• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Je Aji to je super info... tak už se těším, snad to zvládneme s pupajzem, no holt taťka bude muset být pořád při ruce, snad vyjde počásko...

my jsme s Janinou a s kamoškou byly ted v ikei, chtěla jsem jít na výlet, ale nevyšlo to, tak aspoň tak, nakonec jsem byla ráda, pže venku protinvě fučí a to by bylo v lese zima a škaredě...., koupila jsem si osušky na látkový plínky už se těším, jak je ušiju, ale musím si dát chvilinku voraz, Jani usnula, tak já budu taky chvíli odpočívat....

Krásný den všem ....
23. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
No tak vážně koukám jak je to tu dnes šíleně napráskaný :grinning: :grinning:

Aji díky za info je fajn že to tam někdo zkusil a ví a může říct jaký to tam je. :wink: Ikdyž teda nevím jak to s tim víkendem dopadne :confounded: Zatím to vypadá tak že asi M nepojede tak bych jela sama s Patričkem ale je mi líto aby propadla záloha na tu druhou osobu.Tak se snažím taknějak popřemýšlet kdo by semnou třeba mohl jet. :confounded: Zatím mě nenapadá nikdo :unamused:
23. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
No tady je fakt dnes nátřesk, to je pravda...

Janina a taťka šli se psem, a já začínám mít pocit, že máme v pokoji štěnici, jinak to není možný.... těd jsem vyhnala taťku a J se psem, pže jsem potřebovala luxnout binec, co jsem nadělala ze stříhání plinek, jenže taťka si hrál na PC , tak jsem si trochu dovolila zvýšit hlas a jen co jsem otevřela dveře , stála tam matka a povídá: "Janičko tak pojd za mnou" ... to nechápu, bydlí od nás přes pojkoj, ale ví furt vše :rolling_eyes:

je tady bud něco hoří nebo někdo griluje na balkoně, ale voní to tu spáleným dřevem :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:

Peti jak to víš už tak brzo dopředu, že M nepojede, snad je to dost dlouho dopředu, aby si mohl vzít dovču a velitel naplánovat služby, aby měl víkend volnej, ne?
23. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
no ono nejde ani o služby to si myslím že volno mít bude ale mám ten pocit že zrovna ten víkend se u nás bude dělat ta střecha a bude potřeba každá ruka.Navíc když tomu pánovi s něčím tady táta a M pomůžou tak si řekne nižší cennu pak za práci :wink: tak proto asi nepojede.Už jsem se koukala kudy a jak bych se do toho penzionu dostala ale tak nějak bych sama jet nechtěla.Přemýšlím koho bych eventuelně vzala sebou :unamused:

My budeme asi grilovat zítra...uvidíme.Máme naložený maso a nějaký grilovací klobásky tak doufám že to výjde. :wink:

Jani kdyby jsi mohla zapni si icq :wink:
23. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
no babky, už sem se bála, kolik toho budu dočítat, ale nic ste nenakecaly :grinning:
ze ségry už je vdaná paní, dneska jsme se vrátili....měli to moc pěkný, na hradě a ségra nádherný šaty :dizzy_face: a dárek se taky líbil, tak to jsem ráda
akorát jsme šli spát o půl druhý a to teda už asi není nic pro mě....a teď tady straším, místo abych dávno spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a musím se pochlubit - Márinka udělala 4 kroky!!!!! tak snad přece jednou začne chodit sama :grinning:
23. kvě 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak soutez dopadla super byli jsme 4............ze ctyr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Deticky byli kouzelny a zapaleny :wink: :slight_smile: Zabava taky super-prisli jsme az v 1hodku-Zdenda ze chvili az se probudi pojede pro kluky a makat ke tchanovcum a ja budu fachat doma a zehlit :slight_smile: :wink:
Holky-ja jsem tak premyslela ze by jsme vlastne teoreticky do toho penzionu mohli jet taky kdyz bude Ondrulicek po operaci a bude vse OK :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Maru-no vidis jak Marinka sikovna-gratuluji :wink: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky holčiny.Tak u nás noc teda hrůza :confounded: Ve 2h ráno řev a bojkot spaní tak jsem ho hodinu přemlouvala že je ještě tma a musí se spinkat až se mi to teda po hodině nějak povedlo.Tak jsem zalezla a halva mě stále třeštila.Už si na to začínám zvykat páč už to je asi 5dní co mě bolí :frowning2: No a ve 4:33 budíček nanovo a od té doby spaní nehrozilo takže jsem dnes jak mumie ale na dítku to ani není znát jako že od půl páte lítá :confounded: :unamused:

No ted jsem dala vařit brambory ve slupce abych je pak udělala na pánvy na cibulce a k tomu si dáme vepřový na grilu.Dnes jen takovej nic moc obídek ale nemám chut ani čas se s něčím patlat.BUdeme dnes vyklízet sektorku a kuchyn asi komplet.At se to trochu pohne. :wink:

Vidíš Maru,Marinka se to taky vše naučí.Bud ráda že nelítá jak drak jako ten náš čert.To je občas na chocholouška :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky kočky, tak u nás noc docela OK, sundali jsme JAničce jednu zábranu z postýlky , musí si zvykat, za 4m přijde o postýlku, tak musíme trenovat na velkou postel, pod postel jsem jí nachystala peřiny, myslím, že větší část noci prospala na peřinách na zemi :grinning:, ale plakala jen jednou.... ráno jí chvíli trvalo, než si všimla, že má dveře dokořán a že muže vklidu za náma , ale pak došla, asi v 7,30

ted jsme byli nakupovat, mám toho plný kecky, nesla jsem tašky a bolí mě břuch, musím se víc hlídat... babi dnes dělá kuřecí řízky, tak to tady voní.... už se těšíííím na obídek
24. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Jinak moooc gratuluju Marince k prvním kručkum :wink:
24. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jani, přejeme tobě i junirce vše nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky Jani , díkyTobě takkkkkkyyyyy :wink: :wink: :wink:

jak se vede, už jste na tom zdravotně líp????
24. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahojky

Janičkám vše nej k svátečku!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Marince gratulace ke krůčkům :dizzy_face: ale že si dala na čas, holčina naše :grinning:

Aničko, no jooooo :dizzy_face: mě to ani nenapadlo, že nejedete kvůli operaci, která bude vlastně už příští týden!!!Tak tam zkus zavolat, zda ještě pokoj mají!!!To by bylo žůžo, kdybyste taky jeli
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli včera v té Plzni a Dáňa spal 3x :sweat_smile: dopo v autě, cestou tam, pak odpo půl hodky a v šest to zase zalomil v autě, takže jsme šli spát až ve 23 všichni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
tak jsem si odpo zkusila dáchnout na hodinku a půl a efekt stejně žádnej.Neusnula jsem vůbec,jen jsem se pořád převalovala,navíc ani hlava mě bolet nepřestala.A myslím že se mi asi brzo rozkočí,tak chtě nechtě jsem si vzala prášek protože jinak bych to asi nevydržela.Už s tím bojuju skoro týden a zlepšení žádné tak uvidíme co provede ten prášek. :unamused:

Janičkám vše nejlepší k svátečku. :dizzy_face:

Naši si vzaly malýho a jeli gratulovat švagrové k svátku tak aspon trocha klidu.Musím sice hlídat 30malých týden vylíhlích kačenek ale ty aspon tak neřvou jako Patriček :grinning:
24. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky my jsme teď došly z pískoviště, jsem vysmažená jak hranolka, na slunku bylo děsně, ale JAnina je spokojená, pohrála si, dnes tam byly samé hodné děti , takže valíme do vany a snad brzynko spát..

Děkujeme moc všem za gratulace k svátku :wink:
24. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak už jsme doma. Cesta celkem ok, ale je to dálka. Paní majitelka ještě říkala, že nejlepší je jet na prodloužený víkend. Tak jsem si taky říkala, že pak zkusím cinknout, jestli mají volno a jeli bysme od čt do ne. Prozatím prý volno mají.

Vše bylo ok, akorát teda pan majitel nic moc a celkem nesympatický. Jídlo průměrné, ale dalo se. Celkem to nechápu, pže oběd jsme si objednávali z denního menu a to bylo super. Tak nevím, proč ty večeře byly tak nějak jakž takž. Aspoň jsem i zjistila, že pro Klárku PP úplně zbytečná, pže neměla skrz ty děti vůbec čas jíst :slight_smile: ďobla trošku salámu ze snídaně a trošku polévky z večeře a pak teda snědla vždycky i moučník, což byly upečené buchty a ty měli ňam ňam.
24. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Jani a Janičko :dizzy_face: všechno NEJ ke svátku :wink:
24. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Jsem i litovala, že mě nenapadlo jet už od čt teď, pže je tam spoustu krásných míst v okolí, kam zajet. Takhle jsme toho moc nestihli. Jen zámek Karlštejn dopo v sobotu a odpo ten dětský ráj se zahradním vláčkem v Polničce. A to byla paráda. Tam Klára nevěděla, co dříve. Jsme ji nemohli dostat ze skákacího hradu :slight_smile: pak od morčat a nakonec z průlezek a houpaček.
24. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Ja jsem ted ulozila Ondraska a pujdu si povidat se Stepankem :dizzy_face: :dizzy_face: Doufam ze Ondrula brzy usne :confused: :slight_smile:
Jani-vse nej,nej Tobe i Janince k svatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miso-tak mi kdyztak posli cislo a ja tam pak zkusim brnknout-to vite ze bych Vas chtela vsechny videt :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahojky..tak se po delsi dobe hlasim..
u mamky bylo dost prace a tak jsem nemela ani moc cas a taky jsem nehtila :grinning:

janickam vse nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ani, paní Holíková 602 770 215

Aji, jsem ráda, že se vám tam líbilo!!!!!A hele, určitě jste byli na Karlštejně??? :grinning: :grinning: Ten je na Praze západ :wink: :wink:

Tady kryplíci sousedi mají nějakou párty a dělají kravál :angry: bohužel musím větrat, máme tu opět 25 :angry: :angry:
24. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Miso-jj diky tak ja to pak zkusim zavolat :slight_smile: :wink:
Ondra snad usnul-se Stepou jsme si malovali po zadech-to mam rada kkydz mi to dela a jdu se vysprsit a spat-jsem docela unavena :confounded: :fearful: :fearful: :fearful:
Zitra jdeme na predoperacni-jen nevim jak mu asi chytnu moc teda-sice o ni nic nerikala ale asi bych ji mela mit si tak myslim :confused: :confused: :confused:
24. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ani, vy si čáráte po zádech :grinning: to musí vypadat :grinning:
hele já Daníkovi chytám moč tak, že namočím žínku do hodně teplý vody a plácnu mu jí na bříško a hned lulá :grinning:
Budeme na vás myslet zítra!!!Ať nejsou nějaké komplikace a ta operace se mohla provést!!!!
24. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
je malovani po zadech to me taky bavilo..bracha kreslil a ja hadala co :grinning: :grinning: :grinning:
misko..mas tady nekde odkaz na ten nas vylet?muj to chce videt kuji :wink:
24. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
24. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
24. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Míšo, Praha - Hrad Karlštejn, Svratka = Zámek Karlštejn :slight_smile: ale taky jsem na to čučela, jestli slyším dobře :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Aji, tý jo :confused: :grinning: tak to taky slyším po prvé, že jsou Karlštejny dva :confused: :confused: :confused:
24. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
miso dekuji :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Já to slyšela taky poprvé. Jsem hleděla, jak puk a přemýšlela, jestli se kámoška nespletla :grinning: :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Valím do sprchy a spát. Jsem z toho víkendu nějak znavená. To bude tím dlouhým přesunem a nočním vysedáváním :sweat_smile:

Dobrou všem :pensive:
24. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.