• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani tak kdyby jste se chtěli stavit tak klidně můžete mě rýma nevadí tu já mám celoročně a Patriček taky posmrkává takže co máme už nechytnem :grinning:
Taky přemýšlíme že by jsme Patričkovi pořídili pískoviště z nějakýho jemnějšího písku.Tady u baráku sice písek je ale je dosti hrubej a samej šutr a choděj okolo kočky a slepice atd.víš jak :unamused:
No co ty víš třeba si to zaříděj jako já.Já sama jsem se zapřičinila že jsem si našla přivýdělek a hned to někomu vadí asi si myslej že se topíme ve zlatě.Jenže pro všechny dluhy který jsme měli a máme jsme rádi že se dohrabem od výplaty k výplatě a sem tam si prostě něco koupíme nebo vyrazíme na moravu.Patričkovi už hračky ani nekupuju protože to nemá smysl.Stejně si s něma nehraje a pak je vše akorát rozmlácený nebo rozbytý.Nic tak mu radši koupím oblečení který se vždycky hodí. :wink: Já si nemůžu dovolit mu kupovat hračky za 10tis a více.Na to prostě nemám a příjde mi to zbytečný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem moc ráda že moje mamka má moje dítě ráda a že se s ním pomazlý.Ano taky jí leze na nervy ne že ne,ale proč by ho třeba nemohla dvě hodiny pohlídat nebo odpoledne.Já jsem ráda že si hodím nohy nyhoru protože ikdyž se to nezdá tak jsem dost utahaná.bolí mě pořád to břicho a navíc se snažím postupně uklízet nebo tady něco přerovnávat atd.Já nemám myčku nádobí abych ho naházela do myčky a šla si sednout k pc.Ne ne pěkně ručne omýt,něco uvařit,poklidit byteček tak nějak,stejně je tu do půl hodiny bordel.Ale tak nějak normálně.A navíc můj chlap nemá prac dobu že je každej den večer doma.Někdy má 24cítku někdy od rána do večera a někdy jen noční jak kdy.Takže se taky nemůžu věčně spolíhat na to že malýho pohlídá a já můžu dělat.A zas tak hodnej Patriček není abych s ním zvládala všechno jako jiné matky. :angry: :sweat_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Peti, bych se na nějaké pomluvy vyprdla. Proč bys měla přestat dávat Patrička k mamce, když je s ním ráda a ráda ti ho pohlídá ? A dotyčné pomlouvající osobě bych řekla, ať se stará o sebe...a klidně natvrdo.

Hanka má pravdu...kdo pomlouvá, závidí.
4. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Aji kolikrát bych něco řekla ale nechci ranit jiné osoby které jsou tomu přítomny a které mám ráda.Ale víš jak prostě co mám já musejí mít ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Martin mi taky řekl at se na to vykašlu že si dělám akorát trápení a vrásky ale mě to mrzí kvůli mamce která je tím středem :frowning2: nechci aby se trápila ještě ona.Má svých starostí dost a místo toho aby měla klid tak musí poslouchat pořád nějaký bludy! :angry: :frowning2:

Jsem se rozepsala to zase bude mít někdo co číst :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Bych si měla dát jinou přezdívku....třeba byl jsem tu Fantomas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
A v sobotu jsme konečně vyrazili do ZOO :slight_smile: byli jsme tam celkem dlouho, od 10.30 do 15.30h. Klárka se tam prospala v kočárku a my se mezitím najedli, dali kafčo a povykládali. Myslela jsem, že zviřátka budou mít větší úspěch, ale ji nejvíce zajímalo dětské hřiště s dětmi :sweat_smile: pak teda páv a hroch :slight_smile: jo, a jakási toulavá kočka, co tam kolem chodila :sweat_smile: jo a ještě se jí hodně líbil tygr. Tam vydržela čumákovat celkem dlouho. Bylo fajn, krásné počasí, pohoda, malá uchozená a spokojená, takže to budeme brzy opakovat :slight_smile:

Jak bude chvilka, tak naházím fotečky.
4. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
no my jsme byli v OL v zoo a když jsem to řekla doma tak moje babička mi řekla že jako těhotná se nemám chodit koukat do zoo na zvířata :unamused: tak prd :confounded:
4. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
No, Peti, nevím. Ale trápení máš tak jako tak. Já bych se teda ozvala. Přece se nenechám před rodinou takhle pomlouvat a shazovat ? Copak dotyčná osoba je dokonalá, že je tak chytrá ? Tím, že by ses ozvala, přece nemusíš hned někoho ranit ? Vaši tě přece znají, tak to pochopí. Anebo když nechceš před ostatními, tak si ji vytáhni bokem a je to.

Takhle je to přece na pytel. Tím, že to proberete s M. se nic moc nevyřeší, ty se budeš dál trápit a užírat a dotyčná osůbka se bude bavit dál.
4. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jeje, a proč bys nemohla jít těhu do ZOO ? My tam potkávali samé těhulky :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Aji však se neboj ono na všechny dojde a ta doba kdy mě to přestane bavit věčně poslouchat taky příjde.Já jsem člověk kterej se snaží respektovat ostatní a hlavně rodinu.Nikdy bych nedokázala třeba u tchánovců něco pisknout natož tam ventilovat nějaký bludy,ale jsou tací kteří mají hroší kůži a je jim jedno že ubližují ostatním.

Jo taky jsem se dneska ptala M jestli už zapřemýšlel o jménech.A prej na to chudák ještě neměl ani čas.Ale prej že zapřemýšlíme a něco určo vyberem,třeba zase na benzínce až budem tankovat :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Aji moje babička od té doby co byla taky těhotná je trochu tak nějak jako pověrčivá a tak nějak co my vyprávěla tak my to taky příjde takový nějaký zvláštní ale je to pravdivý.Těhotná která ještě nemá za sebou první trimestr by neměla chodit do zoo a koukat se na nějaký zvířata a taky by neměla koukat třeba v tv na ošklivý věci atd.Prostě se vyhýbat nějakým ošklivinám atd. :wink:
4. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Aha, tak to jo. Ale jelikož jsi už 11tt, tak za chvilku už na zviřátka vyrazit můžete v klidu :slight_smile:

Malá se probrala, tak valím za ní. Za chvilku přijede mamka a já jedu k holičce. Konečně budu vypadat zase jako člověk :slight_smile:

Večer pisnu, ju ? Nebo, když to vyjde, tak se připnu na icq, ale to až tak kolem deváté pokud už nebudeš spinkat.
4. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Hele, však máte ještě se jmény čas :slight_smile: do porodu to snad stihnete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Peti vsak my Ti taky se jmeny pomuzem.Neboj na nas je spoleh-napr.Spitihnev,Chrabros,Adalbert,Berta,Kordula......Kdyby jsi chtela nejak poradit kliden pisni :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Stepanek byl na rentgebu a uplne sam.A ma uplne ucpany dutiny,tak nejak jsem zvladli i odbery.V patek jdeme na alergiologii a imunol. a pak nas asi posle dr.ndo lazni.To by bylo super :wink: :grinning: :grinning: Pry bych atm s nima mohla i ja tak by jsme si to uzili :slight_smile: :wink:
4. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
tak jsem si musela jít s juniorem znova lehnot páč byl mrzutej jak trn v pr... :angry:

takže tu večer budeme strašit až do půlnoci páč jme ted vstávali :sweat_smile:

Ani jsi hodná že mi pomůžete ještě ti chybí v té sestavě Ambrož :grinning:
4. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Peti-Ambroz je nic moc-lepsi je Bivoj :grinning: :slight_smile: :wink:
4. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
A co takhle Esmeralda nebo Chavier nebo CHose Armando :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Ty vole tak to by bylo husty-jake ze mate prijmeni? :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Hájek :grinning:
4. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
hmmm,tak Chavier Hajek je jedlej to by byl chudak :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem potad u mamky tak je veselo..dva se u nas grilovalo :grinning:
dneska jsem byla ve meste a pak se setrenkou na kafco
a pak jsem pracovala..delala jsem dvoje drapky
ted tady instaluji nasim tiskarnu,petan nespi a taha me kable :angry:

anicko :frowning2: :frowning2: :frowning2: teda to je pech..snad uz broucek brzo bude mit klid :dizzy_face:

haniku..no petan se porad budi pred sedmou to byla jen nejaka vyjimka :frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak u nas uz se spinka necely dve hodinky. ...dneska sel spinkat driv, tak doufam, ze se o to driv neprobudi. :confused:

Ani, to je teda pech, ....a Stepanek uz smrka sam a nebo ho taky jeste odsavas??? :confused: ....to fakt s tema dutinama ti trpej oba klucici. :frowning2: :frowning2: ..ale jinak je statecnej, ze to zvladl na rtg sam. :dizzy_face: :wink:

Ajo, tak u nas v zoo nejvic mel uspech provaz kolem keru, lanovka a pak vrata s automatickym zaviranim :grinning: :grinning: ...ba ne, i nejaky zviratko zkouknul. :wink: ...ale z tohodle byl odvarenej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Adel, tak aspon ze ta vyjimka byla, co. :wink: :wink:

...tak jdu umejt lahvicky a asi spat ...nevim, jak se risa bude budit..? :confused: :confused:
4. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky zdravím probíhám a jdu spát, kun mě zlobí, vidím tu jako poslední svuj včerejší přispěvek a pak už nic.... nebo tu mám nějakou časovou smyčku....

Dnes jsme byli kouknout na bydleníčko, ještě zítra jedeme na jeden domek, tak snad něco vyberem a konečně budeme mít klidek a šťastnou rodinku...

jinak zítra se nám snad odhalí tajemství v bříšku asi nebudu moct ani dospat, hned podám info..

mějte se dobrou noc
4. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Ahooooj holky-u nas budicek v 5hod :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Uz hodku tady lita jak meluzina-jdu ho ustorjit :wink:
Jani-jeeeeeeee ja se tesim co Vam reknou -jsem zvedava jako bych to cekala ja-koukej dat hned echo :slight_smile: :wink: :wink:
Hani-Stepa uz smrka samale pri odsati mu toho jeste vytahnu hafo :confused: :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 05:52  • Odpověz
ahojky holky..tak u nas no dobra :dizzy_face:
jani..tak snad neco vybere a jsem zvedava co to bude :dizzy_face: :dizzy_face:

ja jedu dneska cvicit tak se ukazu vecir
5. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jani, určo nám pak napiš, jestli se tajemství v bříšku podařilo odhalit nebo ne. Doufám, že jo :wink: jsem zvědavá k prasknutí :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ani, ten Ondrulka je ale nezmar :grinning: :grinning: :grinning: je vidět, že i když ho ta ouška pořád tak moc trápí, nenechá se tím hned tak zlomit :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem se trochu prospala s malým a hned je mi o kousek líp.Ale od rána mám děsnou chut na zákusek ale tak strašnou a v baráku žádnej není :frowning2:
5. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
zdravím, tak bohužel dnes také nic nebylo vidět.... ne proto že by bylo mimi stydlouš, ale pro to, že mi dnes dělal dr. UTZ už přes břicho no a mimi je moc malé a špeky moc velké, tak snad se to dozvíme za 14 dní na velkým ultrazvuku na vývojové vady, tam by měli zkontrolovat VŠECHNY orgány...

dnes jsme trochu obíhali město, takže jdu hají, pže Janina ted usnula...
5. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jee, Jani, no to je pech. Jsem byla tak natěšená :grinning:

Mi se drak teď probral. Už jí slyším, jak si tam vykládá. Tak valím za ní a snad večer bude chvilka zase kouknout.
5. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jéé Jani a já se tak těšila že příjdeš a napíšeš "JE TO KLUK" :grinning: :grinning: :grinning:
njn tak nic tak třeba příště.Tak to u mě teda pak taky nebude nic vidět páč já mám špeky taky :frowning2:

unás se ted kouká na tv a já jsem nějaká zmordovaná...i hlava mě začíná bolet.Tak nebudu nic přehánět a hodím kopyta na pohovku :wink:
5. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.