• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Peti-u nas uz je po desti a bource ale myslim si ze v noci opet bude slejvak.Jdu se za chvilku vysprsit a asi zalehnu-Ondrulka uz spinka ale drzel se celej den sikulka :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojky,tak sem byla pokárána a musím vás pozdravit :wink:
snad se všichni máte fajn,děti sou zdravé,a jestliže je nějaké to zlobeníčko,aby to brzy bylo o.k. :wink:
21. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Noooooooo-Zabul radi Te vidime :wink: :wink:
My jdeme pristi tyden na trhani mandli do Motola tak jsem zvedava-a jak se vede Vam?
21. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Narazila jsi na mé na Mlade Boleslavi :slight_smile: :wink:
21. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
No, tak ve zprávách hlásili místy přívalové deště, kroupy, vítr...tak jsem zvědavá. Aspoň se nám snad dobře pojede a mladé nebude svítit do očí a nebude takový hic, jak dneska. Na sobotu a neděli už hlásí zase pěkně, tak doufám, že zahrádka a okolí penzionu uschne, ať se tam nerochníme v bahně :sweat_smile:

Opět žehlím...tenhle týden jsem snad každý den prala. Fuj.
21. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Aji-uzijte si vikend :wink: Ma byt hezky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Ja mam taky horu zehlani ale asi to necham na nedeli-jinak nevim jak to udelat-zitzra pecu a vezu Ondraska k babicce a proste vubec nestiham :confused: :confused: :confused:
21. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
jj,tam sem na tebe narazila :grinning:
jejda,vy musíte s mandlí?to dělají už tak malým dětem :confused: snad to bude v pořádku a dopadne to dobře.
my bohužel pořád válčíme :frowning2: od první laryng.za měsíc měl další,ted už 14dní kašle,rýma,měl pamycon,a sirius,během 5dní byl o.k. a za pár dní zvrat,rýma,červené oči-víčka,kašel,před chvílí se dozvracel a začal se dusit,jen plače a je unavenej,zítra musím naklusat k dokt.už su z toho zmatená a nevím co to je,ani tusin na kašel nezabral
já dobrala antibio.přes týden sem byla totálně bez hlasu,tak sem měla chycený oteklý hlasivky,laryng.kašel,a prudušky,tak sem měla něco na otoky a alergii
no moc se mě už neptejte,doufám že jednou vám napíšu,že sme zdraví jak rybičky.
ale jinak se máme fajn,začínáme stavět,no uvidíme jak to bude,a ješte pořídíme jedno miminko :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ani, díky. Už se těším :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
oprava,ne sirius,ale aerius :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád se mi to plete
21. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Zabul-no ono uz mu po 8 prasklo leve ucho zrovna ted v pondeli a 3x prave ,4x pichane obe a 2x oboustrany zanet str.ucha-uz mu praskli i obe najednou. :confounded: :confounded: Delaji to v Praze v Motole-byli jsme objednany na zari ale prasklo mu to opet tak to dr.urychlila-tayk by mohl byt hluchy :confounded: :confounded: :confounded:
aerius ted neberem pac v utery jdeme na testy na imuno tak aby byli kluci cisty-takze porad neco-Stzepanek byl ted mesic doma s dutinama :cry: :confounded:
A 3 mimo taky planuju tak doufam ze uz bude vse OK at se na to muzem vrhnout-nejak neni nalada a cas :frowning2: :fearful: Do toho jeste ja cekam na vysledky-mam nejaky zanet v tele a nevi se kde a co-jsem strasne unavena a budu jezdit do Prahy na imuno-no je to hruza.
Doufam ze uz se to u nas i Vas zlepsi a budeme mit klid na ty svoje milacky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
No loucim se valim spat-jsem K.O.-dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
21. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahojky..tak u nas pohodka..
zitra budeme makat a mamka bude davat novou podlahu a umyvat okna...atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jedou pry tak tady budu sama..
u nas bylo strasne horko a ani kapka deste..
petrik byl dneska s mojim brachou na kole na vylete a prej super ani si nevzpomel :confounded:

anicko..co to vidim..vy planujete 3 mimi??me asi neco uteklo :confused:
peknou noc :pensive:
21. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Nanda,no tě pic teda,doufám že budete jak ty tak děti brzo v pořádku,hlavně ouška
21. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Tak jsem usnula a sousedcin samstr tady huntoval auto pod nasim oknem do loznice a uz nemuzu pres hodinu zabrat :angry: :angry: :angry:
Zabul-no dekuji v tu mandli se upinam jak male dite,hlavne at je v poho Ondrasek no a pak ja abych se o nej mohla hezky starat a vychovavat je loupezniky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Adel-Ondrovi se taky na kole moc libi :wink: No planujem,ja bych asi jeste chtela ale Zdenda moc ne-treba me to jeste prejde :wink: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky-my jsme od Pul seste vzhuru-ja uz pecu druhou buchtu na zitrek :wink: :wink:
Noc byla blba ja jsem vubec nemohla zabrat jak me probudili a porad jsem se budila.Ondra jeste ke vsemu zacal kaslat-uz mu davam cibuli s cukrem aby byl fit do ctvrtka-tak doufam ze bude :frowning2: :confounded:
22. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojky tak u nás dnes bylo zase v noci plakání, nakonec od 3h spala s náma, od rána jen zase visí na mě, Ani obdivuju Tě, a taky kluky, že ti dají chvilku na práci, mě ten náš závislák pořád někde visí a když ne, tak 100% vyvádí nějakou lumpárnu.... my jdem tady trochu uklidit, teda pokud mi to JAnina dovolí, Michal šel do nemocnice na kontrolu, tak snad to bude OK...

ted mi tady náš vztekloun před chvílí rozházela vzteky chleba se sýrem tak musím vytřít :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Jani-tak Stepanek uz je velky kluk ale Ondra..... taky nemam na nic klid-dneska jsem delala cokoladovou polevu a mela jsem ho na ruce :unamused: A nebo kdyz mi vysi na noze tak ho proste necham at se vztekne pac to bych nic neudelala.Za chvilku ho vezmu a pochovam a je na chvilku pokoj,nebo si ho dam do stolicky a dam mu do ruky varecku nebo neco a on je u me a spokojenej.Pac hrat sam si nechce tak to nejak delat musimJinak by jsme tu chcipli ve srabu a ve spine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tad asi usnul tak se pujdu taky natahnout :wink: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
hm tak nespui ale vyklada si tam-to jsem zvedava kdy usne-vcera nespal vubec :confused: :rolling_eyes: :fearful: :confounded:
22. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Uz spiiiiiiiiiiiii-jdu na to taky :pensive: :pensive: :pensive:
22. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
tak u nás už se taky uslo, tak jdu tady udělat něco, snad bude chvíli spát, ale někdo tu v domě dělá nový koupelnový jádro a tak je tady hroznej bordel, vrtání a mlácení, tak uvidím.... nic valím se tady na to vrhnout, ve 2 pokojích a kuchyni je to tady jak po výbuchu, a to bych chtěla ještě stihnout oběd, alenevím co vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky

Zabul, čauky, no koukám, že je u vás taky neveselo :cry: :cry: nejhorší je, že se třeba i doktoři snažej, ale nic nezabírá :pensive: tak snad už budete mít taky brzo pokoj!!!!

Ani, no to je hovádko, ten soused :angry: je normální v tolik hodin dělat randál :angry: fakt nechápu, jak dokážou být lidi neohleduplní :angry: :angry:
Ty jsi fakt blázen s tím 3.mimčem :sweat_smile:

My nakonec zítra jedeme do Plzně za mojí nej kámoškou, včera mi volala, zda nechceme dojet, tak jsem docela ráda, že teda k vám nepojedeme, páč s touhle Haninou se domlouváme už přes půl roku a vždycky do toho někomu z nás něco vlezlo a viděly jsme se naposledy v březnu 08 :pensive: takže se těším, jak malá!!!!
22. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
teda to o sousedovi jsem nečetla, ale o 3 mimi, jsem tam něco zahlídla.... :grinning: , jen jsem si nebyla jistá, jestli čtu dobře :grinning: ... jojo... my asi taky do 3 ještě pujdem, ale to už určo musíme bydlet sami..
už mám skoro uvařeno, ale nemámbrambory, tak čekám až ve 14h otevřou tady večerku... Michalovi udělám smažák a já si dám s Janinou dušenou mrkev s hráškem (to by M nejedl, no moc zeleniny najednou) ,ale zeleninovou polívečku si dáme určo všichni... mnam mnam....
22. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
AHojky v rychlosti zdravim.Tak se tu přehnala parádní bouřka amě se to tak líbilo.Byhc chtěla ještě :grinning: kdyby tak bouřilo a lilo tak ještě do rána bylo by to fajn.Trochu mi tím že se změnilo počasí polevila i hlava ale stále nic moc. :confounded: PAdali tu i kroupy :grinning: :grinning:

Opět jsem dneska musela upéct buchty páč od rána jsem slyšela jen "butu,butu"-což je buchta. :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
tak u nás už se taky malá bouřenka přehnala, ale mimo větru a pár kapek nic moc, ale za to u nás to vypadá jako by se přehnala i v pokoji.... Janina právě sesypala kostky, hřačky, dřevěný puzzle a kukuřičný křupky na jednu hromadu....chjo před hodinou jsem dosmejčila byt :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
já jsem tady dneska asi samáááá???? nic jdu hajat, zítra papa :wink:
22. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak nas jdu pomalu chystat na soutez.Vcera jsem byli v hospode zapijet kamosovo miminko-prisli jsme az v 00.15hod tak jsem docela hotova a to nas dnes ceka opet-pac vecer je zabava :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 05:36  • Odpověz
AHojky holky.Přeju krásný den.IKdyž bych radši zase brala bouřku,kroupy a deštovou smršt :grinning: Oběd máme ze včera tak to dnes akorát ohřát a je to bez práce.Včera jsme byli nějak unavení a už ve 22h zalehli.No já kolikrát chodím i dřív :sweat_smile:

Jani nic si z toho nedělej.Já tady uklízím pořád jak trotl a co z toho akorát zase za půl hodiny bordel.Prostě to dělá naschvál. :angry: :rolling_eyes:

ANičko docela ti závidím zapíjení a zábavu.Já si užiju zábavy a pijaty tak až mi děti odrostou :grinning: :grinning: :grinning: jestli to do tý doby přežiju :angry: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
23. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
tak koukám jak to tady dnes frčí :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zdravím ze Škrdlovic :slight_smile: myslím, že tu budete v září spokojené :wink: pro děti faaaaaaaaaaaaakt super. Zrovna tu mají sraz holky z března 07, takže dětí, jak smetí :slight_smile: Klárka spokojená, pže neví, co dříve. Nekuřácká restaurace s koutkem paráda, dá se v klidu pokecat, pže děti si dost vyhrají s hračkami. Mají tu spoustu odrážedel a kočárků.

Vaří tu dobře, dneska je akce pizza za pajdu :grinning: už mám jednu v sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: paní majitelka příjemná, snaží se.

Odpo jedeme do Polničky, je tam zahradní vláček a nějaké další atrakce pro děti.

Počasí zatím ok.

Venkovní část taky super. Posezení, klouzačka pro děti tak akorát, houpačky a písek.

Doufám, že nám to v září taky vyjde a paní bude mít ještě volno. Zkusím se jí večer poptat, jak to prozatím vypadá.
23. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jo, a pokoje jsou většinou celkem maličké, ale dá se to. Vybaveností podobné jako na Zubru.
23. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.