• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

Janči, vše nej k narozeninkám!!!Hodně zdravíčka a spokojené těhulkování :dizzy_face: A mě nepřej :grinning: já su v lednu :grinning: ta druhá byla Haňule :wink:
Jak jste se vůbec s M.domluvili na ten byt???byli jste už v té bance???

Ani, tak hurá!!!!No je to takové narychlo :confused: už příští týden, ale čím dřív, tím líp!!!Jé snad to kruci pomůže!!!!!!!!!
Hele a kdy ty hasiči začínají, my bychom vyjeli po O..a spát nee, my na to nejsme a Daník je teď s tím spaním fakt hroznej, takže chci být v noci u něj :wink: A jak to teda naplánujeme???Přijedeme k vám před barák??A pak někam za váma dojdem????

Adel, u nás je fakt hic, úplně letně, mám ve stínu 27 :stuck_out_tongue_closed_eyes: užij si nehtíky a Petík je šikula, že už stojí sám, to víš, že se už rozchodí, lenochůdek náš :grinning:

Kristy, jj ty úrazy teď budou furt, dnes zase žuchnul z gauče :unamused: mě z něj klepne..a na motorce jezdí jak pako, rozjede to oběma nohama a pak bourá do vrat apod. :angry: no kluk no, se bojím puberty a kola nebo motorky, Petr je z motorky úplně zrasovanej - boural v tričku a kraťasech, takže se toto fakt bojím!!!!¨Ty jsi teda taky akční na cvíčo :confused: co to je ten/ta bosu???

Aji, no Multiway jsou dobrý :sunglasses: zrovna jsem je včera okukovala paní na poště, ale s*al by mě tam ten podhlavník, kluk nemohl ani hýbat hlavou :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je dneska taky krásně! Už jsme byly před obědem trajdat na motorkách, teď holky spí a já se chladím u ledničky - odmražuju :grinning:

Aji, bosu fakt super, byla jsem nadšená! A dokonce mě vůbec nic nebolí, tak nevím, jestli jsem to třeba nějak neflákala :sweat_smile: No jak jsi tady dávala kdysi odkaz, tak jsem si říkala, že by mě na to v životě nikdo nedostal. Včera jsem šla s kámoškou na jógu a ta cvičitelka prý, tak si nachystáme bosu a začneme - myslela jsem, že mě klepne nebo spadnu při prvním cviku, ale fakt skvělý, takže příště jdem už cíleně na tohle! :dizzy_face:

Fajn, že to taťka s Klárkou tak zvládli, no ty děti to zvládají asi fakt líp než my, Lidušce jsem taky vůbec nechyběla, jak jsem byla s Aničkou na operaci :wink:

Jani, všechno nejlepší k narozeninkám!!!! :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Míšo, to je furt, u nás se taky padá odevšad. Holky jsou taky takový hrr a nepřemejšlí, to asi patří k věku :wink:

Bosu je jakoby půlka gymnastickýho míče a různě se na tom cvičí, je to těžší než normálně na podložce, protože musíš pořád držet balanc :wink:
20. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jééé :fearful: tak z toho bych spadla jak švestka :sweat_smile: já mám problém s balancem i na joze :grinning: :grinning:
jj asi to k věku patří, prostě pud sebezáchovy na bodě mrazu :grinning:
Ty se máš u ledničky, nám začíná teplé bytovní období :grinning: :grinning: už tu máme skoro 24st.netěším se na večer :angry: já už chci být doléééé, tak je snad 16 :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
jééé M9šo, fakt jsem byla přesvědčená , že jsi to ty :grinning: :grinning: :grinning: , tak to tobě přeju asi hoooodně opožděně a Hničce se omlouvám :grinning:

Jinak jsme se zase nijak nedohodli, pak jsme byli na chalupě, dnes jsem zase špekulovala, ale taťkovi není moc dobře , tak s ním není řeč :sunglasses: :grinning: ....

ted jsem zase našla domek (4+1 s možností rozšíření na 6+1) blíž k jeho městu , kde pracuje (dělá ve Vyškově cca 25km), tak jsem špekulovala, že koupíme ten, a zbouráme domek (tu naši rujnu, to máme 40km od VY) , prodáme pozemek s nějakým ziskem a za něco zrekonstruujeme, no zatím jsem napsala paní, že bychom se dojeli kouknout, tak čekám , co a jak.... je nám to asi jedno , kde budeme, chceme jen klídek , zahrádku pro děcka a trochu zeleně, já ted budu 3 roky doma, a prostě se nebojím, že bych pak nenašla práci (třeba bych si pak sehnala věco ve VY a jezdili bychom spolu) nebo já nevím, no prostě se musíme nějak rozhoupat.... jenže v tomto je muj chlap takovej neutroš, má rád, když se to vyřeší za něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak mám pocit, že jsem na takový rozhodnutí sama (ale aspoň neprotestuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
20. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Miso-no kdyz vyjedete po O tak to uz bude pomalu po soutezi :confused: Ja tam Ondrulku mit asi na 100% mit nebudu pac tam bude hodne lidi a musim ho co nejvic izolovat aby neco nechytil.Porad premyslim jestli ho odvest k babicce do nedele a nebo tam poslat Stepanka pac ten ma porad rymu-ale je to na 4 dny no a zase Steapnka se mi nechce stahovat ze skolky byl ted mesic doma a deticky potrebuje-mam dilema jak to udelat teda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jani, přeji všechno NEJ k narozkám :dizzy_face: a jelikož jsem prošvihla holky, tak přeji všechno NEJ i Aničce a Hance :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
U nás bylo ráno taky zataženo, že jsem si říkala, to zase bude hnus. A do hoďky se vyjasnilo a teď už je vedro jak blázen. Taky jsem hodila pračku, ať mi to do večera uschne.

Dopo jsme byly nakoupit a trošku pocupitat venku. Odpo půjdeme na dětské hřiště provětrat bábovky a klouzačku :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Míšo, ten podhlavník je sundávací. Já ho tam prozatím mám, pže Klárka se o něho opírá. Ale jak jí začne vadit, tak ho hned sundávám. Je to rychlovka, drží na sucháči a horních kšírách.

Odkaz na bosu :wink: http://www.bosufitness.cz/cz/

Je to super cvičení. U nás ho právě používají i u pilates, spinningu nebo samostatně. Já chodím na ten, co je samostatně, takže celou hoďku cvičíme jen na něm. Kolikrát docela masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je to na té obrácené straně, pže je dost vratká, takže udržet se na něm, mě stojí fest úsilí. To jsem kolikrát ráda, že stojím nahoře, natož provádět nějaký cvik :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ani, je fajn, že vám to posunuli, pže by se chudák do září ještě dost potrápil :frowning2: tak držím palce, ať mu to pomůže.
20. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
A právě mi sotva po hodině jakýsi malý hajzlík vzbudil Kláru. Řve tu za barákem jak hyena na nějakého chlapečka na písku a jeho babka na něj čumí z lavičky :angry: do prdele :angry: nestihla jsem si vyfénovat hlavu :unamused:
20. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
to znám to nasere Aji, já si taky vždycky naplánuju a nějakej dobrák mi to zhatí, ted očekávám, že za chvíli dorazí matka, bude štěkat pes a tak bude taky po spani,

jdu si nachystat věci ny chlebíčky a až se J probudí tak našlehám pomazánku... ještě bych potřebovala luxnout obývák, JAnina tam včera nadrobila tyčinky... njn, stihnu, co stihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jo jo, taky že nasralo :angry: pže ji probral a chvíli na to z písku vypadnul, takže je zase klid :rolling_eyes:

Moc to s tou prací nepřeháněj, ať z toho nelehneš.
20. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky zdravím v rychlosti.Záda povolili,sic je ještě cítím ale večer jsem se nahřála v horké vodě tak to povolilo.Dnes od rána den blbec.Mladej se dostal nepozorovaně k pc a nějak nám ho cosi ...no nejde. :angry: Takže má Martin radost a já taky.Pak jsem jela pro plenky a sunar a potom na očkování.U paní doktorky scéna jak z hororu.Se stydím ještě ted.To byl řev že ho musel i slyšet až v Praze :angry: :angry: vážit se nechtěl,měřit se nechtěl,prohlídka no utrpení :sweat_smile: :angry: a poslední co bylo byla injekce do předloktí a to byla asi ta poslední kapka :angry: :angry: ještě ted mi píská v uších z toho řvaní.Pak se mě držel jak klíště ani strojit se nechtěl tak to vypadalo že půjde domů nahej,jen v plence :angry: :angry: :angry: .Jsem myslela že ho tam přetrhnu.Ta ostuda. :confounded: Jinak jsem se paní dr. ptala jestli tam teda budeme moct chodit i s druhým přírůstkem tak byla mega nadšená prej žádný miminka ted moc nejsou.Ach jo.Ted se snažím trochu pouklízet,setřela jsem si tak čekám až to uschne a budu makat dál.Je i špatně ale uklidit musím.Peru jak o život a sušim venku na sluníčku.

Jani všechno nejlepší k tvým 18.narozeninám a hodně zdraví,štěstí,lásky,klidný domov,hodné děti a hlavně život s úsměvem. :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Peti-me je taky spatne a musim,musim.To je proste nas udel-ja jen nejsem tehule ale zase nemam dobre vysledky z moce a z krve.To si proste nevyberes-musis vic zaprahnout Martina aby to nebylo jen na Tobe :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak si umim predstavit ten cirkus u dr-taky to znam a to jdeme v utery na predoperacni vysetreni tak jsem zvedava :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
20. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Ani, aha, hele tak to necháme na jindy, až bude Ondrášek po operaci ok, tak přijedeme k vám, ať si taky kluci pohrají a poběhají, takhle je to na prd, jestli tam O.ani nebude!!!A před obědem stejnak vyjíždět nebudeme...tak to odložíme, ju :dizzy_face:
A co Ti na krvi a moči vyjelo, já myslela, že ještě výsledky nemáš, že jsi nic nepsala :frowning2:
20. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Aji, tak to je pohodka, kyž je to na sucháč :sunglasses: na odkaz juknu zítra :wink:

Jani, tak plán II. taky dobrej :sunglasses: 6+1 nezní vůbec špatně, tak hlavně, aby se ten taťka lumpík k tomu vyjádřil!!!! :wink:
20. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Peti, a na jaké očko jste byli ? Koukám, že návštěva u dr byla celkem masakr :confounded: Klára dr taky nemusí, vždycky tam vyje jak psi na měsíc :sweat_smile: ale naštěstí se to zatím dá ukočírovat.
20. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
6+1 by se mi taky zamlouvalo :slight_smile: hned bych si tam zřídila dámský budoár pro sebe :grinning: s vypolstrováním, ať nikoho neslyším a s klíčkem, ať se můžu raz za čas zamknout a v klidu relaxovat :grinning:
20. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
Zítra mě čeká opět balení. Chjo, to fakt nesnáším. Vůbec nevím, co všechno vzít sebou. Má být teplíčko, tak mám v plánu se hlavně slunit :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jdu do hajan. Dobrou všem :pensive:
20. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem u mamky
dneska byla grilovacka :dizzy_face:
jeste me cekaji tento tyden okna a taky nehtiky
taky jsem dneska koupila cyklosedacku tak uz petan jezdil a dobre
tak pa pa :pensive: :pensive: :pensive:
20. kvě 2009 ve 23:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasny slunickiovy den :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miso-tak jo nechame to az se vratime z nemocnice a trosku se ozdravime.To by pak mohla prijed i Hanka s Radkem a Risou a neco by se na zahrade podniklo :wink: :wink: :wink: :wink:
Adel-my taky jezdime radi na kole uplne asi ze vseho nejvic :slight_smile: :wink:
Aji-uzij si opekaci vikend :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahojky

Ani, jj bude to nejlepší, stejnak by Daník nebyl na té soutěži v klidu, furt by chtěl utíkat a účastnit se taky :grinning: a to by mi hráblo, dnes byl úplně na zabití, byla jsem v optice a jak jsem ho pustila, začal utíkat, smál se a fakt by jak blázen :confounded: začíná být vážně jak hyperaktivní dítko :cry: :cry: tak si ho vzala paní z optiky za ruku a ukazovala mu obrázky, abych alespoň mohla zaplatit :pensive:
21. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Miso-jj tak to udelame tak nejak jak pioses a az budeme fit :slight_smile: :wink:
Jinak Ondra dneska vubec nespal a je docela v pohode zatim-uvidime jaky bude vecer a noc :slight_smile: :wink: Ja jsem uplne hotova-jen se natahnout a spat ale nemuzu pac Zdenda ma litani kvuli hacicum :confounded:
Tak jsem na zahrade a je fajn :slight_smile: :wink:
21. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
AHojky holky tak už se nám tak trochen rozjelo pc ikdyž ....no radši nebudu nic psát at to zase neposlouchám ze všech stran. :angry:
Dnes teda mám náladu tak akorát někomu nafackovat!Ale nebudu se tady rozepisovat.Nemíním aby to bylo pak proti mě. :angry:

Aji na očkování proti zarděnkám spalničkám atd.Za půl roku znova. :wink:
21. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
No tak my jsme prisli z venku a je tam pekna prutr mracen takze budeme opet sedet doma :frowning2: :frowning2: A docela i hrmi teda a ja se bourky bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
ANi tady to taky začíná strašit ale asi nic moc z toho nebude páč se to zase nějak uklidnuje tak nevím.Ale mohla by bejt pořádná bouřka a slejvák!!!!!Dneska by to bodlo.By se mi i vyjasnila nálada. :wink:
21. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak už balím a vůbec mě to teda neba, pže nevím, co všechno mám vzít malé. Snad nebude pršet, pže se těším, že posedíme na té jejich zahrádce a Klárka si tam může hrát na písku a v dětském koutku, co tam je s ostatními dětmi. Když paní psala, že jich tam bude dost, tak bude mít aspoň parťáky na hraní :slight_smile: a jsem zvědavá, jestli udělají to disco pro děti :slight_smile:
21. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Holky, nestrašte s tím deštěm a bouřkami :confused: :confounded:
21. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.