• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky..tak u nas noc nic moc
venku je hnusne a kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pojedu k mamce na tyden :grinning:
12. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
U nas je krasne ja uz peru druhou pracku,kluci jsou venku tak mazu za nima a pak pujde Ondrula spat a ja si asi zacvivim. :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
tak u nás stále hnusně, a jen co Michal vytáhl paty už jsem se zase porafala s matkou... já se fakt zcvoknu
12. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
U nas krasne a jeste profukuje tak na pradlo parada :wink: ?y jsme si to vybrali vcera :unamused:
Kluci usnuli oba dva tak mam si myslim 1,5 klid-supeeeeer :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jani- :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
já už prostě nevidm jinou možnost než se odstěhovat, jinak to nejde :frowning2: , tohle mě ubíjí... dnes je mi zle už od rána a do toho ještě ona.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
už na to kašlu, po těch věcech co mi pořád vyčítá už na ni nemíním brát ohled, pořád jí lituji , že zustane uplně sama, ale ona si asi nic jinýho nezslouží :frowning2: nebudu mít klkid ani svuj vnitřní ani na děti, tokud budu pořád v tomhle....
12. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky

Ani, tak to byl super spánek, dnes viď :dizzy_face: U nás je polojasno, ale je celkem chladno, ale pokud neprší, tak pohoda :sunglasses:

Jani, to je hrůza s tou mámou :angry: Je to čím dál častěji ty vaše hádky, co???Hele prď na to,že bude sama!!!Musíte být hlavně v klidu Ty a Tvoje rodina, vždyť i ta Janina to z Tebe musí cítit, že jsi stále rozhozená a v nepohodě :confounded: No ale jak to vyřešit???????
12. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
je M9šo ta fotka jak si D vlezl do postele je super...

Nic kašlu na to koupíme ten byt, a´t to pak s hypo na barák dopadne jakkoliv.... raději budu sama a 20 let stavět, než se furt takhle nervovat
12. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Díky :grinning: občas se zadaří, že si sám někam vleze a usne :wink:

No bude to určo nejlepší!!!!!A stavět nemusíte přeci hned, ne???Tak budete mít pozemek a stavět můžete třeba za 5-6 let, ne????Hůavně ať jsi už v klidu a druhý mímo, ať se narodí už do nového!!!!!!!!!!!!
12. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
no brali jsme si na to ze státního fondu rozvoje bydlení a musíme podat prohlášení do kdy tam budeme mít trv. bydliště... takže to máme takový trochu omezený... no snad jim nebude vadit, když jim napíšu že tam budeme trvale bydlet až v r. 2020 :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Aha :unamused: no tak když to vadit nebude tak je to jedno, ale....to je na pytel!!!!!Jsem teď jen tak jukla na byt 2+kk v Brně a nejlevnější mi vyjel za 1,600 000, jinak se to šplhá ke 2 mega :confused: to čumím, to je skoro jak v Pze :confused: :confused:
12. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
no našli jsme si 2+1 v boskovicích, měli bychom to blízko na domek, abychom mohli makat, je za 1mega... v brně na to nemáme :frowning2:
12. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jani, škoda, že jste nejely. Mělas napsat sms, bych ti řekla aktuálně, jak tu je :wink: prozatím polojasno a celkem teplo. Takže fakt škoda škoda. Jsme se mohly potkat nebo třeba zajít s holkama k nám do herničky. Tak třeba někdy příště, jestli tu manža ještě pojede.
12. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jani, tak to je výrazný rozdíl :wink: no a je to rozumný, že chcete blízko k domku..tak šup, už kupujte :grinning: myslíš, že to behěl léta uskutečníte???? :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
no ještě budu muset dát deska řeč až M dojede a asi zítra skáknem do banky , zeptat se co a jak...nejlépe, kdyby to mohlo být už zítra... jsem fakt tak zdeptaná a vyšťavená...
12. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ani se ti, Jani, nedivím, že chceš pryč. Nedovedu si představit takové bydlení, kde bych se denodenně pod jednou střechou musel hádat s vlastní matkou :frowning2: tak držím palce, ať vám v bance dají zelenou a co nejdříve se můžete stěhovat.
12. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Jj,je to na pytel-ja bych se svoji mamou taky bydlrt nemohla :frowning2: :confounded: :confounded: Vubec si tio neumim predstavit-uf :confounded: :confounded: :confounded:
12. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Jani, tak na zítra držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky já toho mýho raracha tak miluju, to je takový číslo zlobivý, že se už fakt spíš musím smát :grinning: :grinning: dneska mě hajzlík vědomě zlil ve sprše :grinning: chtěl sám držet hadici, že si prý umeje krk :grinning: tak si na něj stříkal a přitom mu v očích jisřili čertíci a pousmíval se a já moc dobře tušila, co má v plánu :grinning: takže jakmile hadici otočil proti mě, tak jsem mu jí stihla odvrátit...no jenže pak jsem si musela nalít na ruce mýdlo a bestii se to podařilo :grinning:já začala ječet a smát se a Daník měl úplný záchvaty smíchu, až se zalykal...
a mám super strašáka na čištění zubů :dizzy_face:nechtěl si je nechat čistit a neotvíral pusu...máme knížku a tam má slůně ovázanou hlavu šátkem, pže ho bolí zuby a tak jak vezmu do ruky kartáček a on nechce, hned začnu povídat, že dopadneme jako slůně s bolavými zoubky a budeme mít taky šátek kolem hlavy a to byste koukaly :grinning:začne rozumně přikyvovat, dělat hm, hm a ukazuje na knížku a drží s otevřenou pusou klidně i dvě minuty :dizzy_face: :dizzy_face:to je stejnak paráda, když už se jim dá tolik toho vysvětlit!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Miso-no to je ale Danda sikovnej teda-Ondrula docela drzi a jak si cistim ja tak prijde a chce kartacek :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
jo Ani, to on taky chodí, ale za vteřinu kartáček někde leží :grinning: až s tím slůnětem drží...je to stejnak krásný, jak už všemu rozumí a hlavně, že už tak malej má takovej smysl pro humor.Teď vymyslel nový druh zábavy, který se mi teda moc nelíbí...chodí po špičkách a vystrkuje panděro a je to prý strašná sranda :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahojky holky, tak u nás je od minulýho čtvrtka docela veselo :grinning: Ondrula ve čtvrtek spadl, rozsekl si pod nosánkem naštěstí to na šití nebylo. No a naučil se vylejzat z postýlky, otevírat dveře, tak že máme zábranu na schodech. Dneska večer vylezl alespoň už 10 krát :angry: Pokaždé ho odvedu spát, řeknu mu že už je večer a že už se jde spinkat, on mi to odkejvá a ve finále to udělá znovu.
12. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Miso a pamatujes co jsem Ti tenkrat psaLa?Jak jsme debatovali na ICQ?Ze to bude lepsi a lůepsi a bude sranda-a mas to tady.Jsem rada ze si konecne s Danickem uzivas maminkovani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci-to je bobek chuderka.My uz jsme postylku zrusili a spi ve velke posteli,zatim ma zabranu.Ale je to strasna vyhoda ze si vyleze a je klid-nastesti ted mame noci OK-a to mu lezou 2 zubani najednou.Jestli uz je chudak otupelej s tema usima nebo nevim :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
No jdu spat jsem KO-dobrou noc :pensive: :pensive:
12. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem na modre a tady pohodka..
petan dneska opet protiva :angry: :angry: :angry: :angry: a mamka nesouhlasi se skolkou ze je malej a ze me ho radej bude hlidat :grinning:

jani..no neni ti co zavidet..tak hups na byt at mas klid pro sebe aj mimi :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
muj bracha hnup spadl a nikomu nic nerekl..dojel dom autem a rano se probudil a bylo mu zle ze omdlel..tak zachranka a ma prasklou lebku a tece me krev na mozek..ale prej to bude dobre bez komplikaci :confused: :confused:
12. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
ahoj holky-kraasny slunickovy den :slight_smile: :wink:
Adel no co dodat to je trouba-ale kamos ro mel taky spadl na schodech a krvaceni do mozku.No ale dostal z toho padoucnici teda :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded:
Uzij si u mamky :sunglasses: :sunglasses: :astonished:
13. kvě 2009 v 06:30  • Odpověz
Ahojky koukám že to tu dnes žije :sweat_smile:
Tak u nás noc jako vždy.Několikrát hore ale ještě to jde. :wink:

Luci koukám jakej je Ondrášek šikulka.Ještě že Patriček neumí otevírat dveře atd.Ale psí kusy dělá taky. :sweat_smile: :confused:

Miško s tim chozením po špičkách a vystrkováním pupíka to je u nás to samé.Já nevím ty děti asi vždy dojdou do nějakého období a musejí prostě dělat všechno a všichni :grinning: :grinning: :grinning:

No tak jsem pověsila třetí pračku a vůbec se mi nechce nic dělat.Včera odpoledne mi bylo jak na umření.Zase mě strašně rozbolelo břicho ale tak moc až jsem sama sobě byla nepříjemná. :confounded: Taky mě dost třeštila hlava ale kouska klidu jsem neměla.Proč taky že?Vždyt já klid nepotřebuju. :angry: No dnes je to o mnoho lepší ale pořád ot cítím.Zítra jdu k dr. na kontrolu utz a krev a moč atd tak jsem zvědavá co mi řekne a hlavně se těším až uvidím mimíska.Kdyby mi dělal už utz přes břicho tak bych řekla jestli se Martin může jít taky podívat. :wink:
13. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky

Aničko, máš pravdu, jj psala jsi mi to :dizzy_face: No v noci jsem si teda taky maminkování užila :angry: Petr malýho vzbudil v půl 10, když odcházel na noční a malej už nezabral, hodinu ležel v postýlce a já ještě čučela na TV, pak jsem teda šla taky spát a vzala jsem ho k sobě, stejnak nezacvakl a nebo se pořád budil, nevím, taky jsem usínala a vždy mě vzbudilo mletí :angry: tohle trvalo prosím až do 02hodin :confused: tak jsem mu udělala mlíko a v půl 3 teda spal..to byla teda noc, vůbec nevím, co to bylo, nebrečel, jen prostě nemohl spát...

Adel, no to je pako ten brácha, tak na něj moc myslím, aby byl v pohodě!!!!to není sranda, krev do mozku :frowning2:

Peti, tak Páťa to taky dělá :grinning: to jsou přeci paka :grinning: Zítra držím palce, ať je ve ok a dej vědět!!!!!
13. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
U nas byla noc docela dobra asi 1X vzhuru.
Miso-tak to bud rada ze neplakal a byl hodnouckej zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face:
Ondra uz 3hiodky spi-taky jsem na chvilku lehla ale porad tu nekdo prudi takze jsem ani nezabrala poradne-ale tolik bych to potrebovala.Zitra uz jdu k dr.tak jsem zvedava co mi rekne taky-uz toho je moc-fakt jsem jen lezt po kolenou.Nejhorsi je ze ja se probudim a nejsem vubec odpocata-jak po nocni :pensive: :confused: :rolling_eyes: :confused: :rolling_eyes:
Dnes jsem vstavali v 6hod-tak jssem rychle udelala kvet.polevku a obalila kvetak a oskr.nove brambory abych mela pripraveno az prijedu se Stepou a Maxikem od kadernice-kluci jsou krasny :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky zdravím, dnes jsme se bohužel do banky nedostali, ráno jsme byli v hypoernově měli tam akce na dětský hadříky, přijeli jsme domu kolem poledne, Janina zalehla a chrněla až do půl 3, pak ještě obědvala a ted už jsme nechtěli jít, pže máme na půl 8 lístky do divadla.... zítra ráno pojedeme k babičce až do neděle, takže v pondělí....snad budu mít i čistčí hlavu ach z nervu nevzala kdejakou pitomost...

U nás noc byla dobrá, janina spala krásně, za to já jsem musela ve 3,40 na záchod a pak už jsem nervama nemohla spát až do rána a kdy´ž jsem v 5,30 konečně zadřímla, tak v 6,00 vstávala JAnička...

Konečně Janička dělá panence malá malá a ne baci baci... jsem si koupila knížku o komunikaci mezi rodiči a dětmi a snažím se ovládat a víc mluvit, tak snad nebude mít takový nervy jednou jako já z mojí máti... chuďa malá....:sweat_smile:

Valím pověsit prádlo a kouknout na stav svátečních hadříku, něco se asi bude muset přežehlit, tak ať to je nachystaný... a jdu se trochu zkulturnit, ať nejdu jak strašák....taťka s Janinou šli do lékárny, tak už budou za chvíli zpět....

Míšo paní jsem poslala zálohu, tak snad nejsem jediná, kdo pojede :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:

papa pěkný večer všem :wink:
13. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
ne ach, ale abych :grinning:
13. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.