• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani, tak to jste měli parádní. Pohádkový les :dizzy_face: u nás bývá taky. Jsem se těšila, že s Klárkou půjdeme, ale jako naschvál to je ten popříští víkend, co budeme na Vysočině. Škoda. Budu číhat, jestli náhodou nebude ještě přes prázdniny.
8. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Míšo, jo jo, na tom víkendu nám dají zabrat :confounded: v pátek je na večer dvouhodinovka. Takže se pravděpodobně toho sobotního a nedělního cvíča nedožiju :sweat_smile: a to nemluvím o celodenní túře na Praděd po sobotním ranním cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes: se z toho pak budu týden léčit. Jsem zvědavá, kdo se bude starat o Klárku :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
miso..no ja jsem uplne nadsena a snad to vyjde a o lidi se nebojim uz ted jich mam dost :dizzy_face: a 1500 na to si vydelam :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ajo, no byla jsem fakt nadsena. :dizzy_face: ...na jednu starnu jsem si rikala, ze je na to risa jeste malej :confused: ...ale bylo to v pohode. :sunglasses: ..proste ty discipliny jsme pojali s risou trochu jinak. :wink: ...treba dedeckovi hribeckovi tam deti zpivaly nejaky pisnicky, tak my jsme predvedli kolo-kolo mlynsky a risa krasne na konci udela bac. :dizzy_face: ..a sup a razitko i s pamlskem byly nase. :grinning: nebo tam deti chodili se zavazanejma ocima podel snurky, tak my teda s ocima dokoran, ale snurky se drzel. ...a spousty dalsich veci ...no fakt parada. :dizzy_face: :dizzy_face: ....ve meste bych se necoho takovyho nikdy nenadala. :rolling_eyes:
8. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
adel, no se nedivim, ze mas lidi, kdyz delas takovy hezky nehtiky. :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
no ja jdu umejt lahvicky a hodit sprchu, abychom se nezdrzovali rano a do toho zoo vyrazili jeste dopol, protoze odpol uz tam neni k hnuti a hlavne neni kde zaparkovat.
holky dobrou a klidnou. :pensive:
8. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
haniku..dekuji :dizzy_face: :dizzy_face:
no valim do vany a spat :pensive:
8. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
ahojky bré ránko, u nás krásně , tak jsem zvědavá, co odpoledne podnikneme, ještě tu má Michal kámoše...tak třeba vymyslíme malý výletík, ted jsme je vyslala se psem, tak tady jdu porovnat tu každodenní spošť... papa krásný den
9. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem trosku poklidila a dala delat obidek :grinning:
dneska je krasne tak jdeme odpolko grilovat :dizzy_face: mnam mnam
9. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky

Hani, Ty ses teda rozepsala :wink: no mi povídej, dělat jim program, když prší :frowning2: ty dny byly šílený a to jsme na něj byly dvě!!!Nějlepší byl čt odpoledne, když bylo krásně, je tam spousta dětí v baráku a společná zahrada s pískovištěm a prolejzačkama, takže jsme nechaly otevřená vrátka z naší malé zahrádky na společnou a hrál si s dětma, byli tam podobného věku kluk a holčička a dvouletý klučík, takže s nima si dáňa rozuměl :grinning: ale jinak jsem byla ráda, že jedem domů.Ty noci tam byly šílený, taky jsme spali na rozložené sedace a mě každé ráno tak bolely záda!!!!!!A hlavně nám chyběl táta :sweat_smile: mě už druhý den, co jsme tam byli a Dáňa se po něm ptal teda asi až 4.den :grinning: ......jsem si nedávno říkala, jak je ta výměna manželek, že bych to zvládla, no ale teď jsem se ujistila že nee a to sem byla ve známém prostředí, se svým dítkem a ještě svojí mamkou, cizí rodinu bych teda fakt nedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, to je skvělý, že už teď máš hodně lidí, myslím, že tohle je fakt slušná práce na přivýdělek, ženský chtěj být krásný pořád :grinning: a jak píše Hanka, když to tak parádně umíš :dizzy_face: :dizzy_face: Si pak můžeš udělat doma nějaký studio a po mateřský se tím živit!!!!!!!!!

Ajik, no špatně zatáčej, ta konstrukce je už jaksi vyčvachtaná :grinning: rozvrzaná a prostě hrůza, ale mám je v autě a ani je moc nepoužívám, v krámě ho mám na košíku a když už chodí, tak fakt nejsou moc potřeba a když jedu, jako teď pryč na dýl, tak beru trojkolku, sice zabere celý kufr, ale alespoň dobře jezdí :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
miso..no tak to mam v planu do konce materske si snad to studio doma udelam..ja uz ho mam jen me chybi vybaveni a to je dost penez ...a taky chci si dodelat pedikuru tak dalsi penizek

tak jdu ze sebe udelat cloveka a pojedem na grilovacku :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak uz jsme doma a ja zase za chvilku padim na zahradu pac Steap je pozvany na oslavu a jeste nam do toho prijela teta-tatova segra neohlaseny :wink: :slight_smile:
Jinak spesl Hanka+Misa Vam zjistim kyd bude Prochazka pohadkovym lesem u nas a prijedete.Ja uz tam delam 5 let lineho Honzu a je to super akce,na konci opekani burtiku a s detskou discotekou-sjizdej se tam lidi ze siroka daleka a to si nedelam srandu :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
9. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, jen vás jdu rychle pozdravit a hodit omluvenku, zítra odjíždím s holkama k našim a vrátíme se asi až ve čtvrtek, Honza bude na služebce, tak abysme nebyly doma samy. Tak se mějte krásně a pozdravujte prcky! :wink: :slight_smile: :wink:
9. kvě 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :slight_smile:
U nas budicek az v 6hod tak parada-jdu ho ustrojit. :slight_smile:
10. kvě 2009 v 06:25  • Odpověz
ahojky mo drahééé.stýská se mi po vás tak mi to nedalo sem aspon pár řádek hodit. :slight_smile: Přidám pak pár foteček a budete moc mrknout. :wink: Byla se na nás podívat Hanička s Ríšou,kluci nejdřív brečeli ale pak se docela sladili a pak zase už museli jet domů. :frowning2: POčasí je u nás supr,ale na koupání a opalování to ještě není :grinning: Měj te se mockrásně a třeba zase někdy tu něco sem tam písnu. :wink:
10. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojky u nas noc dobra..sel spat tak v deset a budik v 7h a jen jednou se probudil :grinning:

ani..ja bych hned dojela ale je to moc daleko :frowning2:

no jdu vymyslet co se bude varit..petr jel ven na kole :angry: a ja zase sama doma
10. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
jo vsem vse nej nej nej k dnesnimu svatecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojte maminy.
Adam vám všem posílá k dnešnímu svátku maminek:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2740365&vReferer=
10. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Jeeeee,no jo maminky vsak mi mame svatek :slight_smile: :wink:
Tak tayk samo preji vsem vse nej,.nej :wink: :wink: :wink:
Jani-Adamek dobryyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Adel-tak to dohodnem a prijedes treba na vikend a je to.Jen jeste nevim termin tak dam vedet :slight_smile: :wink:
10. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Peto-ahoooooj tulacko.Zajdi castejc :slight_smile: :wink: :wink:
10. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
jani..malej je rozkosny jak posila pusinku :dizzy_face:

ani..no ja bych rada juknu na mapu jak je to daleko
10. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
ani 330km tak to asi neklapne :frowning2:
10. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Tak jasny je to hodne daleko-ale koukej na Jancu jak to zvladla i vlakem z Brna :slight_smile: :wink: :wink:
10. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
A já s 5měsíčním Patričkem do Brna :wink: :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
vy jste holky sikovne :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahojky při neděli

my jsme sami, teda já jem sama :grinning: Petr je s bratrem stěhovat tetu, zítra jí malují a Dáda je venku s babi, tak pouklízím a půjdu se odchlupit :grinning: :grinning:

Ani, no to se těším!!!snad to vyjde a přijedeme :dizzy_face: :dizzy_face: který měsíc to bývá???????

Adel, taky bych takovou dálku sama nejela :pensive: a vlakem, jak jela Jana s malou, to už vůbec ne, jsem čuměla jak puk, že byla Jainčka tak hodná, tohle vůbec s Dáňou nejde, ani teď!!!!

Holky jsem se chtěla zeptat, jak je to u vás se závislostí děťátek na vás????Dáňateď začal a je to teda šílený :cry: chudáček je úplně bez nás mimo..začalo to vlastně teď, jak jsme byli pryč, já debil jsem asi ve středu večer, když jsem volala Petrovi, dala tel.nahlas a D.,jak tátu slyšel a jak jsme tel.položili, začal hystericky bulet a volat tatata, P.za námi v pátek přijel a malej se od něj nehnul, ještě tam šel po O spát, po hodce se probral, posadil a a rozhlédl, Petra neviděl, ten byl venku a začal zase strašně ječet, musel P.přijít a sednout si k nám....včera, když se malej probudil po O tak sice nebulel, ale zase tatatata, tak jsem ho musela prozvonit, aby přišel :sweat_smile: no a dnes, když se D.probral po O tak zase P.jel k té tetě a hysterák opět :cry: a teď když měl jít s babi ven, tak taky bulel a tahal mě sebou :pensive: tak doufám, že je to jen přechodné období a doufám, že se to nezhorší natolik, že nebude s nikým jiným ven chodit, než jen se mnou nebo Petrem!!!!!
10. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojky DNES MÁM NĚJAKÝ SPLÍN, PO 150 jsme prošli možnosti koupě bytu a odstěhování se od matky, ale strach že nedostaneme pak za rok hypo na domek je větší, ta :frowning2: kže to pomalu zase vzdáváme, a budeme i nadále snášet rozmary naší maminky... což nevím jak dlouho přežiju, je mi z toho zle a nejraději bych šla pod most...
jsem taky trochu naštvaná na M nedokáže vyblejt rozumný řešení, vždycky zkončí větou... no jak chceš ty... není nad to mít na věc svuj názor, že:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Janina je Míšo taky 100% závislák, dnes nechtěla na nočník i přes to že nečurala asi 4h... a lítala bez plínky a já jsem říkala, nic tak pujdeme ven s pejskem, když nechceš čurat jdu pro věci a jdem se oblíc, jen jsem šla vedle do pokoje, začala ječet a pochcandila celou postel jak bulela mama, jinak když jdou se psem jen ona a taťka musím s nima až do výtahu jinak nechce jít, nesmím dělat nic v kuchyni, to mi stojí u nohy a drží se stehna, práce na domku s dítětem nepřipadá v uvahu, to ji musime nechat doma s bábi a odejít na tajňačku aby si nevšimla
10. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Jé Jani, tak to je u vás ještě horší :grinning: tak až tak, že by mi videl na stehnu, to naštěstí nee :grinning: tak snad je to přejde!!!

Hele s tím bydlením, to je na hovno :angry: máš ale pravdu, že by ty finance byly asi vážně dost na hraně..kdybys nebyla těhu, tak ještě možná jo, když byste makali oba, ale takhle...to jedině do podnájmu, ale to je škoda peněz, cpát je někomu do kapsy, viď??!!!!
10. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
podnájem nemá cenu, z duvodu jaký píšeš, navíc ty podnájmy tady jsou z pr**le drahý, ale co ti budu povídat jsi z prahy... a to pitomý financování,... potíž je v tom že já mám bohužel rodičák +- stejnej jako plat bez premií (za tak mizernou láci dělám) jenže rodičák nikde v bance neberou jako příjem :frowning2:

Chjo jsem naštvaná na sebe, že jsem kdy přistoupila na bydlení s matkou, jsem naštvaná na M, že nemám žádnou podporu, nikdy prostě neřekne "nějak to zvládnem". a v neposlední řadě jsem naštvaná na matku... prostě když ji vidím vybavím si všechny ty situace, kdy mě štve a vadí mi už je to že jsme tu dohromady a to ani nemusí dojít ke konfliktu...a to mě zase vrací ke zlobě sama na sebe, že nemužu skousnout její přitomnost i když je klid zbraní :frowning2:
10. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.