• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj Jani, no to máš taky veselý holka :cry: :cry: to je hrozný, jak jsou ty dětičky v dnešní době nemocné :cry: :cry: Ondra od Aničky má často zánět středního ouška, buď píchají nebo mu to praská samo :cry: tak jedou do Motola a budou mu vyndavat asi mandličky a nějaké grometky :cry: :cry:
27. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky!
aničko držíme palečky,at t dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:
my jsme dnes měli jít na ten Priorix,ale nakonec jsme to odložili,bo holky od ségry mají nějakou virozu se zvracením a holky jsou s Adél denně v kontaktu,takže mudr usoudila,že radši týden počkáme,přece jen je to proti 4nemocem,pro tělo záhul,tak at Adel zbytečně neoslabíme,kdyby tady nějaká viroza lítala.
Jinak u nás teda fučí šílený vítr už od včera,snad to do zítra přejde.Jediné plus to má,že mi aspon uschne prádlo :grinning:
Jani 06,to je teda trápení,když jsou prcci tak nemocní :cry: :cry:

jo a lezou nám špičáky :rolling_eyes: :rolling_eyes: Podle toho taky ty noci,naštěstí neplače ale pořád se vrtí,budí...
27. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Jj,Jani jak pise Misa-taky jsme porad na ORL atd....K tomu Motolu se upinam jak fetak k droze pac uz jsme docela vystavneny.Ondrasek uz jak vidi bilej plast tak je to jasny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mikul-to nevadi ze je to odlozeno-hlavne aby byla Adelka v poradku a snesla to dobre. A dekuju Vam za drzeni palecku,budeme to potrebovat. :frowning2: :confounded: :wink: :wink: :sweat_smile: :confused:
27. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc celkem dobre asi 3x hore
rano jsem byla na ockovani.petan dneska prvne rval jak tur,ze jsem ho nemohla ani udrzet :confounded:
pak jsem jela za kamoskou ma mesicni holcicku elisku..tak jsem trosku pohuskala :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak u nas je sice celkem teplo ale ten vetr je desny :angry: :angry:
27. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
tak u dr. ok napsal mi neschopenku a tak ted budu doma. :wink: 14.5 jdu na vyšetření,utz a poradnu atd tak uvidíme.Ale nic vážného mi neschledal :wink:

děkujeme že na nás tak myslíte :wink:
27. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
hmmm tak dneska to tu frčí :confounded:
27. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
tak ja jsem po veceri..zitra mam vazeni a mereni tak jen musli s mlekem :confused: :sweat_smile:

petana jsem dala uz lezet pac po ockovani protivny a fakt uz nemam nervy :angry: ale slysim ze uz se uziva :confounded:
27. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
beny to je dobre ze je vse ok :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: my už vegetujeme u našich :slight_smile: vítr je u nás teda taky děs. Málem nás to tam dneska odfouklo.
27. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Adel, müsli s mlékem :confused: to bych asi umřela hlady :grinning: mě tu čekají uzené kosti :slight_smile: mňam mňam mňam :grinning:

Dej zítra vědět, jaké jsou výsledky měření :wink:
27. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Ani, držím zítra palce s tím Motolem. Snad konečně Ondrulkovi pomůžou.
27. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Peti, super, že je všechno v pořádku :wink: a taky fajn, že už budeš doma. Aspoň spočnem a nabereš síly.
27. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Reakce na hexu zatím žádná. Sice v noci srajdila, ale to je možná ze zubů, pže přes den už byla zase ok.
27. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak to je dobře beny, že je to v poho... Mám radost...

Ani, budeme držet všechny pěstičky co s Adamem máme... Aj na nohách, aby vám to dopadlo dobře... :slight_smile:
Vím co to je, když má dítě strach z doktorů. Adam vidí svoji (jinak úžasnou babu) obvoďačku a béká , jako by ho na nože brali... V čekárně je ještě v poho, ale v ordinaci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když ho vyšetří, tak se zklidní, ale hned mě tahá za ruku a říká. Mami pááá. Kolikrát si s doktorkou "nepokecámeů jak bych potřebovala. Ale respektovat jeho "fobii" musím.

Takže Ani tfuj, tfuj, tfuj a podej zprávičky....
27. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
A jinak se omlouvám, že jsem vám sem tak vběhla... :grinning:
27. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nas se akorat uspava, tak jsem vas prolitla. Dnes jsme meli rozlitanej den. Od 10 do 13 jsme byli s kamaradkou z plavca v det.koutku, pak jsem jela na bulovku (25.6 nastupuju na laparku a 3 nedele pred budu muset obehat praktic., endokr. a gynd.), pak cestou domu jsme se na hodku stavili na pisku, doma se otocili na jogurt a jeli ke svagrovce od 3/4 na 5 do 6 hlidat synovce. :wink:
27. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jinak risovi asi zacina ryma. Tak snad nic vic se z toho nevyklube. :confused:

Ani, zitra drzime palecky. Na kolikatou mate v tom motole byt?

Jani, dalsi marudkovy detatko. :frowning2: :frowning2: tak snad se z toho Adamek taky brzo dostane (snad se ta imunita da nejak zlepsit..? :confused: ) a bude si moc detstvi uzivat vic venku nez u bilych plastu. :wink: Je to fakt nespravedlivy ze ty maly drobeckove tak trpej. :rolling_eyes:
27. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Hani-mame tam byt na 13hod-takze mezi 9-10hod vyrazime :fearful: :confused: Stepanek zustava doma s Jolanou-co by tam taky delal ze?
Jani-nam to vubec nevadi ze jsi sem vbehla-prijemna navsteva :wink: A dlouho jsi tu nebyla :slight_smile: :frowning2:
Jinak Vam vsem dekuju ze na nas myslite a drzite palce.Zitra az dorazime tak poreferuju co a jak-mam docela strach co se dozvim a jak to tam dopadne :confounded: :confused: :confused: :confused:
27. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
hani, už na tom pracujeme. Má půlroční kůru na Ribomunylu a jestě ho čekají 2 měsíce a v srpnu na testy. Vškichni, kdo to měli, tak říkali dobrý, tak snad budem i my dobrý... Ale to co má Adam špatnýho na imunitě, tak to má na temperamentu navrch. Vůbec ho to nějak netrápí. Máme domácí pískoviště na dvoře baráku uprostřed města a on je spokojenej... :grinning:
Nejhorší to bylo v zimě, kdy jsme nemohli nikam a taky, tehdy, když byl zvyklý být furt mezi dětmi a najednou nesměl. To nevěděl co se děje...
27. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Jani-koukla jsem na fotky a krasny-Ada je fesak :wink: A mate stejnou motorku jako my :wink: :wink: Jen my ji mame uz po Stepickovi :confounded: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ani, jj hned poreferuj, budeme netrpělivě čekat a celý den na vás budu myslet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak jsem vám přeposlala tabulku na ubytování, Ani po Tobě chce zálohu 1582,- po ostatních 1350,- počítala jsem konečnou cenu, tak všichni bychom to měli mít 2414,- zda jsem dobře počítala, Anina za 2904,- jinak Kristě teda počítají jen jedno mimi na ubytování, což je fajn :wink: Ale zarazilo mě, že za ubytování prcků chtějí 2x185,- myslela jsem, že děti do 3 let jsou zdarma :confused: tak jse jí napsala, ať mě uvede na správnou cestu :grinning:

dobrou
27. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Ahojj holky-noc u nas opet dobra az na ukaslaneho Stepanka :frowning2: :unamused:
Jinak ja nas jdu pomalu chystat na tu Prahu,jdu si umit hlavu a vyfucit.Pripravit dokumentaci,Stepanka Jolane atd.No a pak hura smer Praha-auto se necha na Cernaku a pak jedeme metrem a busem :confounded: :slight_smile: :slight_smile:
Tak drzte palecky a ja se jak budu moct ozvu.
28. dub 2009 v 06:30  • Odpověz
bre ranko..u nas noc hrozna :angry:
anicko..jasne ze budeme :dizzy_face:
teda u nas je porad tak hnusne vetr jak prase :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
ted jsem se pekne lekla..sedim u pc a najednou nejake ticho a petan sedi nasedacce.. :confused: :confused: teda nevim jak tam vylezl pac je docela vysoka..jeste ze nespadl..
28. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
krasne ranko,

tak u nas po dlouhy dobe nic moc ...asi 4x si totalne zajecel. ...no zacla mu ta ryma a do toho zase slinta jak o zivot, takze zoubky a tentokrate ho asi fakt trapej. :rolling_eyes:

Ani, drzime palecky :wink:

Miso, taky jsem jukla na stranky a maj tam ze do tri let deti ubytovani maj zadara, takze by ta zaloha i ta cela platba mela bejt v souctu pro kazdou o tech 2x185 nizsi. ...jinak si pani predtim psala, ze to budou deti do tri let ne?? ..treba si myslela, ze si toho nevsimnem...?? :confused: :zipper_mouth: :rolling_eyes:

Adel, taky kdyz je najednou ticho, tak se jdu hned podivat, co se deje ...a risa vetsinou taky sedi nekde ve vysinach. :sweat_smile:

jinak vcera jsem jeste psala dlouhej textik, kterej se mi neodeslal, a kdyz jsem to psala podruhe, tak se mi zavrel programek na mobilu, tak uz jsem nemela silu to psat potreti :frowning2:
28. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
haniku..no on se vzdy hrabe ve skrini..me nenapadlo ze sedi na sedacce :confused:
28. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky

Adel, máš horolezce :grinning: ale mě jak Daník začal s chůzí, taky začal lézt na gauč a postele...

Hani, no budí ve mě paní zvláštní dojem, jsem jí psala celkem ostřejší mail, že nejdřív záloha spěchala a najednou je 14 dní klid a že bychom neradi přišli o rezervované pokoje, na to napsala, že měla zdrav.komplikace a že má 167 nevyřízených mailů a že nás vyřídila přednostně :fearful: teď zase to placení za prcky..to víš, že jsem psala, že jsou to cca rok a půl staré děti..vením, nevím, nějak se mi to prostě nezdá!!!Včera jsem jí napsala, že teda tabulka asi ok, ale že nerozumím tomu placení na mimi 2x185,- že jsem myslela, že jsou do 3 let zdarma a ještě, když budeme mít své cestovní postýlky!!!!!!!!Jediný, co má právo chtít je těch 60,- za noc u aničky, která bude mít jejich postýlku na Ondru!!!!
Hele tak fajn, že máš termín laparky a stejnak na gyndu musíš, co :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Adel, tak to u me zase risa ani nechodil okolo nabytku a prvni co udelal, kdyz se postavil, ze pokracoval dal smerem vzhuru :sweat_smile: :wink: ..takze jsem ho hned naucila rychle slejzat, aby nespadl a nechtel slejzat po cumaku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Miso, ....tak snad je to jak pise....ze byla marodna a ze fakt nestiha..?? :confused: ...a v tech mnozstvi mailu si neuvedomila, zes ji psala, ze ty deti jsou do 3 let..? :confused: ..ale i tak je to fakt zvlastni jednani. ...asi je to pekna zmatkarka a vydelava jedine na tom, ze to tam maj dobre zarizeny pro deti. ...coz asi takhle moc penzionu neni. :unamused:

...no jsou to pekny potvory. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takhle me nasilne donutit jit na gyndu. :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky tak u nás po 3 dnech konečně klid.... prý jí byl taťka jednou dát dudík, ale to já nevím :sweat_smile:

já jdu uklízet, ti dva šli vyvenčit dášku, tak to tady musím za těch 20 minut trochu porovnat
28. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.