• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Holky potrebuju poradit-mam sportak trojkolku s jednim kolem vepredu.Je to docela nestabilni a uz se mi i stalo ze jak se Ondrula vic naklonil tak se preklopil.Docela bych ho prodala a koupila bych taky trojkolku ale s tema dvema kolama v predu,mate ho nekdo?A je to stabilnejsi?Poradte :frowning2: :confused: :confused:
11. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
ani a proc trojkolu??ja jsem ji mela a moc tomu neholduji je to moda..a mam ted uz druhy kocarek ctyrkolu s otacenima kolama a dobre jiny bych nechtela..
11. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Me se libi teda no-uz jsem ji chtela u SteapnkaAle tak zrovna ty co jsou v tech odkazech jsou ctyrkolky teda :slight_smile: :wink:
11. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
my jmse Ani zkoušeli ten poslední Aveo, moc se nám líbí, ale jezdili jsme jen po obchodě...takže těžko říct...ale nemá polohovací nohy , ty jsou napevno fut dolů....

Janina usla tak mám chvili vegeet, udělám sekanou a brambory, a odpolko se projdu s JAninou do města, aspoň se zabavíme, kouknu se na nějakou látku na tepláky a asi večer něco spíchnu , ve čtvrtek chceme jet na chalupu a naše 4 tepláky jsou fáááákt málo....

Ani ten déšt sem vubec neposílej, hodila jsme do pračky :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
No ten ABC desiofn černo ružovej, ten má váhodu, že je lehkej, ale naživo jsme ho neviděla, se mi taky docela líbil... a když Ondulovi do něj uděláš ty culdy, tak to bude fakt holčička :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky

tak u nás teda taky lilo, fakt průtrž, ale v 11:15 to ustalo, tak jsme ještě letěli alespoň na hodku ven a do krámu a teď prcek chrní, to je balada :grinning:
My holinky máme, ale to moje slůně se do nich prostě nedostane :angry: s tím širokým nártem, kupovala je babi asi v únoru, to jsem mu je nandala, ale byly mu dost veliké, teď by asi veliké nebyly, ale neobuje je :cry: takže jsme se vrátili jak vodníci :grinning:

Ani, kámoška má tuto trojkolku, tak jako o fous to stabilnější je, ale stejnak při najíždění n chodník se jí to jakoby zvrhává...ale jde o zvyk, já jsem na to zvyklá a poznám, že už se blíží eventuelní překlopení :grinning: a včas udělám záchranný manévr.Jinak ty dvojitý kolečka jsou zase naprd v tom, že když např.najedeš ze silnice na trávu, tak se šprajcnou a nejde to ani dozadu ano dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže buď nechej ten váš nebo tu čtyřkolku :grinning: to jsem Ti poradila co :grinning:

Hani, čauky, vítejte zpět v civilizaci, to je zase počasí co, lepší být v tohle v Pze!!!!Já taky zálohu zaplatím dne a díky za vyjádření k tomu VS :wink:
A Ríšula si už i lehá na zem??? :grinning: To je paráda co?? :grinning: Mě to už taky udělal :angry:
11. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jani, no fotka na písku je strašná :grinning: já to tak nesnáším, když je ten písek až za plínou :grinning: a Tobě to moc sluší, máš krásně dlouhé vlásky :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
No holky uvidim co vymyslim no :wink: Ale kdyz me se prevratil jak v tom normalne sedel a spadl na novou plast.klouzacku za 800kc a ta samo praskla-prijde mi teda fakt nestabilni-tak ja nevim.Doufam ze zase skoncim u golfek a Zdendu slehne :frowning2: :confused: :confused:
11. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak mám snad ještě pár minutek než se malá probere.

Ani, my máme sporťák trojkolku, pže se nám strašně líbil, když jsem byla těhu. Má vepředu ta dvě kolečka a ještě se mi ho nepodařilo překlopit v žádné zatáčce. Je fakt stabilní. Jezdím s ním od narození Klárky a nemůžu si stěžovat. Projela jsem v pohodě i tou sněhovou břečkou, co byla v zimě a taky celkem bez problémů.
11. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jo, a taky musím říct, že se mi teda ještě ta přední kola nikde nešprajcla. Ale ono to asi možná bude hlavně v těch kolečkách a ty má každý typ kočárku jiný. Takže nejlépe vyzkoušet.

Ale, Ani, já už bych asi nekupovala sporťák, co ? Teď už budou golfky lepší, ne ?
11. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
No a sotva jsem to dopsala, tak už slyším funění z postýlky :slight_smile: mladá vstává. Takže se napápneme...i když to teda moc nevím, pže od včera asi drží dietu nebo co :confused: polívku nechtěla, oběd taky ne, dneska polívku taky nechtěla, tak uvidím, co druhé.

No a vyrazíme na dětské hřiště. Je pěkně, tak se musíme opět řádně provětrat :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky holky, tak my akorat frcime tramvaji a risa chrupe. Byli jsme s kamoskou z plavca v det.koutku, tak mel risa sanci se vyblbnout. :wink:
jinak byl vetsima detma shozenej z klouzacky :frowning2: ..ale snad bez uhony. :confused:
11. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tak zatím pa pa a doufám, že večer se za vámi zase dostanu.
11. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ani, kocarek neporadim, ja mam rada nase golfky :sweat_smile: :wink:

Miso, tak u nas to vypada, kdyz jde k zemi, ze na nas hodi oko a pak s hysterakem se klani alahovi. :grinning: :grinning: se mi chce vzdycky smat a on je pritom taaak nestastnej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
TAK JA bych ten sportak mela uz jak golfky-prijde mi to asi nastejno :wink:
Ja teda jestli fakt puijdem do 3 prdolky mam i predstavu o kocarku a uz bych dneska ani golfky nekupovala-poslu odkaz-Misa ho videla :wink:
11. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jinak sem si chtela zapsat risu do obcanky, jako ze s nim budu jezdit po EU a oni me pekne vyvedli z omylu, jakoze na to je pas :astonished: ..tak to musim nekde juknout jestli se da jeste zapisovat, nebo nevite nekdo, jak to ted je?? :confused:
11. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Me se strasne libi a i ten sportak-uz bych do toho nevrazela tolik penez a sportak by mi na to nase drandeni uplne stacil-a to jeste nevim jestli uz si ho neporim uz ted a sportak vyuziju jeste ted a korbu schoivam pro mimiska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To by byl Zdenda rad jak jsem to vymyslela se tady vrtim na kresilku-radsi mu to rikat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
11. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Jani-no a jeste mi ke vsemu ten ruzovouckej prodali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty vado-chudak,jeste mu udelat culicky a vyjed s tim ruzovym kocarem a Zdendu by asi slehlo-i kdyz nevim asi by mi nic nerekl-mozna no :unamused: :sunglasses: :grinning: :confused: :confused:
11. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
teda anicko ruzovy :confused: :confused: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
u nas je zatahle a porad nic..
petan je mega protivny a celej dne knoura a ja mam mega kopr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Hani, tak já mám Klárku, jak v občance, tak v pase. Do pasu lze normálně pořád zapisovat.
11. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
U nas uz je opet uplne cerno :frowning2:
Do ted jsme byli venku ale uz je opet zatazeno :slight_smile:
Adel noo-a Zdenda to videl a povida tak ten je hroznej :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
ahojky tak u nás je docela pěkně jen fouká, ted jsme došli s Janinou z města, byla jsme jí koupit nějaký trika a nějaký látky na pyžama a tepláky, musím jí spíchnout do čtvrtku aspoň 3. vidím to počásko v telce tak to vidím bledě, zítra jedem do Ostravy a čt-ne na chalupu, snad nezmrznem :frowning2:

NIc valím s janinou do vany, až usne musím povlíct ještě peřiny, tak papa pěkný večer
11. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
tak u nas uz se spinka od sesti ..no jsem zvedava jak dlouho :confused:

ani..no na kluka je hrozny ..zdenda ma pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
No vsak ja vim to byl jen priklad jaky asi styl a prvni mi prislo do ruky to ruzovy no :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
ja vim :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Tak mi nejask blblo PC a nakonec to asi bylo klavesnici-a to uz je nova reklamovana :confounded: :confused: :confused:
11. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
dobrou noc holky :dizzy_face: :pensive:
11. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano preju :wink: ¨
Spalo se celou noc a budicek v 6.30hod tak parada :wink: :slight_smile:
Teda |Ondra,stepanek jeste haja :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 06:52  • Odpověz
Ahojky tak zdravím, Ostravu jsem zrušila, taťka jel sám, u nás v noci lilo, a tak jsme se bála, abychom z výletu něco měli, chtěli jsme jít do zoo, ale buh ví jak je v Osravě, u nás je dnes hnusně a zima...

Janina dnes chrupkala do 8,00 je to asi fakt tim světlem, dnes je zataženo, tak jí to nebudí, budu muset asi kouti ještě nějký závěsy, máme takovou chabou roletu, ale ta je nic moc...

dnes se budeme jen tak poflakovat :wink: papa mějte se
12. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.