• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani nee :confused: aha, tak tady lilo jak z konve, behěm chvilky napršel sud a v již.Čechách byla u buřina, psal děda...
30. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Adel, dobrý :wink: :wink: :wink: :wink:
30. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
tady je vedro jako prase, pršelo v noci, takže je to ted jak v prádelně....

jj , Míšo to by byla pohodička, ale nám se musí vždycky něco posrat, M ted musel do práce na kobereček, jak si dovoluje být na MD, to není prý správný voják, t :angry: akže ted je u nejvyššího a rozhoduje se zda mu prodlouží smlouvu nebo ho příští rok vylejou.... :angry: pořád se něco musí srát... u nás to jinak nejde :angry: , tak tu sedím jak na trní a čekám, co zase ti hlavouni vymyslí....snad to bude ok, ale jsou to šupáci dávají pořád na dobu určitou, pže oni mužou a tak každý dva roky nevíš jak to bude, no pak si ber hypo na miliony:frowning2:
30. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ade super :wink:
30. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
No Jani, nemám slov :angry: :angry: to jsou hajzlíci :angry: :angry: tak to držím pěsti, ať to dobře dopadne, to je hrozná nejistota tohle a jak říkáš do toho hypo :cry: to abyste se pořád strachovali....a jak to máš Ty???Ty jsi teda na neschopence????Nebo ještě budeš makat???
30. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
jsem na neschopence,ale ono mi to hodí skoro stejně jako bych dělala, navíc ted na nás dopadla v práci krize, takže mi včera kolegyně psala že do konce června si musí vybrat polovinu dovolené :confounded: , takže jsou rádi že tam nejsem a mají tak o hlavu míň :sunglasses: ,

tak jsme ted (asi tak do září budeme) s taťkem společně doma, pak musí jít on makat, pže prý nemužeme současně pobírat mateřskou (6 týdnu před porodem) a současně rodičák na JAninu...pak si dám holt zase RD rychlou na 2 roky a pak uvidíme co dál....
30. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
jinak prcouše už večer cítím kopat a mlet se, tak se těším na uterý, co to teda čekáme.... doufám, že nebude tajnustkář (ka):wink:
30. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
No tak alespoň s Tvou prací to vyšlo takhle dobře a když jsou prachy podobné, tak to je skvělé!!!!!!
No a vyšlo vám to krásně, že si všichni užijete léto spolu :dizzy_face: :dizzy_face: Tak hlavně, aby Michal dopadl dobře u toho nejvyššího :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
A kopanečky, jo :slight_smile: to je teda brzo, co??????Tak snad toho pinďu ukáže :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
ted tady u sousedu čekají v červnu 3 holčičku, tak s tím taťku pomalu smiřuji, že i takové věci se stávají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: co já ych dala za dvě krásné a tak hodné holčičky, jako je vaše Jandulka!!!!!!!!Zrovna teď píšu jedné holčině z jiného tématu přes IP, jakého máme hodného :grinning: chlapečka my a jakou scénu včera udělal kvůli kámošově motorce, přitom měl svojí...ten kámoš z naší padal, je na něj veliká a tak jsem D přemlouvala, ať si vezme svou a Adamovi dá jeho, tak kývl, že teda jo, jak jsem ho sundala z motorky, začal se šíleně vztekat, začal utákat ode mě a završil to lehem na silnici a kopáním nohama :angry: a řevem, až báby ču,mly za plotama, co se děje :grinning:
Už je prďola vzhůru tak pápá
30. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
dekuji za pochvalu...
je janicka uz citi kopanecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak at to s tatkou dopadne dobre..to jsou hajzlici.. :angry: :angry:

moji mamce uz treba doslo predvolani rok a pul po operaci prsu..jestli je schopna jit do prace a ona je teprve 4 mes.po chemu..jinym je prd a jsou doma a mamku uz by nekam nekdo hnal..snad ji nechaji aspon castecny duchod..
30. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak u nás dopo taky solidní pařák a teď už se pomalu zatahuje a od Beskyd je pěkně černo :confounded: snad se to vyprší přes odpo a večer, pže zítra jsme chtěli vyrazit do ZOO. Pak přinejhorším ještě v sobotu. To zase hlásí už celkem pěkně a teplo. Tak uvidíme.
30. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jani, s tím M je to fakt na pytel. To je celkem blbé, že jim to tak můžou dávat na dobu určitou. To člověk opravdu pak nemá moc stopro jistotu. I když tu nemá v dnešní době asi nikdo. No ale i tak. Tak držím palce, ať to dobře dopadne a smlouvu mu zase prodlouží. Přece jen jste těch stresů měli už dost, takať se teď můžete v klidu těšit bez problému na prďolku :dizzy_face:

Super, že už cítíš pohyby. Ono se říká, že u těch druhorodiček je to dříve. Úplně ti závidím :dizzy_face: ty kopanečky byly taaaaaaaaaaaaaak krásné :dizzy_face: teda ke konci už to bylo horší :grinning: to celodenní rýpání do močáku nebylo nejpříjemnější :confounded: ale tak zase člověk aspoň věděl, že je mimi ok. Už se těším, až půjdete k dr, co vám teda zjistí za pohlaví :wink: Jsem zvědavá :grinning:
30. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Adel, super stránečky. Šikula. Tak přeji, ať se ti galerie tvých výtvorů plní :wink: a doufám, že tam jednou dáme i ty moje nehtíky :slight_smile: určo bych se s tebou domluvila, až budeme přes léto delší dobu ve Zlíně :wink:
30. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Po dopoledni stráveném na pískovišti a dětském hřišti jsem si domů dovezla nešpinavější dítě :grinning: ta měla ten písek i v nose :confounded: nechápu, co s ním dělá :grinning: a to nemluvím o tom, jak dlouho jsem jí ho vytřepávala z vlásků :confounded: a druhé pískoviště jsem vysypala na balkóně z botiček :grinning:
30. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Mladá už se taky probudila, tak valím za ní.
30. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
uf uf, tak to dobře dopadlo, prodloužili mu to, ale zase jen do 2012 :frowning2: lepší jak nic....

Aji to znám, máme taky nejšpinavější dítě z pískoviště, jinak M musí jet do Osravy si podat přihlášku na stánice a tak pojedeme s ním na výlet vláčkem asi 11.5. pujdeme asi i do zoo... už se těším :wink:
30. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
tak mám zase super zprávu, ted mi psala kolegyně, že je v práci propustili, ty jo ještě že jsem na neschopence, to mě vylejt nemužou ne?, ale asi se nebudu mít kam vrátit po rodičáku.....ty jo jsem z toho uplně paf... říkali že propouštět nebudou a ted tohle
30. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Jani, tak to je fajn, že mu to prodloužili. Aspoň něco.

Jee, tak výlet do OV ? Kdybyste chtěly, tak se můžete s Janičkou dopo nebo odpo stavit. Když bude hezky, můžeme někam ven. Nebo si můžeme jen u nás dát kafčo. Anebo do Sparu do toho jejich pidi dětského koutku :slight_smile: však uvidíš, jaké budete mít plány. Klidně se ozvi.
30. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
No, a s tím propouštěním nevím. Sice ty důvody výpovědi teď měnili, ale myslím, že stále platí to, že během nemocenské nemůžou. A platilo to i na mateřskou. Ale nejlépe by to mohla vědět Hanka.
30. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
tak uz je mam cele tak se juknite jestli chcete
jeste tam mozna napisu nemoci nehtu ale ted uz mam navstevu...uz se me nechce pa
http://adela.websnadno.cz/?gen=1300
30. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
30. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
no ještě se poptám Hanky až tu bude, ted od 1.1.09 platí mateřskou stát, takže by to taky na firmu nemělo mít vliv, každopádně by mi měli proplatit asi dovču ...no uvidíme... ty jo to je situace, kolegyně byla celá na hromadě, ani se jí nedivím, vzali si ted hypotéku na domek a ted tohle, je to děs běs...

Aji no určo se tu ještě potkáme před tou ostravou, tak se domluvíme.... :wink:
30. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahojky tak jen nakukuju ani nedočítám.Musím jedním okem sledovat Patrika co tady kde vyvádí. :sweat_smile: Zatím krmí Nerinku křupkama :grinning: Dnes je mi o trochu lépe než jindy ale břicho stále bolí a stále silné křeče. :frowning2:

jinak doufám že mě to září výjde na ten sraz páč ted jako jsem se dozvěděla že střechu nám mají začít dělat na začátku září a to tady bude potřeba aby tu M byl aby pomáhal s latěma atd.No tak začínají se mi veškeré plány tak nějak bortit a měnit. :wink: Ale tak do měsíce už by jsme mohli začít dělat kuchyn a pokojík :wink:
30. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Holky tak ja nemam ani moc casu ted docitat-jdeme na zahradu opect burtiky a pak na Cary na ohen-ale nejak se u nas zatahlo tak jsem zvedava co z toho bude teda :wink: :unamused:
Tak zatim a vecer se snad ozvu- :sunglasses: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
30. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
u nás leje jako z konve, byla tu bouřka, tak před půl hodinou a ted prší
30. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
no tak tady to počasí taky není zrovna veselý ale neprší.Trochu hřmnělo ale nic z toho.Ikdyž jsou čarodejnice tak já to vidím že dnes budu doma s malým a koukat na ordinačku.Tak vlastně jako by se nic nedělo :grinning: Dám si nějakou mňamku pokecám s rodičema a tot muj čarodejnickej program.
30. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
tak navsteva uz je pryc..
petan tady radi a spinkat urco nebude :unamused:

u nas taky hrmelo a blesky a prselo jen 10 min..vsechno je na zahrad suche
30. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
tak tu prošla bouřka a zas nic.No celej barák táhnul na táborák a já jako vždy u všeho doma u tv s malým. :unamused: Njn to je můj uděl. :confounded:
30. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
|Tak my uz jsme doma vymachany ale kluci spokojeny.Tatka je vykoupe a uspi Ondrulu a pak jde na pivko-ja budu koukat doma na telku :slight_smile: :wink:
30. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.