• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ade to bude až pozítří, jdeme ve středu v 15,00... zítra jdem omrknout domek na bydlení :wink:

já jsem chtěla jít v 17h ven, ale je tam pařák, mám tady na severním okně ve stínu 25 tak to ještě nikam nejdu...J je v obýváku venku s babi a já jdu vysát
25. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
u nas je taky parak..aj ted vecer je horko..bleee to nesnasim
u nas se spinka uz od pul seste by me zajimalo jak bude vypadat noc :confused:
25. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kuk
tak už jsem taky uspala, P.má odpolední, tak je to celkem makačka na všechny ty večerní rituály sama..

Adel, taky tu mám vedro, mám tu 25,3 :rolling_eyes: :rolling_eyes: okna dokořán, tak alespoň prousí vzduch, já to podkrovní bydlení nesnáším :angry:

Tak pes umřel už dnes, to mělo rychlý spád :pensive: :pensive:

Už tu podezřele dlouho nebyla Hanka :confused: :confused:
25. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak jdu na ty fotky. Je jich hodně, tak jen pár.
25. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak už tam jsou, můžete kouknout :wink:
25. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
No paráda Aji :dizzy_face: už se tam moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Děkujeme za ukázku :wink:
25. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Aji no super... já se taky těšíííímm

Míšo je mi to líto :cry:
25. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
S pejskem je mi to , Míšo, líto :frowning2:

Holky, určo se vám to tam bude líbit. A já jen doufám, že pak bude ještě volno a budu moct jet taky.
25. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
ahojky,Ani,chudáček malej jak si taky vytrpí :frowning2: ale prý malý děti ještě nemaj tak dobrý žilky,už abyste to měli vše za sebou a byli v pořádku :slight_smile:
byli sme u dokt.jak mu dáli testy na imunitu,tak nemá skoro žádnou,proto tak válčíme,vy s tím budete chodit?dá se to nějak spravit?moc o tom nevím :confused:
taky se někdy nevyznáte v pupíncích :confused: my naposledy řešili jestli nemáme neštovice,už je někdo u vás chytl :confused: tady to v jedné vesnici řádí,naštěstí je dál od nás
snad ste si užili sluníčka,prý má od zítra pršet a dost se ochladit
Jani,kg neřeš,to pude :wink: já hubnu už 3měs. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale holky,dobrý na nohy sou ty lymfodrenáže
25. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: -krasne slunickove rano :dizzy_face: :dizzy_face:
Miso-je tak to bylo fakt rychle teda.Je mi to lito.A co deda jak to nese je v pohode? :confused: :fearful: :fearful:
Zabul-my jdeme na imunitu dneska a ve ctvrtek mame jit na tu mandli ale nevim,nevim no s tim jeho pokaslavanim,docela by me mrzelo kdyby z toho seslo :frowning2: Jinak nestovice mel na Silvestra Stepanek a asi si myslim ze by jsi to poznala-udelaji se strasne rychle pupinky a je to v hlave,za usima a nektery jsou osklivy taky jako mokvajici.A v lete pry dost radi a ma to horsi prubeh jak v zime-no je to asi logicky pac se potej deticky :unamused: :confounded: :confounded:
26. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahojky holky,

Janicce dodatecne vse nej k narozkam a pak vsem janickam k svatku. :wink:

my jsme ted v jednom kole, tak vas tak akorat doctu, ale uz nemam silu nic psat. :unamused:
26. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Miso, to je mi moc lito s dedovym pejskem. :frowning2: ..tak hlavne aby to deda ustal.

Ani, chuderka Ondrulka, ten musi toho tak vytrpet. :frowning2: :frowning2: ..tak hlavne aby se ted rychle z toho kasle dostal a ty mandlicky mu na ouska pomohly a mohl si uzivat jako ostatni deti. :confused: :wink:

Ajo, diky za popis. :wink: ..na fotecky juknu jen co budu na netu nekde na pc.
Jinak s tim trickem to mame podobny, ale s autama. :grinning: ..jsme byli na svatbe a jeden klucina je mel na kosili, to furt mu risa byl za prdeli a ukazoval na nej a pistel. :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojky zdravím, jen prolétám, v noci jsem nemohla zabrat, usnula jsem asi až v 1, ve 3 se vzbudila JAnina pádem z postýlky do peřin, tak jsem pak do půl 5 spala u postýlky na zemi a v půl 7 janina vstávala :rolling_eyes: , tak jsem fáááákt vyhajaná :sunglasses: :sunglasses: , už jsme byli v obchodě, taťka u dr. na kontrole, tak mu jdu nachystat snídani a prát a žehlit a uklízet, včera jsem vysála a dnes je tu paseka....

papa budu asi až podvečer... mějte se, dnes má být pařák, tak se schovte do stínu
26. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Jani-ja vysavam kazdy den a nekdy i 2x-uz mi to ani neprijde :slight_smile: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak jsme doma z alergiologie a ani jeden klik neni alergik-imuno jim udela az bude Ondrula po operaci :slight_smile: :wink: :wink: Jinak na poslech pry to neni spatny tak snad nas ve ctvrtek prijmou a bude vse OK :sweat_smile: :confused: :confused:
26. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky

Hani, už jsem se divila, kde lítáš :wink:
Děda..no to víte, že je to horor, on je na ta zvířata šíleně upnutej a dal by za ně život svůj, takže to chvíli potrvá..ale už nám pošlo tolik psů, že už si snad "zvykl" nebo spíš už se s tím umí poprat a smířit se prostě s tím, že ten psí život strašně rychle letí...má ještě toho jednoho, tak je to relativně dobrý, horší bude, až pojde i ten poslední :cry: hned včera jí vykopal hrob a pohřbil, už ani nemáme na ty hroby místo :sweat_smile: je tam už 5 psů, králík, křečci :sweat_smile: ,hrdlička(to byl domácí mazlíček)

Ani, tak hmed napiš, jak dorazíš, jak jste dopadli :wink:

Zabul, teda Luky si to taky užívá, bobek malej :cry: :cry:
26. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
no to máme dnes učast opět... tak si postěžuju sama sobě :sunglasses: ... dnes je den na hovno, od rána JAnina lítá a řve jen mamimami, 100x se počurala v kuchyni a tak tahám na noze za sebou hadr, ráno jsem si nachystala 6 nohavic štrudlu (dala jsem je příčně na plech) 3 s tvarohem a 1 s hruškama a 2 s jabkama a skořicí, mnam... peču peču, lítám kolem dítěte, dělám oběd, pak si říkám, musím stlumit tu cibulku, nějak se mi pálí už to tu smrdí.. :zipper_mouth: . a koukám na cibulku ta byla OK, ale štrudle :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: , jsem na ně zapoměla jak na smrt :rolling_eyes: :rolling_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: ... pak jsem taky zjistila, že už mi asi 10 minut jede plyn na sporáku a nemám zapálenej hořák :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: , ještě že jsme neletěli........a ve finále, vyvařila jsem flašky od mlíka (dělám to dodnes), tak nesu ten vařící 8litrák od sporáku ke dřezu, zakopnu o všudypřítomný nočník a začnu se klouzat po té pochcanděné podlaze, tak tak jsem to ustála, jinak ych si asi udělala pěknej ovárek na nohách.... dnes mi to fááááákt nejde.... pomooooct....

jdu dítku nacpat polívku a pak se pokusím ji vecpat do postýlky, povalím pověsit prádlo a uklidit tu spošť v kuchyni, polovinu štrudlu jsem musela vyhodit a z druhé poloviny jsem seškrabala ty karcinogeny, tak je tam z toho peknej binec a v kombinaci s tou mokrou podlahou je to fakt mnamka....

a pak budou 3 a budeme muset vyrazit směr prohlídka domečku, doufám, že bude pozitivnější, než moje dnešní vaření... jsem se vykecala a jdu na to..................
26. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
jé jsem vaše příspěvky prve neviděla :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ani , já nevím, ale JAnina a pes to mají asi po M, všichni 3 se bojí vysavače.... M kroutí očima až na vrch hlavy,J řve jak tu a pes štěká jak praštěnej, já vysávat 2x denně tak mě sbalej kufry, asi by to bylo horší než nevěra :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
řve jak tur :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Janino, huš, nikam nejezdi :grinning: :grinning: zalez domu a do večera seď na pohovce s nohama nahoře :grinning: ...hele to mohl být teda nebezpečný držkopád s tou vodou :confused: :astonished: ještě, žes to ustála, ještě s pupajzem..ani nedomýšlím!!!! :pensive: No asi je něco ve vzduchu před tou bouřkou, Dan byl ráno teda taky šílenej, nechtěl jít se mnou vůbec ven, musel Petr :sweat_smile: pořád jen tatatata a šílenej brek :angry: :angry: teď spí jak špalek, určitě na ně to počasí vliv má, vždy to při změně pozoruju!!!!
26. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Ondrulka spinak jak andelicek a dneska je teda zlatouckej milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zatim teda :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani-jeeeeee Ty mas teda den to Ti povim-v ty kuchyni mohlo byt nestesti hned hotove fuj radsi nedomyslet :confounded: :confounded: :frowning2:
Miso-jj jasny hned dam vedet co a jak-ale dr.rikal ze na poslech dobry tak snad uz se nic nepodela teda-doufam :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
Jinak u nas se boji vysavace asi jen Zdenda :grinning: :grinning: Kluci jsou uplne v pohode-asi uz si zvykli jak je odsavam a jue klid :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: venku je šílený hic a úúúúúplně modrá obloha :sunglasses: bouřka a přívalové deště zatím v nedohlednu. Tož uvidíme, kdy to k nám dorazí.

Klára nejdříve vysavač taky neměla ráda a bála se ho, ale teď už jí nevadí. Spíše ho vždycky zezadu očumuje a líbí se jí ten teplý vzduch, co vyfukuje.
26. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jani, koukám, že máš dneska den blbec :unamused: kašli na bordel a na záviny, hlavní je, že sis nic neudělala s tou vařící vodou. To by byla pohroma. Radši ani nemyslet :confounded: tak ať je odpo líp :wink:
26. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Já tvořím bezinkovou šťávu. Tak doufám, že se mi povede stejně dobrá jako sousedce. Ta ji měl ňam ňam.
26. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Za hoďku jdu cvičit, tak už se těším. Týden už jsem nebyla, tak mi ten hopsavý pohyb chybí. Akorát teda nevím, jestli se tam neuvaříme.
26. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky holčiny.Tak v rychlosti zdravím.Od rána děláme s tou kuchyní.Vyklízeli jsme sektorku a já ted drbala celej sporák aby se mohl zatím dát do špajzky a pak už se jen nastěhovat k nové lince.Ale to než bude to bude ještě spousta práce.Ale už se to začíná pomalinku hýbat.Mohlo by se začít už bourat a klofat elektrika.DOufám že tu kuchyn stihnem do mých narozenin.CHtěla bych aby na narozky přijeli tchánovci a nebyli tu v bordelu a provizoriu. :sweat_smile:

Jinak u nás totální his a pařák.Už se těším až přijde ta slibovaná bouřka a kroupy. :grinning:

No a tak nějak nám už pěkně roste pupíček.Dnes ráno jsem se na sebe tak jako koukala a porovnávala podle fotek s tím když jsem nosila Patrička a jako je fakt že ted vypadám jako když jsem byla s Paťou v 18tt :sweat_smile: Ale kilama jsem zatím míň :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holkýý, to je pařák, co :astonished: teď se alespoň zatáhlo, ale na déšť to nevypadá..

Dnes si Daník řekl, že chce čůrat do záchoda :confused: jsem čučela, pže na nočníku nebyl už dobré 2 měsíce :sweat_smile: tak jsem zvědavá, zda to byl úlet nebo si bude říkat dál...a tak se ptám Aničky, jak se to řeší u kluků???Taky se posazují na WC na tu redukci a odkdy se s klukem čůrá ve stoje u záchoda????
26. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
U nas taky parak-ale asi se uz neco prizene :wink:
Miso-no Steapnek zezacatku na zachode sedel az kdyz byl vetsi tak cural ve stoje-taky mame to male prkenko :wink: :wink:
26. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme byli na domku a vypadá to , že tatka se nám rozhod, že to asi koupíme,

musím říct, že domek je mega, ted jsou plně obyvatelné kuchyň, 2 pokoje, velká špajzka, nová koupelka ,2 větší předsíně, samo dřevník, sklep(jsou tam 2 pod sklepem je ještě jeden sklep :sweat_smile: ) , garáž a velká dílna...

pak jsou tam další 2hodně velký pokoje, zhruba po 16-20m2 a spousta zákoutí , ve stodole je plno cihel na přístavbu, nachystaná zateplovací vata na střechu a radiátory... barák je suchej, podsklepenej a vyměněné staré trámy v krovu...samo upravy to chce, chtěli bychom krbovky, jsou tam obr kachlový kamna funkční,jen nutno vyměnit pláty na plotně a obývák, kuchyn, a špajzku vymalovat a v tech 2 pokojích se musí udělat omítky a možná i elektrika, ale to není tak hrozný... tak uvidíme co v bance, zítra se konečně pujdem někam zpetat

před domem na jižní straně je veliká zahrada cca 400m2 (to nevím, kdo tam bude makat) a za domem dalších 500m2 travnatý pozemeček , na posezeníčko, a za ním obecní cesta a už pole a les a nikde nikdo, sousedi po jedné straně jsou z Brna a jezdí jen na víkend a sousedi z druhé srtany do zahrady už nevidí, takže klídek a pohodička, žádný čumendo :sunglasses:

A cesta 30 minut z Brna a M to má 17 km do vyškova...27km do prostějova,22km do Blanska, 1km k rybníku a 1 km do lesa.. já tam chcííííí, tak snad nám to vyjde....

a v neposlední řadě, docela milá realitní makléřka, nic nevnucovala, neříkala, že má milion jiných zájemcu, prostě řekla co mohla, ukázala prošla to s námi 2x , dala vizitku a řekla, ozvěte se jak budete chtít ...
26. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Jani-tak super-podle popisu priste nemusime shanet ubytovani na sjezd konikovek :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak hlavne aby Vam to vyslo v bance a je to super :slight_smile: :wink:
26. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.