• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Ani, myslím na vás. Dej pak hned nějaké info, až budete něco vědět a budeš mít chvilku.
28. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahooj :slight_smile:
tak pořád nakukuju,jestli nejsou nějaké zprávy od Aničky?? :confused: :unamused:
28. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsme konecne doma-pred chvilkou jsme dorazili :slight_smile:
Takze-1.9.mame nastup v Motole a 2.9. jde na operci mandlicky.Asi zadne grometky ale to nam reknou jeste v den zakroku-ale mandle na 100%.Budeme tam 2 noci takze kdyz bude vse OK tak jdeme toho 3 domu-takze sraz u nas pada.Nemuzu pak hned po zakroku mezi deticky :frowning2: :confounded: :confounded: Psala jsem to Mise at se na me nezlobi-ale nemohla jsem si tam vybirat termin a cim driv tim lip :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: Ale teda me to mrzi-me to snad nikdy nevyjde se s Vami videt se vsema-ach joooooo-jeste jednou se omlouvam :pensive: :pensive: :pensive:
28. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
Aňulíne, jak jsem psala do sms, to je jasný a žádné omluvy!!!!Tohle je na prvním místě, sraz je proti tomu podřadný!!!!!!!!!!!!
No ale čekala jsem, že půjdete teda dřív, do té doby toho praskání ouška ještě bohužel může být :pensive: :pensive: :pensive:
A jak teda s ubytováním Tebe???Budeš tam s ním nebo na ubykačce :confused: ???
28. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Miso-jj ja vim no-dekuiji :slight_smile: :slight_smile: :confused:
Jinak asi me opravdu ceka ubytovna ale to se uvidi az podle kapacity a situace v tom zari.
No a ze jdeme tak pozde-pres prazdniny se pry zregeneruje,Stepa nic neprinese ze skolky pac Ondra ma osl.imunitu a vse odskace.A taky kdyby se mu to pry opakovala tak zadny ATB kdyz nema teplotu-protoze ho strasne zatezujem chuderku. :confounded: :confounded: Nejhorsi byl RTG museli jsme ho drzet v kozelci-chuderku-tolik se mi chtelo brecet s nim :pensive: :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
28. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
:wink: Holky-vlozila jsem fotky sveho veledila kamosce k narozkam tak juknete at muzu pak vymazat :wink: :slight_smile: :wink:
28. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky a pěkný večer u Růžovky a VKVček :wink:
tak u nás tak nějak normální den.Malej odpoledne pomáhal mě a mamce sázet kytičky a stromečky :grinning: a M opravoval autíčko a ted je zase v práci na noční.Malej dnes hajá u babi takže se do rána snad trochu prospím. :wink: Je mi dosti špatně ale nezvracím.Ale pořád mám ty bolesti a někdy je to hrozně nesnesitelný!!!!!! :frowning2: Vůbec nechápu z čeho nebo co to je.S Patričkem jsem měla ty křeče ale dostala jsem magnezko a bylo to ok.Ale ted je to jiný a silnější a dr.neschledal nic divnýho. :unamused: Třeba to je opravdu jen tím jak si tam děloha atd dělá místo a zvětšuje se to.Nevím no. :confounded:

Aničko nad srazem nesmutni,tak to dopadne jindy.Hlavní je aby už byl klid a zdraví je to nejduležiější.Ještě bude spousty příležitostí kdy se tak nějak všichni sejdeme.Neboj :wink: Držím palečky aby se ti už ulevilo a všechna trápení byla už pryč. :wink:
28. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Aničko vypadá to teda parádně a i chutně jen nevím jestli by mi po tom nebylo těžko ...jako ted po všem.Dokonce i po zelenině a ovoci mi je hrozně těžko :frowning2: ale povedlo se ti to :wink:
28. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Peti-jj ja vim ze zdravi je to nejdulezitejsi.Uz se tesim a upinam se k tomu ze mu to pomuze :wink: :fearful: :fearful:
Me Ondrasek taky vecne pomaha neco sazet a bohuzel plejt :grinning: :grinning: :grinning:
Ja si tayk myslim ze se Ti deloha roztahuje ale ze to teda tolik boli vid?Tak halvne ze to bylo u dr.v poradku :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Nevím no bolí to teda nesnesitelně.Kolikrát mi to připadne jako když jsem trpěla když jsem měla MS.TO jsem třeba celý den jen ležela zkroucená v posteli a tekly mi slzy z těch křečí.To bylo utrpení.Nevím třeba to za nějakej čas přejde...nebo už ted tam má mimís nějaký rodeo a pařbu :grinning: :grinning:

jj Patriček taky pleje a navíc pomáhal kytičkám aby líp rostly...zadupával je :grinning: :grinning: :grinning:

určitě to pomůže..musí!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
28. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Jsou to kozlove zahradnici :wink: A poprad chodi a povida-kyti,kyti milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ja v to doufam jinak uz opravdu nevim jak mu pomoct :frowning2: :confounded: :confounded:
28. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já se vždycky můžu rozplynout když Patriček začne mluvit.Už toho umí strašně moc.A nejhezčí je když řekne Tonda a Honza to je prča :grinning: :grinning: :grinning: ted spinká u našich ,snad bude mít klidnou noc.A já pujdu za chvilku taky,třeba se mi trochu uleví. :wink:
28. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
nic kočky tak já jdu do postele.Jsem totálně mrtvá a bolí mě celej člověk.Tak přeju klidnou a dobrou.Já snad budu mít klidnou :wink:
28. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahojky..tak ve cvicu dobre ale vaha stoji..prej malo jim a piju :confused: :confused:
dam sprchu a valim spat jsem k.o.

anicko..tak to vam uz musi pomoct a neboj to zvladnes..pamatujes si co jsi mela psala kdyz ja jsem byla na operaci s petanem??budu drzet pesti :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Adel-jj ja vim-dekuji jsi hodna :slight_smile:
Tak si zitra dej prorostlej busek a bude to fajn :slight_smile:
Jdu hodit sprchu a taky spat-dobrou noc vsem preju :pensive: :pensive: :pensive:
28. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky jsem po cvíču, tak jen v rychlosti...paní se spletla s tím 2x185,- za mimi, pochopila to jako přistýlku :sweat_smile: poprosila jsem jí, aby o tuto částku sundala zálohu, tak uvidíme.....takže opravdu všichni s sebou cest.postýlky!!!mají postele oddělené, ne manželské, zítra pošle podklady pro placení, dobrou
28. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ani, tak fajn, že ho začnou dávat dokupy. Doufám, že přes prázdniny nabere sil a trošku mu to tu imunitu pospraví. A pak budu držet palce při operaci.

Se srazem si nedělej hlavu, vyjde to někdy jindy :wink:
28. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Míšo, prosím tě, až budeš psát té paní mail, nezapomeň nás tam vyrušit. Já bych jí pak třebas sama později v tom červnu/červenci zkontaktovala, jestli mají ještě volná místa. Teď při té spoustě výdajů a tak brzy dopředu, to vážně nedáme.
28. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky, všecky zdravím, opět nestíhám! A to jsem si myslela, jak tu s váma večer pokecám, protože Honza je na služebce, a houby. Doháněla jsem resty a pak nakládala věci do auta na zítřek, pojedu s holkama na celej den ke tchánovcům, ať nám tu není smutno a taky si užít babičku a dědečka, dokud jsou vztahy v pohodě :wink:

Dneska jsme byly opět na cvičení batolátek a holky byly super, hodně začínají spolupracovat a překvapilo mě, jak Anička při písničce hlava, ramena, kolena palce ukazovala :dizzy_face:

Trošku jsem vás dočetla, ale moc nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz
Aničko, koukám, že kontrolu v Motole máte za sebou, je fajn, že vám hned dali termín operace, tak hlavně ať už Ondrášek do toho září moc nestoná a pak mu tam pomůžou :wink: ze srazíku si nic nedělej, zdraví je určitě důležitější a srazíků ještě bude hodně! I když teda bych vás všechny ráda viděla, škoda, zase holky neuvidí ty svoje ženichy šikovný :frowning2: :slight_smile:
28. dub 2009 ve 23:28  • Odpověz
Valím do sprchy a spát. Dobrou všem :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 23:28  • Odpověz
Míšo, díky za tabulku! Tak jestli jsem to dobře pochopila, tak my taky nic platit za holky nebudem? Teda kromě jídla? Nebo to chápu blbě? Jinak postýlky my teda nemáme a ani kupovat nebudem, tak fakt nevím, leda máme takovou tu dvojčecí ohrádku, ale ta zas nemá matraci :unamused: asi se budem muset nějak vmáčknout do těch dvou postelí, dvě noci to snad vydržíme :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 23:30  • Odpověz
Aji, ty ještě ponocuješ? Neutíkej ještě! :confused: :confused: :grinning:
28. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz
Tak už jsi mně asi utekla, co? :unamused: Tak dobrou, já už taky povalím, ať se vyspím na to zítřejší cestování :wink: sice je to jen 40 kiláků, ale s holkama docela velká výprava :slight_smile:
28. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc u nas opet super-spal celou noc a dnes i Stepanek docela sel.Ani tolik nekaslal. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kristi uzij si navstevu :slight_smile: :wink:
29. dub 2009 v 07:10  • Odpověz
ahojky..tak u nas 3x vzhuru
jinak pocasi hnus uz nefuci ale bude asi prset..
dneska me cekam moc prace a uklid a rano to vypukne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky tak u nás se ještě chrundí, ale já jsem musela jít posbírat prádlo, pže začalo kapat...no není to pech :grinning: , my dnes jedeme taky na výlet, po obědě, ta se těším...

zítra jdeme cvičit mezi děti, tak se taky těším....

Ani to je mi líto, že s náma zase nepojedete, ale hlavně aby měl Ondrášek už ouška ok, přesně jak píšou holky, srazíku ještě bude, veřejně vyhlašuji, že jak budeme mít postavenej domek, udělám sraz u nás.... ale to bude tak v roce 2013-2014 :grinning: , tak si nic nedomlouvejte, jasný :grinning: :wink:
29. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Ade, co u vás vypukne?
29. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
holky poslete me hlasek??zasmetova
jsem nevedela jake tam dat..a tak jsou tak krasne nehty
http://www.mstudio-nehty.cz/pages/index.php?page=soutez

jani..mame zitra kolaudacku tak snad barak proleze :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
hotovo odhalsováno
29. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.