• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
haniku..no to nevim protivny je porad a uz dlouho a ja uz nemam narvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jdu do vany a spat brou brou :pensive:
16. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
ahoj holky-tak vylet se zdaril na 1-sice bylo chvilkama pod mrakem ale teplo a pak uz slunicko.
Lepsi nez parak pac v tom slapat po Praze a na Vitkov by me asi hrablo teda :unamused: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Vcera jsem byla s bandou v hospudce-taky parada a ted jdu uklizet a hlavne teda zehlit-juinak me uz asi hrabne :confounded: :confounded: :confounded:
17. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahojky a krásný den.Tady bojuje sluníčko tak snad to vydrží a bude ještě sílyt :wink: Noc u nás tak nějak odbrá ikdyž se řvaním a ranní probuzení taky se řvaním!!!!!ALe pak drapnul buchtu a byl klid.Ted si sám hraje s autem (což je zázrak)no já si dojedu asi pro droždí a asi ještě upeču dnes zase buchty páč se po nich zaprášilo.Ale dnes asi s borůvkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: mnam mnam mnam :slight_smile:
17. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
maaaaaaam hotovo :wink: :grinning: :grinning: Vyzehleno,vysato,vytreno,vyprano tak snad uz bude klid :grinning:
Peti-jeeee buchtu bych si dala-me ty kynuty veci moc nejdou totiz :frowning2: :confounded: :confounded:
17. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Aničko tak se stav.Mám tady asi ještě 10ks s rebarborou a za chvilku budu dělat s borůvkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: A na kynutým nic není.Já to teda dělám ze sypanýho droždí a ne z tý kostičky.Mě to ze sypanýho naučila Martinova maminka :wink:
17. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojky..
dneska noc opet dobra..ale od rana zlobi a tchyne me rekla ze je to moje vina pac nechci druhe a on je jedinacek a takove hnety..jsem myslela ze ju vykopnu..pak ji petan najel na nohu az ji krev tekla a ja jsem mu dala pres ruce a ona prej proc ho biju..ze je nejdulezitejsi vychova do 3 let...atd atd atd :angry: j :angry: a to vim aj bez ni ale co s nim mam delat kdyz je tak nedobrej

je ja bych si taky dala buchtu ale nemam nic na ni
:grinning:
17. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Adel no tak v tom případě se tchýně trochu sekla.Kámoška má kluka a dosti zlobí a pořídili mu brášku a jako myslíš že zlobění ustalo?Ani náhodou :sweat_smile: :confounded: SPíš je to ještě horší takže jedináček nebo ne,každý dítě je jiný a nezáleží na tom jestli má sourozence nebo ne.Já jsem zvědavá jak to bude tak za rok u nás.TO už bude druhý tak nějak sedět atd tak jsem zvědavá na Patrička :wink:

Tak Adel taky se stav dokud teda ještě nějaký jsou :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
nez bych dojela bude po buchte :grinning: :grinning: :grinning:
no ja si druhe neporidim ani omylem
17. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak 50 buchet hotových :wink: včera jich bylo 51 :grinning:
a půjdeme se synátorem nachvilku hodit záda a dáchnout si :grinning:

Adel já říkala 5min po porodu že už nikdy žádný dítě a když mě malej vytočí tak to říkám znova ale vidíš když vše bude dobré a dobře dopadne tak letošní vánoce s náma bude slavit další dítko :wink: Já se dětem nebráním jen se modlím aby to druhé bylo aspon trochu klidnější než Patriček :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky

díky za skouknutí odkazu!!!!

Adel, hele to je fakt divný, že je Peťan furt tak zlobivej :cry: víš, já už nad tím taky uvažovala, že bych s malým zašla ke kinezioložce doknce je na to tu téma, není tam moc příspěvků, ale je tam odkaz na paní(je teda z Phy) ale můžeš si tam přečíst na co vše ta koneziologie je!!Ono taky mnohdy to, že je dítě v nepohodě plyne od matky, což je asi u nás taky, máme v sobě problémy z dětství, klidně i z našeho narození a pak si to táhneme celý život, kinezioložka to dokáže odstranit!!!Najdu Ti to téma a můžeš juknout, dokonce si píšu Ip s jednou holkou z listopadu 2007, ta s holkou chodí a je to znát!!!!!!!Ale musíš narazit fakt na odborníka, ne na šarlatána!!!!

Ani, to jsem ráda, že se výlet vyvedl, myslela jsem na vás a odpo už bylo fakt hezky!!!! :wink:

Peti, Ty jsi pekařka, toilik buchet :confused: :confused:
17. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj Miško děkujujj jsem pekařka když mě to chytne tak peču jak vzteklá.Ale víš ono to pak moc potěší když vidím jak Martinovi a Patričkovi chutnaj dokonce i našim taky.Aspon nemusí stát a patlat se s nima mamka.Stačí že vaří každej den oběd tak já upeču pro všechny :wink:

Ta kineziologie je fakt zajímavá.To bych potřebovala já!Třeba by mi to pohlo k vnitřnímu klidu a lepšímu spaní.Ted totiž neberu prášky co mi psala psychiatrička a tak zase špatně spím.Ikdyž se třeba malej celou noc neozve tak já se ráno cítím jako kdybych celou noc flámovala :frowning2:
17. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
no jdu se juknout..mamka rikala ze ja jsem byla s martinem zlata..kam me dala tam me nasla..ale petan to je dilo
17. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahojky sláva nazdar výletu, jsem doma z chaloupky, bylo hnusně aale jinak super výlet....

Večer Vás dočtu, už se těším na chvilku klidu... papa :wink:
17. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
http://www.danst.estranky.cz/

http://www.vidurkova.cz/?a=0

miso tak jsem neco nasla.a snad me nekde pomuzou ..dokonce je to od na oboje do 10km...ale nevim kam zajet..nebude spatne to zkusit na me i na malem :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Holky ja jsem byla na kineziologii nez jsem otehotnela se Stepankem :wink: Pro me nezapomenutelny zazitek-jako opravdu a v dobrym.Nevim co mi nakonec pomohlo jestli ona,lecitel,ze jsem zhubla a nebo ze jsem to vypustila z hlavy ale opravdu super.Verim ze na psychiku super :slight_smile: :wink: :wink: :wink: Skoda jen ze je to docela drahy a kolikrat jedno sezeni nepomuze-me teda pomohlo zrovna :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Peti vidis jaka jsi kucharinka+cukrarka+pekarka :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :astonished:
17. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Jani-vitej :wink: :slight_smile: :wink:
Adel-jo a na to raiky moc neverim,jednou jsem na nem byla a me to teda nesedlo a uz bych tam asi nesla teda :frowning2: :confounded: No ale jako zkus a uvidis-vec nazoru :slight_smile: :slight_smile: :wink:
17. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
ani..no ja jsem dala odkaz na kinezio.a me se ukazalo tohle a ja jsem myslela ze je to ono a teda neni jo??jsem blbka :confused:
dneska uz me to nemysli najdu si neci zitra
dobrou :pensive:
17. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :slight_smile: Ondrasek se docela budil asi od 2hod-nevim co ho trapilo bobecka :confounded: :dizzy_face:
Dnes jde Stepanek do skolky tak bude trochu klid ale bude se mi styskat-jsem zvedava jak dlouho tam vydrzi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
ahojky tak my už jsme taky vzhuru, od 6 , ale tatka ji ještě přemluvil a chrupkali jsme do 8, tak aspoň tak...

Na chaloupce bylo dobře, jen 3 dny bylo hnusně,,až včera bylo nádherně, tak aspoň tak... ještě snad pojedeme na konci června, nebo začátkem července, snad už bude líp a vytátnem i bazén...

ani jsem vás nneměla síli dočíst, tak jdu na to... po chvilkách :wink:
18. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky holky,

Anicko, vsechno nejnejnej... k tvym narozeninam. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Hani-dekuji moc jsi hodna :dizzy_face: Uz jsem stary pes :frowning2: :confounded: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
bre ranko..tak u nas noce uz super--petan se budi kolem te dvanacte a pak az rano kolem sedme :dizzy_face: tak to uz jde..
dneska mame tatku jeste doma pac byl u zubare a delaji mu technicke na aute
anicko..taky vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: uz jsem ti psala na icq :grinning:
18. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Holky jste zlaticka dekujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Vam vsem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky

Aničko ke Tvým dvacetinám :grinning: :grinning: :grinning: Ti přeju hodně zdarvíčka, štětstíčka, lásky a spokojenosti!!!!!!!!!!!!!!!!Moc si to dnes užij, bude oslavička????????
Hele to bych zrovna do tebe neřekla, že věříš na kineziologii :dizzy_face: povídej něco víc o tom, proč jsi tam šla, jak s tebou pracovala, ptala se Tě na něco, co jsi cítila??????Povídej, povídej :grinning:
18. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Miso-dekuji :slight_smile:
No ja jak jsem nemohla otehotnet se Stepankem tak mi ji doporucila kamoska.1hod-stala 500kc prijela za mnou do MB ale byla z Jilemnice myslim.No nejdriv mi pohybala rukama jak to delaji atd.A rekla mi ze kdyby se mi chtelo brecet tak at klidne brecim a nedrzim to v sobe.Jsem si rikala ta je trapna proc bych mela rvat-no a na konci jsem brecela jak zelva ale jak strasne-to bych nikdy neverila nezezit to. :confused: :confused: :fearful: :sweat_smile: Ptala se me na ruzny veci-treba jestli si pamatuju kdyz jsem byla miminko-ne-co bych si prala kdybych byla miminko,a jak si predstavuju svoje tehu-v tu chvili mi v hlave probehl film-kvetovane saty,juim jahody,kvetou stromy-a ona mi na to povida-no tak takovehle tehulkovani budete mit.No a jsem mela zlute kytkovane tehu saticky,jedla jahody a bylo krasne a vse kvetlo.Pak mi nakapala nejkake kapky na lzicku ty jsem spolka.Rekla mi ze jsem hodne fixovana na tatu......no bylo toho za tu hodinu hodne.Byla jsem tam koncem unora a v breznu jsem byla tehotna-jestli me opravdu v te hlave nejak odblokovala-nevim ale Stepicek je tu s nami. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Uz jsem psala Hance ale ta nemuze-nechcete se v sobotu prujet podivat na Hasicskou soutez?Je to vzdycky sranda :slight_smile: :wink: :wink:
18. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte všechny? :wink: U nás pohoda, včera jsme byli opět v ZOO a bylo krásně, akorát jsem si spálila krk, kterej jsem si zapomněla namazat, protože jsem si ještě nezvykla na krátký vlasy
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Aničko, všechno nejlepšííííí! :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
aje ani..ja to musim taky zkusit snad nekoho taky najdu :dizzy_face: chtela bych to i na me i na maleho :dizzy_face: nechce bejt tak nervni a protivna sama sobe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojky bzun :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.