• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Krásný slunečný den přeji :dizzy_face:

Tak máme poslední Hexu za sebou. Zvládla to celkem statečně, plakala jen pár vteřin. Doma hned po polévce vytuhla. Domluvila jsem se na očkování proti klíšťatům, takže pokud bude malá ok, za 14dní máme přijít na první dávku.

MMR máme tím pádem odložené až po prázdninách. Což je super, aspoň jí nebudou teď tak trápit vším tím očkováním. A taky mi dr řekla, že už nebude očko Trivivacem, pže skončil výrobu a bude jen Priorix.
24. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Adel, mělo by se očkovat kolem 15měsíce. Ale záleží na okolnostech. Navíc, zrovna s tímhle očkem není kam spěchat, tak když půjdete až teď, tak to neva :wink:
24. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Já ho třeba budu odkládat, co to půjde. Pže čím menší dítě, tím horší reakce.
24. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Samože je to různé. Nemusí každý prcek reagovat špatně. Ale povětšinou to tak bývá. Kámoščina holčička je třeba zatím ok. Jen jeden den s teplotou, teď jí vyběhlo pár pupínků na obličeji a jinak ok.
24. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Odpo jdu na kafčo s kámoškou :slight_smile: už se těším, že na chvilku vypadnu. Musíme se domluvit na ten bosu víkend, pže za chvilku se jede a my nějak nejsme schopné se potkat :unamused:

Večer pak ještě musím zabalit malé věci k našim. Taky mám objednané z dvd půjčovny dva filmy, tak už se těším, až zalehneme k tv. A doufám, že noc bude po tom očkování dobrá. Snad nebude žádná velká reakce.
24. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Aji, klíšťovku už teď???? :confused: Hanka od Ríši říkala, že jejich Dr.říkla, že nejdřív ve 3 letech, nejlépe až v 5. :confused: :confused: :confused:
24. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Holkyyyyyyyyyyyyyy-Ondra na sebe strhl varici talir polevky :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: Kvetakovku :confounded: Nastesti byl doast obleceny ale i tak.Trocu na tvaricku a krk a na rucicku.Hned jsem mu to machala v ledove vode a NEMEL TAM NIC-ted spinka uz 2hod tak snad bude v poradku :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Me fakt prijde ze to nejak prestavam zvladat-a nebo ze je toho tolik-nevim :confounded: :confounded: :confounded:
Dneska ho Zdenda veze k babicce a pojede pro nej az v nedeli.Stepu si necham doma pac mi prijde ze se mu nejak malo venuju tak si uzijem a zitra jdeme na oslavu 40-cetin-tak se asi zmrskam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zitra mozna vezmu Stepanka a sebe do cirkusu do MB pac jsem jeste nikdy nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Míšo, klíšťata se můžou očkovat od jednoho roku věku. Je speciální dětská vakcína FSME-Immun junior. A protože hodně jezdíme na jih, kde klíšťata bývají více než tady v OV, tak jsme usoudili, že ji necháme naočkovat. Přece jen u tchánovců se furt válím na zahradě a v trávě.
24. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ty jo, Ani, tak vám se teda daří :frowning2: hlavně, že je Ondrulka v pořádku a nic tam nemá. Oni ti prcci jsou už fakt jak šídla a člověk se nestíhá pomalu uhlídat :confounded:
24. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ale kdyby jsme nejezdili tak často na jižní Moravu, kde je větší výskyt infikovaných klíšťat, tak bych o tom očku uvažovala až tak kolem třetího roku. Tady ve městě toho přece asi tak moc nebude. I když teda minulý rok v létě jsem našla pár dole v košíku v kočárku :rolling_eyes:
24. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahojky holky,

tak my jsme dneska byli na plavcu. ...byli jsme na nahrade. ...tak z toho risa tak odvarenej nebyl. ....byl spis takovej "mouchy snezte si me" ...ale aspon si to vynahradil v herne. :wink: ..a pak jsme jeli do globusu na nakup a rovnou se tam nadlabli. ...risa spustil strasnej hysterak, ze jsme trochu predbehli frontu. :sweat_smile: ...jeden z ty obsluhy to nemohl asi poslouchat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...se me ale pak zeptal, jestli jsem to nemela nahrany na magnetaku, protoze co jsme predbehli, tak risa stichnul. :sweat_smile:
jinak spinkal pak v aute jen 15 minut,...a pri prendani do kocarku se probral a uz teda nepujde spat. ...za chvili s nim asi jeste vyrazim ven na hriste.

Miso, super, zes dopadla dobre na cytologii ...a i ze mas jizvu zahojenou. ..to ja jsem vlastne u dr. nebyla od kontroly po sestinedeli. :sweat_smile: :pensive: :zipper_mouth: ...taky rikala, ze bych mela jit na cytologii, nooo, asi uz ji zavolam. :sweat_smile:
..a kdyz tak mluvis o tom druhym porodu cisarem. ..tak to vypada, ze preci jen druhymu mimcu uz se nebranis, co? :sunglasses: :wink:

Ani, :frowning2: :frowning2: ...tak hlavne ze to Ondrulka zvladnul a rychle si ho dala pod vodu. .....no ja myslim, ze na tebe toho je fakt tedka dooost. ...oba kluci marodny a jeste do toho se starat o domacnost. ....ja treba prestala uplne zehlit. :sweat_smile: :zipper_mouth: ...ale fakt na to nemam. ...a to je hned o to vic casu. :sunglasses:

Adel. ...my jsme byli v 15ti mesicich. ...a dr. mi dala na ni pozvanku, kdyz jsme byli na rocni kontrole.

Ajo, tak risa se vubec neopupinkoval. ...a to jsme mu dali i nestovice. :sunglasses: ....jinak ockovacku zvladnul dobre bez reakce, ale po ni se pak nachladil a mel atb. ..ale to bych s tim az tolik nespojovala. ..mozna jen ze mel nejspis oslabenej organizmus ...a to mel chrcaka hornich cest dychacich ..ale to se mohl nastydnout v jakymkoli mesici pote.
24. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
:frowning2: :frowning2: Holky-no tak ma na tvaricce a pod bradickou cerveny flek :frowning2: Mam mu to mazat Framykoinem a snad to bude dobry,horsi je ze jedeme v utery do toho Motola a on ma ted tohle-to jsem z toho hotova :frowning2: :confounded: :angry: :angry:
24. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj kočeny
tak stále u tchánovců.Tak nějak vše při starém.Malej v rámci možností jednou zlobí jednou ne.Já jsem docela utahaná ale to je asi normální.V pondělí jdu na odpolední tak si dopoledne asi zajedu k dr,pro neschopenku.Potřebuju aby mi šla nemocenská abych si z druhým prckem mohla vybrat jak dlouho budu doma. :sweat_smile: Nechce se mi být 4roky doma za minimum. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No co se týký očkování proti klíštatům tak naše slavná mudra neočkuj edřív jak na 4letech. :wink:
tak asi půjdem kouknout ještě na chvilku ven. :slight_smile:
24. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Taaak, už jsem doma z kafča :slight_smile: bylo super. Už se těším na ten bosu víkend, pže to si to pořádně užijeme. Akorát teda nevím, jestli přežiju tolik cvičení najednou :sweat_smile: a ještě výšlap na Praděd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Já jsem ráda, že naše mudra klíšťata očkuje, pže z toho mám docela strach.

Hexu zatím malá zvládá, je jen trošku teplejší a unavená. Tak snad bude noc dobrá a zvládneme to bez Nurofenu.

Hani, tak to je fajn, že Ríša zvládl MMR tak v pohodě, pže to je fakt svinstvo pro tělíčko. Tak doufám, že budeme stejně dobří :wink:
24. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Ani, takže nakonec si fakt něco málo opařil ? Tak ještěže to je jen trošku. S těmi dětmi je to fakt hned. Člověk se otočí a neštěstí hotovo.
24. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Aji-ja jsem na Praded nevylezla-mam pocit ze jsem byla tehule s Ondrulkou ale abych si to nepletla.Praded je v Jesenikach ze?Hmmmmm-tak to jsem tehu nebyla a asi spis lina.Pletu si to s Beskydama v Celadny :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Jo jo, Ani, Jeseníky. Ty jsi brouzdala i u nás v Beskydech ? A kdepak ?
24. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
No primo v Celadny jsem byli na dovoleny a kluci vyslapali na Radegast.Ja sjem meal pupika tak jsem jen vyjela lanovkou a sla kousicek pesky ale jen tak aby se nereklo :slight_smile: :wink:
24. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky tak ja jsem mela nabito..delala jsem drapky dvoje pak pro manzu..petan uz padl za vlast :pensive: :pensive:
ja ted sleduju hokej pac ho zboznuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

anicko..jejda..hlavne si poradne odpocin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aha..tak ja nic nevim ze by me doslo a ani nevim ze jsem o tom mluvila s dr. mam asi v hlave nasrane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ona me volala ze se to dela v 15..

aji...jo kdyz me volala tak nic oddalovat nebudu..
24. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jee, tak to jste měli supr dovču. A kde jste na té Čeladné byli ubytováni ?
24. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Však to, Adel, neva, že jdete až teď. Nikde není psáno, že to musí být přesně v 15měsících, takže vynadat by ti neměla za co.

Taky bych potřebovala nehtíky. Škoda, že nejsme blíže k sobě :unamused:
24. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
aji..no skoda :dizzy_face: udelala bych ti dobrou cenu :grinning:

no snad nic nerekne :astonished: ale ona je v poho ale bojim se co rekne na petana ze si jako teprve stoupa a pochoduje kolem stolu..a on nemas zadnou stab.kyva se jak strom ve vetru az se bojim ze je to divne :cry:
24. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano prejem se Stepickem :slight_smile: :wink:
Aji-my jsme tam meli pres cestovku objednanou chatu u nejakych soukromniku :wink: Bylo tam krasne namesti a chodili jsme tam do sekace :slight_smile: :wink:
Pak jsme jezdili do Aquparku ale to bylo nejake vetsi mesto kousek odtamtud a tak uz si to nepamatuju :slight_smile: Bylo to pekny ale meli jsme blby sousedy a porad meli pripominky na deti -porad jsme je museli okrikovat-bylo jich 5 tak si umis predstavit ze moc potichu nebyli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
bre ranko..no teda spis dopoledne :grinning: )
u nas noc celkem dobra..petan sel hledat na dvur neco na piskovistre as druhy me tady huci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dala jsem varit polevku a nechce se me vic delat :grinning: :grinning: :grinning:
anicko..tak jses aspon vyspala dobre :dizzy_face:
25. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Krasne ranko,
tak my akorat frcime autikem do liberce za moji babickou (ani jsme akorat kousek od tebe -tesne za MB :grinning: ) ..jen fakt risa kdyz uz nema spat tak nespi ani v aute, takze cuci po okoli.

Ani, jestli to ma ondrulka, jen cerveny, tak je to v poho, hlavne aby nemel puchyrky. A myslim, ze to potka bohuzel mnoho mamin. :unamused:
Svagrovce se taky oparil Miska a nemel to stesti, ze byl oblecenej a Pata si zase o strep rozrizl ruku. :frowning2: ..fakt je tohle hned. :frowning2:
25. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Hani-tak sup sjedu z dalnice a prijedu na kafco ne? :grinning: :grinning:
Jinak dneska mame 9-lete vyroci svatby a zdenda jel se Stepou na pohotovost do MB k zubari.Boli ho opet dalsi zuban.Me sebou nechtel-tak nevim co jsem mu asi udelala :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
No tak se vratili od zubaka a Stepan neotevrel pusu tak mu nic nedelal.Ze pry by mel trauma tak ho radsi necha.Tak jemu to je hlavne jedno ze na pohotovosti-v pondeli pomaze k nasi dr.a ta mu to udela at se mu to libi a nebo ne. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
teda anicko ty mas porad neco :frowning2:
jo kdy je ten nas vik??prvni tyden v zari?,petr si nahlasil volno tak snad jsem mu to rekla dobre :grinning:
jo anicko tak si to pekne oslavteeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Dekuji-no ale my jdeme zrovna dnes na oslavu kamosky 40cetin :wink: :wink: ale to nevadi,my zase nejak tak moc nedrzime.
tak jdu ohrat obidek :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.