• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj Kristi :slight_smile: :wink:
18. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Aničko, no paráda, to je bomba!!!!!No já bych asi taky potřebovala odblokovat urité věci z dětství spojené s otcem, tady ta paní v Pze chce 600,-za dospěláka a 500,- za dítě, je to teda pálka, ale jestli to pomáhá, tak proč ne!!!!Díky za popis
No sobota zní lákavě, proberu s Pítrsem a záleží na počásku!!!Ale myslím, že má být hezky!!!!! :dizzy_face:

Ahoj Kisty, teda spálit si krk :grinning: a jaktože máš krátký porost?????

My byli včera zase koukat na dlažbu a konečně máme vybránoooo :dizzy_face: bude jiná v chodbě, obýváku i v ložnici, ale stejný odstín, hodím vám na chvíli foto :wink:
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2776376&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
líbí???mě strašně, Petr furt chtěl všude stejnou a já furt říkala, že to bude nuda :unamused: že chci všude jinou a on, že si to neumí představit, tak jsem mu je včera v Hornbachu tahle nafrkala k sobě a najednou se mu to líbí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak Honza přijel na oběd a načapal mě na netu, celej den jenom makám a zrovna když přijede, tak jsem na koni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Míšo, trochu jsem změnila střih a mám to teď do podkovy, je to super hlavně na udržování, jen trochu vyfoukám po umytí přes prsty a hotovo :wink: tak nějak mě holička přemluvila na tu změnu a je to fajn :slight_smile:

Dlažba je super, budete to mít zajímavý takhle! Kdy budete pokládat? :wink:
18. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak valím utírat prach v ložnici, ale budu nakukovat! :wink:
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Kristy, já mám taky podkovu :dizzy_face: taky si nestěžuju, akorát mi to kadeřnice teď přistřihla dost i v předu a to se mi nelíbí!!!Chci to mít v předu víc delší!!!!Přístě jí musím hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: než šmikne!!!!

No to je dobrý s tím Honzou, taky se mi to stává, že je malej venku s babí, já tu vytírám, šůruju a pak dřepnu k PC a Petr si jde udělat kafe :grinning:

No Petr to chce dělat sám, pže už tak nás to vyjde na dvacku :angry: a ještě platit někomu za pokládku dalších 5tis.se mu nechce, takže snad za 14 dní o vík.zkusí chodbu, já s daníkem raději zase vyklidíme pole :grinning: :grinning: a pojedem za prababi na chalupu
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Úplně jsem se zapomněla pochlubit dnešním úspěchem s nočníkem - Anička si po snídani donesla nočník, že chce dělat ee, a vykakala se :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
No poklad ta Aninka :dizzy_face: my teda zase na nočním nechodíme vůbec :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Nějak ho bojkotuje :frowning2:
18. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Míšo, já jsem tu podkovu moc nechtěla, zdálo se mně to dost extravagantní, ale nakonec se mně to fakt moc líbí a jak říkám, hlavně super na údržbu :dizzy_face:

Petr je šikovnej, určitě hodně ušetříte, když si spoustu věcí dělá sám. Honza taky pokládal dlažbu i obkládal koupelnu a kuchyň a je to hezký, aspoň si to udělal podle svých představ :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
My si s nočníkem akorát hrajem, jezdí s ním jak s autíčkem, a občas se vyčůrají po spaní, tak uvidíme, jestli se ještě zadaří jako dneska :sweat_smile: mohlo by, holky totiž kadí i pětkrát za den a spotřebujem strašně plínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsme tohle kakací období do nočníku měli jednou, ale po týdnu začly zas do plínky, tak uvidíme tentokrát :unamused:
18. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Je to takový odvážný, to jo :grinning: ale je to slušivý!!!!
No já doufám, že mu to půjde!!!dělala totiž dlažbu tady nahoře v koupelně a spáry mu dost ujely :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je fakt, že to dělal na rychlo, večer při šeru a ještě to máme na "ženské přiřození" :grinning: :sweat_smile: tomu se říká na koso, že??? :sweat_smile: :sweat_smile:

Hele teď jsem se pobavila :sweat_smile: :sweat_smile: jsem četla téma o spaní miminek a tam nějaká holka řeší, proč její klučík v noci nespí a furt se budí..tak prý že prdíky, zoubky.... a že ho bolí tělíčko, jak roste :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tak to mě dostala :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak petan na nocnik chodi ale jen kdyz ma zrovna naladu :grinning: :grinning:
dlazba pekna..ale ja bych ju nechtela..ja mam vsude gumy novilon..sice drahe ale pekne..co me spadne nic se nerozbije ..
jdu taky neco delat :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
No s tím nočníkem je to u nás stejný :frowning2:

Adel, co že to máš????gumy novilon, co to jeee????? :confused: My zase dlažbu kvůli tomu, že vydrží léta, plovoučka se nám nelíbí a dřevo máme nahoře a je šíleně zrasovaný, samý vryp :frowning2: takže jedině dřevo dub nebo buk, ale to bychom museli vyloupit banku!!!!
18. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Adel-taky neznam :confused:
Miso-jj za zkousku to urcite stoji :wink: :slight_smile: U nas nocnik taky bojkotujem :frowning2: :slight_smile: :wink: :wink:
Me se zase starsne libi drevo a libej se m i i ty vrypy-je to prirozeny a fajnovy :sweat_smile: :grinning: Ne ze bych je tam treba delala schvalne ale nevadi mi.
To by bylo super kdyby jste prijeli a Dana by videl hasice :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky pipka sice vstává ale ještě hodím pár řádek....
Naše Janina bojkotuje ted všechno.. :rolling_eyes: .. :rolling_eyes: . nočníček je největší nepřítel, ale plinky taky nechce ani vidět, je to boj u každýho oblíkání, převlíkání, tak jsem jí nakoupila kalhotky, že bude chodit jako velká bez plínek, ale kalhotky taky na sebe nechce a pořád si je stahuje :angry:
taky nechce jíst chleba, jinak jí všechno a pěkně jen chleba neeee. ke snídani z něj oblíže klidně i máslo, ale chleba ne...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky máme jekot u jakýhokoliv oblíkání
a chce být jen a jen u maminky, jak má počkat někde s taťkou tak utrpení..
vynucuje si fňukáním a plakáním všechnoo co chce a nechci jí dát (zrovna dnes tašku s peněženkou, celou cestu autem do ochodu)
taky se mi snaží moc pomáhat, ale mě z toho muže klepnout pepka, skládám prádlo, tak ho na druhé straně vytahuje, dávám prádlo do pračky, tak sype prášek po koupelně, z vany cáká naprosto všude, takže po každým koupání skoro voláme hasiče, aby nám to odčerpali, na chalupe jsem zabalila jednu tašku a naž jsem se otočila, byla vykramovaná druhá, a trak je to pořád dokola.... muže mě z toho klepnout.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

M9šo mě se to líbí moc, hlavně kachlíky do ložnice, jsou nádhernýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=pvc+novilon
vypada to nejak takto...delala na to firma a metr 700..prvni si upravi podklad a po tuhnuti to za dva dny vybrousi a pak nalepi gumy a daji listy

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=225855&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F jde to videt v obyvaku a trosku kuchyn..ma to aj petan v pokoji a i v loznici..krome haly a koupelny tam je dlazba
18. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahojky tak dneska to je na palici!Včera to bylo ok ale dnes mazec :angry: :angry: mi praskne hlava :angry:

Aničko vše nejlepší k tvým 18.narozeninám :wink: :dizzy_face:

Jani vítej doma :wink:
18. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Adel,to nevypadá vůbec špatně..ale teda 700 za metr, to je nekřesťanské, to bychom se na těch našich 60m nedoplatili!!!!!!

Jani, díky..ono stejnak v tý ložnici toho moc vidět nebude, bude to schované pod postelí a skříňkama a hodím tam kovereček, takže ložnice moc vidět nebude a ta je zrovna nejhezčí, dekor jakoby dřeva..

Ani, tak asi přijedeme, P.se sice netvářil, ale to není nic osobního, on prostě nikdy nikam nechce :cry: pecivál jeden :grinning: upřesníme si to v týdnu :wink:
18. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Miško prosímtě mohla by jsi mi do IP písnout přesnou adresu toho penzionu? :wink:

Tak malej mi v 18h totálně vytuhnul na klíně tak jsem ho opatrně převlíkla do pyžamka a dala mlíčko a tak usínal a usínal a ten ichtyl venku začal štěkat a vzbudil ho takže ze spaní není nic a ted tady řádí.Ach jo :frowning2:
18. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Peti :confused: :rolling_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
Misooooooooo-fakt jo?Tak to je super a Petr at se moc netvari jako :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
ANičko no co? :confused:
18. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
tak jsme doma z venku, u nás je docelakrásně... zase mě nasrala baba na písku... ach jo, já tak nesnáším matky , co nechají svoje děti dělat cokoli...
jen jsme došli na písek a JAnina si sedla tak ji chlapeček začal kousat do kolena, protože se nikdo nehlásil k chlapečkovi, tak jsem ho okřikla (baba od vedle začal cosi mumlat, no ta co tak je malej.... to byla kamoška mamnky, jak jsem pak zjistila..)...... no a co naše Janička je taky malá a byla mnohem menší než chlapeček nechápu, že má někdo takovej argument........ podruhý jí koousal zase do ruky, jsem ho zase okřikla, to se pak chtěl chlapeček zas pomstít na JAninejch hračkách...neustále do ní strkal a odžduchoval, chjo na to nemám nervy...... maminka sedela celej metr odeme a na všechno se s usměvem koukala (jak jsem zjistila) až když mu dávala najíst :frowning2:
18. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
tak u nas uz se spinka..
jani ..no nas petan je to same porad kouse a stipe..ja ho sice okriknu a dam mu pres ruku ale uspech zadny :angry:

miso..no drahe to jeno mame to taky cca 70m ale delalo se to na etapy pac nebyla korunka :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak malej spinká.Sice za doprovodu pláče ale usnul.Je to děs že to je u nás tak složitý.Ale u druhýho budu už moudřejší :wink: tak a já něco sezobnu a půjdu asi taky chrnět.Drahá polovina je v práci až do rána tak co bych tady sama vysedávala že? :sweat_smile: Tak přeju krásnou a klidnou a pokud možno bez buzení :wink: pa pa
18. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ade, já to vubec od Jniny neznám, ona je spíš srábek, co se bojí ostatních , zahodí hračky než by se o ně prala... ale aspoň máš snahu, mu to třeba nějak vysvětlit, to oceňuji, v takovém případě bych řekla , to je v pohodě nic se nestalo (Janina teda ani nebrečela),ale nesnáším fakt maminky co dělají že to nevidí..., nechci říkat že namají takové děti chodit mna písek, ale když vím, že moje dítko tohle dělá, tak ho nenechám bez dozoru, naše JAnina zase nechápe, že nemá házet písek... taky u ní stojím aby to neublížilo ostatním dětem a když vidím, že se schyluje tak se to snažím nějak rozmluvit, jdu přece na písek s Janinou a ne s kamoškou, tak se věnuju jí... nevím jak to vypadá u vás ale na sidlišti je 1 pískoviště 3x3m a na něm 10-15 dětí, tak si tam úrostě nemužou všichni dělat co chcou :pensive:
18. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak petan ma pisek 2 x 2m pro sebe :grinning:
jiank petr byl s petanem venku a sel na hriste co tady mame nove a byla tam holcicka co ji minule tahal za vlasy a ona za nim ani nechtela jit :frowning2: ja uz nevim co s nim delat aby tohle nedelal
18. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky holky,
tak zitra mi prijedou nasi a budou tu do st. Tak radek pojede na jeden den spat do dablic. Ja s risou zustavam ve vrsovicich. Si ani neumim predstavit, ze bych se tam mela vrat kdyz je tam baba. :confused: :frowning2:

Jani, u nas je risa taky ten noumik, ale kdyz nahodou chce neco provest, tak mu to zakazu ze se to nedela a nebo vyhubuju, kdyz nestihnu zasahnout vcas. A myslim, ze by to mely delat vsechny maminy, ale bohuzel ani v pze se tak nedeje. :unamused:
18. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ani, skoda, ze se k vam nemuzem taky podivat. :frowning2: ..no snad aspon pak na ten pohadkovej les, jestli uz budu ok? :confused: :wink:

tak ted venku furt nekdo rve. Slavie slavi titul. Teda ja jsem taky slavistka, ale ted jsem teda spis matka od spiciho ditete, tak doufam, ze brzo zmlknou :angry:
18. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Holky ted jsem prijela z pohotovosti-Ondrovi ruplo opet leve ucho :unamused: :confounded: :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
ani..jezis chudacek sakra proc mu to porad dela :frowning2:
19. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.