• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
zdar babky,
sem tady dlouho nebyla....že nevíte proč? konečně se mnou začal komunikovat školitel a dodělávala jsem diplomku...už je daná na svázání a v pondělí ji budu odevzdávat hurááááááááááááááááááááá :dizzy_face: konečně se moje dlouhodobý studium chýlí ke konci :grinning:
jo koukala jsem, že máte sraz na začátek září, no já vím, že by manža neměl dovolenou a sama bych nejela, tak nic....nechcete udělat aspoň nějakej malej pražskej odpolední sraz? :sweat_smile:

jo a zkopíruju vám sem, co jsem psala holkám do regionů, potřebuju radu
holky sháním golfky, mám 3 požadavky: 1. a nejdůležitější - musí bejt lehkej (tak 2 kila...to chci asi moc) abych ho vyvláčela do tramvaje, 2. cena.....do 5000 (ale to je nejmaximálnější maximum, asi koupím radši něco použitýho) 3. skladný (nejmíň důležitý, ale kdyby z toho šla nějaká placka, bylo by to super)
z Manducy se malá snaží všemožně vykroutit a ten náš tank prostě do schodů nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
jo a spát v něm nebude, tak stačí asi nějakej obyč....co mi doporučíte?
30. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
jo a jen sem to tak prolítla, nedočítala
beny je těhotná, gratuluju :dizzy_face: a ještě někdo?
30. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jani, jasně. Než sem pojedete, tak se tu určo potkáme, tak se pak domluvíme. Uvidíš podle svých plánů. Každopádně není problém a ráda vás uvidím.

S tím propouštěním to je na pytel. Je toho teď všude strašně moc :frowning2: kolegyně z toho fakt musí být špatné, zvlášt, když mají hypotéku :frowning2: ještěže jsi doma na nemocenské....v klidu a nemusíš se z toho taky stresovat.
30. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
U nás z bouřky zatím prd. Mraky se furt kolem honí a spadlo pár kapiček :unamused: beztak ten slejvák čeká až na zítřek, aby jsme museli sedět doma a ZOO opět nic :angry:
30. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
tak ja jsem vas docetla a valim do postele..brou brou zeny :pensive: :pensive: :pensive:
30. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jinak teda, Byyz, s těma golfkama moc nevím. Já co mám vybrané tak všechny mají 7-8 kg. I s malou jsem je uzvedla, takže snad v MHD by problém neměl být. Jedny z těch lehčích byly Jane Energy, ale ty mi zase připadaly moc úzké a kámoška mi zase říkala, že vzadu kopala do těch šprušlí.

Ale holky možná budou vědět o nějakých super lehkých.
30. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Valím taky do postýlky. Dobrou všem :pensive:
30. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasny prodlouzeny vikend preju :wink: :slight_smile:
U nas je porad nejak pod mrakem :frowning2: a to meme jet na prvomajovy pruvod-recese a sranda :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 06:00  • Odpověz
bre ranko..
noc u nas dobra jen 12x hore :dizzy_face:
preji pekny svatecek..ja dneska budu cucet jen na pohadky a odpocivat :dizzy_face:

tak petrik ma 15kilo a nekde ho tahat bych musela met ty golfky papirove :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky tak to jsem tu dnes první, to si asi všichni někde 1.máj, my pujde s taťkem za chvíli taky vyvenčit Dášku a políbit se pod rozkvetlým (dneska teda spíš odkvetlým) stromem, jako každej rok...ale máme tady jen hrušku.

pak se budeme asi poflakovat, v Brně máme dnes pochod,tak raději do města neee.

Byyz jinak ke kočárkum, já jsem taky ještě nedošla na to který golfky by nám vyhovovaly, proto nemáme žádný a asi ani mít nebudeme... ted jsme se byli kouknout v prodejně vyzkoušely asi 5 a ani jedny nebyly podle našeho gusta, takže budeme nadále střídat náš roan sporťák, trojkolku s vodící tyčí, meitai nosítko a pěškobus....
1. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
ups, se mi to nějak divně načetlo, jsem viděla poslední příspěvek byyz a další už ne :sunglasses:
1. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
to je super, nějak mi to blbne , vidím zase jen poslední příspěvek od byyz :frowning2:
1. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky holky,
tak akorat jedem na chaloupku. Ja az do 10.5. Radek v ne dom a pak ve ct zpatky za nami. :wink:

Peti, risa ma rymu a kasel, tak snad se z toho vyhrabe, abychom se za vami mrkli a pritom vas nenakazili.

Jani, tak z tou praci je to fakt pech? :frowning2: ..nepamatuju si to presne, jeste juknu na chalupe na zakonik prace. Minimalne na rodicaku uz te vyhodit urco muzou z org.duvodu. :frowning2:
Jinak aspon ze M.ma prodlouzenou smlouvu :wink: ..i kdyz je to nespravedlivy ze soukr.musej uzavirat sml.na dobu urc.max. na 2 roky a pak na neurc.a stat si zase dava vlastni podminky. :angry: :frowning2:
1. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Marusko, tak drzim palecky se skolou. :wink:
golfky neporadim, mam presne opacny nez tvoje pozadavky :grinning: ..ale i tak do traje je s 11kg risou a taskou k prasknuti uzdvihnu sama. :wink: :sunglasses:

adel, teda Petan uz je tezka vaha. :astonished: :sweat_smile: :wink:

Ani, ty si ted uzivas :dizzy_face: ..vcera carodky, dnes pruvod. :wink: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ajo, co zoo? Vyrazili jste?? Ted jak jedem, tak smer severovychod cech je pocasi na zoo jak delany :sunglasses:
1. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Hani, ale prdlajs, nikam jsme nevyrazili, pže starší rada - rozuměj babička :slight_smile: rozhodla, že dneska se bude odpočívat a půjdeme až zítra. Běda běda, jak bude pršet, pže dneska je nádherně a teploučko. Dopo jsme byli jen na prochajdě a odpo půjdeme do lesoparku, ať se Klárka může pořádně vyřádit.
1. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Holky tak jsem doma a bylo to supeeeeeer splnilo to moje ocekavani.Uplne jak za meho mladi :slight_smile: :wink:
1. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Hani, njn, oni TOTIŽ MAJÍ SVU ZÁKONNÍK PRÁCE, NEVZTAHUJE SE NA NĚ ani ten co je normál pro nás...

Mě dnes taky zklamala babička, opět :frowning2: , šla tady kousek za kamarádkou, tím jak se chystala , tak probudila JAninu, tak jí říkám a nepujdete s kamoškou ven, že by jste se prošly i s Janičkou???? a babička mi řekla, že s ní nikam ven nejde, když chceme jet zítra na domek a bude jí hlídat půl dne..... :frowning2: njn, vyplňujeme tady babičcce její volný čas , ale jen když se jí to hodí...zítra si vezmu janinu s sebou, abych jí neobtěžovala a ať si tu třeba čučí z okna...za celej měsíc , co jsem doma si ji nevzala ani jednou...... opět jsem se ujistila, že máme jít pryč :frowning2:
1. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jani, jak je malá spokojená s tou trojkolkou ? Jakou máte ? Naši ji chtějí pro Klárku taky koupit, akorát nevím jakou.
1. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
O jej, Jani, to je na pytel. Člověk pak má dojem, že obtěžuje vlastní mámu. Přitom Janičku zase až tak často nemívá, že ? Vždyť jste s ní pořád vy. Neřeknu, kdybyste chodili oba do práce a ona jí měla na starosti celý den. Ale takhle ? :confused:
1. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Aji, my máme takovou s tou zadní tyčkou, šlapkama na předním kole, a tou ochrnou okolo proti spadnutí, no Janina ji brala furt všem dětem, ale od švagrové vím, že ty šlapátka ve předu jsou na prd, pže ani 3 leté dítě se na nich samo neuveze, takže jsem koupila na bazaru jednu za 500,- a Janinu jen vozíme, má tam ted tapky na pevno, takže nemá nohy na šlapátkách a jezdí v tom jako by ve sporťáku... až bude větší, tak jí koupím klasiku novou šlapací, aby mohla jezdit sama, nebo rovnou kolo s přidavnejma kolečkama...

njn, to je naše madam... vezme si JAninu tak 30 minut denně , že si spolu pohrajou v obýváku, to je vše... ale to je jedno.... zustane tu sama, ať si dělá co chce.... nikdo jí není dost dobrej i na Janičce furt hledá nějaký vši, tak ať si to zkusí po 30 letech bej zase sama... :frowning2: mám z toho depky akorát furt dokola, už jsme rozhodnutí, v po voláme paní, že kupujeme domek, tak doufám, že nám vyjde financování...
1. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
http://deti-ostatni.sbazar.cz/krasna-ruzova-trikolka-kacenka-prerov-o2491976.html

máme přesně tuhle, ještě je k ní stříška a to sklopný madlo před dítě..... stála mě i stejnou cenu, kachnička hrajem melodie, takže jezdííme jak kolotočáři :grinning:
1. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Holky my mame taky trojkolku s tyci a super-jen nemame teda pevno na nozicky a musi je mit na slapickach ale docela v pohde.Jasny ze to ve predu neuslape-ty slapky na kole jsou naprd.Ale stala 400kc tak mlcim a jsem spokojena :sunglasses: :grinning:
Jani-jj jwe to na pytel s babickou :angry:
1. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
http://www.mstudio-nehty.cz/pages/index.php?page=soutez
prosim o hlasek dekuji :dizzy_face: :dizzy_face:

janicko..to mas blbe s babickou ale ja to mam horsi..petrika mela 1x za 16 mes.a to ju petr musel premlouvat :frowning2:

tak jdu hodit vanu za chvilku je hrisnak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky

Adel, to je super, že házíš každý den ten odkaz :sunglasses: už se hlásky zvědají :dizzy_face: předevčírem 16, dnes 47, třeba ještě tu stovku doženeme, akorát já tu od neděle do pátku nebudu a tak ode mě hlasy nebudou :confounded:

Jani, no comment babinu :angry: člověku je to líto, zvlášť když je to vlastní máma, nechápu to :cry: :cry:

Ani, tak na průvodě jste byli, jo :grinning: to je fajn, že sis ho užila!!!!!

Tak já Hříšňák nemusím, to je film, který jsem viděla nejpočetněji ze všech a už mě to neba a jinde je taky prd :unamused:
1. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Jj,budu mit i fotky-byla jsem uplne nadsena i faborky jsem vyfasovaal :wink: :slight_smile:
Budu mit fotky ale ted mi nejde se dostat do meilu nevim co s tim je :unamused: :angry:
Ondra uz spi a Stepa lita venku tak pohoda :slight_smile: Me Hrisnak nevadi a zitra snad zkouknem ty Snezenky a machri :wink: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jé tak pak fotky pošli!!!!
Mě Daník taky chrní, ale už byl 2x vzhůru, dnes čuju krušnou noc :sweat_smile: včera srajdil, jak divej, vlstně i dnes měěl řídký, tlačí se druhá stolička
Hele Sněženky dávaj zítra normoš v telce??????
1. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
jani ale ty to nevláčíš do autobusu a spol ne? nebo chodíte vždycky s tatínkem?? já ten náš roan fakt s malou nedám (ani bez ní :sweat_smile: ) pěškobus je nepoužitelnej (stále nechodí) v manduce bejt nechce a ta tříkolka se mi nelíbí (jak se to vůbec dá dát do MHD?)
hani to jako uzvedneš 20 kilo do tramvaje? to seš dobrá, já nemám žádný svaly na rukách a neuzvednu nic :grinning: pro mě je horní hranice váhy 6 kilo (a to jenom proto, že takhle lehkejch kočárků se dělá málo, tak abych měla z čeho vůbec vybírat) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
adel hlasovala jsem
1. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Maru, hele golfky nevím, koupila jsem jetý peg perego completo a jsem akorát nasratá, kočár rozvrzanej, nezatáčí..takže to, co doporučuju je - nejlépe NOVÝ!!!Nebo starý ozkoušet i s malou ne jen tak na prázdno!!!!!!No ale se značkou neporadím, já ty golfky nějak nestudovala, MHD nejezdíme vůbec!!!!!!
1. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
já jezdím docela často, ale u nás hlavní spoj do centra jezdí z 80% tramvaj nízká bezbarierová, takže i s roanem je to v pohodě, autobus jede bezbarierovej jednou za 2h, takže když se někam domlouvám snažím se to podřídit těmto spojum,
cvičit chodíme kousek asi 3 zastávky busem, takže jak říkám pěšky nebo trojkolka nebo ji prostě lapnu posadím za krk na koňa a jdu. je zvyklá chodíme tak často i když cestujeme vlakem , to jí mívám na koňovi nebo v mei tai a na zádech krosnu , ale to jsou fakt trasy z vlaku a na vlak, na procházku by mi v tom taky nebyla....a kam jezdíte tak často??? jezdíš k rodičum nebo na cvičo????
1. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.