• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Miško není Dáňa jedinej závislák neboj.Mě malej doprovází na wc,musí všechno všude se mnou vidět,řve když dělám něco v kuchyni a nemužu se mu věnovat,řve když Martin odchází do práce a řve když ho odnáším od babičky.No prostě šílená katastrofa ale já už jsem si na to nějak zvykla u nás to není až ted ale u nás to je od narození.Jakmile nikoho neviděl nebo aspon necítil tak řval jak tur.Nevím asi se s tim hold už narodil. :sweat_smile: Proto jsem zvědavá jak to zvládne se osamostatnovat atd.Uvidíme.

Jani hold rodinu si člověk nevybírá.Vůbec ti nezávidím jak tě doma všechno deptá.Já to znám taky.Hlavu vzhůru holka ono to dobře dopadne a pamatuj si že všechno zlí je pro něco dobrý. :wink: Zapni si icq a pokecáme.Ju? :wink:
10. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Miso-bejva to v cervenci-ja bych Vam dala jeste presne vedet :wink: :slight_smile:
Jani-jj to Te chapu a kor ted v tomhle obdobi to je na palici co? :confounded: :confounded: :confounded:
10. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Jo a s tim zavislactvim.To jeste mas dobry ze rve ze chce i Petra-u nas chce jenom mami,mami jinak nic-a nikoho :frowning2: :confounded:
Jo a v sobotu jedeme na vylet do Prahy cela Bosen opet :wink: Tak to bude supeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
no o závisláctví mi něco říkejte....jak u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
navíc teď malá dost řve (no teda ne nějak asi extra, ale předtím neřvala vůbec....když byla se mnou) a brzo vstává, no ale pokládám to za období, který přejde, doufám, že brzo :grinning:
10. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
beny..jaky kdyby jsi psala o nasem malem. :grinning: :grinning: presne u techto veci rve taky..uz je to pekne na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Holky, přeposlala jsem vám na mail podklady na platbu Vysočiny!!!!!!JANI Ty se hlaš, jestli Ti to zase nedošlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak bacha, splatnost je 17.5.!!!!!!!!Záloha je 1064,-doplatek nevím přesně, ale o něco míň!!!
10. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Miso-tak pani uz se Vam ozvala? To si ale dala docela nacas co? :confused: :confused:
10. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Míšo nahlásím zítra mám tam ted hlášku, že mám v mejlu plánovanou udržbu, tak mi mejl nejede.....

My máme ještě k tomu mamankovskýmu poslední 2 dny děsně vztekací, ale takový extra...nevím, tak trochu , co dělat??? začala při nelibosti ječet jako pavián, ted házela kbelíkem s kostkama a válela se vztekem po posteli (bože jak nesnáším děti , co se vzteky válej, kopaj nohama a mavaj rukama a ječi).... ale abych pravdu řekla, nevím, z jakého konce na to jít, nechci jí mydlit, tak se snažím domluvou, ale bojím se aby to padlo na urodnou půdu pže mě někdy v tom amoku moc neposlouchá....

A k tomu plácnutí...popravdě jsem se tomu moc nebránila, plácla jsme Janinu většinou když sbírala venku vajgly nebo když tahala psa za jakoukoliv končetinu... no v poměru k pusinkování je to asi 5000 pusinek na 1 plácnutí a přece jsem jí přistihla jak dělá panence po ručičkách BAK BAK :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... tak mě to tak zamrzelo, že se tomu snažím vyhýbat uplně...
10. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
AHoj ahoj ahoj nejde sem nenapsat jednu velkou ohromnou novinu!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem TETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Martinova ségra dnes v 16h porodila holčkičku Danielu 2,72kg a 47cm snad jsou obě v pořádku :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už to má zasebou holka taky. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
No jo ozvala a tentokrát mě nakrkla s tím, že jí to komplikujeme různýma penzema :angry:

Jani, tak ale já bych to zase nebrala, že bude zlá nebo tak, je prostě normální, že opakuje po vás, ale pokud neplácá vás nebo jiné děti a jen panenku, které je vlastně její miminko a ona jeho maminka :grinning: :sweat_smile: tak bych řekla, že je to normální....no jinak to vztekání je vážně na palici a taky to znám, u nás funguje pohrození bubákem, máme ho ve špajzu :grinning: fakt..krávu, která dupe a nahlas zpívá, když se pustí a té se dost bojí, takže to platí a jak řeknu, že zavolám bubáka, hned zmlkne :grinning: :grinning: a co se týká plácání, tak já "biju" doufám, že se toho zase někdo chytí :angry: :angry: jen, když něco udělá, co mu říkám, že nemá..např.dnes mi chytal prádlo na sušáku a tahal za něj, 50x říkám, nech to prádlo spadne na Tebe, až spadlo a ještě na něj, takže byl potestanej 2x, spadlým sušákem a plácnutím přes zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Peti gratulujeméééééé, hele a to nějak předčasně né :confused: takovej drobínek :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Miško máš meil. :wink:

Jinak předčasně ani ne.Přesně na termín.Říkali jí že bud 9.5 nebo 11.5 porodí a ve středu byla na kontrole a byla už na 2cm otevřená a vše nachystané k porodu no a v pátek už jí bylo zle od žaludku a cítila trochu bolesti a dnes to asi vypuklo. :grinning: To mě fakt potěšilo.Jsem tak strašně moc ráda!!!!!Jsem na ní celej víkemd myslela a byla jsem jak na trní :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ono taky Petra je dosti hubený stvoření a bříško měla jak melounek tak se dalo čekat že to nebude takovej cvalda jako Patriček :grinning: :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Tetka Peti-tak gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Miso ja teda zase nestrasim bubakem,vlastne si ani nejsem jista jestli by to Ondrasek pochopil :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Pamatuju si ale ze jsem jednou postrasila Stepanka-vypoustela se voda z vany a jak to jde do odpadu tak to zachrotalo a on byl uplne vyjevenej tak jsem mu rekla ze jsou to certi ze sklepa a on chudak zajel do postele a ani necekl-bobecek. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
ANičko u nás se vyndá z vany na pračku kde ho osuším atd a čeká se až poslední voda zajede do odpadu a ono to zachrochtá a on se tomu strašně moc směje :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Tak Stepa z toho byl v pytli :slight_smile:
Vlozila jsem nejake fotky tak kuknete :slight_smile: :wink:
10. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Tak ja si jdu lehnout a chvilku si cist a pak spat-uz se tesim az pujdu k te dr.a snad mi pomuze :confounded: :confounded: :confounded:
10. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Dobrou noc vsem holky :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dobrou Ani a pškné sny.Ondra je jak holčička :slight_smile: Patiček ted už vypadá jako kluk :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ondra má culdy jako Janina :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Já už Patričkovi culíky neudělám :frowning2: kudrny jsou pryč :unamused:
10. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Aničko, tak Dáňa to chápe teda krásně a sám, když zlobí, tak jak začnu hubovat, např.Dane, bude zle..hned se na mě rozumně podívá a začne říkat bubu se zvednutým prstem a kýve hlavou :grinning: :grinning: rozumprd jeden :grinning: a teď jezdíme na kole do Klánovic a tam je udělaná středověká vesnice, mají tam kozičky, tak jezdíme hlavně na ně, no ale mají tam taky takový hnusný kostry, oblečený a jako vyschlého člověka v kleci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Daník to pokaždé vidí a tak teď když zlobí, neříká jen bubu, ale i pán :grinning: :grinning: to jako ty zrůdy tam :grinning:

Fotky krásný i u Peti, ale ty culíky teda :sweat_smile: jsem to ukázala petrovi a nechtěj slyšet ten tón, když říkál "no to je něco" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou
10. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme zase v pze.

Ani, tak to by bylo super ten les :dizzy_face: ..jen teda nevim v cervenci, jestli budu fit. :confused: :unamused:

miso, fakturu mam vytistenou, jsem byla jeste v praci, tak to zaplatime, aby to nepropadlo. Jinak ten var.s. chapu jako ty. :wink:

jani, jojo, ten splin mivam taky :frowning2: ..a co se tyce nejake podory od radka a nejakeho odstehovani, tak to hodi taky na me, ze jeho postoj v tomhle je "mouchy snezte si me" :unamused: :frowning2: ..a ja sama rozhodne neminim rozhodnout, JDEME aby kdyby to pak nejak skripalo s novym bydlenim, mi to pak vycital, ci mi to nejak predhazoval. Proste tohle maj rozhodnout oba, jinak to muze byt dost velkej podnet k hadkam. :frowning2:

peti, tak radek dvd zapomnel v pze, coz si asi pochopila, kdyz jsme se nestavili. :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
No je to zase zmena tukat v mobilu. Jsem se na chaloupce zmlsala notasem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak peti, gratuluju k tetkovstvi :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
A co se tyka mamankovstvi a vztekani, tak to je i u nas :unamused:
co se tyce mama, tak to nastesti mame rozdeleny jako misa, ze i tata je dulezitej (takze ja mam nekdy sanci se vzdalit, ze s tatou je spokojenej :wink: ), a taky dooost casto chce, aby aspon jeden z nas s nim chodil a zkoumal novy veci. A kdyz v necem neni po nem, tak nastoupi hysterak a nekdy jde i demonstrativne k zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano ale u nas je teda dost zamraceno :frowning2: a vlastne i prsi-no ale alespon nemusim zalivat zahradu :slight_smile: Alůe zase co doma s Ondrou to bude ocistec-uz aby mel plastenku a holinky a mohli jsme ven,uz ma objednano tak snad tento tyden prijde :slight_smile: :wink:
Miso-aby se Petr nepoto..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vsak jsem to jen zkusila-Stepa chodil a mel na hlave fifinku :grinning: :grinning: :grinning:
Jani-vid ze by mohl konkurovat :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 06:05  • Odpověz
ahojky u nás ještě docela oblačno, Janina zase od 6 vzhuru, asi mě z toho klepne... takový brzký vstávání... taťka sel dned k doktorum, tak jsme samy doma (teda s babi), ale ta ještě nevystrčila čumák....Nic jdu tady uklidit tu spošť co tady Janina udělala za ty 2 hodiny....a pak pujdem s Dáškou...pěkný den

Ani já už jsem taky přemýšlela o holínkách....
11. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
vložila jsem nový fotečky..taky culíkaty :sunglasses:
11. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky..tak u nas budik taky po seste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas je pekne..pockam na postu a asi pujdeme ven
11. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
No a u nas lije jako z konve-ach jooo.Ted jsme prisli z kramu a pujdu taky poklidit to kongo po Ondrovi.Uvarila jsem kure na paprice a jeste udelam testoviny a mam i na titrek-tak jsem rada :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.