• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, tak ještě obřízka, že by vás čekala ? :confused: tak snad až k tomu nedojde a Ondrulka ji nebude potřebovat.
3. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
No ja jsem mela jid dneska na spinning ale nakonec z toho seslo pac me nejak podezrele skrabe v krku-tada spis pali :frowning2: :confounded: Dam si na noc ACC a paralen a bude to dobry ale nechci to nejak uhnad jako posledne :confused:
Miso-jj posli to budu rada-pac je to fakt uz chudak-a Maxik uz to ma za par :confounded: :frowning2: :frowning2:
3. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj maminy,moc vás všechny zdravím i vaše batolátka..Dlouho jsem vás nečetla,jsme teď nemocní,tak snad bude více času..Malý je pořád prcek,ale už běhá..No a ať si i postěžuji,malému se podařilo spadnout tak šikovně,že si vyrazil přední zoubek,no já na nervy ,dítě v pohodě..Ale zvládl to opravdu dobře,což jsem ráda..
3. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
četla jsem poslední stránku a vidím,že rády pečete,tady máte něco jednoduchého-
plechovka ananasu-rozmixovat
2 vajíčka+hrnek cukru-rozšlehat a smíchat s ananasem
1 a půl hrnku plohr.mouky,2 lžičky sody,praš. do peč,-smíchat vše a upéct
poleva-2 pomazankové másla,2 lžičky van. pudinkového prášku,půl hrnku cukru..za studena potřít a posypat nastrouhanou milka čokoládou..DOPORUČUJI :wink:
3. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Hmmmmmmmmmmm-to zni taky dobre-tak vyzkousime-jinak zdravim a chudera Mates :confused: :confused:
3. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
ahoj Nando,díky,ale Mates to opravdu snáší velice dobře,jen se mu špatně ukusuje jídlo :frowning2: ale vzhledem k tomu,že on pořád špatně jí a moc toho nenakouše tak je mu to zatím jedno,ale asi to časem bude problém,no uvidíme..
3. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
Můžu se zeptat-jak často a co tak vaše děti jí? U nás je to hrůza,mléko večer a jednou v noci,pol skleničky jídla,jogurt,banán a někdy přesnidávka..Pořád to má jak mimi,normální chleba nebo rohlík je jen na hraní,nic jiného nechce..
3. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
No tak u nas v noci mi zacal pit sunar-spis k ranu,nekdy jeste rano vypije 180ml,pak chleba nebo rohlik s necim,obed docela velka porce,svacina-vetsinou-jogurt nebo tak neco a vecer kase-ale mezi tim vsim si zobe ovoce,krupinky no proste co mu prijde pod ruku a kdybych ho nechala tak sjede i syrov.cibuli-jak Marfusa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jéé to je jedlík,jak já všem závidím,když vidím že jim dítě otvírá papulu,to u nás nehrozí..Ale ještě to není tak hrozné,na množství toho sní asi stejně jako vy,jen ten oběd je u nás slabý..hele myslíš že můžu jen tak přejít na jiné mléko,od začátku je na Nutrilonu,ale už to začíná být i finančně náročné a třeba by mu jiné chutnalo a zasytilo víc..
3. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
tak ja nevim no ale my jsme presli z Hippu ze dne na den na Sunar a pohoda :slight_smile: Je asi nejlevnejsi a docela bych rekla ve fajnu :grinning: :grinning: :grinning: Zkus nejdrim mensi baleni a pak uvidis :slight_smile: :wink:
3. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Jo a taky jsou ruzne druhy-vanilkovy,bananovy a kakaovy-jsem s nim spokojena :slight_smile: :wink:
3. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
Děkuji za tip,asi je vyzkouším..Třeba by mi pak přestal to noční mlíčko..No uvidím,mám strach aby mi ho nakonec nepřestal pít úplně..
Kde jste všechny? Já k vám konečně vlezu a mám čas a tady nikdo koho můžu otravovat :wink: :grinning:
3. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojda, tak se nám Anička už dva dny v noci budí a to tak, že si sedne a vykládá, vypadá vyspaně a já ji pak dlouho uspávám. Dneska už byla vzhůru dvakrát, až jsem blbka přišla na to, že nový noční světýlko moc svítí a ona se probouzí tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem ho vypla a už chrupká :grinning:

Ajo tak teď ale nevím, kterou dřív, už mám ve svým sešítku bábovku Hanik, bábovku Aja a teď asi ještě připíšu buchta Mia - jé, to zní teda blbě :sweat_smile: , padóoon :grinning: nemá to Mio, nějakej název? Když já si to tak píšu, abych věděla, od koho ten recept je. Už tam mám třeba čalamáda šéf a podobně :grinning:

Mio, to je blbý s vyraženým zoubkem, ale prý i mléčný zoubky se dávají umělý, že je to dobrý jednak kvůli kousání, ale taky aby se nezmenšila ta dírka a pak tam vlezl trvalej zoubek, zkus se poptat dr. :wink:

Aničko holky taky pijí Sunar, měli jsme i Bebu, ale Sunar mně přijde lepší chuťově, a jak říkáš, má víc příchutí, takže když se střídají, aspoň se to prckům neomrzí :wink:
3. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jinak holky jedí ráno jogurt s troškou domácí marmelády, někdy jim tam přidávám i kukuřičný lupínky nebo burizony, jáhelný nebo pohankový pukance. Když snídají brzo, tak si ještě kolem desáté dají mlíko. Na oběd sní polívku a druhej chod (vaříme všechno možný), na sváču ovoce, Lipánek nebo termix, k večeři rohlík nebo chleba s Lučinou, s máslem a šunkou, nebo s máslem a plátkovým sýrem, nebo jim jednou za čas udělám krupici. Před spaním mají ještě mlíko. No a mezitím zobou křupky, piškotky, ovoce :wink:
3. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak holky, kde jste? :confused: Už to vzdávám, jdu do hajan :wink: dobrou všem! :pensive:
3. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj Bzun,tak buchta se nejmenuje nijak,klidně zůstaň u buchty Mia,mě se to líbí :wink: Co se týká zoubku,tak to vše vím,hned jak si ho vyrazil tak jsem ho dala do mléka a jela na pohotovost,tam nám nedoporučili ho dát zpět(i když byl i s kořenem),že u tak malého dítěte je riziko,že ho okolní zoubky stejně znovu vytlačí a pak by ho mohl vdechnout,budeme chodit co 3 měs.na kontrolu kvůli té mezeře..no uvidíme..
Jinak holčičky ti jí moc pěkně,já do něj to pečivo fakt nedostanu,tak třeba časem to příjde a bude jíst víc než my :slight_smile: S tím přejitím na jiné mlíčko-děkuji,já ten sunar teda taky vyzkouším,snad to zvládne,on mlíčko miluje,kdyby bylo na něm pije a jí jen to..Tak jsem se vykecala :grinning: Přejí dobrou noc
3. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky-Stepa v noci opet zvracel-a opet kusy parku.Ja nevim jask uz mu vysvetlit ze musi kousat.Jouda jeden :frowning2: :confounded: :angry: :angry:
4. únor 2009 v 07:09  • Odpověz
Krasne ranko,

Ani, a myslis, ze je to tim, ze se natlaskal nerozkousanym?? :confused: ..jinak kdyz nam hodi savli risa, tak tam ma taky pekny kusy?? :fearful:
..a ta obrizka. ...neni to nejak brzo?? ...dyt se to jeste muze zlepsit. ?? ..nam dr rikala, ze do roka na to nemame sahat. ...sice radkovi to nedalo a tak 1 za 14 dni - 3 nedelo to zkousel ...ale myslim, ze dr rikala, ze do 3 let je na to cas..?? ..i kdyz radkovi se to minulej tejden podarilo pretahnout cely, tak asi u nas bude pohoda. ...ja na tohle nemam, takze tohle je radkova cinnost. :sweat_smile:

Jani, ..no dle tveho prehledu testu v albu vypadaj ze to kazdym dnem sili. :wink: ..to ze to neni tak tmavy jako u Janicky myslim nic neznamena. ..dulezity je ze sili a urcite to bude v poho. :sunglasses:
4. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
holky, jak vase deti zvladaj strihani nehtu?? ..risa to bytostne nesnasi ...ale ted jsme prisli na to, ze kdyz mu pustime teletubbies, tak to zvladne. ...ale jinak reve jak tur, jako kdybych ho vrazdila. :zipper_mouth:
4. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme vyrazily k sousedům na návštěvu a oni teprve vstávají, takže jdem až v 10. To se někdo má kurňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: to my od 7 vzhůru každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mio, tak třeba později vám ten zoubek udělají :wink: Sunar je fakt dobrej, ten chutná i mně :grinning: teda neupíjím, protože by se to prodražilo, ale občas po holkách dojedu zbytek :wink:

Aničko, koukám že zas akční noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani tak my stříhání celkem zvládáme, holky v jedné ruce drží krytku od nůžtiček, kterou ocucávají, a druhou jim zatím stříhám a u toho recituju básničky. Jen občas přijde ta druhá a začne chytat nůžky, to je pak blbý, takže ji napřed musím zabavit.

Jinak to přetahování vám teda vůbec nezávidím, zlatý holčičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych se toho asi bála :confused:
4. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Hani-no mame pockat do Dubna to jdeme na kontrolu a pak se uvidi-ale jsem si to vcera nasla na netu a tam pisou ze to pry delaji v kterem koliv veku kdyz je to potreba :confused: :rolling_eyes: Ale Misa rikala ze mi zjisti nejakou spesl masticku tak to zkusik sehnat a mazat a treba to povoli :slight_smile: :wink:
Jinak nehty na rukach púohoda-ale nohy horor a to mu o toho i zpivam-teda jestli taky nerve kvuli tomu zpevu ze :frowning2: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy mate teletubbies-na DVD?Jee ja bych ho pro kluky chtela taky-odkud je mas?Myslim jako pro Ondru a Mildu-Stepanek nevim,nevim jak by se tvaril :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Kristi-no akcni ale vyzvracel se a bylo toí dobry,holky jsou sikulky sikovny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani-jj jsem o tom presvedcena ze zvraci kvuli tomu ze to nrpokouuse a hlta to-posledne zvracel kusy hranolek a cele drobeni z polevky-nema cas si sednout a v klidu se najist a pak se poblije :angry: :angry: :angry: Pac pak mel hrachovku a tu nezvracel vubec jen ten parek-asi si v brisku nechal co bylo dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
kristi, tak to mate ted se sousedkou dobry, kdyz se takhle navstevujete. ..jen teda jejich spanek jim zavidim.....do deseti. :dizzy_face:
..tak to on si hraje s tim obalem od nuzek tak pri prvnim prstu, ale pak si uvedomi, ze mu striham nehty a uz se krouti a trha rukama a pak zacne jecet. :confounded: :zipper_mouth: ...ale u teletubbies. ..nic jinyho ho neudrzi v klidu, tak o tom ani nevi ..jen tak 2x - 3x zkusi stahnout ruku pryc, ale zase povoli a ja muzu strihat dal. :sunglasses: ..ale nevim, jak teda bez televize. ..a zpivani, tak to pomalu ode me utika. ...no ja se slyset, taky bych utekla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ani, tak snad ta masticka pomuze. :confused: :wink: ..a zdenda to zkousi a nebo ty se nebojis ..a zkousis? ..radek vzdycky rikal, ze to jde pokazdy o kousek dal a prave ted uz rek, ze to zvladl cely, jen mu tam popraskala nejaka zilka, ...tak trpel za nej. :grinning: ...ale risa si toho ani nevsiml a ted po tom nema ani pamatky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
jinak risa co se nam posledne poblil, tak to teda bylo, ze radek mu dal trochu cokolady ..jinak toho ztlastka vzdycky stejne dost ...paty pres devaty ... a v pohode. ..ale ted navic tam byla ta cokoska a ta mu teda nejspis nesedla a hodil savli a on tam mel normalne pulky srpku mandarinek...?? :fearful: ..jsem docela koukala, co vsechno napolyka...??? :confused: ...jinak dobrou chut. :sweat_smile: :grinning:

tak jsem risu uspala po dlouhy dobe dopol ...protoze jdem dnes na plavco tak aby tam nebyl uplne vyrizenej. ..zvlast kdyz vstaval ve 3/4 na 7. ...kdyby vstaval az v 8, tak na to pecu, protoze vim, ze do 3 pak v pohode vydrzi, ale takhle uz si taky smudlal oci. ..no jdu vsechno pripravit, abych az ho budu budit mela vse na odjezd. :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
jinak co se tyce dojizdeni mlika. ..tak ja po risovi HA nutros fakt ne-e ...bleeeeeeee. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..ale kdyz jeste jedl kase, tak jsem si obcas dala. :wink: ...ale v roce a pul prejdem na normalni nutros, tak jsem zvedava, jakej bude, treba ten zkusim ochutnat. :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky holky tak u nás byla noc horor :frowning2: Ondra od včerejšího odpoledne měl teplotu a kašel trochu, ale byl v pohodě. Na chřipku to nevypadá, ač by to mohl od Honzi chytnou, ten lehl v sobotu, ale teď už je to dobrý. No večer šel spát klasicky ve 20 hod, ale bez koupání, kvůli tý teplotě, no a co myslíte byl vzhůru až do půlnoci, ale v devět měl už 39 a stále plný energie a jako že spát nepůjde, hrál si běhal, já nevěřila svým očím, že při takové horečce má tolika energie. No nakonec jsme ho musela v půlnoci udrndat na ruce, protože ty zoubky ho moc boleli a on v postýlce hledal polohu a né a né zabrat. Taky se mi do toho všeho osypal kopřivkou :sweat_smile: , to jen aby toho nebylo málo. No a když usnul tak ale jen na hoďku a půl a pak zase pláč a tvářičkama drbal o peřinu, chůďa. Nakonec asi po půl hoďce usedavýho pláče zabral u mě v posteli, ale nemohla jsem se tak půl hoďky ještě pohnout, než usnul tvrdě, pak šel do svý postýlky, vydržel do čtyř, to ho stačilo pochovat a po chvilce kníkání to vzdal a spal do šesti, dostal čaj, přebalila jsem ho a nurofen sirup a usnul a spal do osmi. Vůbec na to nejsem zvyklá a jsem K.O. Teď tu řádí jak černá ruka, přitom má furt teplotku, sice jen 37,5 ale má. Fakt nechápu kde bere tu sílu :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
luco, tak snad je to jen ze zoubku....?? ...i kdyz jestli do toho zacina pokaslavat. :confused: :unamused: ...ale aspon ze ma elan. ..to si pak rikas, ze to neni jeste nejhorsi. :wink:
4. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky

Luco, koukám, že si teď pro změnu užíváš Ty, si to tu přehazujeme :sweat_smile: myslíš, že je to 6.nemoc, když se osypal????Tak držím palce, ať je to brzo pryč!!!

Ani, ještě název nevím, ale máma to snad dnes zjistí, hele já jako malá po párkách zvracela!!!!Nesměla jsem jíst vůbec večer teplý párek, to mi bylo strašně zle!!!Takže jedině studený nebo teplý, ale k obědu :grinning: nechápu, co to bylo....

Hani, nám taky Dr řekla do roka nepřetahovat, ale my jí neposlechli!!!Tchýně říkala, že švagr to už v roce měl pěkně přirostlý a plný bordelu a Dr.mu to musel násilím strhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže my to žmouláme a stahujeme od malička při koupání, teď je to taky víc Petrova činnost, jak moje a už nám krásně žalud vykoukne :wink: Takže, kdo říká do roka nic, tak bych mu dala facku :angry: jako myslím doktorky!!!

Nehty celkem ok, stříkám u PC a pouštím písničky, nohy jsou horší, ale dá se to...

Kristi, taky závidím sousedky, že se navštěvujete!!To je fakt bezva mít někoho se stejným údělem :grinning: :grinning: :grinning: a ještě hned vedle!!!

Mia, ahojky teda zoubek vyražený :cry: chudinka!!!!!Jinak my jíme dost podobně jako dvojčátka, jen v jiném pořadí...v 8 mlíko pak se mnou trcho chleba, rohlíku, v 10 trošku kaše, ve 12 oběd, 15 jogurt a banán, 17 chleba se vším možným a v 19 kaši, behem dnes ovoce, křupky, sušenky....
4. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Mia, ..no ted koukam. ..vyrazej zoubek?? :astonished: ...jak se mu to stalo? ...nam padl oblicejem na auticko ..ale jak ted koukam, tak zaplatpambu jen za odrenej nos. :zipper_mouth: ...mi vubec nedoslo, ze by si mohl vyrazit i zoubky...? :confused: :frowning2:
..a my jime po probuzeni mliko, pak chleba ci rohlik ..bud suchy nebo zerve ci lucinou ...nebo i troskou marmelady, pak k dopol svace ovoce nebo ovocnou presnidavku, k obedu co uvarim pro nas ...polivku nebo jidlo. ..kdyz jdem pryc nebo nezvladnu navarit, tak sklenicku. ...pak odpol jogurt a vecer to co mel k obedu ..pokud nebyla sklenicka. ..nebo chleba s necim. ..a pak na spani mliko. ..a v prubehu dne piskoty, krupky, .. obcas brumika. ...mandarinky. ...je po mamince, takze jen co nekdo otevre pusu, tak je u nej nalepenej a somruje i kdyby byl prezranej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Miso, ...no ja bych spis rikala ...pretahovat od mala, ale ne nasilim. ..a myslim, ze takhle je to spravne. :wink: ...jinak u nas ja jsem se toho nikdy neucastnila. ...jen radek obcas na me houknul. ...pod se podivat, jak uz mu jde krasne pretahnout kuzicka. :zipper_mouth: :grinning: ...mi to prijde divny. :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Tak ja si myslim ze jime teda jedi vsichni prtata tak nejak stejne,jenom Ondra se teda posledni doboz dorazi jeste v noci Sunarem ale pres den ho nechce-skoro vubec. :confused: :slight_smile:
Luci-chudatko Ondrasek ale jsou to proste nezmarove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miso-jj dekuju snad mu to pomuze,jak mi das echo hned jdu shanet :slight_smile: :wink: :slight_smile: A nam Dr.rekal teda od narozeni stahovat-ale treba vedle ni doktor zase nestahovat-tak si vyber.No vis co ono mu to hlavne taky krasne slo pulka zaloudku venku a v te nemocnici najednou prd a tohlento no.Tak nevim :angry: :frowning2: :unamused: :unamused:
4. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak návštěva supeeer :dizzy_face: vrátily jsme se ve 12, holky sluply oběd a hned odpadly, už jsem stihla povysávat a vyvenčit psa a dnad ještě budou chrupat, musím uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: sousedka tam měla tak naklizeno, že s tím bordýlkem musím něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani tak snad ta mastička od Míši pomůže a nebudete pod kudlu muset :wink: jinak holky teda taky moc nekoušou, třeba když mají kukuřici, tak další den ji vykakají úplně celou, stejně tak projedou i fazole :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naštěstí nezvrací teda :wink:

Hani jj, je to super se sousedkou, má tříletou holčičku a sedmiměsíčního chlapečka, takže jsme si půjčovaly už těhu oblečení, a teď se tak navštěvujem nebo spolu venčíme děti, máme to jen přes chodbu takže se ani nemusíme oblíkat, když k nim jdem na návštěvu :slight_smile: akorát teda budou stavět baráček, takže se nám časem odstěhujou :unamused:

Luco přejem Ondráškovi brzké udzravení a ať to není nic horšího než zoubky :wink:

Míšo, ty nemáš žádnou kámošku se stejným údělem? :wink: ještě mně vysvětli, když máte stejnej jídelníček jako my, tak jaktože holky jsou poloviční než Daník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jdu na ten úklid a pak ještě nakouknu, večer jedem ještě ke kámošům na pařbu, akorát tam budem s holkama, takže toho moc nenapaříme, tak od 6 do 7 a pak zas povalíme domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.