• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jo jinak určo zkoušet s prckem uvnitř, je to uplně něco jinýho jak když je kočár prazdnej

http://www.babyexpert.cz/produkt/inglesina-espresso-arp/

http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-sportovni-chicco-simplicity-09-fuego/#

nám jsme posledně líbili tyto, ale mají moc krátkou tu podnožku a já nesnáším, když v tom dítě usne a visí mu ty nožičky...

http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-viper-4-s-nanoznikem-a-plastenkou/

tento typ je zase super lehounkej, ale přijdou mi hrozně nestabilní, takový perovací.... no prostě jsem si golgky taky zatím nevybrala....

Naše podmínky jsou váha cca do 8kg, vzdau jen 2 kola (ne 4) a aby tam nebyly ty sračky na brzdu a pod...manža má velký nohy a furt do toho kope, je mu to nepohodlný, a aby bylo lužko co nejdelší a taky trochu široký , a spojený madlo ne ty hulky a v neposlední řadě ceny, pokukujem taky tak do 5 tis. a nevypadá to dobře....
1. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Miso-ne,ne mame to na DVD uz asi mesic a porad jsme se k tomu nejak nedostali :slight_smile:
No a ja si jdu asi lehnout je mi nejaka kosa a Ondrasek se v noci hodne budil.Ale ousko je nastesti OK-celej den jsem hlidala :confused: :confounded: :confounded: Jsem uz tak vypatlana ze to nicemu jinymu nerpisuzuju a muzou to byt i zubani-ach joooo :confounded: :confounded: :confounded:
1. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Tak dobrou noc holky vsem :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
1. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jani, Inglesina Espresso se mi taky moc líbila, ale mám podobné požadavky jako ty, takže mě tam štvalo to nepolohování nožiček. My ty golfky potřebujeme hlavně kvůli cestování a výletů, tak chci, ať tam má malá pohodlí na spaní. Taky se mi ty visící nožičky nelíbí.

Mi se třeba hodně líbil tady ten http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-aria-oh-completo-2009-93601/ ale bohužel nemá to polohování :frowning2: ale je dost lehký.

A co toto, nedívali jste se http://www.moje-miminko.cz/sportovni-kocarky/kocarky-cam-portofino-s-nanoznikem-2008 ? Vypadá hezky, ale nevím, jestli má polohovatelné nohy.
1. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Dobrou, Ani. A hoď pak ty fotky :wink:
1. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
1. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Aji ted jsem někde koukala na ten Cam a taky to má takový krátký, no je fakt že se spaním je to blbý , minule mi malá usla po cestě abyly jsme bez kočárku, M mi přišel naproti na zastávku s Roanem a ve chvíli, co jsme vylezly z busu se malá probudila

:sunglasses:
1. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
1. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
jani tyjo, janička vypadá úplně dospěle! mi přijde, že Márinka je furt jak miminko :grinning: a měli jste vyfotit i bříško...ty jo už 17tt to je paráda :dizzy_face:
jinak holky dík za tipy na golfky, proberu to....teď se mi docela líbí tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14960211 akorát na něj budu muset kouknout někde naživo, to je jasný, žádný kupování zajíce v pytli
jezdíme pořád někde no, vlakem k rodičům a po městě na angličtinu, teď hodně do školy a do laborky a různý všechno zařizování, co je potřeba....minimálně jednou tejdně prostě nastane situace, kdy řeším, že roana neuzvednu no
1. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Aha, tak to jsem ti moc nepomohla :unamused: ale kdybych si ještě na něco vzpomněla, tak dám vědět :slight_smile:

Fotečky pěkný :slight_smile: hlavně ta s tím floutkovským výrazem :slight_smile:

Já se taky chystám nějaké přidat, ale počkám ještě zítra na to ZOO :slight_smile: a běda jak se ráno proberu do šedivé oblohy a bude pršet :angry:
1. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jo jo, Chipolino :dizzy_face: na ty jsem taky koukala, mají jich více hezkých. Ale nějak jsem nenešla, kde je u nás vyzkoušet a mám strach si je jen tak objednat z netu :unamused:
1. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dávej pozor, já měla chipolino a zatáčel doleva, fakt raději koupit naživo, než přes net, muže to být vada jednoho kusu
1. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
ajo jané dobrej, ale 4 tisíce + bysme museli koupit madlo a to už jsme u horní hranice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
a tak možná použitý janečko by nastálo tolik
1. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
1. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
1. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
valím spát už je zase moře hodin, papapa ...dobrou
1. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jani,tak jsem se k pc dostala az ted, takze to na zakon juknu az zitra. ...ale zkoukla jsem fotecky a Janicka je krasnoucka :dizzy_face: :dizzy_face:

Maru, tak golfky mam 8,5kg,risa 11kg, taska s blbostma urcite min.3kg da, takze 20kg to min. urcite je :confused: :sweat_smile: ..ale je fakt, ze kdyz se nekdo ma, ze pomuze, tak si pomoct necham, ale treba na ipaku vetsinou musim tahnout risu po schodech sama, protoze tam neni vytah. :rolling_eyes:
1. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
jinak risa dnes spal jen pul hodky v aute pred dvanactou, takze uz nam kolem osme usinal (normalne chodi spat kolem devate a usina pul hodky) ....no jsem zvedava, kdy se rano probudi, kdyz sel spat tak brzo...? :confused:
jdu umejt lahvicky a do hajan. :pensive: ...brou
1. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
V tom Dětském ráji mají ten Jane snad nejlevnější. A mají ho i s tím madlem nebo nánožníkem a za dobrou cenovku. Jinak jsem ho viděla celkem draho a ještě bez madla.

A proto mám, Jani, strach ho jen tak objednat přes net. A tady v OV fakt nevím, kde ho mají :unamused: takže zůstaneme asi u klasiky...Chicco.
1. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Krásnou prvomájovou noc všem :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne slunickove rano preju :slight_smile:
Kluci dnes asi jedou ma zavod\ traktoru a ja budu povlekat postele :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2009 v 06:48  • Odpověz
bre ranko..tak u nas noc dobra 2x hore :dizzy_face:

jinak vidim ze resite kocarek..tak ja neporadim ja mam chicco a jsem moc spokojena...

tatka jel v pul pate do prace tak jsem zase sama a asi dneska pojedu k mamce na tyden :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky

dnes jeteda nádherně, úplně letně :sunglasses: a má se to pokazit, zrovna, když pojedeme s dádou pryč :cry: :cry:

AJI, peg perego centro má ale polohovatelná záda!!!!!!!!!!!!!!!!!Já ho mám....
2. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
No Janina je krásná :dizzy_face: úplná princezna, prostě vám ty holčičky závidím :cry: :cry: :wink: :wink:
2. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
kim..ja taky hlocicky zavidim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
u nas je treda zase tak hnusne..neprsi ale ten vetrisko :angry:
petan spinka uz od 11 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
2. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=83202&vGroupOffset=0&vOffset=3210
kuknite sem ..tady maji maminky aj 6 deti ja uz bych byla v kromclu s nervama
2. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Adel, jj už jsem taky kdysi koukala..ale vem si, že to jsou veliké věkové rozdíly..25,19,16,5,2 to se dá asi vydržet, horší je, když jsou nasekaný 3 děti hned po sobě, nedej bože :grinning: trojčata, z těch bych byla v blázinci teda já :grinning: :grinning: ale jinak takhle ve velkých odstupech, by se mi víc dětí líbilo :dizzy_face:
A některý ženský jsou prostě domácí, mateřský typy, ne jako zrovna my dvě :grinning: :grinning: A u Tebe to je na 90% tím, že jsi neustále s malým sama, kdyby měl Petr jiné zaměstníní a byl každý den od 17 hod doma, tak jsi taky v pohodě!!!!!!!!! :wink:
2. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojky holky,

tak na chaloupce je krasne. :dizzy_face: ...a risa bez probuzeni spal od pul devate do pul osme. :wink: :sunglasses:

Jani, tak jsem ti jukla na ten zakonik prace, tak tobe vypoved dat nemuzou (tehotna,na materske ci rodicovske dovolene), jedine z organizacnich duvodu, pokud by rusili podnik nebo jeji cast ci se stehovali uplne nekam daleko a ne v ramci jednoho mista....tak ti vypoved dat muzou.

Tak to ja se holcickou pokocham, ale jsem rada za kluka. :sweat_smile: :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj Hani, tady v nížině je taky krásně :grinning: :grinning:
Já jsem za kluka taky ráda...hlavně teda za zdravé dítě, to je samo nejpřednější!!!Ale....prostě holka je holka :sunglasses:

Já jsem teda nedávno valila bulvy na tomto tématu...http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=87090&vOffset=330&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end příběhy Aponchie, jsou teda šílené :cry: :cry:a i tam psala svůj pohled na věc její psycho matka :angry:
2. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.