• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky,tak tady se od rana maka,elektrikari jedou,akorat mi vypli el.hned rano,coz jsem netusila,tak mam od tchanu natazeny prodluzovak a mam zapojenou lednici,konvici a mikrovlnku,jeste,ze jsem uvarila vcera!!ANI,holka vas se ta smula drzi,jeste,ze byl Ondra obleceny a nic vaznyho se nestalo,Dan na sebe min.vik.strhl ze stolu maminy kafe,nastesti studeny,sosa ho cely den.Stepa je packo,ze neotevrel pusinu,snad to do PO vydrzi,tu bolest.Vse nej k vyroci.ADEL,jj 4.-6.9.musim tam zavolat,co je s tou zalohou.Chozeni fakt neres,neni to divne,znam 2 starsi kluky nez nasi a taky delaji,co popisujes Ty.HANI,uzijte babulku,Ty jsi teda dobrodruh s cytologii,ja mam po porodu uz druhou.S druhym tehu..vsak vis,zalezi na mnoha vecech...AJI,no tak na klistata se moji zeptam,taky jsme furt v trave a na chalupe budem chodit do lesa..to je fajn,ze to jde i pro male prcky!
25. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
miso..ok..pak dej vedet kolik je zaloha ja jsem si na to zrovna myslela :sweat_smile: ja to moc neresim ale jdu na to ockovani tak jsem zvedava co me rekne :confused:
tak u nas se taky pracuje..dela se piskoviste.. :grinning: konecne
25. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Odběhla jsem ze zahrady,jdu vás pozdravit :slight_smile: Je fakt nádherně!
Adel s chozením si nelam hlavu,Adélka ještě stále preferuje kolínka,je schopná přejít celý pokoj ale vůbec nemá jistotu,takže ji nechávám,nijak na to netlačím.
V pondělí jdeme na Priorix,nechala jsem dát i ty neštovice,tak snad to zvládneme jako Ríša od Hanči :slight_smile:
Máme ted tatku 3 dny v práci :frowning2: To je vždycky blbý víkend,vychází mu to jednou za 14 dní :confounded: .Ale tak snad už nám to uteče.
tak se zatím loučím,když bude čas,večer nahlídnu....pa pa
25. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Ja jsem dokonala sve veledilo-Slany dort :wink: Pak hodim fotecku :slight_smile: :wink:
Dojela jsem pro kytku a pliny a nechala jsem tam pres 1300kc :confused: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: Samo ze toho bylo hodne ale puvodne jsem jela pro tyhle dve veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ted se jdu osprchovat a odchlupit,udelat neco na hlave a pak pockam na Zdendu a snad vyrazime :confounded: :wink:
Jo a Stepa neotevrel pusu pac se bal injekce-chtel mu ji prdnout a vytrhnout zub :grinning: :confused: :confused:
25. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Ani, ...gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: ...a kdo z vas dvou ma svatozar...?? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...no on ridil radek a ten umi jet jen rovne. :grinning: :grinning:
..tak takovy nakupy taky obcas udelam :sweat_smile: . ...a to nekdy zapomenu koupit to pro co jsem puvodne do obchodu sla. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Stepanek zuby. :confounded: :frowning2: ...no to by me zajimalo, kdy se z tech dr. vyhrabes. :fearful: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...doufam, ze uz se za deti neplati?? ..nebo jste za toho pohotovostniho zubaka, kterej ani nejuknul do pusy neplatili 90?? :astonished:

Miso, huraaaa, tak preci jen jste se dockali elektriky. ..a je to ten, co s tim zacal a nebo jste nakonec sehnali nekoho novyho?? :confused: ...tak at to jde od ruky a muzete to dole brzo zcivilizovat. :wink: :dizzy_face: :sunglasses:

Marti, tak drzim palecky, at Adelka zvladne ockovacku v poho. :wink: :sunglasses:
25. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem doma z venku jeste jsem s klukama byla na pivko :grinning: ale ja mela jen vodu ale zhresila jsem a dala si mrzlinu :angry:
no ja jdu v pondeli na ockovani tak snad to bude dobre :dizzy_face:
anicko..tak si to pekne uzij :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Hani,ten,co to zacal to nebyl.Puvodne meli dorazit nejaci chlapci z Brandysa,ale meli byt 4 a delat to 4 dny a rekli si dvacku,coz se nam teda nezdalo,jak cena,tak pocet dnu..nakonec to dela kamos kolegy od Petra jeste s jednim partakem a zitra to bude hotove a o 8 tis.levnejsi,jeste,ze jsme tamty odrekli!!No v tydnu od 4.5.jedem s D.a mamou na byt ke Karlstejnku a tak bude P.makat v predsini-nahazovat a strop ze sadrose a pak hura ta dlazba,jo a jeste musime jet do Vekry objednat vchodove dvere-a budem na mizine...jak jste si uzili babcu?
25. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
tak u nas noc dobre petan hore jen 2x..
tak preji peknou nedelu :dizzy_face:
26. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky zdravím, konečně chvilinka klidu, Janina dnes vstavala už v 6,00 :rolling_eyes: a tak chrní, já si užívám chvilku, než pujdu dělat oběd...my jsme měli docela nabitý týden, v uterý prochajda na rybníky tady kousek od nás, ve středu zoo, ve čtvrtek jsme byli cvičit v sokolíku, v pátek s Michalem řezat dřevo na domku a včera už jen na nákup a na písek, ale i tak toho mám klný kecky.. přemýšlím, co dnes odpoledne....

jinak co u vás... pokusím se trochu dočíst
26. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
jani..ty jses teda akcni :confused: ty brdo uz ti tam sviti 17 to leti :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak oslava u nas byla uplne supeeeer :slight_smile:
Navareno jsem mela tak to bylo v pohode-vyzehlila jsem,vyprala kocarek a povesila,vytrela,vysala a mam klid nez prijede Zdenda s Ondrou.Steap lita venku tak parada :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak my jsme dnes už taky konečně po obídku... jsem dělala vepřovo-žampionovou roládu, byla to mnamka...
jj, Ade letí, už za cca10 dní bychom měli vědět, co to bude, už se nemužu dočkat, a taťka taky...ted mám čas, jsem doma, tak se snažím co nejvíc být s Janičkou, ale někdy je to fáááákt náročný.... vzteklounka jedna :grinning:

u nás hrozně fučí a mě se nikam nechce, takže jestli se neobětuje někdo jinej, tak asi budeme dnes doma...

Ani taky bych brala oslavičku, hmmm, nějakou s chlebíčkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Jani-no vsak mame za chvilku narozky tak bude oslava :wink:
Jeee ja uz se taky tesim az se dozvime co cekate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
je ja se taky tesim co to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nas je taky hnusne jeste jsem ani venku nebyla pac ten vetr je desny a to bylo vcera tak krasne :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
ahojky holky,

tak vcera jsem 2x napsala sahodlouhy prispevek a ani jednou se nevlozil. :angry: :frowning2: ...tak dneska to zkusim jeste jednou zopaknout. ..tentokrate z pc od tchanovcu. :wink:

Miso, tak to je super, ze se postestilo sehnat na elektriku nekoho jinyho, nez ty ctyrdenni ctyrky predrazeny. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a jak to vypada? ..zvladli to teda za vikend? :wink:
jinak je to teda stejne pekna palka. :rolling_eyes: ...v baraku musej penizky mizet rychlosti blesku :frowning2: :frowning2:
...a v kvetnu si to aspon Dana uzije s babickou v jinym prostredi, to bude urcite parada. ...a dobry ze tak nebudes na nej sama. :wink: :sunglasses: ..a pro tebe to taky bude zmena. :slight_smile:
..jinak u babi jsem se prezrala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale nastesti zlucnik to ustal. :wink: ...zejtra jdu s kamoskou z plavca do pizzerky na palmovce. ...tak pak zamirim se poptat na bulovku na tu laparku. :confused:

jinak dneska jsme na celej den u tchanovcu, aby si uzila babicka s tetkou risu, protoze ho odvezu na tyden pryc. ...mezi svatky bych s nim mela bejt na chalupe u nasich. ..a radek by mel v nedeli odjet do phy a ve ct se zase vratit. ..tak snad risa nebude moc zlobit, a nejak to tam s risou zvladnu. :confused: :slight_smile:
..a jak jsme se dnes zbavili risi, tak jsme byli s radkem na nakupech a taky reklamovat risovu motorku. ..jsem koupila takovou stabilnejsi, ale ona mrcha hrozne tahla na pravou stranu. ...kdyz na ni risa jel, tak mi bylo uplne do place, jak jsem videla, ze je sice stastnej, ze je na motorce, ale zase to musel furt vyrovnavat. :cry: :frowning2: ...tak nastesti uz je vymeneno. ..a snad tahle nebude blbnout. :confused: :wink:

Jani, jeeee, ja jsem taky hrooooozne zvedava. :sweat_smile: ...ty uz budes mit skoro pulku tehu za sebou. :fearful: :wink: ...a copak pupik, jakpak ti roste?? ...s Janickou si delala takovy hezky prehledy ...u toho druhyho ses asi rada, ze stihnes dojit aspon na pravidelnou prohlidku, co? :wink: :grinning: :sunglasses: :grinning:
26. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojky tak už jsme doma.A mě je dosti zle.Zítra jdu k dr a uvidíme co mi řekne.Mám docela i bolesti tak abych něco nezanedbala.Jinak jsem opět nadšená.Za chvilku už tu nebudu moct nic veřejně psát aby to nebylo cenzurovaný lidma který do toho ani nemaj co krafat!!!!Njn je vidět kdo se nudí a vysedává a dokáže kontrolovat každý moje slovo!!!!!!!!!!!! :angry:

Jinak teda všude dobře ale doma nejlíp.Až budu mít čásek tak přidám nějaký fotečky z moravy. :wink:
26. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
beny..njn lidi jsou sv.ne staraji se o to co nemaji..me sem taky chodi lidi co o nich vim a ctou si to :angry: :angry: :angry:
26. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Peti- :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:
Ja uz mam kluky doma-Ondrasek uz je vykouipanej a dokonce se vycural do nocniku :sweat_smile: Ze by prvni vlastovka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No nedelam si moc nadeje-nahodou se zadarilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
je Peti tak zítra napiš, že je vše ok...jinak na všechny kašli, když šmírujou tak to aspoň nemusej říkat

jj, Hani vubec nic nestíhám, JAnina mě zaměstnává na 100%, na přehledy není čas, tak nějak bych nejraději odkulila na jeden den Janinu i taťku a seděla a treba jen pletla a ani na to není čas a ani jak ,snažím se ve volných chvilkách vyřizovat záležitosti spojené s domkem a taky tvořím dokumentaci, serfuju, kde a co jak sehnat, takže na přehledy opravdu už chvilka nezbívá, dokonce se přiznám, že za holkama z října nechodím skoro vubec, pže tam to nestíhám dočítat, podám jen raport o kontrole a hotovo..

ted jsem vybrala tak 4 plný pytle na charitu, zítra to budou odebírat, tak jsem odlehčila ve skříni a ani to není vidět...., máme tu tolik krámu:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
Jo holky ono je pak dobrej paradox když to tady čtou a pak jsou strašně chytrý a poučujou.Jak říká M .....takový lidi mám fakt rád...se serou do čeho jim je hovno a pak se všichni diví že jsou všude konflikty :angry:

a má pravdu.Oni si něco přečtou pak to ventilujou jinde a šíří se to dál a začne se to překrucovat a ve finále to pak stejně dopadne na ten počátek a je z toho problém. :angry: Proč se proboho nemůžou starat samy o sebe.Kdybych já byla taková asi by se všichni divily co vím a co bych kde ventilovala ale nemám to zapotřebí.Já jsem lepší jak oni. :wink:

ANičko co já bych za to čůrání do nočníků dala,ale brání se tomu jak čert kříži. :frowning2:
26. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
jj Jani písnu jak je a co mi řekl dr.Snad je vše v pořádku. :unamused: Jinak jj šmírujou a asi víš i kdo :sweat_smile: a ještě se tím chlubí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: njn

hele to abych se začla psát nějaký pikantnosti :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
tak petr jel do prace a petan ted usnul a konecne padla :grinning: :grinning: :grinning:
se na tohle tesim celej den
26. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Noc u nas dobra-Ondra spal uplne celou noc jen jsem vstavala ke Stepankovi pac celou noc kaslal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahojky a pěkné ráno.U nás se spalo celou noc jen s jedním vstáváním-to byl řev,ale spal až do 7h v postýlce pak M šel do páce tak se vzbudil a šel to dospat ke mě.Já se nachystám a pojedu k tomu dr.Jsem zvědavá co mi řekne.Břicho mě stále bolí :frowning2:
27. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
Beny, to určo bude dobrý...
Občas k vám nakouknu a tak Ti chci dodatečně pogratulovat k těhulkování. Já bych na to teď neměla odvahu. Adam je číslo a navíc pořád nemocný...
Tak pak napiš jak to dopadlo....Držím pěstičky :slight_smile: ... Jana06
27. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
tak u nás noc děs běs, dala jsem si včera po 4 měsíccích kafe, bylo mi z něj zle a nemohla jsem spát, šla jsem spát až v 1,00, janina řvala ve 2,00 a ve 3,00 a tak jsem si šla za ni lehnout do pokoje na zem, kde jsem spala až do 5 takže jsem hotová, a uplně nevyspalá, doufám, že je to přechodné období a že se to brzy vrátí do starých kolejí :rolling_eyes:

krásný den všem
27. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky

tak jsem chtěla zavolat na vysočinu a oni vyčůraně :confused: nemají na stránkách telefon, takže jsem jim opět psala, tentokrát z jejich stránek "zašlete dotaz" tak jsem zvědavá, nějak se mi jejich chování nezdá, nejdřív to strašně spěchá a najednou je 14 dní klid!!!!!!!
27. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Tak u nas opravdu krasna noc :wink: Az na toho Stepanka-ale uz mu delam cibuli s cukrem tak doufam ze bude zase dobre :wink:
Jani 06-jj to znam ja mam kluky taky porad nemocny uz mi z toho asi hrabne pac to neni normalni :frowning2: Zitra jedem do te Prahy tak jsem zvedava co nam reknou-drzte palce :slight_smile: :wink:
Peti-taky drzim palecky strasne moc a uvidis ze bude vse OK :wink: :wink:
27. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Peťulce také držíme palečky, ať je mimísko v pořádku!!!!!dej hned vědět!!!

Ani, to víš, že na vás budeme myslet!!!!Myslíš, že si vás tam už rovnou nechají??? :confused:
27. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ani, Adam má hodně nízkou imunitu a i přes dvoje očkování Prevenarem měl nulové obranné látky porti pneumokokovi. No a v březu ho čapl... Dostal další Prevenar a teď čekáme na poslední Hexu. od ledna do konce března jsme byli prakticky furt doma. Furt nemocnej, zahleněnej. Lítáme po ORL alergologii, odběrech a Adam už je z toho vystreslej jak kráva :cry:
Tak vám držíme pěstičky v Praze. Promiň, moc vás nečtu a tak nevím, proč tam jedete...
27. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.