• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jani-tak to me taky teda mrzi-ale to se neda nic delat-vsak se vsichni dockame :grinning:
My jsem ted prisli z venku a je tam pekna kosa-opet topime.Za chvilku vykoupu Ondrulku a asi pujdu zehlit-mam toho opet pozehnane :angry:
5. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
5. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky vám ten kun neblbne, já pořád vidím jako poslední příspěvek svu asi před 3 dny 19,20... a pak nic, musím napsat novej příspěvek , abych se mohla kouknout co jsmte nakafraliy ale jak z toho vyjedu, tak zase vidím jen ten starej příspěvek :frowning2:

Dnes nám vyfoukli jeden domeček , na kterej jsme měli jet kouknout, ach jo, tak jsem na něj vsázela :frowning2: , no neva hledám dál...

babička zase dneska zlobila, tak hledám intenzivněji :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem doma ze cvica
vidim ze tady nikdo tak asi hodim drimec :pensive:
5. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Jani-tak ja kdyz se chci kouknout co kdo napsal tak musim kliknout alespon o stranku dasle a vratit se.Ale ja to tak mam porad-nebo proste odeslat odpoved a vratit se :slight_smile:
To je blby ze Vam to vyfoukli ale treba to je znameni a ceka na Vas neco lepsiho :wink:
Adel-tak jak kilca jdou dolu? :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
ani..no celkem jo za mesic 4 kila..ale uz bych tak chtela 40 :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Ahojj holky-noc dost dobra :slight_smile:
Adel-no ake tio je supeeeeeeeeeeeeeer-obrovitanska gratulace-to je bomba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 v 06:04  • Odpověz
Ahojky krásné ránko, dnes jela babička na slovensko, tak je tu trochu klidek, jdu tady uklidit, odpolko bychom se měli jet podívat zase na jeden domek.... dnes je u nás hnusně zataženo, tak snad nebude pršet
6. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Ahoj Jani-no u nas uz teda prsi a je venku tma jak v pytli :frowning2: :confounded:
6. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky holky u nás hnusně a zima :confounded: odpoledne jedeme nechat Patrička ostříhat tak jsem zvědaná už nebude mít ty roštácký vlnky :sweat_smile:

Jinak teda napíšu poslední věc k tomu všemu co jsem tady psala:Prošla jsem si dosti hnusnou krizí a nepřála bych jí absolutně nikomu.Nemám žádné kamarády a taky už nikomu nevěřím.CHodím k psychiatričce a beru prášky na nervy a moje sebevědomí je na bodu mrazu.Nikdo by nehctěl být v mé kůži a cítit se tak jak se cítím.Už ani nevím co to je být v pohodě vyrovnaná a bez strašáků v hlavě.Mám krásné zdravé ikdyž zlobivé dítě a další na cestě.Někdy si i říkám že do tak hnusnýho světa nemá cenu rodit děti ale jakou by pak měl člověk radost,když ne vlastní dítě.Vždycky jsem se snažila všechny respektovat a chovat se tak jak se patří ale jakmile se do mě začne někdo navážet a ještě do toho zatahovat moje děti,tak já se přiměřeně bráním a řídím se heslem : Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá!!!At si každej všímá svého a nechá druhé žít a je jim spíš oporou než nepřítelem.Já jsem nepomlouvala,jen jsem řekla(napsala)tak jak to je.Čistou pravdu.A pokud teda někomu dělá radost mě drbat a pomlouvat tak prosím.Mě je to fuk.Já znám pravdu a vím jak to tu je.Nejsem člověk kterej chce ubližovat,ba naopak jsem se vždycky snažila všem pomoct a co za to mám?????Takže od ted jakmile zase bude nějakej útok na mou osobu nebo rodinu tak já pošlu odezvu!AT si to každej srovná v hlavě!Nejlepší je že jsem nikdy nikoho nejmenovala ale asi se ten dotyčný v tom všem našel.Tím končím!
6. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak a ted úplně znova :slight_smile:

Jani tak at dobře pořídíte a něco najdete.Bych se pak přijela podívat na novej domeček,ikdyž to bude asi už z mega pupkem....teda pokud bude čas a penízky.

U nás se začíná s balením věcí ze skříní a pomalounku začnem vše stěhovat aby jsme mohli rekonstruovat.Ted půjdou veškerý korunky do bydlení. :unamused: :wink:

Už se těším až bude příští čtvrtek páč jdu na utz a kontrolu a asi i odběry atd.Zase uvidím mimíska :grinning:

Aničko co?máš další supr jména v zásobě? :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Peti-ja neco vymyslim neboj se :wink: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj kocicky.Zdravime od Karlstejna,pocasi je na HO...Danik je strasne zlobivy,nejspis zuby,kadi o sto sest,noci jsou silene,jako u Ondry,porad vzhuru pak treba 2 hodky nespi.Je tu nuda,jak je hnusne...docitala jsem jen kousek..JANI,to je skoda,ze nic videt nebylo,snad priste!!!PETI,moc nechapu,ale zkusim docist,chapu,ze asi prudi jista pipi,co!At si trhne kridlem pipka a da vam pokoj!!Nektery lidi jsou tak hnusny!!Skoda mluvit...
6. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
No nazdar Misenoooooooo :slight_smile: :wink: No to je fakt ze je to na pytel s tim pocasim.Taky sedime doma-teda u nas se ted spinka uz 1,5hod :slight_smile: :wink:
Ale po O asi pujdem navstivit tetu Lucku aby se doma moc nenudila,ma tri deti tak ten nas budulinek se tam ztrati :grinning:
Abych to nezakrikla ale u nas se ted zrovna uz asi 3 noci spi krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Asi ho Danika opravdu trapi zoubky-bobecka :unamused: :confounded:
A ja jsem se konecne objednala k Dr.na konzultaci s tou moji unavou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze pristi ctvrtek :wink:
6. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak jsem se kus vratila,stejnak jsem nenasla,kdo to tak hnusne pomlouva,ale tipuju svagrovku??Doctu az budu u PC,z toho tel.je to naprd!Peti drz se!!HANI,na chalupe nejsme,tam je jeste moc chladno na malyho a pisek jezdime kupovat dost casto do malty a P.plati za cely vlek 50.-AJI,aha,tak ale nas PP centro ma to poloh.nohou,kdyz spi taky mu to narovnavam,aby nohy nevisely.ANI,to je sila s tema obema ouskama a sikula,na RTG!Lazne by byly fajn!
6. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahooj Ty Armando Hajek,nejdou mi smajliky,hele to je fajn,ze jdes s tim Tvym unav.syndromem!Snad pomohou vitaminky a nebude to nic horsiho!Uzijte si tetu Lucku,taky bych tu takovou tetu brala,fakt nuuuda!
6. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
:wink: já myslím, že to bude Esmeralda Hájková.....
6. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojky..tak ja jen nakukuji za chvilku delam dvoje nehty..

jinak noce u nas super..tuk tuk tuk..probudi se kolem pulnoci a pak az kolem pul seste da si mlecko a spinka jeste chvilku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani..esmeralda je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u nas prsi a je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

misko..ty mas nekde toulavou??ja ted moc nemam u mamky cas sem chodit :confused:

peti..snad bude brzo lip..budu na tebe myslet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

To je hustý. Peťo, koukám, že dotyčná osůbka vůbec nepochopila, že by se měla starat především o sebe. A když už tu tu čte, což se nedá zakázat nikomu, pže je to veřejné fórum, tak by si mohla blbé kecy a pomluvy nechat pro sebe a ne roznášet po rodině. Je vidět, že má hroší náturu, když jí to tak baví. Tak "úžasného" člověka mít v rodině, tak taky skáčuradostí metr vysoko :rolling_eyes:

Ale já být tebou, tak se ozvu. Neřešila bych, jestli to ublíží někomu jinému. Tady jde přece hlavně o tebe a dítě. A jestli v rodině někdo nepochopí, že se jen bráníš a chceš dát věci do pořádku a mít klid, tak by se měl nad sebou zamyslet. Nikomu z nás by nebylo příjemné, kdyby ho někdo takhle očerňoval a napadal.
6. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Míšo, Peťka nikoho přímo nejmenoval, aby z toho nebyl ještě větší problém než je. Ale ty se určo správně dovtípíš :wink: a dotyčná osůbka se určo sama v popisu našla, když to teda čte :wink:
6. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
U nás u je taky hnusně. Dopo to šlo, ale teď prší. Takže skákneme jenom do obchodu a pak budeme doma.

Dopo jsme byly s kámoškou a holkama v herničce. Dneska tam teda bylo veselo. Byla tam holčička, která nešla pro ránu daleko, takže fackovala kolem sebe, co se dalo :angry: matka si vysedávala na druhé straně herničky a drbala se svou kámoškou :unamused: já si teda Klárku ohlídala, aby jí taky neublížila, ale chudáci ostatní děti. I do holčičky od mé kámošky se párkrát trefila a žďuchla. Naštěstí po chvilka matka pochopila, co tam její dítě dělá a zakročila. No, a pak tam byl ještě chlapeček, který pro změnu všechny kousal :rolling_eyes: kousnul jedno miminko, tak silně, že chudák malej bobeček. Pak kousnul ještě jednoho většího chlapečka a v bazénu s kuličkama tam furt po dětech skákal. Nakonec ho jeho matka tak profackovala, až mi ho i bylo líto :confounded:
6. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
U nas je taky hnusne-prisli jsme od tety a Ondra prudi :unamused: :confounded: :confounded:
Ajo-no ono lito-my jsme byli v tydnu u dr.a k Ondrovi prisla holcicka a kousla ho do prstikcků.Tolik plakal-maminka Karolinku okrikla ze uz ji o tom neco rikala snad.Sice je fakt ze mela plny ruce prace s miminem 7 mes ale stejne.Jsem tam vlitla jak furie a rikam ja te taky kousnu tak koukala a maminky taky.Bylo mi to ale jedno-hajzlin jedenKradla jim hracky atd a pak jeste kouse..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
AHojky kočky tak jak jsem psala tím končím a už se tu nebudu vyjadřovat!At si už každej myslí co chce a mě všichni políbí zadní sedací část těla! :angry:

Jinak jsme byli s Patričkem na stříhání a zvládl to jako profík...ani nepíp akorát já jsem ořvala ty kudrliny.Dám foto tak koukněte. :wink:
6. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Esmeralda to nebude! :grinning:
6. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Péti nevím jak sis domyslela že ti těhotenství nikdo nepřeje akorát je zarážející že po tom co sis zažila nedávno s M. abys neprožívala znova. A neříkej ,že jsme při tobě nestáli a nechtěli pomoct (nabízela jsem ti i hlídání ,ale to už si zřejmě nepamatuješ a špiníš mě tady před cizíma lidma) .Zajímalo by mě co jsi myslela tím že se otáčíme zády já jsem od tebe nikdy nic nechtěla ,tak mě neházej do jednoho pytle s někým co od tebe něco chce.A říkáním pravdy není pomluva to, že patrika hlídají 2 hodiny je pěkná blbost ,zapomínáš psát půl dne,a to si můžešdoma v klidu něco udělat a nemít doma to co máš ,že z toho mají druzí drbárnu (doufám že víš o koho jde) .Myslela jsem to s tebou dobře(snad na to někdy přídeš sama), aby jsi nikde nic nevykládala, protože druzí toho využívají,proto jsem to řekla tvojí mamce ,protože vím že mě by jsi neposlouchala a nevěřila mi .A klidně si můžeme spolu popovídat já nikde nic neroztrubuju a svědomý mám čistý.
6. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
No vidíte, holky. Co tak si to probrat mezi sebou a třeba se tím ovzduší vyčistí.
6. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ani, jí vím, no. Ona mu ale dala takové facky přes tvářičku, že mě to až zabolelo za něj. Já vím, že byl hnusný k těm dětem a že kousal, ale tak třeba to šlo trošku jinak. Třebas tak jak jsi psala...měla ho zkusit kousnout taky, aby viděl, že to bolí. Nebo když už tak plácnout přes zadeček. Ale takhle lískat děti přes tvář ?
6. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Ojojoj- :confused: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
Ajo-jj ja vim no ale to je prave to ze nevime co to ditko udelalo uz pred tim a co dela doma.Treba mamka uz opravdu ztratila nervy,taky jsem to u Stepanka zazila-spetne me to mrzelo a mrzi ale ............
Zdenda tu lezi a kouka na Combeck-nevim jak se to pise a tlemi se jak pako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ondrulinek spinka a ja se jdu vysprsit :slight_smile: Jeste kouknu aby jsi si tu nevykladala sama Ajko jako vzdy :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hernajz, a jsem tu zase sama jako kůl v plotě :grinning: :cry: jdu si udělat véču a zalehnout s noťasem k tv :grinning:

Chjo, já vím :frowning2: je to těžké s těmi dětmi. Zvlášt pokud má někdo takové zlobidlo. Já si to nedovedu představit, co bych v téhle situaci udělala. Hlavně bych se asi styděla před ostatními maminkami :unamused: a asi bych moc nechodila mezi děti, když bych měla takového zlocha. To přece časem musí přejít, ne ? Třeba je to jen nějaké období vzdoru ??
Na druhou stranu jsem někde četla, že děti jsou zrcadlem rodičů. Co když to vidí doma ? Takové chování ?
6. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Kuk,hele ho narcisa:slight_smile:)nebudu se do toho urcite motat,ale prijde mi divny,nekoho takhle smirovat a cist,vse,co napise,fuj...AJI,tak placani pres oblicej,to je moc i na me,na stareho sadoura:slight_smile: taky myslim,ze mela dat pres zadek,s tim taky kousnout..u nas to neplati,pak kouse jeste vic,ale u nas je to tim,ze ho chudinu ta pusa boli..ANI,uplne vidim ty maminy jak zkamenely,po tom,cos tam vlitla:slight_smile:) ja dala dnes na noc cipek,vim,ze by to zas pro nekoho bylo na debatu,ale ty zuby hn fakt trapi a vzhledem k tomu,ze uz 2 noci hruza a spime v jedne mistn.s mamou,tak at se vyspime.ADEL,jj toulavou,jsme s mamou za Phou.
6. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.