• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Tak ja jsem si strasne prala holku a jak jsem rada za kluka-a jak pise Misa halvne za zdrave ditko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
I kdyz u nas v " ze ale i tak za zdravi jsou na tom mnohem hur deticky :unamused: :confounded: :confounded:
Ja porad tak nejak balancuju nad tim jestli by se nam treba povedlo 3 ditko nahodou-jako nechat to a bud a nebo :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Tak ja sjem vse uklidila,umyla,vyprala,prevlekla postele a jeste peru veci na nas.Kluci byli na zavodech traktoru-Stepan prej prudil tak jsme se utvrdili nad tim ze ho na zadnou vodu neberem pac by to byl asi ocistec ho tam mit 4 dny.
A ted pujdem asi na zahradu a ja si udelam novou skalku uz se tesim :slight_smile: :wink:
2. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky jsme doma z domečku už i vykoupaní a nachystaní do postele,.... to byl zase dneska den, já jsem nemohla nic dělat, pže náš závisláček mi visel furt na nohavicui, jen jsem vlezla do domku (vyklízeli jsme bordel a vozili do kontiše), tak to byl řev jako by ji na nože brali, navíc hnusně fučelo, takže nervově vyčerpaní jsme jetě jeli ke kamošce (měla jsme u ní lístky do divadla) a tam jsme před barákem u obrubníku píchli o něco 5 dní "starou" novou pneumatiku (1500,- v riti)....

Ani jasně pojd do toho :wink:

Hani díky za info, no uvidím, prostě jim nic nepodepíšu, žádnou dohodu ani omylem a neschopenku si přerušovat nebudu , kvuli tomu abych si vybrala dovolenou, k tomu mě nutit nemužou, bylo by to pro mě nevýhodné, buď si ji vyberu jako minule po MD , tesně jak nastoupím na RD, nebo mi jí holt proplatí....

Za chvilku hodim nové foto z domečku,jen ted mi to nějak zase nefunguje :frowning2:

Míšo, to si schválně přečtu, vím že holky to mají daleko horší než já....
2. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
tady je dnes mrtvo??? no JAnina usla a já jdu taky pomalu za plot, jsem dnes už KO...tak brou brou
2. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky tak jen v rychlosti nakukuju co se dnes kde dělo.U nás jsou stále ještě parní mašinky tak jsem dnes zase půl dne byla koukat.Včera jsem se stihla na sluníčku spálit a nejhorší mě bolí spálený uši :frowning2: njn to je tak když nejsou zakrytý vlasama.
U nás se spí a my si s tatkou dáme nějakou mnamku a pak půjdem taky.Zítra totiž ještě mašinky znova. :sweat_smile: Tak přeju krásný večer a dobrou noc.
2. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojky.. tak ja jsem u mamky
dneska byla grilovacka a pak jsem sla do hospudky..hral tam pan country..nemusim moc tohle ale mel uuuuuuuuuuuuzasny hlas
tak ja valim do postele brou :pensive: :pensive: :pensive:
2. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc u nas nic moc.Az se Zdenda trosku vyspi tak valime na ORL apc mam pocit ze Ondrovi praskli obe usi a snad najednou :frowning2: :unamused: :confounded: :confused: :confused: Jestli je to vubec mozny ale ma zaschlej vitok v obou usich a plakal teda hodne v noci milacek :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja uz opravdu nevim :frowning2: :confounded: :confounded:
3. kvě 2009 v 06:44  • Odpověz
ahojky tak u nás noc dobrá, ale maminka skejsla na netu do půlnoci a tak když se JAnička rozhodla vstávat v 5,50, tak jsem byla dost nevrlá.... no a ted ráno běžné peripetie.... bobek na zem bez plínky.... rozmatlanej chleba s pažitkou všude jen ne v puse.... jj, je to radost....

Tak vše krásný den ...

Ani chudák Ondrulka ten tak zkouší :frowning2:
3. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky

Ani :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Holky asi odjedeme už po obědě, tak se loučím, mějte se krásně a hlavně ať jsou dětičky v pořádku!!!!!!!!Já nakouknu v týdnu z mobilu, jinak se vrátíme así příští sobotu :wink: pa
3. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
já bych taky někam odjela..... pojedeme na chalupu, ale až asi v druhé polovině května...

Dnes mi není moc dobře, je den, kdy bych normal měla dostat MS a tak je to poznat, mám pěkný křeče a píchání v břiše...babička chtěla, abych s ní a s JAničkou šla na velkou procházku na přehradu a když jsem řekla, že mi není dobře, že nejdu, odvětila, že jde tedy sama, nechala tady Janinu a šla se procházet.... :frowning2: :pensive:
3. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky zdravím dnes při neděli.Taktatka nám ráno odešel zase na mašinky a já jsem si tak nějak naivně myslela jak toho udělám a prd.K obědu bude rychlovka těstoviny páč malej na mě vysí a řve a otravuje takže jsem jen na rychlo zadělala na buchty a udělám jen ty těstoviny.Hold nedá se svítit nenechá mě nic dělat.A to jsem si myslela jak si tady ještě pouklízím.No co no.Někdo má hold děti hodný že zvládá všechno a já ne no.
A jelikož všem začíná vadit že mi mamka pohlídá tak ho už asi k babičce dávat nemůžu.Páč by se asi někdo opupínkoval!!!!!!!!!Jsem zas akorát nasraná!!!!! :angry: :angry: :angry: tomu se říká pěkná neděle.
3. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc dobra jen 2x hore a budik v 8.15..to jsem snad jeste nemela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

anicko :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

misko..uzijte si :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:

beny..no ty to mas holka fakt na prd :unamused: :frowning2:

jani..no u nas to vypada podobne :angry: :angry: :angry:
3. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
tady je zase mrtvo, co ta Anička jak pochodili???
3. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
mrtvo nikde nikdo.My byli venku provětrat se trochu a vydechnout.Malej je od rána otravnej ale to bude asi až do tý doby než půjde spát.Mě je těžko a jsem unavená ale nesmím si přece stežovat páč jiní mají taky děti a vše zvládají!!!!!!Asi je nemorální půjčovat babičce vnoučata :sweat_smile: :angry: jak je vidět stále jsem nakrknutá a to víc ještě když jsem se dozvěděla jak mě moje vlastní rodina drbe!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Aničko tak co ? :confused:
3. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky-no tak ma praskle ouska obe dve najednou :confused: :rolling_eyes: Musel trpet jako kun,chuderka :fearful: :fearful: :fearful:
Zitra jdeme na odbery se Stzepou a mame prinest i moc.Ondrovi to cistit peroxidem ATB uz nemuze.Je i starsne zahlenenej tak dostal nejakou meducku tak uvidime.Jinak ho chvalili ze je sikovnej.Stepa ma propadlej hrudnicek tak musime cvicit :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Peti-nic si z toho nedelej prosim Te.Kdyz je babicka svolna a ochotna Ti Patu pohlidat tak by jsi byla hloupa nevyuzit toho,kor ted kdyz jsi tehu :wink: :wink: :wink: :wink:
3. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
teda Ani to je zase teda zpráva.... ať je Ondrášek brzynko fit, chudák malej.... ten teda musí zkusit...ještě se Štěpíčkem další starosti, no hlavně aby byli kluci OK, ty to všechno zvládneš
3. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem uspala pred chvili Risu a Radek odjel do Phy. ...tak snad Risa a i ja to tu nejak do ct zvladnem. :confused: ...Od rana byl risa venku, s hodinovou prestavkou na spani odpol do postylky. ....ani vubec nechce bejt vevnitr. ...tak jsem zvedava, jestli ted bude prset, tak nebude moc jit ven ...a to tu bude utrpeni. :rolling_eyes:

Anicko, :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :frowning2: ...no ten Ondrasek si to teda vybira. ...ted si asi rikas, ze ty prazdniny jeste budou asi hodne dlouhy co...?? ...uz aby bylo po nich a ondrasek mohl do motola a ty mandlicky mu pomohly. :confused: :wink:

Miso, uzij si to na chaloupce. ...a i Danik. :wink: :sunglasses: :sunglasses:

Peti, dnes jsme potkali Martase. :wink: ...jsme se byli taky mrknout na masinku. :slight_smile: ...jinak si fakt z reci nic nedelej. ...bud rada za to jakou mas hodnou mamku a to ze ti pomaha. ..to bych nebrala jako ze ty si neco ulehcujes, ale ze tvoje mamka se tesi ze sveho vnoucka. :wink: :dizzy_face: :sunglasses:
3. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Adel, teeeeda, ze by se to u vas zlomilo s tim spanim. :wink: :fearful: :grinning: ...to u nas byl budik v 6:40 :sweat_smile: ...tak doufam, ze dnes da aspon o hodku dyl. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ..no dobre, pochybuju o tom. ...ale pockam az se radek dostane domu a napise ze je v poho ...pak asi taky pujdu zalehnout.

ted si jdu dat na noc tlacu, at je mi dobre. ...nez mi seberou ten zlucnik. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
Tak u nas dnes budicek v 5hod.Nevim kde bere porad tu energii :confused: Ted tu skace jak kozlik :sweat_smile: Stepicek jeste haja :pensive: :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 05:45  • Odpověz
Hojky, teda vy jste budíci, u nás dnes budíček v 6,30, ale lepší jak v 5,50 minule, už jsme byli venku s Dášenkou a v 11 jdeme s taťkem k zubaři a pak se jedeme kouknout na nějaké nové bydlení...papa užijte si krásný den
4. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas taky budicek jako u Janicky. ..v 6:30 ...v 5 by me asi omyli. :pensive: :sweat_smile:

Ani, Stepankovi se vuuuubec nedivim, taky bych chrupala. :grinning: :grinning:

Jani, dobre poridte. :wink:

u nas se ted spi. :fearful: :pensive: ...v uplne nezvyklou dobu. ...jsem ho dala do hopsadla, aby se trochu zabavil, kdyz venku zacalo lejt, tak se nemohl houpat venku na houpacce, a on se risule uhopsal k spanku. :sweat_smile: :grinning: ....jsme se s mamou rezali smichy. :grinning: :grinning: :grinning: ...skoda ze jsem nemohla najit kameru ani mobil. ....tak jsem ho nahrala aspon na fotak bez zvuku. ..a kdyz mi radek ...az bude v praci pisne, jak to ulozit na net, tak se o to pokusim. ..bychom to dnes mohli dat misto fotky na risovy stranky. :wink: :sunglasses:
jinak jak jsem pak polozila risu do postylky, tak si jeste parkrat kopnul nozickama, jako ze je v hopsadle. :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
jinak tata dnes zajel risovi koupit pisek na piskoviste. ...protoze jsme v klasickejch stavarskejch hypermarketech s radkem neuspeli. :unamused: ...meli roztrhany pytle. ...ted si rikam ...nastesti. ...protoze jeden pytel asi 25kg nebo litru...ted nevim. ....stal kolem 70-80 kc ...a tata privezl velkej skopek a dva kyble pisu. ..bych rekla asi tak 8 takovejch pytlu ...v hypaci bychom za to zaplatili minimalne 600,- :astonished: :angry: :confounded: ...a tady nas to stalo celkem 30,-kc (fakt jsem se neutukla v nule ... tricet korun). :astonished: :dizzy_face: :sunglasses: ..kdyz jsem se tam v sobotu ptala, kolik nas bude stat pisek do piskoviste a akorat jsem blizala zmrzku za dvacku...tak mi tam jeden pan rekl, ze urcite ne vic nez ta zmrzlina. ...tak jsem si vduchu poklepala na celo a ono houby....jsem fakt cumela jak puk,kdyz mi tu cenu tata rekl. :fearful: :wink:
4. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani, to přece není už možné, že mu ta ouška tak praskají :frowning2: a dokonce obě najednou :frowning2: to je děs. To musel chuděrka pěkně trpět :frowning2:
4. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Míšo, polohování zad více či méně by měla mít většina golfáčů. Mi jde spíše ještě o polohování nožiček. Aby, jak usne, jí nevisely dolů. A to některé z těch golfek, co se mi líbily, bohužel neměly :frowning2:
4. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hani, tak to je parádní cena. Tchán kupoval Klárce taky písek na zahradu a platil za to, jak jsi psala, něco kolem těch 80,- Kč. Kde jste to za tak super cenu sehnali ?
4. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky zdravím při deštivém pondělku :wink:

Aničko chuděrkové kluci ale oni se z toho dostanou nebou.Jsou to šikulové oba a zase bude dobře.Třeba si to nejhorší vybírají ted a pak už budou pořád v pořádku :wink: moc na vás myslím a klukům posílám pohlazení a pusinu :dizzy_face:

Hani jj Martin říkal že vás potkal ale že neměl zrovna moc času s váma pokecat.Škoda že jste se nestavili za mnou doma. :slight_smile: Tak nějak jsem se za ten víkend na ty mašinky nachodila že se mi pak už nechtělo a byli jsme jen venku na zahradě :wink:

Jinak co se těch řečí týče tak si z toho sice nic nedělám ale mrzí mě to vůči mamce a Patričkovi.Vždyt on za nic přece nemůže a když mamka ho pohlídat chce tak proč bych jí bránila.Já nejsem taková máma která svoje dítě nikomu nepůjčí.Jen at si zvykne na další lidi a nebude tolik závislej na mě. :wink: To je tak když si někdo neumí zamýst před vlastním prahem a pomlouvá a drbe ostatní všude možně.

Dnes jsem byla ve městě koupit plenky a před lékárnou zrovna jeli děti na těch speciálních vozíčkách nebo kočárkách.Byly to postižený děti.Holku můžu vám říct at mi Patriček radši zlobí než aby byl takhle postiženej nebo nemocnej. :frowning2: Je to hrozný když to člověk vidí jaký ty děti jsou a jakej maj asi život. :frowning2: :frowning2: Až se mi chtělo brečet. :cry: :frowning2:

Jinak u nás prší a je zima.Patriček usnul a já si půjdu taky asi hodit kopítka nahoru.Jinak teda spal celou noc až do 6:30 v postýlce a bez vstávání :wink:
4. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jo a Hani kde jste pro ten písek byli??? :confused:
4. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ajo, tady na chaloupce u novy paky.. jsou nejaky sklady a prodava se to ve velkym. ...si tam jezdej s nakladakama, ...a obcas se tam objevi prave nekdo takhle jen pro dite na pisek, tak to je pro ne pakatel, kterej se jim cestou vysype z nakladaku ..tak proto takova cena. :wink:

Peti, on ma risa rymu a kasel (teda kasel jeste dobry ....to jen obcas zakucka, ale rymu ..to mu nos musim furt otirat, jak mu z nej tece :frowning2: ), tak jedine, ze by nevadilo, v jakym je stavu...?? ...ale zase kdyz jsi tehu, tak bychom te neradi nakazili. :confused: :frowning2:
..jojo, rikal, ze ma nastarost doplneni vody do masiny. :wink: ..a pak taky montoval hadici. ...ale my jsme meli co delat s risanem, protoze byl nejakej protivnej. ...takze jsme se taky nemohli vybavovat.
Pisek mame z vidochova. ...jsem se zeptala v prodejne krbu (na horka maj u svobody ceduli, ze se pisek prodava prave ve vidochove) ...takze v ty prodejne nam rekli, ze kdyz pojedeme dozadu za benzinku, tak po levy strane mezi treti a ctvrtou halou je brana a zezadu ty treti haly se vydava pisek a pak jeste v cele toho baraku je kancl ...a tam se to asi plati. ..ale tohle uz resil dnes tata. :wink: ..jen jsem vyzjistila, ze dopravni nadoby, nebo v cem ten pisek prevezem, si musime zajistit sami. :wink:
4. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
mezi druhou a treti halou. ...ctvrta tam neni :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Peti, ...si myslim, ze kdo pomlouva, ze ti to hlavne zavidi. ...kdyz oni si to neumej zaridit tak dobre jako ty, tak te aspon pohanej ...a vedej ze ty z toho budes spatna, misto toho aby si je odbyla, ze kecaj bludy. :angry: :unamused: ...takze davej Patu babicce dal. ...jak muzes vedet, co bude zitra..? :confused: ....takze fakt. ..kdyz si s nim babicka chce hrat, ci se o nej postarat. ...tak proc ne. :wink: ...myslim, ze je to prospesny na vsechny strany a ne jen pro tebe, ze si "radoby oddechnes" :wink:
4. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.