• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Miško taky jsem to paní zaplatila sice přes internet ale zaplatila tak snad jí to dojde.

Jani nepojedeš sama.Ale já asi pojeud sama bez drahouše.Páč v září se má dělat ta střecha tak to bude potřeba aby byl doma. :frowning2:
13. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Aničko, to je super, že jdeš k té Dr.doufám, že Ti něco najde!!!To není normální tohle!!!!!

Jani, jé to je škoda, a já si říkala, že se celý den nehlásíš, že jste určo v bance :wink: Co máš přesně za knížku????

Holky taky jsem už zaplatila, nebojte a myslím, že Hanka taky :wink: ale kde je Krista?????Někam jela že???nemáte někdo na ní mobil?????
13. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Miško IP číslo na Bzun :wink:
13. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
ahojky holky,

tak jen rychle, dokud nam jde kradenej net. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso, jojo, zaplatili jsme hned v po. :sunglasses: ..a dana je sikula v ty sprse. :grinning: :grinning: ...u nas si taky hraje, ale postrikat me ma zakazany a zatim to jde :sunglasses:

Jani :frowning2: ..tak aspon ze na chvili od mati vypadnes. ....myslim, ze to vycisteni hlavy ti prospeje. :wink:

Peti, tak pak musis dat fotecku do alba. ..jestli budes mit z utz. :wink: ...jsem na toho vaseho dalsiho dracka zvedava. :dizzy_face:

Jinak u nas ted dve noci sileny :confounded: ...v noci z pondeli na utery mel 39ky a i se posrajdil. ...a tech 39 mel az do vecera. ...nastesti dnes rano uz to bylo lepsi a ted uz ani teplotu nema. ...ale furt srajda....ze prebaluju co ctvrt hodinu ...nekdy i prebalim a muzu prebalovat zase. ....sem si rikala mit dve deti ...tak me klepne. :rolling_eyes: ...jinak tuhle noc se nam risa taky v noci posrajdil ...v pul treti. ...tak jsem ho prebalila a nemohla jsem do peti zabrat. ...a pak jsem sice usla, ale spala jsem jak na vode, co 10 minut vzhuru a v pul sedme budicek. :pensive: ...aspon ze v poledne jsem dala pul hodku. ...no jsem zvedava na dnesni noc...? ..snad uz to bude lepsi :confused: ...konecne zacina zabirat sucha rejze ...takze ted mam na chvilicku snad od prebalovani pokoj. :sunglasses:
13. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Hani neboj další fotečku si vyžádám a ofotím a dám do alba aby jste mi to mrně taky pochválili že se nám povedlo.Snad bude vše v pořádku.Akorát mám hruzu zase z odběrů.Vím co mě čeká.S Patričkem jsem si odběrů užila víc než dost a je to tu znova :frowning2: njn co bych promrnouse neudělala že? :sweat_smile: au au au
13. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Miso-no jsem docela zvedava uz je mi fakt krusno a melu z posledniho-ale tak si myslim ze na 100% to bude zase ta anemie-mam brat zelezo a jsem lajdak :confounded: :angry:
Ondra uz je v posteli a vyklada si tam,no ted me zrovna vola-doufam ze brzy usne :wink:
13. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak at je to Ani brzo dobrý a je ti lépe....budu na tebe myslet :wink:
13. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
holky tak máme golfky!!! fotka je v albu, jsou fakt hezký a dneska mě v metru zastavila jedna paní, že taky chce koupit golfky a jak jsem spokojená a tak :grinning:
holky těhule toto teda utíká :dizzy_face: mi přijde chvilka co jste byly 6tt....to je paráda :dizzy_face:
vám už děti došáhnou na kliku? dyť je to strašně vysoko ne?
13. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahoj byyz hezlý fotečky..Márinka je už velká slečna :slight_smile: :slight_smile:
jj utíká to.Za měsíc bude mít malej rok a půl a já už mám první trimestr za sebou :sweat_smile: se ani nenadějem a budem rodit :grinning: :grinning: :grinning: by mě zajímalo jestli se to tu bude prožívat tak jako když jsme rodily poprvé :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek ve 4hod-vzala jsem si ho k sobe a spal do 5hod-ale od te doby strasi :unamused: :confounded: Pak mam byt OK ze? :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 05:42  • Odpověz
autor
Holky-kouknete na tenhle inz.to stoji za to :confused: :confused: :confused: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22565089&tab=9
14. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky

Ani, dost dobrej inz. :grinning: :grinning: já teda nechcííí!!!!!!!!!!!
No u nás dnes celkem dobrý, ale zase o půl jedné se stěhoval ke mě :pensive: a strašně chrčel, jde na něj rýma, zase nás nakazil kámoš, teda tentokrát v tom Ríša nejede :grinning: :grinning:

Maru, golfky hezké!!!Uneseš je sama s malou??

Zdraví vás Kristulda, je u rodičů a nestíhá net

Peti dík za tel.na Kristu :wink:
14. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, teeeda ....tak ten ondrasek ti dava zabrat. :rolling_eyes: :frowning2: ..tak to u nas nastesti v pul osme. ...ale v noci obcas zaknucel, takze to bylo s budicky ...ale rozhodne lepsi nez vstavat v 5 :fearful: :zipper_mouth: :rolling_eyes:

Miso, a nechces k tomu jeste srajdu. :grinning: :grinning: ...ba ne. ...at je Danik brzo zdravej. :wink: ...bohuzel s rymou nikdy nic neudelas, tou si proste kdyz ji chytnes musis tech 7-10 dni projit. :frowning2: ..tak at to Danu moc netrapi a hlavne v noci spinka v klidu. :sunglasses:
diky za pozdravy a taky holky zdravime. :wink:
14. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
a odkaz nechci ani jedno ...ani kluka ani nestovky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Maru, vidim, ze Marince se kocik libi. :dizzy_face: ...a jakpak jsou lehky?? :confused: :wink:

..no a jsem zvedava na Petu, jakpak dopadla na kontrole?? :fearful: ..doufam, ze je vsechno v poho. :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hani, dík, ale srajdu máme taky, od zubů :rolling_eyes: teda srajdu...kadí "jen" 3x za den strašnou kaši, u vás je to asi horší, co :cry: dnes mu koupím probiotika, Evcafrank ze snažilek to Vašíkovi dává a už při zubech nesrajdí!!!!!!

Ani, už jsi byla u té Dr.??????
14. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Miso-tak ted jsem se vratila.NO jasny zitra na odbery,musim naplivat do zkumavky pac jsdem porad zahlenena tak jestli to neni chronicky,pak kdyztak imunologie a mozna antidepresiva pac to muzou byt i deprese-ten tatka mi asi moc nepridal :fearful: :fearful: :fearful: Ale to az po tech odberech a moci-tak uvidim :slight_smile: :wink:
14. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Naplivat :sweat_smile: :sweat_smile: ale je dobře, že tě tak proklepnou!!!!A depka, jo :confused: no tak to doufám, že ne!!!!
14. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Miso, jojo, tak na kasovitou by ti probiotika mely zabrat. :wink:
..jinak risa uz dobry ...tuk, tuk. :wink: ...teda lepsi. ...uz to neni prave tekuty co ctvrt hodka ci castejs. ..ale kasovity. ....takze uz jsem taky nasadila probiotika a snad mu to ty streva uklidni. :confused: :sunglasses: ...v sobotu mame nataceni plavani ...a posledne jsme to odrekli kvuli atb, tak bych uz rada na to sla. :sweat_smile: ...ale i tak si to risa umi vybrat. .vetsinou je v poho. ..ale omarodi na vanoce, velikonoce a obe nataceni plavani ...proste ty deti si to ale umej vybrat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, plivat do zkumavky :sweat_smile: ...no tak hlavne at na to prijdou a nejsi tak unavena
...jinak kdyz jsem byla na odberech krve, tak tam byla nejaka babca ...davala teda moc ..ne sliny, ale dala jim to v lahvicce od leku, tak se ji ptali, proc jim to nedala ve zkumavce. ..tu jim totiz dala prazdnou. ....tak rekla, ze by se do ni nestrefila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...tak ji rekli, ze to mohla prelejt, jako to teda budou ted muset udelat oni. ...ale je dobry, co fakt tem lidem nedojde. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no jdu rychle sebrat pradlo a povesit novy, nez se mi probudi ten nas smudla. :wink:
14. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
no jo no-porad neco vykaslavam-bleeeeeeeee :frowning2: :confounded: :confounded: Me teda dali zkumavku a myslim ze se trefim :grinning: :grinning: :grinning:
Taky doufam ze deprese to nejsou-nejsem si niceho vedoma-ale pry to ma clovek v podvedomi a uz se veze-no ale to ej to posledni,zitra jeste musim na rentgen plic a srdce-tak jsem zvedava s cim odejdu :confused: :confused: :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
My jdeme ted ven nebo nas ten nas Budulinek sezere-porad by neco zvykal-je strasnej :confounded: :confounded:
14. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Ahojky zdravím při dnešku :slight_smile: Tak máme poradnu za sebou.Dostali jsme už průkazku,změřili mi tlak,zkontrolovali moč atd ta klasika jako vždy. :wink: Vše je v pořádku mimísek roste tak jak má podle poslední MS 12+1 podle utz 12+3 dala jsem fotečky do alba tak jukněte.Je tam i vše napsáno co a jak nám řekli.Kdyby už bylo vidět pohlaví tak už by to dnes bylo krásně vidět páč mi doktor řekl že je to jak žabyčka...že mělo překřížený nožičky :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Peťko, tak to je super, že je vše ok. Tak příště už budeš určo vědět, copak tam máš za překvapení :slight_smile: jestli holčička nebo další rarášek :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Já se teď balím, pže zítra kolem jedné vyrážíme do Karlova pod Pradědem na ten bosu víkend. Už se nemůžu dočkat. Jedeme tři baby a dalších 22 tam ještě dorazí, tak jsem zvědavá. Čeká nás samé cvičení, výšlap na Praděd, ale i masáž, bazén a večerní drbárna :slight_smile:

Peťa se stěhuje s malou na víkend k našim. Takže se budou mít taky dobře. Budou mi chybět, ale je třeba se trošku sama odreagovat a zrelaxovat.
14. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj Aji jj vše je ok jen mě dělají starosti ty bolesti ale prej tam nic není a je to jen děloha.Tak uvidíme.Hlavně že mimískovi se dobře daří.A já mám svůj soukromej typ co tam asi je ale nepovím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale bylo to krásný vidět to malilinkaté miminečko na utz má teprv jen pár cm ale je to nádhera :slight_smile: :dizzy_face:

Aji ten víkend ti docela závidím ale nedokážu si představit nějakej obr výšlap,bych asi vypustila duši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale třeba to bude dobrej relax a i odpočinek.Taky byhc potřebovala někam vypadnout,ale více méně není kam a za co. :confounded:
14. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Však ten výšlap mě taky děsí :confused: asi tam vypustím duši :sweat_smile: :rolling_eyes: ale je tam prý celkem pohodová cesta a jdou dokonce i tři děti a jedna těhule :slight_smile:

Tak jsem zvědavá, jestli ti ten soukromý tip vyjde :wink: co takhle napsat mi do ip, co si tipuješ :sweat_smile: ?
14. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem to s nervama nevydržela, a Ondrula už má svoji novou postel. Holky já na to vůbec psychicky připravená nejsem, jenom přece v tý postýlce vypadal furt jak miminečko a teď už to je velkej kluk :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak valím do vany a spát.

Hezký víkend přeji a v neděli pa pa

Dobrou všem :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
kočárek dobrej, i celkem lehkej, samotnej ho unesu krásně (6,5 kg) a s Márinkou to trochu skřípe, ale pár schodů (tak půlpatro) zvládnu...ale teda o pomoc z autobusu a tak si vždycky řikám....to jedině když fakt nebude zbytí, tak to teda vynesu :grinning:
a Péťo krása...takový miminečko :dizzy_face: tak to jsem zvědavá, co to bude
14. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
jo neštovice bych i brala....ať to máme za sebou, ale následující měsíc a půl se to hodně nehodí a pak už chlapeček nebude infekční, tak nic :grinning:
14. kvě 2009 ve 23:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky-u nas noc super.Kluci hajali krasne celou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci-vid ta postel to je co?My kdyz Ondrulku oprikryjem perinou,pac uz ma i velkou prosivanou deku tak tam neni ani kolkrat poradne videt :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Peti-to je dobre ze je vse OK-a nedelej drahoty a pisni co si myslis a nebo me taky do IP a nebo na ICQ-sup,sup :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aji-jee uzij si vyslap a hlavne klidny vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 06:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.