• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
My jedeme zitra na vylet do Prahy :wink: Cela dedina to zase bude ocistec a asi sranda,hlavne aby nelilo :unamused: :confounded:
15. kvě 2009 v 06:48  • Odpověz
Ahojky

Peti, tak mám radost, že je vše ok!!!!!!!!!!!!!A určitě tipuješ holku, když jsi u toho tak vysmátá :grinning: :grinning:

Ajík, užij si víkend a hlavně se nám vrať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Budem na Tebe z gauče myslet :grinning: :grinning: :grinning:

Luco a proč už do velké postele????No já bych ho taky už nejraději do velké dala, pže v té své jak cestuj, má obouchanou hlavu, ale když spí se mnou, tak se pořád točí a ze své velké by určitě vypadl :fearful:

Ani, to bude zase akce, co :grinning: No ale nemá být moc pěkně :cry:
15. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas sice noc dobra. ..ale ja jsem mela nejakej blbej sen. ...o nejakym vrahovi :sweat_smile: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...tak se mi nespalo nic moc. :unamused:

Ani, to mate jako Chalupari, co?? :grinning: :grinning: ...tak tohle vam na vesnici fakt zavidim. :dizzy_face: ...proste tu pohodu, ze se takhle znate a udelate spolecny vylety. :sunglasses: ...tak at vam neprsi. :wink:

tak ja bych dneska mela jit s holkama na vinko ...ale musej mi jeste napsat kam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..jinak jsem uz s risou u tchyne. ...bude ho dnes hlidat ...protoze radek jde na rozlucku se svobodou ...teda ne svoji. ..to uz ma za sebou :grinning: ..ale i radek bude mit tohle tricko (jeste to nevi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:) http://www.darek.cz/game-over-panske-tricko-z92268 :grinning: :grinning: :grinning:
jinak radek sel jeste vcera neplanovane do hospody s mejma brachama ...ho vytahli ...a jeste svaru od jednoho z mejch brachu, tak si uzil takovou panskou jizdu pred tou dnesni akci....jen jsem mu rikala, ze uz mu neni dvacet, ...ja chlastat dva dny po sobe, tak se pak mesic lecim. :grinning: ..ne-li ze bych na ty druhy akci usla. :sweat_smile: :grinning:
15. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Hani, dost dobré tričko :grinning: :grinning: to se bude Radkovi líbit :grinning: a nastávající manžel ještě neví, do čeho jde, tak neví, že konec hry ho teprve čeká :grinning: :grinning:

No u nás noc jako vždy, zase od 02-03:30 nespal, ale tentokrát nemohl dýchat chudáček :cry:

a užij si vínko, už jsem taky dlouho nikde nebyla :slight_smile: budu muset něco svolat..i když my máme 13.6. sraz ze střední, 10 let po matuře :confused: ale asi to bude i s manžílkama a dětma, takže si to stejnak moc neužiju :grinning: :grinning:
a neopij se moc, ne abys předčasně slavila narozky :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Miso, to vymyslely dve holky z party ...mne jen poslaly odkaz. :wink: ...jinak radek uz tusi, ze bude tricko, ale netusi jaky :sweat_smile: ...vi to jen jeden kluk (aneb manza jedne z tech co to vymyslela), a ten i ty tricka donese. ..ale myslim, ze to bude dobry. :grinning: :grinning: ..a ten zenici, myslim, ze uz zacina pomalu prozrivat ...a hra uz mu konci dokonce i nejaky mesic pred svatbou. :sweat_smile: ....jsem se vcera dozvedela, ze uz ma zakazanyho jednoho kamarada :zipper_mouth: ..ma ho prej povolenyho jen na sport ...kdy si formuje postavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale do hospody s nim nesmi ....no takovyhle kecani do kamaradek ...bych radka hnala. :angry: ..ale kdo chce kam, pomozme mu tam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

diiky ...jinak jojo, ona to bude i takova predcasna oslava mejch narozek :wink: ...dalsi vec, co jsem se dozvedela. ..ze jsem myslela puvodne, ze to bude prave damska jizda proti te panske. ...to prave chtely svolat ty dve, co zaridily tricka. ...a dozvedely se od nevesty, ze ona tu rozlucku ma taky, ale se svymi nejlepsimi kamaradkami. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze jdu na drbandu abych se neco dozvedela. :grinning: :grinning: ..takovyhle veci totiz obvykle jdou mimo me ...ja jsem hlavne posluchac. ...tak myslim, ze tohle vinko bude extra dobre povidani. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...mimojine. ...s nevestou jsme par damskych jizd mely a myslim, ze ani jednu z holek neco takovyho ani nenapadlo ...a myslely si, ze jsou dobry kamosky. :sweat_smile: ...mne osobne to ani nevadi, protoze nevesta neni zrovna moje krevni skupina. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
ale jinak se zkarovat moc nemuzu, protoze zitra budu ridit a jdem na nataceni plavca s risou. :wink:
15. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Jj uz se tesim-ale to pocasi me teda desi a navic nemuzeme najit plastenku na kocarek :frowning2: :frowning2:
Peti-tak super tip-jsem zvedava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani-jj docela za sebou tahnem a proto jsem rada ze jsem na dedine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A tricko super :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
15. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky! Všechny zdravím po dlouhé době, byla jsem s holkama od neděle u našich a moc jsme si to užily, holky řádily s babičkou a dědečkem a já jsem si každej den po obídku schrupla, což se mně doma nestane ani náhodou :dizzy_face: vrátily jsme se už včera, ale musela jsem vybalit, vyprat, nakoupit, pouklízet a tak, a taky jsme dneska s holkama zkoušely nový endura a super, tak už trajdáme po venku :slight_smile:

Míšo, ještě jednou díky za zprávu, jak dopíšu příspěvek, tak jdu zaplatit zálohu. Ani jsem si nevšimla, kolik nás vlastně pojede? :wink:

Peti, to je fajn, že je mimísek v pořádku!

Ani, užijte si zítra výlet a ať máte hezky! :wink:

Hani, užij si dámskou jízdu! My popíjíme vínko a je to taky fajn, už jsme se s Honzou dlouho neviděli :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Holky, pomoooc! Platím zálohu a nechce mně to vzít ten variabilní symbol, protože VS může být max. 10 místný. Vám to šlo? Nebo jste ho zkrátily? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak nevím, tady nikdo, počkám s tím placením ještě a nakouknu později, jestli se někdo neobjeví :unamused:
15. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kristuldo, mě to zase nebralo ta písmena, dala jsem prostě jen 200900851 a do zprávy příjemci, že mi to ta písmena nevzala, já doufám, že paní i bez písmen pozdá, že jsme to my!!!!!
15. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojky..
tak ja nejak nestiham..
delala jsem denne nehty..streda skoleni a pak jsem byla u kadernice..
petan je uz tyden mega nedobrej.. :angry: :angry: :angry: jsem zrala na blazinec uz :unamused: :frowning2:

bzun..me to slo..ale uz nevim jak jsem to delala :grinning:

jdu vas docist
15. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Holky, díky! Tak já to udělám jako Míša :wink:

Adel, co se s Petříkem děje? :confused: to si teda užíváš, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak zaplaceno :wink:

Valím žehlit, zatím papa! :wink:
15. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky, tak Ondrula první noc ve velký postely zvládl, jen přicupital už ve 4,45 hod :astonished: , ale ještě usnul do sedmi.

Míšo museli jsme, páč Ondrula z postýlky vylejzal, a kolikrát žuchnul, já na to neměla nervy :sweat_smile: , minulý ráno probuzení řevem, samozřejmě že žuchnul na hlavu :frowning2: Tak že to rozhodlo.
15. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Luco-me teda Ondra nevylejzal ale udelali jsem pokoj tak sel do veliky a jsem teda spokojena :wink: :wink: :wink: :wink:
Holky Ondrasek se ted tolik rozmluvil-dnes zacal rikat jezisi ale jak to krasne rika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
bzun..no ted tento tyden je to desne..jeste ze muzu utect dom na modru..jinak nevim nevim :unamused:
15. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky, tak se akorat vracim z dam.jizdy a bylo to fajn. :wink:

kristi, vitej zpatky :slight_smile: ..jinak var.s. je vzdy bez pismen i kdyz tam jsou, takze jste to udelaly s Misou dobre :wink:

luco, tak jestli ti vylejzal, tak je to jasny. :unamused: ..hlavne ze se mu nic pri tom padu nestalo :confused: :wink:

ani, a kam po pze mate vlastne namireno? Mate tu nejakej cil? Hrad apod?? :confused: ..jestli jsem to nekde neprehlidla? :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz
Jo jinak tricko prej melo uspech a uz je balily nejaky baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..jsem rikala, ze si to tricko asi nestahli pres oblicej. :wink: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 23:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasny den
Hani-vse nej,nej k narozeninam.V Praze ani nevim co mame vytyceno ale to nevadi hlavne ze bude sranda :slight_smile:
Tak se loucim a za chvilku vyrazime-ahoooj
16. kvě 2009 v 06:23  • Odpověz
ahojky
tak u nas uz je po O
petan spinka a tatka jel nekam opravovat gril na prasatko s kamosem a ja si dala kafco a jdu kreslit na nehty
preji nekny den :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky

Hani, prej nestáhli tričko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fajn, že to mělo úspěch!!Hele a ta nastávající, je teda divná :unamused: už jen to, jaký má mít ten její kámoše :confused: ...chudák malej :confounded: Tak koukám, že když jsi ještě večer psala, že ses asi moc nestřískala, co??? :grinning: :grinning:
A dnes Ti přeju všecičko NEJ k narozkám, hlavně mnoho zdravíčka, štěstíčka a lásky!!!!!!!!!!A ať Ti vychází vše, co si přeješ!!!!! :dizzy_face:

Ani, Ondra je šikula, Daník taky dost žvatlá a dnes řekl debil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nás málem zajel nějakej maldík autem a já říkám"to je ale debil" a z kočárku se ozvalo debil :sweat_smile: :sweat_smile: tak musím dávat už pozor na zobák :grinning: :grinning:

Luci, aha, tak to chápu, to je kaskadér takhle vylézat z miminkovské postele!!!!!
16. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Kristi, jedeme: Hanka, Adelka, Janula, Petra, já a vy 6 rodin :wink:
16. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahoj holky tak u nás tak nějak divno :unamused: mě je špatně a celkem nálada je tady na drc :angry: asi ponorková nemoc nebo co.Nevím nechci to řešit třeští mě hlava.Od rána jen vyklízím skříně a mám toho všeho už plný zuby :angry: :angry: ted půjdu umýt nádobí a uvidím jak mi do večera bude ale nejradši bych šla spát nebo odpočívat.Tak zatím pa pa :wink:
16. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak koukám návštěvnost ohromná :confounded: klasika samomluva :sweat_smile:

tak já jsem dopekla buchty s rebarborou a ted si snad chvilku odpočnu,jestli mě ten náš drak nechá. :sweat_smile:

Jinak všechno nejlepší Hance k narozeninám :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Kuk
Peti, copak, copak??? :frowning2: A lehla sis odpo??Dnes byl asi nějaký divný tlak, taky jsem to s Daníkem zalomila.Proč vyklízíš skříně???

Holky prosím některou, jukněte se na adresu www.danvan.rajce.net, jestli se vám zobrazí Danovo album, mě se to otvírá, ale jsem stále hlášená z PC, tak chci vědět, zda to funguje na cizím PC a můžu tuhle adresu rozeslat, díky!!!!!
16. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
miso..dada je tam :grinning:
no dneska petan opet nedobrej uz fakt nevim co s nim mam delat a taky u nas prselo a tak ani venku dnes nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti..copak se u vas deje?,
16. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojky holky,

dekuju moc moc za prani k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, doufam, ze se vam vylet do phy vydaril..? :confused: :wink:

Miso, odkaz mi funguje...tak muzes rozesilat. :wink: :sunglasses: ..jinak jojo, mela jsem jen 3 sklenky vina od pul sedme do pul dvanacte, takze to na me moc zadnej vliv nemelo. :wink:
jinak ty Danu teda ucis veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti, ja dneska taky mela den blbec. ..tak to asi fakt bylo nejakejma vlnama....? :confused: ..zitra urcite bude lip :wink:
16. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Adel, tak to budou asi zoubky ne?? :confused: :confused: :frowning2:
16. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
jinak ja jsem si dnesni narozky krasne oslavila. :sweat_smile: ..dopol teda s risou na nataceni plavca. ..no jsem zvedava co z toho vyjde, protoze pulku ty hodiny prorval...? :rolling_eyes: ...fakt dnes nejakej divnej den. :confused: ...normalne plavco miluje. :confused: :unamused: ...no a pak jsem byla odpol v praci a pak jeste uklidit k nasim to nejhorsi, co jsme tam nechali, nez jsme se vcera presunuli k tchanovcum ...aby az se tam zitra vecer vratime, jsme nemuseli jeste uklizet, ale jen v klidu dat risu spat. :wink:
16. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
no tak díky dešti který tu proběhl se mi udělalo dobře a dokonce jsme večer grilovali a bylo to fajn.Už jemi mnohem líp.Asi jsem byla jen přetažená.Tak jsem upekla 51buchet a skoro už nejsou :sweat_smile: no přeju klidnou noc a zítra juknu.

Skříně vyklízím protože bude dělat rekonstrukci a bourat takže se musí vše stěhovat jinam :wink:
16. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.