• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jo kolaudačku, tak to jo... to bych taky lítala jako hadr na holi, hlavně si připrav chlebíčky, i když já vím , že ty je nereada děláš :grinning:
29. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
pomazanku budu delat dneska a chlebicky rano ..snad je aj ozeru :grinning: :grinning: :grinning:
no ja bych makala ale petan vsude zavazi..muj mel bejt dneska doma ale musel jit nalozit :confounded: tak nevim kdy me pomuze
29. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky...u nás noc o.k.,ale probuzení v 6 ráno s řevem a už neusla.leze nám ten špičák,dásen nateklá ale ještě se neprořezal :pensive: :confounded:

Aničko,tak snad vám už konečně v Motole pomůžou!Věřím tomu,že to pak bude dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Adel dala jsem taky hlásek :slight_smile: :wink:
29. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Adel odhlasovano :slight_smile: :wink:
29. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
dekuji za hlasky.. :dizzy_face:
petan usnul tak valim delat pomazanky..a uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste jsem nezacla byla jsem nakoupit
29. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky

Adel, další hlas...teda ale některé mají safra náskok, musíme hlasovat pořádně, každý den!!!!!!!!!!!Jinak budu držet palce, ať kolaudačka projde :dizzy_face: pamatuju si na naší, jaký jsme měli nervy, ale přišli celkem fajn lidi!!!!!

Jinak jsme včera byli v té Vekře na vchodové dveře a takovou pálku jsme nečekali :confused: 35tis :confused: :confused: musíme objet ještě jiné výrobce, myslím, že se ve vekře platí dost za značku!!!!Tolik peněz teda za dveře nedáme :confounded:
29. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
HANI, téma pro Tebe..http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=95849&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
29. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojky holky, zase nakukuju po delší době :slight_smile:

Ani vás nedočítám, páč je toho tolik.

Aničko, tak držíme pěstičky aby se dal Ondrula přes léto dokupy a pak v září ty mandličky pomohli :slight_smile:

Míšo, prosím tě my jsme taky si nechali tenkrát dělat nabídky a nakonec jsme vybrali firmu tady v Běchovicích IKS, ale dodavatel jsou RI OKNA. Nebylo to tak drahý tenkrát, za celý barák jsme dali asi 120 tis.

Adel držíme pěstičky na kolaudaci, vím co to je za nervy, my kolaudovali loni, ale bylo to vpohodě :slight_smile:

Jinak taky odhlasováno :slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj Luci

díky!!!My včera v RI oknech byli, ale bohužel pro nemoc měli zavřeno :pensive: máme ještě jednoho levného výrobce a to Adaz, ale Ri okna taky ještě zkusíme. díky :dizzy_face: My jinak od vekry okna máme a nezdálo se nám to nějak drahý za dvě velká, jedno střední a dvě malá do koupelny 34 tis.balkonové dveře 12 tis. ale ty vchodovky nás teda nějak zaskočily :fearful: :fearful:

Co u vás???Co tchánovci, pořád pijou krev?? :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jinak AJI, dík za připomenutí, úplně jsem Tě zapomněla vyškrtnout, paní jsem to hned ráno napsala, že jí budeš později kontaktovat, tak třeba dá nějaký návrh sama..což teda pochybuju :sweat_smile: ale třeba jo :wink:
29. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Tak u nas 2hodky spalo a ted pujdeme asi na zahradu a pak do skolky-jeste jim musim nachystat cibuli s cukrem teda-nasim klukum myslim :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ani, tak tu se taky právě spí 2 hodky :confused: i já jsem si dáchla asi 30 min. :grinning: asi je blbý tlak, normálně odpo nechodím hajat :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Miso-jj i ja jsem na pul hodky usnula a zrovna jsem si rikala ze je to divny pac nikdy pres den nespim. :confused: :confused: :confused:
29. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahojky zdravím, tak y jsme dnes byl na výletě kouknout na domeček, uvažujme odstěhování od mamky tak hceme něco levnějšího, ale dustojně obyvtelného, než postavíme svuj domeček...asi se uplatíme k smrti, ale koneckonců vrážíme to do svého... byli jsme příjemně pekvapeni jeden se nám moc líbil.
29. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
U nas uz se spi-oba dva kluci a ja se jdu vysprsit a pak asi tayk lehnu ,prectu si neco a budu spat-jsem porad unavena a to jsem si pres den lehal-ach jo asi me ta dr.nemine :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky holky,
u nas se uspava. Dnes jsme byli na plavcu a ja pak jeste v praci. Dopol jsem se uz objednala na predoper.vys. na endokr.a gyndu (Miso, dockalka je v duchodu :grinning: ..tak uz tam mam prej nekoho jinyho)

Ani, skoda, ze musite vydrzet, ale preci jen je pravda, ze Stepa toho ze skolky taky dost prinese. :unamused: ..ale hlavne, ze uz je termin a doufejme, ze uz bude mit Ondrulka ouska v klidu. :sunglasses:

Miso, diky :wink: ..tak jako kdyby mi holky psaly z duse. Nevim, jestli's to cetla, ale je to fakt on. Dr.na pohotovosti si vzdy myslej ze jsou to zada a nebo str.viroza a zlucnik je ani nenapadne. :frowning2: ..to si musis protrpet par zachvatu nez nekdo prozri. :unamused:
29. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jani, tak at se odstehovani brzo postesti a ty si zbytek tehu pripadne co nejdriv po porodu muzes uzivat klidu. :wink:
ti to vase rozhodnuti zavidim. :sweat_smile: To my se k necemu takovemu nikdy nedokopem a spis budem doufat, ze se situace zmeni driv jak za 20 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aby risa nakonec nebyl jedinacek. :confused: :pensive:
29. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Marti, a co strev.viroza? :confused: ..Adelka ji byla doufam usetrena?
29. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky, dnešní návštěva u tchánovců byla supeeer! Moc jsme si to s holkama užily, babi s dědou byli taky celí roztetelení, jen doufám, že ta pohodička nám vydrží co nejdýl :dizzy_face: Myslím, že si to obě strany zasloužíme po všech těch rozepřích a nemluvení spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Honza dojel ze služebky a už zas chudák musel jet ještě vyřídit nějaký pracovní záležitosti, takže opět sama samička s dvěma mláďátkama :frowning2: snad se brzo vrátí :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jani, hlavní je, že budeš mít klidnější těhulkování a potom budete šťastná rodinka a uděláte si všechno podle sebe, peníze se vždycky nějak seženou. Tak ať vám to s baráčkem klapne, držím palce! :wink:

Hani, nezávidím to běhání po doktorech :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už máš termín operace?
29. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Adel, tak jsem chtela hlasovat, ale mobil mi rek ze mam malo pameti, tak se na ty stranky nedostanu :frowning2:
drzim palecky at kolaudacka dopadne dobre. :sunglasses: :wink:

Kristi, akorat jsem se chtela zeptat, jak si dopadla u tchanovcu. :sweat_smile: ..to je super, ze maj holky takhle i druhy prarodice za kterejma muzou jezdit. Tak at to je takhle naporad. :wink:

jsem vas tak castecne po zpatku docitala :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Kristi, ja si to taky nezavidim :sweat_smile: :grinning: ..ale fakt lepsi nez to zazivat zas a znova tak at jde pryc, jestli to nebude nicemu vadit. :confused: ..coz jak zatim ctu, tak snad ne. :wink: ..25.6. Jsem rada, bych pak mohla po prazdninach s risou zase na plavco. A i na srazek. :sunglasses:
29. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahojky..dekuji za hlasky :dizzy_face:
miso..muzes hlasovat jedniu za 24h..tak ta soutez je uz delsi dobu a me o tom rekla kamoska at se tam nahlasim..stejne nic nevyhraju ale nevadi :dizzy_face:

tak ja uz mam vse naklizeno a hotovo ..zetra jen par chlebicku..uz mam ale bobky :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hani jj, je to super, pořád jsem z toho byla nešťastná, když jsme se nestýkali, a hodně se mně o nich zdálo. Oni jsou fakt dost zvláštní povahy, teď dělají jako že se nikdy nic nestalo a všechno je až moc růžový, tak čekám, kdy zas dorazí změna, ale mohlo by to vydržet co nejdýl :sweat_smile: Každopádně jsme zatím dost opatrní. Jo a holky, ty jsou teda maximálně nadšený :dizzy_face:navíc oni by jim snesli modrý z nebe, zrovna se chystají vybudovat na zahradě maxi pískoviště :slight_smile:

Jdu taky mrknout na Adel nehtíky a odhlasovat :wink:
29. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Adel, bez bobku par chlebicku muzes poslat i do phy :grinning: :grinning: :grinning:
..urcite to bude v poho. :sunglasses:
29. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hani tak to je fajn, že ti dali termín už v červnu, aspoň budeš mít brzo pokoj od těch záchvatů, Tak snad jich bude do června co nejmíň :wink:
29. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Adel, odhlasováno :wink:
29. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
:slight_smile: ahojky :grinning: hlásí se chronický nedočítač, nestíhám vás, holky :unamused:
konečně kupujeme byt, uf. Po roce hledání jsme našli a tak jen čekáme na vyjádření banky, jestli nám dají hypotéku a pak huráááááá do kompletní rekonstrukce :slight_smile:

a jak se máte?????
29. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak Adel, hotovo, další hlas :wink:
29. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Míšo, díky. Snad pak bude ještě nějaký ten pokojík volný.
29. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.