• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahoj ahoj ahoj že bych tu dnes byla první to snad ani ne v tuhle dobu? :confused: :grinning:
25. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
no tak asi jo.U nás noc tak nějak celkem v poho až na to že malej spal a já ne.Kolem půl třetí mě chytl žlučník a já myslela že umřu.TO byli muka děs a hrůza.No není se čemu divit.K večeři grilovaný klobásky tak se dalo čekat že mi zase něco bude ale přežila jsem ikdyž mi ten spánek trochu chybí :frowning2:
25. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky u nás noc docela ok,sice jsem pul noci prospala u Janiny v pokojíku, pže jsem tam vytuhla,pak JAnina vstávala v 6,00 snedla celozrnej rohlík a spala do půl 10 a já taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , takže pohodička...

Taťka jel do Ostravy vrátí se až večer a babi jde pryč tak budeme mít s Jani klídek... porovnáme to a budeme si hrát...
25. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc super.Ondrasek hajal celou noc az do 7 hod a Stepik taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsme po predoperacnim vysetreni a byl to horor-chuderka.Nemohla mu najit zilu tak ho docela rozpichala-tolik narikal :fearful: :fearful: :fearful:
Opet mu to praska na pruduskach tak ma Spiropent a ja davam cibuli s cukrem-stavu aby se mu to srovnalo-ach joooo.Takhlůe tam nikdy nepojedem.Ale serimentaci ma OK. :wink: Moc jsme nechytli ani se zinkou na pupiku tak mame pytlik a prinesem zitra.
25. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojky..
tak u nas se taky noc dala..az zase na ty budicky tak brzo rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani..tak si uzivej klidu :grinning:
25. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Janina se nějak osypala, koukala jsem ted ráno, jak jsem jí oblíkala, má to od ramen po pupík, takový droboulinký pupínky, ani to není červený, ale má to po celým těle, na nohách a rukách ne... jak vypadají potničky???? to bývá ale červený ne??? včera snědla dost jablek a taky mám jinej prášek, muže to být z něčeho takovýho???

ve čtvrtek jdem na prohlídku v 1,5 roce, tak když to nezmizí, tak se zeptám...
25. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
tak to máme asi potničky , máme drobné pupínky, nejvíc na krku, ramenou a trupu...

2. Jak potničky vypadají a kde se vysévají?
Při přehřátí dítěte – buď pobytem v horkém prostředí, nevhodným oblečením, při horečce – vznikají povrchní drobné čiré puchýřky připomínající kapky vody. Jejich povrch snadno praskne, místo se vysuší a kůže se začne drobně olupovat. Většinou se však setkáváme s výsevem drobných začervenalých pupínků velkých asi 1-3 mm, nejčastěji v místech vlhké zapářky, ale také ve vlasaté části hlavy, na obličeji, krku a trupu.
25. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Jani-jj asi to jsopu oni.Ale tak zeptat se muzes za to nic nedas ale do ctvrtka to ma pryc :wink: :wink:
To si uzivas klidku vid?Ja jsem ulozila Ondru ale nevypada ze by chtel spat-to to zase potrva :confounded: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
to petan spinka skoro dve hodky :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
U nas uz se taky spinka tak 1,5 mam 100% klid-asi se jdu taky natahnout.Na 15hod jsem objednana k dr.a da mi kontakty na Prahu na imunolog.tak se moc netesim to je porad jezdeni taky :frowning2: :confused:
25. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky holky

Ani, tak fajn, že máte odběr za sebou, to muselo být hrozné, že ho nemohla napíchnout :pensive: ten si to taky užívá ty doktory, chudáček kudrnatej :cry:
U nás je teď spaní takové divné :pensive: nechce usínat, před tím bulí i teď před poledním spánkem, nevím co to je..v noci se v půl 3 vzbudil, dostal mlíko a pořádně usnul až v půl 6 :astonished: pak teda spal do 8:15 ale nevím, co s tím spaním zlobí!!!!

Jani, užívejte klídku :wink: potničky nevím, Daník je nikdy neměl..a z jablek to and být nemůže ne??
Já dala Danovi o víkendu asi 2 jahody a za 15 min.měl pupínky na tvářích..ale my to měli zprvu i po rajčatech a ty už baští normálka

Jinak mi volala mamka, že nám asi umře v nejbližších dnech pes..teda dědy pes :cry: a to zase bude něco, navíc je na tuhle psici děda dooost vázanej a bojím se ještě o něj.Naštěstí má ještě jednoho - mamčinýho, ale ten do roka, dvou pojde taky :pensive: :pensive: je to hrozný s těma mazlíčkama, než se člověk naděje je jim 12 a je po nich..
25. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
tak JAnina ted usla, já si jdu uvařit caro kafe (to je jediný z kterýho mi ted není zle) a jdu hodit do pračky, dám asi vyvětrat peřiny na balkon a pak se budu flákat... nebo spíš pujdu šít plinečky, nebo chvilku štrikovat.. to je pro mě nejlepší relax.... :dizzy_face:

dnes jsme byly venku bez plínky, spát jsem jí ted dala s látkovkou.... před spaním jsem jí dala na výběr, buď plínka nebo nočník, nechtěla teda ani jedno, ale do postele bez plínky nemohla... tak pomalu ale jistě zase začínám.... myslím, že kdyby to Michal s babi tak nezanedbávali, tak už sama chodila na nočník, pže ted vidím, jak čeká kolikrát pul dne bez plínky, na to až ji dostane, i když ukáže že se jí chce, tak nechce jinam než do plínky :frowning2: ... tak ted má plínku papír jen na noc a přemýšlím, že i na noc jí dám látku... stejně se ted budí, kvuli otevřené postýlce, tak bychom to mohly vzít za jedno, abych ji v porbuzení, kdyžtak mohla přebalit...

Ani jak to u vás trvalo nez si O zvykl na postel??? dnes spala celou noc nahoře, ale tak 4x měla na mále.. my teda nemáme zabránu...pže jsem jí koupila, ale nepasuje, tak musím koupit jinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra se jedeme kouknout na domek odpolko, tak držte palec... a ve středu jdeme na velký UTZ, takže už konečně bychom měli vědět, co čekáme, tentokrát je to táááák dlouhý, už jsem chtěla vyprat mimi věcičky, ale pořád nevím, jestli všechny, nebo ružový neprat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jinak je to pěknej noční pták, celej den ani kopanec a začně pravidelně o půl 11 v noci, no jestli ten bude vzhuru v noci a Janina ve dne, tak si asi skočím pro lano a najdu nějakej bytelnej stromek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jé Míšo je mi to líto jen aby to byo do roka nebo dvou, oni jsou ty psíci taky na sobě dost závislý a vím o spoustě případu, že když jeden , tak i druhej :frowning2:

Jahody jsme ještě neměli (ne že bych jí je nedopřála, ted jsoem koupila dvoje, ale než jsem je stihla nachystat, tak do druhého dne byly plesnivý, tak letely do koše, počkám, až budou naše český, pže ty dovážený nic nevydrží, jsou thaný buh vi jak dlouho dopředu... no prostě hnus velebnosti), rajčata jí normal a nikdy nic, jablka jí taky normal, tak jsou to asi fakt potničky, asi z toho včerejška, byly jsme od 16 do 18,30 na písku a bylo vedro jak v pr..... a to byla nejmíň oblečená z dětí na písku, měla triko a kraťasy, ostatní měly tepláky...
25. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dopo jsem byla s malou u dr na očko proti klíšťákům. Za měsíc jdeme na další píchanec a pak až příští rok. Teď máme mít klidový režim a nechodit na slunko. Tak spolu odpo vypereme a uklidíme a pak půjdeme za barák na písek, kolem páté už je tam stín od stromů.
25. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Koupila jsem si dvd Cindy, tak na to teď hledím a úplně si vzpomínám, jak jsem z toho v pubertě byla hotová a psala celý obsah do deníčku :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jani, tak držím palce, ať se mimi ve středu ukáže :wink: jsem zvědavá, co budete mít :slight_smile: já jsem si teď říkala, že u druhého si to zjistit nenechám, ale asi zvědavostí prasknu, takže to nakonec budu chtít vědět :grinning:

Ty potničky má možná z toho písku. Včera přece jen to slunko pořádně pálilo a na tom písku to bývá horší. Tak snad jí brzy zmiznou a Janička bude zase ok.
25. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jani, to máš pravdu, taky k těm jahodám nemám důvěru, dostali jsme je na té návštěve v Plzni, tak jsem mu prostě dát musela :grinning: :grinning: taky počkám až budou ze zahrádky..ale s rajčata to mám stejný, taky nemám moc důvěru, když to vidím..ale on je miluje..

Se psema je to tak, že děda měl tuhle Viky, co asi odjde a já s mamkou dva knírače, byli na sebe strašně vázaný a ten jeden umřel v červnu 07, naštěstí ten druhý knírač se z toho dostal dost rychle a byl v pohodě.Máma už ale nestíhala, když jsem otěhotněla a nejezdila jí ho ve 3hod. venčit, se o něj pořádně starat, je v práci 10h a tak si ho vzal děda, bydlí vedle mamky v Pze, takže mu ho ráno dává a večer si ho na noc bere, teď je ale s babi a dědou na chalupě na prázdninách :grinning: no a ten náš knírajda se ale už na tuhle dědovu Viky neupnul, jako na toho Kima, co umřel, takže pro něj to bude v pohodě, to její úmrtí...

Na baráček budu držet všechny palce :dizzy_face: a UTz taky, na tom velkém toho bimbase určitě ukáže :grinning: :grinning: Jinak je to pěkný číslo, když se Ti vrtí jen večer :confused:

Hele já taky někdy žasnu, jak jsou ty děti nabalený, ale já mám teda Daníka oblíkanýho odvždycky míň, než jsou ostatní..taky teda vůbec nemarodí, narozdíl od kámošky kluka, který je vždy nabalený jak pumpa a doma měli v zimě 25st :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v zimě pořád marodnej!!!
25. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
No je fakt, že někdy taky potkávám zajímvě oblečené děti...v teple nabalené, v chladnu nalehko oblečené :unamused: my teď běháme v tričku a 3/4 pláťácích.

Jinak s těma jahodama je to teď takové divoké. Nif mof...já včera sice jedny koupila, tak jsem zvědavá jaké budou a jestli je taky nehodím do koše. A rajčata jsou kolikrát fakt otřesné. Závidím vám, holky, ty zahrádky. Já bych hnedle taky nějakou brala.
Teď celkem koukám, že mívají i pěkně předražené banány a v kolikrát v takovém stavu, že bych je ani čuníkovi nedala.
25. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jani, super porovnání pupíků :dizzy_face: :dizzy_face: přijde mi bříško stejné :sunglasses: ale fakt bych řekla, že to bude Vláďa, jsi taková projasněná v obličeji, moc Ti to sluší :dizzy_face: tak se těším, zda mi tip vyjde :wink:

Aji, jj přesně jak píšeš..nedávno sprchlo, já dala Daníkovi tepláky a přes tričko mikču a tenkou čepku, bylo fakt celkem chladno a on nemá vlasy...a potkala jsem tak dvouletého klučíka a ten byl v kraťasech, triku a boty bez ponožek :astonished: ale tak tohle ještě jakštakš beru, třeba byl otužilý, ale v pařáku tepláky :sweat_smile: to bych fakt ty maminky taky nabalila, alespoň do kožichu :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Jani-Ondra byl v pohode a v posteli spal hned prvni noc celou :slight_smile: :wink: Zabranu mame bocnici od Milankovi postylky a zatim jen podeprenou bednou s kostkami,ale Zdenda uz je v rozpracovanosti a dela jinou-jen nevim kdy ji dodela aby byla jeste potreba teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-no tak ted to vyzni blbe ale ja mam Ondrulu ted v tech vedrech taky v teplakach-je mi ho lito ale min.tyden jsem s nim prisla k dr.a mel kratasky a kratke body a ona mi hned rekla ze ho mam poradne oblikat aby nevystydl :confused: :confounded: :confounded: :confounded: Tak jsem dostala tafku a mazala jsem domu-ale u nas je to jina situace a ja uz fakt pomalu nevim jak strojit-Stepanek lita v tricku a kratasech a kdyby mohl tak jen v trenkach a Ondrula se pece chuderka :fearful: :fearful: :fearful:
25. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Jani-super fotky :wink: Netroufam si vubec odhadnout-me prijdes stejna :slight_smile: :wink: :wink: Janicka je princezna-to Ti drzi na ty culiky? :confused: :dizzy_face:
Ja teda davam Ondraskovi taky jahody ma je moc rad-zrovna dneska se cpal jak prorvanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Ale domaci jsou domaci-o tom ani po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jani, tak jsem taky mrkla na fotky a teda taky si netroufám odhadovat :sweat_smile: každopádně, ať je to cokoliv, hlavní je, že bude ok :dizzy_face: já bych se třeba nezlobila ani za tři holčičky :grinning: akorát teda nevím, co na to Peťa :grinning: :sweat_smile: aby ho pak z toho babince šlak netrefil :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Já teď propátrávám MMB a hledám pro malou tričko s Mašinkou Tomášem. Ona je do vláčků plně zblázněná a o víkendu tam na penzionu furt naháněla chlapečka, co měl to tričko na sobě :grinning: pořád za ním běhala a dělala šššš ššš šššš ššššš šššš :slight_smile: až jsem myslela, že ho z toho trička vysvleče a sebere mu ho :slight_smile: nakazila tím i ostatní holčičky, takže to pak vypadalo jako malé dětské davové šílenství :grinning: :grinning: :grinning: chudák chlapeček :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ani, u vás je to samo něco jinýho, i když se teda divím, že i když je tak teplo, že Ti nakázala ho oblíkat :confused: vždyť zase může být orosenej a pak ho ve stínu ofoukne jedna dvě :confused: taky bych z toho teda měla hlavu v pejru, co mu teda dát na sebe :cry:
25. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
dečrečfx cx
25. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
to byla janina :grinning: ,už je vzhuru bo došla babička a jako vždy ji vzbudila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... ach jo... já chci mít vlastní klid, ted si pujdem Napustit vaničku a jdem se cákat na balkon, je tam takovej pařák jak včera, odpolko, ale až tak po 17h, pujdem ven...
25. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
jinak díky za pochvalu fotek Janina je culíkatý sluníčko, jo někdy drží a někdy ne, ale už si zvykla, že se musí česat... no moc mi to nesluší, pže mám takový špeky, ale pujdou snad jednou dolů...
25. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Malá už je vzhůru, tak valím za ní.

Večer, jak bude chvilka, tak hodím pár fotek z Vysočiny, ať můžete kouknout, jak to tam vypadá v reálu :slight_smile:

zatím pa pa
25. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Jani-speky zmizi uvidis :slight_smile: :wink: Ja je mam taky porad :frowning2: A taky porad doufam :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-no je to naprd fakt vzdycky premyslim co mu dat chudatku na sebe :confused:
25. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
tak ja mam klid petan je venku a ja jsem uklidila a uz se ani nehnu :grinning:

jani..pekne fotecky..uz se tesim co nam zitra oznamis :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.