá - myslím práce na baráku, kdežto mě když se nebude chtít uvařit...to prostě nejde :pensive: a když nevyperu jeden týden, tak další budu mít pračky 3 :grinning: :grinning: fakt blbej úděl být ženská :grinning: :grinning: :grinning:

Užij si nehtíky, trochu si od malýho oddychneš :sunglasses:
24. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Adel, nee, mě prý pošle pozvánku a mě říkala že 2 měsíce po 4.hexe, což vychází na první týden v červnu
24. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.