• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj Aji :wink:

Ahoj Terko, teeeda, tak ať jste s novým bydlením spokojení! Ale tu rekonstrukci nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
My dneska celý den někde lítaly. Dopo jsme se byly podívat na dvoutýdenní mimiško :dizzy_face: takový bobeček malinký. Až jsem si tam zavzpomínala na Klárku a teda moc jsem si ji jako miminko už vybavit nemohla :sweat_smile: to tak letí :confused:
29. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Celé odpo jsme byly na dětském hřišti s kámoškou a jejíma holkama. Všechny tři tam řádily jak černá ruka, takže Klárka odpadla okamžitě po položení do postýlky a vypití čaje :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj Kris, jsem ráda, že se to s tchánovci urovnalo. Snad si uvědomí o co doteď přicházeli a už bude vše ok :wink:
29. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kristi, diky. :wink: ..no ja se snazim vyvarovavat situacim, kdy jsem je dostavala, tak snad to zvladnu bez zachvatu :confused: :sunglasses:
..jeee, tak to se holky budou mit. :dizzy_face: ..no blby je, ze se chovaj jako by bylo vzdy vse ok, ale snad je to jen povahou a nepredvedou vam nejaky neprijemny prekvapko? :confused: :frowning2:
29. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hani, tak žlučníkové záchvaty teda nic moc :confounded: nezávidím :confounded: moje kámoška tím taky trpí. Minulý rok byla na operaci a stejně jí to furt zlobí. Nechápu. Minule jí takový jeden záchvat chytl na plese a to byl maras. Jsme nejdříve vůbec nevěděli, co se děje a co máme dělat.
29. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kris, doufám, že se Honza stihne vrátit do pátku a políbit vás pod rozkvetlou třešní :dizzy_face: :wink:
29. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Aji, no myslím, že si to už uvědomili, když jsme jim dali videa holek za poslední rok, bohužel to už vrátit nejde, tak snad se poučí :wink: To je fajn, že jste si dnešek hezky užili, je to super, když se dá být s prckama venku. Holky taky pak líp usínají, jak jsou vyvětraný :slight_smile:

Tak to jo Hani, máš nějaký konkrétní potraviny, který nemůžeš? Nebo se jen nesmíš přejídat?

No o překvápka u nich není nouze, takže uvidíme :wink:
29. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
brrr. žlučník...... mně se čas od času taky ozve, hlavně když si dávám do nosu - mastná jídla, např. bramborák a věci s majonézou. A přitom to mám tolik ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Aji, já doufám, že se vrátí ještě dneska, ne až v pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: minulej týden byl na služebce a když se vracel, tak jedna jeho podřízená zrušila auto, tak to jel řešit. Teď byl zas na služebce a v terénu mezitím vykradli další jejich auto, ve kterým navíc byly klíče od bytu jedné klientky (Honza šéfuje pečovatelské a ošetřovatelské službě, tak maj hodně aut :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak to odpoledne řešil hned jak se vrátil, a teď mají zas jakousi schůzi s důchodcema či co. No ale do pátku snad bude doma :grinning: i když on teda líbá pod třešní nerad, musím ho tam vždycky dotáhnout a znásilnit :grinning: letos ho to asi mine, když je všechno odkvetlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak to já můžu všechno a dokonce i vražedný sladko-slaný kombinace, snesu všechno v jakýmkoli množství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: teda kromě alkoholu, to se picnu i po malým pivu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Se mi neposlal prispevek. :frowning2:

terko, gratuluju k bytecku :wink:

ajo, no ja taky sama nevim co sama s sebou, natoz ostatni. :unamused: ..Ted uz mam aspon kapicky, ale predtim ani prasky na bolest nezabraly. :frowning2:

kristi, kdyz jsem na navsteve na oslave a za ten den nemam moc pohybu a treba i min piju, tak tomu pomuze uz malickost, abych sla k zemi.
29. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Hani, a co třeba nějakou bylinku? Moje mamka taky občas mívá problémy se žlučníkem, a hodně jí pomáhá popenec břečtanolistý, lidově se tomu říká opoňka. Ale je to teda hnus hořkej :confounded:
29. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jinak na návštěvě člověk těžko odolává těm všem dobrotám, ale pohyb by se nějakej našel, co třeba zatančit na stole? :wink: :grinning:
29. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
hani, díky :wink:

jinak mně osobně zabírá silnej odvar z máty (ne pytlíkový čaj, ale opravdová nasušená máta, popř. čerstvá).
29. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Tak zase prispevek v haji. :frowning2:

kristi, to neznam. :confused: ..no ty kapicky jsou taky hnus horkej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: ..A mela jsem je jen jednou a doufam ze uz nikdy vice a tim padem i tu bylinku. ..ale jinak diiky za typ. :wink:

a ja jdu za chvili do hajan az to tu zpacifikuju, brou vsem.
29. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Kristi, stul by se propad a ja k tomu jeste studem. :grinning: :grinning: :grinning: ..a uz fakt mizim. Mam uplne zdrevenelej palec. :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Terko, tak máta je taky fajn a pěkně po ní vyhládne :wink:

Hani, tak kdyby bylo nejhůř, tak se i hořký snese :wink: dobrou, hezky se vyspi! :wink:
29. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hani :grinning: :grinning: :grinning: já bych to taky nedala, ani po velkým pivu :grinning:
29. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak dobrou všem, jdu zalehnout. Zítra ještě možná nakouknu a v pátek odjíždíme k tetě na Vysočinu :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak to je fajn, Kris, že vás nenechává tak dlouho samotné. S jedním prckem to ještě jde, ale teda se dvěma, to musí být mega zápřah.

Až půjdeš s holkama na prochajdu, tak někde utrhni kousek ještě rozkvetlé větve a můžeš si ji doma zavěsit a budete to mít jako na Vánoce pod jmelím :wink: :wink: :wink:
29. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
No, Hani, fakt není co závidět :confounded: mi stačilo párkrát vidět, jak z těch záchvatů kroutilo kámošku :confounded: fuj fuj..
29. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
haniku..nejaky ti poslu :dizzy_face: :dizzy_face: ..delam si webovky a nemuzu dojit na to jak se tam davaji fotky je to na me sloziteeeeeeeeeeeeeee :frowning2: :frowning2:
29. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
Já budu ještě chvilku surfařit :slight_smile: a pak valím do sprchy a taky spát.

Dobrou všem :dizzy_face:

A Kris, užijte si to u tety :wink:
29. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
ahoj holky-preju krasne rano-my uz od rana cestujeme.
Ttrochu poklidim a pujdeme na zahradu nasazim si agrikanky-jsou krasny a odpuzujou mouchy atd.Dam si je na pergolu. :wink:
Kris-super ze tchanovci konecne prisli k rozumu :wink: Takove krasne vnucky maji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
ahojky milackove..
noc u nas dobra..
kolaudacka uz je hotova ..v poho..tak ja celej den uklizim ze tady budou smejdit..mam pohosteni a chlebicky a oni se podivali u tchyne v obyvaku.. vypsala pani papiry a hotovka u nas ani nikdo nebyl a ja mela takove nervy
30. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky my jsme byli cvičit v sokolíku s Janinou, tak ted padla za vlast a já jdu padnout taky,nevím, zda to víc unavuje mě nebo ji :wink:

Ade super že kolaudačka byla tak rychlá....¨

Ani to jsou ty oranžový kytky co tak nemila zapáchají :zipper_mouth: :sunglasses: ????

a posílala míša něco??? mě jako vždy nic nedošlo :frowning2:
30. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky

Hani, jj četla a přesně jsem si říkala, že je to jak Tvoje zkušenosti, proto jsem Ti to sem hodila...hele Dočkalka jedna, už neordinuje :grinning: tp jsem ráda :grinning: já jí fakt nemusela, i když Ty jsi s ní byla spokojená, viď???Tak si najdi někoho blíž, vždyť to máš z ruky!!!!!!

Kris, super, že se to s tchánovcema urovnalo, to mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:A kde bydlej, někde poblíž????

Jani, baráček :dizzy_face:to by bylo žůžo, kdybyste vypadli od mamky, prachy jsou to hrozný, já vím, ale za ten klid to stojí ne :wink:

Terko, čauky, taky nové bydleníčko :dizzy_face:to je superka!!!!Zrovna jsem na tebe před pár dny myslela, od neděle asi do pátku budem v Letech, tak jestli se tam budete vyskytovat, tak se ozvi :wink: :wink:

Ani, tak Ti odpo bylo jasný, to naše odpo chrupkání, co??? :grinning:Tady byla smršť, najednou černo a slejvák, jak hrom, dobíhali jsme domů při kapání a jak jsem otevírala branku,spustilo se to :rolling_eyes:

Adel, tak gratuluju ke kolaudačce :dizzy_face: :dizzy_face: a máte pokoj, co :dizzy_face: :sunglasses:
30. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
jani..no rychla :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ja cekam navstevu tak jdu rychle jeste udelat jednohubky kdyz petan spi

jo uz jsem konecne dodelala me veledilo..webovky..tak se juknite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale byla to makacka na bednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://adela.websnadno.cz/Fotogalerie.html
30. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Miso-tak ja nevim no u nas totiz vubec neprselo :confused: :confused: :confused: Ja porad zalevam zahradu jak pako aby mi to nepochcipalo :frowning2: :angry:
Jani-jj ale plni ucel a dobre vypadaji tak super :wink: :slight_smile:
Adel-gratulacka-alespon zbylo na vas vic-vidis tchyne jedna jak byla prospesna-alespon k necemu :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.