• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jsi měla být na náměstí????
26. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
jani: my seděly na tý zahrádce :wink:
26. kvě 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
jo tak to mě mrzí
26. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
tam někdo skláněl hlavu pod ruku?To jsi byla ty? :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
nic tak můžu jít v klidu spát. :grinning: Tak všem přeju dobrou a klidnou s min.vstávání k dítkům :wink:
26. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
mně to teda neva :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
no ty taky nejsi těhu a nic tě neunavuje a netíží :grinning: nic tak pa
26. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
nemyslím vstávání, ale to, že jsem nebyla v tv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
No zrovna se jdu zeptat, kdo jsi teda byla, páč mě přišlo, žes tam nebyla :grinning: a ono fakt...tak to je škoda, jsem se těšila :slight_smile: :slight_smile:
Tak dobrou, jdu zalehnout, začíná krápat
26. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
haha, taky sem napínala oči a siss nikde :slight_smile:
holky těhule, vždyť žádný břicha nemáte, kde ty děti schováváte? :sweat_smile:
a jinak už zas nevím, co sem chtěla říct a je už pozdě, tak to asi zabalím....tak dobrou....tady je bouřka jak prase, v ložnici je otevřený okno, se divím, že to malou neprobudí
26. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky-u nas noc strasna,strasna,strana :confounded: Porad se budil od 11 hod do 2 hod byl vzhuru a porad pofnukaval-pak dostal mliko a usnul a jeste se u nas spi :wink:
Ja samo ne pac jsem musela odhlasit Stepanka ze skolky :unamused: :wink: :slight_smile:
Jinak u nas v noci bourka jako prase-futer asi zadna a trochu i sprchlo-alespon nemusim zalevat zahradku :slight_smile: :wink: Ale je pod mrakem tak asi ani dlouho nebudu muset :slight_smile: :wink:
27. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
ahojky , u nás noc tak napul, od té doby co nemá tu boční stranu pravidelne kolem 4 spadne a řve jak tur,nevím jestli ji to tam nevrátit, le pak si říkám, že za 4m dostane postel a bude to nastejno, bude padat a brečet a já budu mít do toho ještě prtě...tak od 4h spala u nás, pže nechtěla do té škaredé postýlky, co ji vyhazuje :grinning:

u nás hnusně, v noci prý byla bouřka, ale já jsem ji prospala, byla jsem KO, tak mě ani bouřka nevzbudila...

ted Janina vedle rozházela zimní šály a čepice a když jsem po ní chtěla, aby mi to pomohla uklidit, tak to po mě házela... no to je radost takový manýry...
27. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky a batolátka!!!!
27. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky Renčo, zrovna jsem tento týden na tebe myslela, jak se máte s Mařenkou
27. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Přijde mi, že jsem tu nebyla celou věčnost :frowning2: Ale prostě nedá se, no..... Všechny vás moc zdravíme!!!!

Máme se fajn, rosteme, zlepšujeme se v mluvení, už dáme dohromady i dvě slova nejednou (třeba čiči není). Dopoledne jsme doma bez plínek a nočníkujeme, ven ale ještě s plínkou, aby nebyl počůranej kočárek (ne vždy chce Maruška čůrat na travičku) a taky na noc dáváme.

Na půlroční prohlídce - byly jsme o měsíc dřív, kvůli očkování čtvrté hexy - jsme měly 10 370 g a 78 cm.

Za 14 dnů jdeme na prvmí Priorix tetra, trochu z toho mám obavy, ale snad nebude velká reakce.

Dala bych nové fotky, ale Maru mi to nejspíš nedovolí.... chce, abych jí četla..... no uvidíme.....

Pročetla jsem jen posledních pár stránek a vidím, že Janička s Peťou už se pomalinku začínají kulatit :slight_smile: Holky, držte se a ať máte pohodové těhu!!!! :slight_smile:

Aničko, to je mi líto, že dětičky stále stůňou :frowning2: Přeji, ať už je líp a líp.
27. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
tak to je Maruška moooc šikovná ...se vším mluvením i nočníčkováním.... :wink:

my jdeme ve čtvrtek na půlroční prohlídku...jé koukám, že máme dneska 1,
5 ročku, musím bobkovi ve městě něco malého koupit....
27. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj Janičko!!!!
Jsem popleta, píšu půlroční prohlídka a ono to byla jedenapůlroční, že :slight_smile:

Janince vše nej k dnešním mininarozkám :slight_smile:

Jani, jak se daří? Všechno v pohodě zvládáš? Máš můj obdiv a teda i tichou závist :slight_smile: Já chci taky ještě jedno mimííííí!!!!

Děkujeme za pochvalu. Ale Janinka je přece taky šikulka, vždyt jste byly první, kdo začal nočníkovat :slight_smile:

Jo, tak nakonec jsem přidala aspoň dvě aktuální fota.
27. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Tak ja jsem uvarila a jsme i po O-kachna+zeli+br.knedlik :wink: Ondru jsem dala do postele a radi tam jak cerna ruka a Stepa sel ven.Odpoledne mam Klubicko a vecer budu balit do nemocnice :unamused:
Renco-ahooooooj,taky jsem si na Vas predevcirem vzpomela :slight_smile: :wink: Maruska je krasna a je celej Patrik teda :wink: :slight_smile: :wink:
27. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Jinak na nocnik jste teda dobry u nas proste nezajem-venku ho davam taky ve stoje jako velky kluk a za chvilku si taha teplaky nahoru a rekne taaaaak zatleska si a za rohem se pochcajdi :frowning2: :confounded:
Uz jsem mu chtela objednat tento nocnik ale Zdenda se moc netvaril tak asi nebude
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3315902
27. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Aničko!! NOčník je to parádní!!!!

My máme obyčejný, hrací, zděděný... ale svůj účel plní. Marušku vždycky pochválím, dostane pusu a nočník jí zahraje :slight_smile: Akorát venku na travičce se jí ne vždy daří... asi se stydí.... jeden den pohoda a čůrá na travičku, jiný si nenechá stáhnout kalhoty :frowning2: Ale spotřeba plínek se nám snížila na dvě denně... z toho jedna je na spinkání vnoci, druhá po obědě a ta je dost často suchá, takže dáváme na odpoledne ven.... ale teda já jsem taky velký ničitel plenek. Občas se mi podaří utrhnout ten sucháč... hlavně venku, když ji nasazuji plínu vestoje :frowning2: Ale musím říct, že se někdy zadaří mít plínu i odpoledne suchou, ale stejně letí do koše, bo je ten vnitřek celý sežmolkovaný :frowning2: Už jsem koupila i ty kalhotkové pleny na trénování... parádně se stahují, ale teda jsou dost drahé... takže dávám jen občas . Znáte mě, jsem škrt a šetřílek. Mateřská mě naučila!!! :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Vid ze je super :slight_smile: A Ondrula auta miluje tak jsem si myslela ze by tam i vydrzel ale Zdenda se tvaril jak kakabus tak jsem to vzdala :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ty kalhotky jsem mela na Stepanka taky ale myslim si ze nam nejak extra nepomohly teda :frowning2: :confounded: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Aničko a je hezké, že sis na nás vzpomněla.... já si kolikrát říkám, jak se asi máte a mrzí mě, že už sem tak často nechodím, jako dřív... ale fakt to moc nejde. Maruška vyžaduje hodně pozornosti. Kddyž jsme spolu doma, tak si buď hrajeme a nebo spolu vykonáváme klasické domácí práce jako je úklid a praní (to je většinou náš dopolední program + někdy na nákup) a odpoledne jsme na pískovišti, procházkách, návštěvách a večer klasický frmol s kašičkou, koupáním a uspáváním. Dneska ven nejdeme, je hnusně, tak jsem PC zapnula a docela se mi daří se od Maru odtrhnout, i když mi už dva příspěvky smazala, jak je aktivní. Prostě mám po vás absták, no :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
NO, ony ty kalhotky jsou snadné na stahování, že se nemusejí rozepínat, jako pleny...a netrhají se ty sucháče... je to spíš pohodlné pro maminku, dítěti je to podle mne fuk.

Aničko, četla jsem, že Ondrulka má pořád problémy s ouškem. To je fakt děs. Doktoři nemohou přijít na to, čím to je?
27. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jo Renčo, JAnička je šilkulka, nočníčkování nám ted moc nejde i když se snažíme být bez plenky přes den,tak děláme všude jinde, než do nočníku...ted bojkotujeme snad uplně všechno, zrovna ted jsem skoro brečela, pže jsme byly zvyklý že Janina naprosto bez problému chodila spinkat po obědě, ted máme 3 dny oddělanou bočnici na postýlce a je bojkot celé postýlky přes den i večer, prostě v ní nechce být a ten řev okolo mi rve srdce... ale za pár měsícu o ní přijde , takže nevím, jak jí navadit že už bude navždy spinkat bez ohrádky... je to boj, jenže nevím jestli bojovat ted nebo až bude mimi, ale to bude mnohem náročnější, tak bych byla raději kdyby to už trochu zvládala...

dělá akorát binec a když po ní chci aby mi to pomohla uklidit a chci ji zapojit, tak po mě háže věcma, už jsem si koupila knížku respektovat a být respekován, pže mi bylo líto, že na ni zařvu, ale vysvětlování pořád dokola je hrozně unavující, taky ne vždy se mi podaří zachovat klid...

no asi to znáte všichni, myslela jsm že ji tady nechám spící babi než pujdeme na UTZ a ta tady zase řádí, včera nespala vubec
27. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jani, to má asi teĎ Jaňulka takové období. Ale máš pravdu, že je lepší ji navyknout teď, než až přijde mimi, to by bylo na ni moc změn a mohla by o to víc žárlit a spokojovat si to všechno s jeho příchodem.

Maru dne spala taky jen necelou hodinku... a to jindy chrní po obědě i tři hodiny a nechce se jí vstávat. No, aspoˇn mi třeba večer dřív usne. Jak byo venku hezky, tak místo v osm usínala až okolo deváté. A to vstáváme denně v půl šesté.
27. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
NO, ale je fakt, že asi spala dnes málo, bo já seděla na počítači, takže ji asi vzbudilo tukání do klávesnice. Prostě pokud chci, aby měla fajn režim a neměla pocit, že si sedím na PC místo toho, abych si s ní hrála, nebo ji nebudila, tak prostě PC nemohu zapínat :frowning2:
27. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
HOlky, chtěla jsem se zeptatl ještě na jednu věc.... připadají vám někdy vaše dítka jako... no jako by byla dospělá? Možná budu vypadat jako blázen, ale jsou prostě chvíle, kdy si připadám, že já jsem dcera Maruška a ne ona moje... ona tak ke mně přijdek pohladí mě, obejme, dá mi pusenku a koukám se mi do očí.... kolikrát se stane, že když jsem v šatně a nevím, co si oblíct, tak přijde a pomáhá mi.... je to takový zvláštní pocit..... nebo když si stěžuji, že jsem přibrala, tak mi poklepe na břicho a stehna, řekne mama a zase mě obejme.... prostě jako by říkala, že to neva, že mě má ráda i při těle :slight_smile: Jako by to byla moje spokejnkyně, moje nejlepší kamarádka.... jsem fakt blázen? A taky teda usínáme ruku v ruce a občas i v noci se držíme... a před spaním si dáváme pusinku na dobrou noc.... přijdem mi, že mi neskutečně moc rozumí a to nejen tím, co jí říkám, ale i tak nějak vnitřně. Máte taky takovou zkušenost?
27. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
MOžná mi fakt hrabe, ale já to tak prostě cítím. Tak se mi prosím nesmějte. Jen jsem chtěla vědět, jestli je to normální :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak já mizím, venku přestalo pršet, tak aspon na chvíli vyrazíme kočárkovat. Papa, když tak prosím písněte do IP, kdo ví, kdy se sem zase dostanu, tak ať nemusím hledat.

Škoda, že jsem vás tu dnes všecny nezasithla. Chybíte mi. AHooooooj!!!! Pusu batolátkům :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Renci-krasne jsi to popsala opravdu :dizzy_face: Ja mam taky nekdy pocit ze Ondrulka vsemu rozumi a nejvic miluju kdyz me obejme a pritiskne uplne vsi silou-milacek muj malickej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U Vas je to hodne umocneny tim ze jste porad spolu 24hod to dela strasne moc :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.