• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile: dneska je nějký blbý den. Dpo jsem byla protivná jak prdel :confounded: vadilo mi úplně všechno, co chuděra Klárka udělala....že za mnou furt chodila, že se na mě furt věšela, že mi šlapala papučkou na pochroumanou nohu z plesu, že si do mě furt utírala pusu od jídla, že mě nenechala v klidu vyčistit zuby, zajít si na záchod... :rolling_eyes: pak jsme šly ven a teď už je to v poho. Asi jsem se potřebovala dostat ven na vzduch :grinning:
4. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Hani, tak to mě mrzí, že vám sirup nezabral. To bude i tím počasím a těmi virózami, které teď všude řádí. Setřička u dr. mi dneska říkala, že je toho teď strašně moc a spoustu druhů. My teď máme taky kašel a ještě rýmu. Tak doufám, že do týdne budeme ok. Jedeme na víkend do Zlína, tak snad se jí to tam nezhorší. Ten barák mi totiž připadá furt studený...je tam nějaké divné topení, buď je mi vedro nebo zima.
4. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
A koukám, že tu bylo výživné téma po ránu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kousky párků, mandarinka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jinak, mi taky připadá, že Klárka kouše jak co :confounded: kolikrát jí pak v plence najdu kusy mrkve ze zeleninové polévky :grinning:
4. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
He he, ale teda celý srpek mandarinky :confused: ? Jak to ten Ríša dokázal ?? Že by se ta mandarinka v bříšku zase zhmotnila a poskládala zpátky jako Terminátor :confused: :grinning:
4. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Kris, bábovka Ája zní taky dobře :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ajo..nepříjemná, jak prdel :grinning: :grinning: to je přirovnání :grinning: tak takový dny mám bohužel taky, ale vzduch tomu nepomáhá..většinou je to před krámama :confounded:

Kristi :grinning: tak to Ti holka nevysvětlím, možná jen, že byly holky poloviční i s porodní váhou..tak to možná :grinning: jinak nevím...mám tu jednu holku, ale bydlí tak 10 min.pěšo od nás, takže návštěvy jsou tak 1x za měsíc..kdybychom to měly jako vy, tak je to o něčem jiném!!!!!!Si můžete i navzájem pohlídat, když bys třeba potřebovala upéct např.bábku Áju :grinning:tak snad baráček nebude tak rychle!!!!!
4. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
mi vypadlo pár písmenek, nechtěně..bábovku Áju :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ajo tak to taky mívám občas takový nálady, z toho si nic nedělej :wink: takže název bábovky nevadí, jo? :grinning: Tak už mám schválený dva názvy, to mně spad kámen ze srdce :grinning:

Míšo, tak aspoň že se vídáte občas, ono je to potřeba si s někým pokecat, probrat prcky a taky pcci si aspoň trošku pohrají. No nevím, kdybych sousedce holky šoupla, to už by měla doma školku chudák :grinning: ale jejich Barča k nám občas chodí, ta už se nemusí moc hlídat :wink:

Jinak budu chodit s kámoškou na cvičení batolátek, už se moc těším, to bude prča :grinning:
4. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
Kristi, my se vídáme skoro každý den v týdnu, chodíme odpo ven, ale ty návštěvy teď v zimě jsou nejlepší!!!!!!!!

Co se cvičí s takovýma prckama?????
4. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
No prý to je pro prcky od 1,5 roku, ale chodí tam i mladší - my máme zítra 15 měsíců, tak snad nás vezmou- a je to takový různý cvičení na balónech, předvádění zvířátek, protahování a tak, no jsem zvědavá, jak se to bude holkám líbit :wink:
4. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Hm, tak to pak určitě napiš, jak holky reagovaly :dizzy_face:

Tady je ještě jeden fajn recept, mooc dobré, měli jsme od babiččiné kámošky a moc chutnalo :wink:
http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/2395
4. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
Aničko....BETACORTON U.....ale asi je to holka na předpis :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak po Míšině příspěvku si teď nejsem jistá, jestli bábovka Ája zní až tak dobře :confounded: :grinning:

Mišáku, já ti dám, že ti omylem vypadla písmenka :angry: :grinning: abych nesedla na vlak a omylem nedojal až k vám :angry: :grinning:
4. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
My se taky chystáme na cvíčo s dětmi. Ještě jsem na něm nebyla, tak nevím, co obnáší. Bude ho dělat kámoška, tak jsem zvědavá. Otevírají tady u nás další pobočku MC, tak už se těším.
4. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak jsme tu měla opět prcka od sousedky na hlídání a jak se mi oba rzprchli na jinou stranu, tak jsem chvilku nevěděla, kam dříve skočit :sweat_smile: :confused: teda, Kris, jak ty svoje rampepurdičky zvládáš ?? :wink: jsem měla chvilkama plné ruce práce a to tu byl jen na skok.
4. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
Tak nálada se mi jakž takž spravila a pro změnu jsem teď líná jak veš :confounded: přemýšlím, když ta Klárka tak miluje domácí práce, jestli by nechtěla za mě večer vyžehlit :sweat_smile: :grinning:
4. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
Hm, Míšo, ten recept taky nevypadá špatně. Možná ti pak odpustím tvůj dnešní hřích, jestli to fakt bude dobré :grinning:
4. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj,no ještě k tomu zoubku,prostě spadl,tak jako každý den asi 10x a najednou plno krve,nenechal si tam šáhnout ani kouknout a až po chvíli jsem našla na zemi zub,jako správná histerka jsem začala brečet a hned obvolávat doktory,no a stejně je bez něj..Prostě stát se to může a my měli tu smůlu..Díky za rozepsaní vašeho jídelníčku,zase jsem chytla depku jak málo mi dítě jí :frowning2: :slight_smile: Ale papá a přibírá,jen né tolik a takové dobroty jako vy :wink:
4. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Holky tak jsme doma z navstevy,Miso dekuju opisu si to a zitra zavolam nasiDr.jestli mi to predepise.A to by pak meli mit normalne jen v lekarne?
Pred chvilkou mi Zdenda rekl ze se Steapnkove ucitelce ve skolce obesil syn-Ondra :frowning2: :confounded: :frowning2: Mohlo mu byt kolem 25let a studoval vejsku.To je proste strany co ty lidi k tomu vede,takove nestesti-je mi ji tak lito.Vubec nevim jak se mam chovat az prijde do skolky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confused:
4. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
Ajik, co jsem zase provedla :grinning: fakt mi to vypadlo omylem a Ty na vlak omylem nesedej :grinning: :grinning: kočko co je to body styling????Já myslela, že nějaké posilovací cviky, ale dnes jsem četla cedulku, která se objevila na nástěnce a tam bylo napsáno "posilovací hodina aerobicu s použitím zátěže" co to je????To nemá být přeci aerobic, ne?? :confused: Jestli jo, tak tam nejdu, jsem na to dřevo :sweat_smile:

Ani, snad to v lékárně mít budou!!!No ten syn..to je tragedie, chudák ženská, si pak vezmi mít jen jedno dítě..neříkám, že bolest a smutek je menší, když máš dvě, ale takhle ta ženská nemá pro co žít, když má druhý, tak jí drží nad vodou :confounded:
4. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
ahojky holky..tak ja jsem jeste u mamky..domu asi zitra pac nam konecne po mesici dojede tatka domu :grinning:
janicce gratulace :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Miso-no ja jsem z toho docela hotova-takova skvela zenska.Ty lidi vubec neprmysli co zpusobi te rodine.Maji jeste dceru Lenku-ale i tak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojky kočky.Tak mám ten strašný dnešní den za sebou,ale stále mi to leží v hlavě :frowning2: ach jo.Je to hrůza :cry: :frowning2: JInak teda u mě pohoda.Doma dobrý a s Patričkem trochu bojujeme s rýmou a jeho vztekáním ale to je klasika :wink: snad se máte taky dobře :slight_smile:
4. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
Noooo, jen aby :wink: ty jsi taková filuta vykutálená :grinning: že bábka Ája mi jako omyl teda neseděl :grinning: :angry: mno ale zatím si píšu jen puntík na černou listinu, kterou vytáhnu při osobním setkání :grinning: :grinning:

Hele, u nás je u body basic....a je u něho psané ... hodina určená k formování a posilování problematických svalových partií pomocí balónů, tyčí, gumiček, činek apod. Hodina rovněž obsahuje dostatek aerobního tréninku pro spalování tělesného tuku. Nikdy jsem na něm nebyla, takže nevím. Vždycky jsem to ale chtěla zkusit. Myslím, že to bude efektivnější než klasický aerobic. Tak to běž zkusit a pak napiš :slight_smile:
4. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
Ani, s tou učitelkou je to fakt strašný. Já opravdu nepochopím, co ty mladé lidi k tomu vede. Mi připadá, že je to snad v dnešní době moderní :rolling_eyes: :confounded:
4. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
Klárka mi statečně celé odpo demoluje byt :rolling_eyes: ještě chvilku a pověsím ji za nožičku do průvanu :rolling_eyes:
4. únor 2009 v 18:13  • Odpověz
Aji, no já taky myslím, že je to myšleno, jako aerobní cvičení a ne, že jako aerobic jako takový...ale já se bojím, jestli tam začnou s aerobicem, tak se pomlátěj smíchy, jak jsem šikovná :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
a jejej vy probíráte aerobik?Hmmm tak to se asi nezapojím.Nějak to neumím takže to nedělám :sweat_smile:
4. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Holky-kdyz jsem aerobic zvladla ja takove nepohyblive poleno tak uz kazdej-a to jsem slonbydlo :grinning: :confused: :confused:
4. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.