• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani, tak ať brzo seženete nějaký to bydleníčko, ať máte klid :wink:

Adel, tak vítej do klubu samičko :wink:

Tak já se loučím, Honzy už se asi nedočkám, brou všem!
6. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
bzun..no ja jsem v klubu :frowning2: ale porad sama :frowning2:
dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
6. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Že ti chlapi si musí vybrat zrovna tak nebezpečné koníčky :slight_smile: jako by nemohli jen plést nebo háčkovat :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo jo, jsem sama samotinká už od pondělka :unamused: ale tak nějak už jsem si zvykla. Dokonce tak, že pak nám trvá než si zase zvykneme, že je Peťa zase doma :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Adel, já to furt říkám, škoda, že jsme tak daleko od sebe. Bysme to mohly dát dohromady :slight_smile: a nejenže bysme nebyly tak samy, ale ještě se pobavily, rozptýlily a já bych k tomu všemu měla šikovnou manikérku :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Tak, a valím do sprchy a spát.

Dobrou všem :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne ranko preju.
U nas noc no docela se budil ale neplakal jen cestoval :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-no vsak on ho Zdenda jeste nevidel v culickach ale myslim si ze by to prezil :grinning: A hlavne u Vas culicky nehrozi s Vasim porostem :grinning: :grinning: :grinning: Takze prezijes neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 06:16  • Odpověz
Ahojky holky,

jen v rychlosti nakukuju, včera jsem vás dočetla, ale už jsem neměla sílu psát. U nás je vše v poho, jen Ondrula teď začala vstávat kolem 6 hodiny, tak je to pro mě dost nezvyklý a ten čas je fakt vražedný, když jsem byla namlsáná do půl osmé. :sweat_smile:
Jinak jsem začala pracovat, ale nejsem naštěstí vázaná nikým a ničím, tak že si to organizuju časově sama. No a do toho dodělávám tu bakalářku, konečně, páč v srpnu jdu na státnice
:slight_smile:

Aničko, četla jsem jaký máš trápení s klukama, tak fakt držím pěstičky aby se to brzičko v dobré obrátilo a už ani jeden nemarodil :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
ahojky zdravím, u nás se dnes vstávalo v 5,45 což mě málem zabilo, bylo mi z toho tak zle že jsem nemohla jít ani s Janinou do cvičení, nevadí příště... těd se to tu snažím uklidit.... JAnička je jak pohroma, kudy projde tam dělá bordel, je to den co den, kdyby jste to ted viděli u nás v pokoji, tak vás asi klepne...

už jsou tady se psem, taky vždycky jdou na 15 minut člověk tady nemá chvíli klidu :angry: ... tak jdu uklízet, zpulky mám navařeno, dnes je rajská.... odpolko přijede kamoš bude tu do soboty...tak papa
7. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky..jani nekleplo..u nas je to to same :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aji..no toz se musis prestehovat :grinning: :grinning: :grinning:

jinak noc dobra budik v 7h :grinning:
7. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj,dnes naposledy,za hodku mi konci 24hod pripojeni k netu.AJI,jj pani ma malyho hlidat,nechapu je,jak si deti nevsimaji a krafaj s ostatnima,kdyz jdem mezi deti,porad D.hlidam,aby nevyvadel nepristojnosti!ANI,nejde mi psat IP,ale cetla jsem,odepisu az z PC.Jo a po cipku spal krasne,takze vazne zlobej zuby,potvory jedny!KRIS,ja uz jsem pani min.tyden psala,co jako je,aby pak pokoje nepropadly,tak pry,ze ma zdr.potize a hodne nevyrizenych mailu,tak snad na nas nezapomene!Holky ti vasi chlapi maji ale zaliby!Bych mela bobky,kdyby Peta mel napr.skakat padakem!!Nastesti nejsou prachy na toto!Kdyby byly,tak u nas by to byla silnice-motorka a toho bych se taky bala!JANI,skoda,ze byl dum ruina,urco najdete dalsi!!Ale tak mozna by byt byl lepsi,ne?Tak kocka cauky,zitra vecer doufam uz domaaa:slight_smile:a kouknu z PC!PA
7. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojky tak ja jsem doma..
pred devatou pojedu pro manzilka :dizzy_face: tak uz se tesim
7. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo, koukala jsem na ty vaše PP centro, ale ve vyhledávači mi to našlo jen samé bazarovky. On už nejde koupit ?

Jinak souhlasím, kdyby si maminka svého klučinu lépe ohlídala, nemuselo dojít ke konfliktům. Já taky nechápu ty matky, které herničku berou jako kavárnu...hodí dítě mezi hračky a samy pak kafrají u kafíčka s kámoškou. Já se většinou motám v blízkosti Klárky, abych zakročila, kdyby náhodou někomu něco chtěla udělat nebo kdyby třeba padala z klouzačky apod. Neříkám, že jí stojím za prdelí, ale prostě jsem v dosahu. Ona teda nikomu neubližuje, ale člověk nikdy neví, že :confused:
7. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dneska jsem byla zase po dlouhé době cvičit :slight_smile: už jsem se potřebovala trošku rozhýbat.

Zítra mě čeká dopo velký úklid a odpo vaření a pečení, pže v sobotu přijede tchánstvo, tak ať se můžeme trošku předvést :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak než jsem dočetla, už skoro nevím, na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:
Adel Márinka taky ještě nechodí....ale už udělala jeden a půl kroku :grinning: (no já vím, na rok a pět měsíců slabota)
Míšo u nás taky zuby, už pětky a snad měsíc, brutálně slintá a furt má ruce v puse, blbě spí a přes den je pořád nalepená na mě, snad už to brzo bude
a dál už fakt nevím... :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
byyz..no petan ani krok a pul :frowning2: :frowning2:

petan taky slinta a dneska mu vylezl 11ty zoubek

tady mam nove foto ..nesmim to davat do alba tak juknite sem pokud chcete
http://adela.websnadno.cz/Fotogalerie.html?fotka=10
7. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Ahog holky-tak u nas dnes budicek uz ve 4,30hod :frowning2: :grinning: :grinning:
Preji krasny prodlouzeny vikend :slight_smile: :wink:
8. kvě 2009 v 05:23  • Odpověz
ahojky bre ranko...teeeeeeeeda anicko v pul pate by me trefilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Adel-no vsak jsem KO-ale zase jsem udelala sopak,sl.dort,chlebicky atd.Mame dnes oslavu-deda mel vcera narozky a ja 18 tak bude oslava :slight_smile: :wink:
8. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Tak ja se loucim,odjizdime ke tchanovcum a vracime se az zitra-tak ahoooj :slight_smile: :wink:
8. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
je anicko ty mas narozky?,tak vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekne si to uzij
8. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky
hlásíme se z domova :dizzy_face: kluci koupou, tak jen v rychlosti zdravím...
Adel, nene, Anina je až 18.5.!!!!
Aji, no ale Ty jsi tu nedávno dávala odkaz na PP centro - růžový, ne??????Já se právě divila, žes ho sehnala nový, myslela jsem, že se už nedělají!!!Ale možná jsi dávala odkaz na jiný typ než centro :fearful: :fearful: :fearful:
8. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my dneska celé dopo uklízeli a odpo jsem pekla slané a sladké záviny, dělala bramborový salát a řízky na zítřejší návštěvu. Takže běda běda, jestli se tchánstvu nebude něco líbit :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Míšo, to byl odkaz na PP Aria Completo http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-aria-oh-completo-2009-93601/

Jsou si celkem podobné. Moc se mi líbí a hned bych ho brala. Ale podle všeho právě nemá to polohování nožiček :unamused:
8. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Peťa teď uspává a já konečně mám nohy nahoře a odpočívám. Pustila jsem si k tomu dvd Sex ve městě.

Jinak mě dneska bolí fest v krku a jsem celá taková marná :confounded: tak bych se natáhla a jen odpočívala a prd. Celý den honička a zítra zase návštěva, tak mám smůlu. Snad se mě to pustí samo bez ničeho :sweat_smile: bych byla pěkně naštvaná, kdybych byla teď nachcípaná. Příští víkend mám ten bosu víkend :slight_smile: a podle programu, co nám poslali, nás teda čeká pěkná makačka. V so a ne cvičíme už v 7:45 :rolling_eyes: to mě zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky..tak u nas uz se spinka..petana jsem dala do velke postele a zem vystlala perinama tak snad nezuchne.. :grinning:
ja jsem dneska taky s muzim uklizela a pak jeste delala jedny nehty..pritelkyni od bratranka..oni maji souk.skolku a od zari bude jeji..no ma 22 let tak celkem pekne rozjete :confused: :confused: oni jsou prachaci ale to jsem odbocila..rikala ze pokud budu mit praci a lidi tak by me maleho vzala od zari do skolky..(cena 1500 mes.)..tak to by bylo super..snad bude do zari chodit
8. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Adel, tak to je přítelkyně od bratránka šikula. Soukromá škola...to by se mi taky líbilo. Škoda, že na to nemám prostředky. A kdyby ti vzala Petříka do školky, tak to bys měla super. Já jsem zvědavá na nás, jestli příští rok seženeme místo ve školce.
8. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky zdravím u nás se už taky spinká, dnes jsme byli na domečku , tak jsem z toho vzduchu nějaká KO. Janina byla půl dne s babičkou, tak už taky spí.... a já taky povalím do hajan, kluci šli dneska do kkina na startrek, tak doufám že tam neusnou, po tom , co dnes pořetzali a uklidili :grinning:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2736846&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
8. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Aji, aháá, ale fakt jsou teda jak dvojče centra!!!!No ty Centra nedělají, to je škoda a bazarové Ti teda fakt nedoporučuju :rolling_eyes: jsem z nich velmi unešená :rolling_eyes:
Užijte si zítra návštěvu a na cvíču Ti teda dají zabrat, to vypustíš duši :sweat_smile: co?

Adel, no to je bezva, že by Ti peťu vzala třeba jen na pár hodinek do školky :dizzy_face: by sis chvíli od něj odpočinula a ještě vydělala prachy, to je superka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky holky,
nejak jsem se sem nedostala. ...nemam vubec na net cas. :rolling_eyes: ..az ted jsem si vynasla par chvilek abych na vas koukla. :wink:

Miso, vitej zpatky. :wink: ..no pocasi ti zrovna nevyslo :rolling_eyes: ...u nas byla streda uplne nejhorsi (v po a ut se dalo obcas jit ven), ale ve st jak lilo celej den ...to uz jsem myslela, ze risu zabim, jak byl protivnej. :angry: :pensive: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...jsem s nim nakonec stejne ven sla a on ten trupka chtel na pisek a na houpacku ...a jak jsem mu vysvetlovala mezi proudy vody, ze fakt ne, tak furt jecel ...a na chalupe taky. ...strasnyyyyyyyyyyyyy :confounded:

..ale od ctvrtka pardni zmena ..nejen pocasi. :dizzy_face: ..dopo jsme se na chvili stavili za Petou a Patikem. ...teeeeeeda, v porovnani s risou je to teda drak, kterej se ani na chvilicku nezastavi, ..ja uz bych byla v bohnicich. :sweat_smile: ...jinak risa tam teda prvni hodinu prorval a pak tu druhou to uz bylo dobry. :sunglasses: ...jinak Pata uz tak krasne povida. :dizzy_face: ..to s tim nasim tata, nene, mama jsme teda hoooooooodne pozadu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jinak jsem pak musela poklidit sajgon, co jsem na chalupe za tejden vytvorila a prestehovat se z velkyho pokojiku do malyho ...aby se mohl kam nastehovat jeden z brachu ...a risovi prijeli 3 bratranci a jedna sestrenka. ...takze v ten moment byl risa uplne ve svym zivlu ...nadsenej. :dizzy_face:
no a dnes jsem teda byla nadsena ja. ...dopol jsme se stavili na hristi, kde chlapi hrali volejbal, tak risa si tam zadrandil na motorce a odpol byl pripravenej pro deti detskej den: prochazka pohadkovym lesem. ...a bylo to taaaaaaaaaaaaaak uuuuuuuuuuuuuzasnyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...se tesim za rok za dva (jestli to nezrusej), az z toho risa bude mit vic rozumu ..ale i tak ...si zasoutezil a dostal par pamlsku a balonek a videli jsme spousty pohadkovejch postav :dizzy_face: ...a pak jeste na zaver byla prehlidka hasicskeho umeni dobrovolnich hasicu a pak zachranky (nechali nabourat auto a to cely rozstrihali, vyprostili z nej "ala" zranenyho ridice a predali zachrance. ...to my jsme pak teda jeli uz dom, protoze toho uz mel risa plny svestky. ..ale jeste pro vetsi deti tam hasici pak nastrikali penu, ve ktery se mohly deti rochnit. :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
no a zitra jestli nebude prset, tak bychom vyrazili s jednim brachou a jeho rodinou do zoo ve dvore kralove a pak cestou se stavili u znamejch na navsteve ....takze zase plnej den. .a v ne uz se dopol budem vracet do prahy a ja teda odpol budu muset do prace, coz se mi ani moc nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: ...ale nic jinyho mi nezbude. :pensive:
8. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
No, Míšo, jsou fakt nádherný. Hned bych je brala. Zkusím ještě někde počmuchat, jestli mají fakt nepolohovatelné nožičky. Bazarové golfky bych taky moc nebrala. Většinou jsou s tím samé problémy :confounded: a ty tvoje špatně jezdí ?
8. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.