• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
:wink: jj, Ani jen co to koupíme a trochu dáme dohromady, tak jste určo všechny zvaný, taťka postaví grilík a dáme si baštu.... :grinning: , jj, na jednu stranu mám radost, že do toho chceme jít oba, ale na druhou stranu se boujím, ž zase bude třeba nějaký problém v bance....uvdíme, dnes seaspoň chvili budu radovat po tomdnu , co nestál za nic :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
No Jani-ono cim vetsi uver tim mensi problemy :wink: :slight_smile: ale ja Bych mela taky bobky teda :confounded: :confused: :confused:
A Ty jsi jeste vedena v praci vid?Michal taky? A mate uz nejaky uver? no je to pak na pytel :frowning2: :confounded: :confounded:
26. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Janííí, to zní mega dobře :sunglasses: :sunglasses: moc vám přeju, ať nedělá banka problémy a vyšlo vám to, když vás to oba tak nadchlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, díky...co to je větší, třeba kolem tří let?? :sweat_smile:

U nás už v dálce bouří :wink:
26. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
uvěr jo, ale hypotéku ne, jinak jsme oba zaměstnaní, no uvidíme budem si ručit bytem, ten má velkou hodnotu, tak snad na to dají
26. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Tak to asi klapne-jak mate i cim rucit tak to je dobry.A co mamka?Tat tam zustane a nebo pujde do mensiho?
Miso-no kolem 2-3 let uz si to tak moc nepamatuju :confused:
26. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahojky tak po náročném dni nakukuju :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
no takže dnes jsme se zase na chvilku pustili do té kuchyně a tak nějak se stím trochu aspon zase hlo.A postupně to snad dáme nějak do pucu. :wink: Odpo makal M ještě s tátou a večer šel do práce takže ráno zase příjde total utahanej :frowning2: njn.

Jinak jsem dala foto pupíku do alba a taky jsem tam dala fotečky našich nových přírůstků tak mrkněte :wink:
26. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jani, tak to zní fakt parádně. Takže budu držet palce, ať to v bance klapne. Jinak se nedivím, že máš obavy, to by měl asi každý z tak velkého závazku. Ale kdo má doma takové peníze na barák nebo třeba byt, že ? Člověku holt nic jiného nezbývá a pak jen doufat, že se nikde nic neposere a nedostane se do problémů. My se taky pak budeme muset v bance zadlužit, když budeme chtít do většího. Nedá se nic dělat.

A je fakt, že podle toho popisu to bude na srazy jak dělaný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže pak nezapomeňte na zahradě udělat vyžití pro prťata :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
Cvíčo dneska bylo super, akorát jsem v tom vedru byla zpocená až na pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka byla mezitím s malou venku, takže jsem toho využila a stihla i uvařit, takže teď už jen žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: bezinky se mi máchají ve vodě až do zítřka, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
26. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ale kdopak se to ukázal ahoj Siss....a čemu se šklebíš?
26. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
jen tak :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
hmm když jen tak tak jen tak :confused:
26. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahojky siss

Ani no mamka nevím, zatím jsme jí noc moc neřekli, zatím zustane tady, snížíme zálohy na vodu, el, a topení a snad se stane soběstačnou, trochu by ten nájem měl jít dolů, když jsme to ted koupili, chtěli bychom , aby to bylo pro ni unosné...¨

Aji no všechno jednou bude, ale ještě musíme zbourat domek na tom pozemku, co jsme koupili v zimě, budeme se snažit z toho vytěžit co nejvíce (dřevo, cihly atd..) a pak pozemek prodat se ziskem jako čistou stavební parcelu...

tak to máme ted v plánu, takže do zimy práce na dvou domcéích a já batoh v předu :grinning: , a řádní makáči na obzoru...
26. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo pozor, siss pujde v 21,20 na primě v telce
26. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak všichni koukejte
26. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: nechápu?!?!?!?!?!?!?!
26. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
janickabez: Janinooooooooooooooooooooooooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
co je dnes za den?Uterý a co dávají u nás běží věčně nova ale na primě je co?Mrknu do programu :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Siss, Ty potřebuješ vystupovat v pořadu nahá jsi krásná??? :grinning: :grinning: Nahou jsem tě sice neviděla :grinning: :sweat_smile: , ale kost jsi i oblečená :wink: :wink: :wink: :wink:
26. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
no bude v nahá jsi krásná, ale teda rozhodně nahá tam nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jé to je škoda, bych jí skoukla :grinning: :grinning: :wink:
siss: čau kočko, jak se vede?
kim: nééé..já chlastala u nás ..a najednou tam přijeli auta a přiběh Liborek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
jo aha onoj e nahá jsi krásná tak to dneska asi budu dýl koukat na tv.Ikdyž teda jako Siss nechápu proč zrovna ty a tam.Jsi kočena a nepotřebuješ takovej pořad. :wink:
26. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
holky..já tam budu asi 5vteřin a neee, jako účinkující :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
jste se lekly, že :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
nelekly jen jsem si říkala co by tam jako siss dělala když ona jako to nepotřebuje.To by spíš mohli točit o mě.
26. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
jako, já sebevědomí docela mám...a za bééé..nesnášim fotky, natáčení a tak, takže dobrovolně bych do toho nešla :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
Siss, to je škoda, to by byla sledovanost z celého koníka :grinning: hele a Liborek je pěknej co, škoda pro jiný chlapíky, co :pensive: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.