• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky-noc u nas uz pak docela dobra :confounded:
Adel-no dr.mu koukal i do nosu a ani on pry nevidi ze by mu tekla ryma-proste ta zadni a sni ja nic neudela pac ji ani neodsaju :frowning2: :frowning2: Mam vykapavat,vystrikavat a ATB mu skoncili v patek tak ani nic nema.V patek na kontrolu ach joooo.Utesuju se tim ze jsou na tom maminky s detma hure a mam kluky "vlastne zdravy". :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
je Ani to je teda smula, chudina Ondrášek, jak to že nemužou dojít na to z čeho to je, oin si tam musí zkusit

u nás dnes noc horor.... od 1 v noci spala s náma, pže řvala jak tur, ale dala jsem jí mlíko a spali jsme všichni až do 9,20, takže poak už ok, akorát JAnina u nás hrozně cestuje, kope a převaluje se, takže já spím na 5 cm , taťka na 5 cma JAnina má zbytek postele

u nás dneska hnus fialovej , prší....je zataženo, Janina tu dělá bordel a já nemužu vyprat věci z chalupy, pže to nemám kam pověsit....
19. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
jANI-no urcite zkousi jako kun teda o tom ani po tom.Oni vedi od ceho to je ale nic asi neudelaji-nebo nevim.
A to mi jeste vcera oznamil kdyz jsem se ho zeptala jestli kdyz mu vyndaji tu mandli tak ho to prejde ze mi to nikdo nezaruci a pak muzou jeste zkusit gromety :confounded: :confused:
NO ted jsem ho uspala tak se jdu taky natahnout pac jsem pul noce probdeli tak at neco naspim :confused: :pensive: :pensive: :pensive:
19. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky

Ani, no to je vážně něco :frowning2: :frowning2: no ta zadní rýma, to je pěkná ku.wa :angry: :angry: s tím fakt nic nenaděláš a je z toho pořád takovýhle peklo, acho jo, je to trpitel :cry: :cry: :cry:

Jani, tak já chodím k nám na hřiště málo, ale když jo, tak občas taky zírám, zrovna nedávno, přišli jsme a Daník šel k houpacímu koníku, viděla to tak 3 letá holka a prostě si usmyslela, že tam Dana nepustí a bude se houpat ona a to upozorňuju, že kousek dál je koník stejný, takže jsem už Dáňu skoro nasedla na koně a holčička z druhé strany na koně vyskočila a Dana kopla :angry: maminka taky seděla kousek od toho a viděla to a nic, já jsem holce řekla, že má dávat na malé děti pozor a že vedle je koník stejný..Dana jsem odvedla pryč a akorát přicházel Petr tak jsem mu to patřičně nahlas :grinning: líčila a ještě jsem řekla, že některý maminky by potřebovaly na zadek...paní ani nepípla, no to taky měla štěstí :grinning: to by si jinak vyslechla.Takže tohle mě taky vytáčí, já jsem Danovi stále za prdelí, jednak aby něco neudělal on někomu a naopak.My teda nekoušeme, netaháme za vlasy, ale rádi házíme písek z lopatky na ostatní :grinning:

No a Dáňa si teď v 11 udělal úraz, spadl z motorky a sedřel si horní ret, tu vrchní vrstvu kůžičky, ale i tak teklo krve :confounded: a teď už to o hodku dřív zabalil a chrní
19. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Miso-chuderka mala-ono z oboci a ze rtu tece nejvic krve-Ondra naspava noc uz spi skoro 2hodky ale to je tak nejak jeho doba spani.Pak se najime a pujdem na zahradu-dostane holiny a bude. :wink: :wink: :wink:
S tim uchem uz nemam ani co rict :confounded: :confounded: :frowning2:
Tolik se tesim jestli v sobotu dorazite,sice nebudu mit tolik moc casu se Vam venovat ale nejak to zvladnem-a uvite me v akci :grinning: :grinning: I kdyz nevim,nevim jestli je o co stat :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem zpět živá a zdravá :slight_smile: jen trošku pošramocená tělesná schránka, ale do zítřka už mě nic bolet nebude. Bylo super :dizzy_face: v pátek jsme cvičily a pak byla volná zábava, takže jsme seděly na baru a drbaly. Měly tam i diskotéku, tak jsme trošku provětraly faldíky a spát jsem teda šla kámoškou o půl čtvrté :sweat_smile: ráno v sedm se mi teda hooooooooooodně blbě vstávalo :rolling_eyes: naštěstí jsem to pak rozcvičila, pak snídaně, bazén, odpočinek, oběd, odpočinek, aquaaerobic, sauna, další cvičení, grilovačka, drbání s holkama a hurá do postýlky :slight_smile: Praděd se z důvodu proměnlivého počasí nekonal. V neděli ráno jsem se ploužila, jak mrtvola, pže mě taaak všechno bolelo a taky jsem měla nějký spánkový deficit :sweat_smile: ještě jsme znovu cvičily, pak snídaně, balení a hurá domů. Po cestě jsme se zastavily ve velkoobchodě s hračkami a na obědě.
Další víkend plánují na konec září. Tak snad to vyjde a zse budu moct jet.
19. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
A konečně už máme golfky :slight_smile: tak jsem včera trénovala.

Dneska je tu pěkně hnusně, tak jsme dopo byly v herničce a odpo budeme na drbech u sousedky.
19. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Já se s malou taky chystám na Pohádkový les. Teď nám jeden uteče, pže budeme pryč, ale za týden má být kousek od OV ještě jeden, tak snad vyjde počasí. Uvidíme.
19. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
V pátek odjíždíme na Vysočinu do toho Žďáru, tak pak pisnu info, jaké to tam je, ať se můžete na září těšit ještě více :wink: počasí by snad mělo být pěkné dle předpovědi. Takže beru bábovky, ať můžeme úřadovat na písku, co mají na zahradě. Taky jsem koukala, že kousek je nějaký vláček pro děti, tak snad vyjde čas a zajdeme tam mrknout. Budeme tam se známýma, tak nevím, co všechno bude v plánu.
19. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahojky zdravím vás skoro polomrtvá :frowning2: chytli mě záda a to tak že se skoro nehnu :confounded: :confounded: Martin mě namasíroval tak je to trochu lepší,ale pořád polehávám a když sedím tak jen tak jako na trní :unamused: s malým pohámá mamka a i Martin.Je tohrůza nikdy jsem to nezažila tak už vím jaký to je :frowning2: :unamused: :confounded: žádná sranda

Aničko moc mě mrzí že vás stále trápí ty ouška :frowning2: snad se to zpraví a bude dobře :wink: :unamused:
19. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky

Aji, vítej z víkendu, už jsem si říkala, jestli žiješ, že jsi včera nenakoukla :grinning: :grinning: a jaké golfky???????????

Ani, jé, to jsem netušila, že budeš taky soutěžit, já myslela, že budem u vás na zahradě, pak se půjdem podívat na hasiče a zase třeba budem u vás.Tak to jestli budeš v čoudu :grinning: tak asi nedorazíme, to nemá cenu, já se těšila na Tebe!!!!!!!!!!Nebo jak sis to představovala, jaký máš plán??? :slight_smile:

Peti :frowning2: to je nemilé se zádíčkama, tak ať je to lepší, kde sis to uhnala, tím stěhováním????
19. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Miško ani nemluv je to hrůza.Na záchod se sotva belhám,jsem jak 90letej důchodce a to některý jso ufakt vitální :sweat_smile: ze stěhování to snad nebude.Ráno mě nebylo nic ale pak chtělmalej chovat a jak jsem se ohla tak už jsem se nenarovnala.Bolí mě to ikdyž se nadechnu takže možná nějakej nerv a sval.Nevím.Martin masíruje a je to lepší ale do zítra to musí vymyzet páč jdu s malým na očkování a když ho nezvednu tak nevím jak bych to zvládla :confounded:
19. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Peto-jj zada jsou na prd :frowning2:
Miso-ale tak ja zase porad v lufte nebudu jen jak budemem mit utok my a deti-jinak budu hlidat Ondru :wink: :wink: :wink: Ja soutezim no,jsem stary hasic :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Já včera net moc nestíhala, pže jak jsem s Klárkou sama, tak nevím, co dříve :unamused: takže jsem uklízela, prala, vařila a večer byla ráda, že sedím a čučím na tv :slight_smile:

Nakonec máme tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22611030&tab=0
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
No, jdu se najíst a žehlit tu nechutnou kupu, co mám v koši, ať máme na tu Vysočinu vůbec v čem odjet :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Ajo-hmmmmm pekny ale teda ta cena-to je vsechno tak strasne drahy opravdu :frowning2: :confounded:
19. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojky..
tak u nas se spinka tak mam casek
dneska jsem byla s mojim v praci a pak nakoupit neco na nehtiky :grinning: rano jede do italie

jinak petan konecne si stoupl a stal sam v prostred obyvaku a tak snad budem brzo chodit :grinning: :grinning: dr.rikala ze tak 18 mes.to jisti :grinning:

beny..ja tak trpela cele tehu :frowning2: :frowning2: nekdy jsem nemohla ani dychat
19. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky! Dneska jsem měla akční den, tak aspoň chvilku nakukuju teď. Ráno cvičení batolátek, pak s kámoškou a její holčičkou venku, odpo jsme byli u zubáka celá rodina :grinning: holky ukázaly tetě ochotně zoubky (je to moje spolužačka a holky ji znají, tak se ani nebály). Zatím žádnej kaz a všechno v pořádku :slight_smile:

No a teď jsem se vrátila z bosu - nebo bossu? nevím, jak se to píše :sweat_smile: Ajo, takže už jsem taky zkusila, a je to supeeeer! Fakt skvělý, hezky jsem se protáhla, i když teda to dá fušku u některých cviků udržet balanc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak super, že sis užila víkend, ,musela to být makačka ještě v kombinaci s ponocováním! Co Peťa, jak zvládl malou? :wink:
19. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ani, chudák Ondrášek :frowning2: musíme věřit, že mu ty mandličky pomůžou, už aby to bylo :frowning2: :fearful:

Peti, chuděro, ty si teda taky užíváš, tak hlavně ať tě ty záda brzo pustí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Míšo, hlavně že se Daníkovi nestalo nic vážnějšího, to je hned, u nás už byl taky rozkouslej rtík a taky plno krve, ale naštěstí se to hned zahojí :wink:
19. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jee, Kris, ty jsi byla na bosu ? A supr, že ? Já z toho byla úplně nadšená. O trochu méně pak z toho bolavého těla :slight_smile: ale fakt mě to strašně baví. Nejhorší pro mě vždycky je, dostat se na obrácenou stranu bosu. To mám pokaždé dojem, že se určo budu válet na zemi :sweat_smile: a ještě hůř se pak leze dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem si málem nabila kokos :rolling_eyes:

Víkend paráda, až na to ponocování, to mi dalo zabrat :sweat_smile: myslela jsem, že mě pak na to ranní cvíčo budou muset odnést. Jediné, co mě uklidňovalo, že kámošky na tom nebyly o moc lépe :slight_smile: ale naštěstí mě to cvičení brzy probralo a pak už se to dalo zvládnout v pohodě.
19. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ani, a to ještě z těch, co jsme měli vybrané, byly nejlevnější. No jo no, co se dá dělat. A pak se můžu divit, kam ty prachy furt mizí :rolling_eyes:
19. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jo, a Peťa s malou v pohodě. Naši se o ně postarali :slight_smile: sice prý sem tam furt vykřikovala "mami mami mami" ale pak zase rychle zapomněla :sweat_smile: bych řekla, že se mi po ní stýskalo více než jí po mně :confused: :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jdu chrnět. Dobrou všem :pensive:
19. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
u nas je skarede.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky-to je dnes kraaaaaaaaaasne co? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja uklizim a delam obed-kur.stehna+br.kasi :slight_smile: :wink:
Jani-vse nej,nej k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Adel-skarede?To mate blbe u nas krasne slunecno a slunku 34,5 st :confused: :confused: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky moc Vás zdravím, děkuji za přání i já opožděně přeju Aničce a Míši...u nás je nádherně, už peru...

K obídku nevím co bude, ještě uvidím, odpolko příjdou na návšetěvu holky z práce, takže nachystám chlebíčky, musím tady taky trochu uklidit.... zavislák mi tu stojí u nohy a řve jak zadrhnutá deska mami mami mami mami mami.... furt dokola.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
taťka šel včera kamošovi něco vysvětlit večer do hospody, ohledně školy a spráskali se tak, že se divím že vubec trefil dom, musela jsem jít spát ve 4 do obýváku, pže chrápal jak piliňák... no radost.... ted tu vyspává a asi dlouho bude.... no už dlouho jsem ho tak neviděla.... asi slavil i za mě :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsemmějte musím jít nevbo me ta holky utrhne nervy jak tady ječí... pa
20. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
tak u nas uz se vyjasnilo tak jsem hodila rychle pracku..
v jednu mam nehty a pak jedu k mamce na vik :grinning:
20. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Holky tak ja nesu dalsi zpravicku-ve ctvrtek 28.5. mame s Ondraskem nastup v Motole na mandli a nejspis i gromety.Nase dr.to obvolala a zaridila drive kdyz mu to tak prasky-jsem rada ale mam i teda strach :frowning2: :confused: :confused:
20. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.