• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky holčiny moje.KOukám že tu byla Renča tak ji moc s Patričkem zdravíme :slight_smile: :slight_smile: jj už se zakulacujeme.Já teda pěkně :sweat_smile:
JInak u nás noc tak dá se říct dobrá.Jen jednou jsem k němu vstávala ale hned jsem ho položila dostal dudu a spal dál.At si zvyká že nebude žádný ponocování.Pak tu byla bouřka ikdyž teda slibovali jak to bude mega a tady to sotva hlo haluzkou :grinning: čekala jsem teda víc.Bylo mi v noci děsný vedro.A ted mi není zrovna nejlíp.UDělala jsem k obědu rajskou a karbanátky a nějak mi to tam ve vnitř habruje :angry: a takovou jsem na to měla chut.Njn :frowning2:

JInak tak nějak ani nic novýho.Už se těším co nám Janička písne....jestli tam je kluk nebo holka :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
JInak s těma nočníkama vám to moc závidím.U nás když je snaha na nočník tak se propne jako luk a ne a ne sednout.Oblečenej a v plíně na něm vydrží sedět třeba do aleluja ale nahatej ani ránu :angry: :frowning2: vůbec nevím jak ho to naučit.Taky bych chtěla aby spotřeba plínek u nás klesla na minimum.Zvlášt když na podzim se budu babrat v dalších :sweat_smile: Nevím jak ho to naučit.Násilím se mi ho nutit nechce a stejně si to nevynutím ale když už nehcce ten nočník tak by mohl aspon na záchod.Stejně pokaždý když jdu já tak mi dělá doprovod a já mu říkám že mamka musí udělat čuru a on ví co to je protože se pak chytá za spodek plíny a říká "piňďa" :grinning: Každej mi říká že kluci na nočník neradi choděj,že jsou v tomhle lepší holky.Ale od tý doby co se narodil mi každej něco na něco říká že jsou holky lepší.Tak fakt nevím jako.Musím to nějak do podzimu zmáknout :unamused:
27. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
ahojky .. tak už to vim... chcete to vědět taky???? :sunglasses:
27. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
dobřéé , když to vědět nechcete, nechám si to pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
dobře, už jsem si to dala do pasu, to abych vás nenapínala, až tu nebudu.................. :angry: :angry:
27. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
néééé, jdem se s Janinou cákat do vany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
no konečně.Celý odpo čekám.Neříkala jsem ti jasně až ti to dr řekne tak okamžitě echo :angry: :wink: :slight_smile: Ale jinak teda moc gratuluju a klidně si zařvu----Já se trefila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Jani-supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer veeeeeeeeelikanska gratulace :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to budete mit parecek parada :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A jak jste dopadli v bance? :confused:
27. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Holky děkuji, Peti promiň...měla jsem vybitej mobil a byli jsme ještě po UTZ ve městě, ale cca před hodinkou jsem psala smsku, jak se mi trochu nabil mobil...

Díky nespaní Janiny jsme do banky nešli, ale zítra jdeme s Janinou dopolko k dr. tak prý taťka naznal, že to vezmem jedním vrzem..

jdu nachystat veču
27. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoooooooooj babule moje

já tu měla až do odpo od rána kámošku z koníka, ne z prosincátkem :grinning: ale s ledňáčkem 08 :sunglasses: tak jsem ani nenakoukla

Janíííííííí, já se taky trefilááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju k pinďourkovi a teda jestli tě vytáčí holčička, tak si pak řeknem, až bude Vláďovi ten rok a půl, jak jsi hotová z něj, jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Renčo, ahojky, Ty jsi tu fakt nebyla šíleně dlouho....hezky jsi to napsala, já mám tohle ale s Danem už právě dost dlouho, už před jeho prvním rokem, mi přišel šíleně rozumný a ty jeho oči, co jeho pohled pronikne až dovnitř do těla a mě z toho mrazí...bohužel nemám ale jen tyhle hezké věci s ním, jak píšeš, ale bohužel mi někdy přijde, že se mnou soupeří, kdo z nás dvou je tu silnější a bude velet :grinning: a to je fakt na nervy..

Ani, na zítra posíláme mnoho sil a hlavně tfuj, tfuj, aby to především pomohlo, budeš na netu na mobilu????
27. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Miso-zitra se rozhodne jestli nas prijmou a nebo ne-ja teda doufam jo at uz to mame za sebou :confused: :rolling_eyes: :confounded:
A kdyz jo tak v patek jde pod kudlicku :frowning2: :frowning2: Musim si vzit nejaky diazepan jinak me asi slehne.Jsem docela cita tak abych to nejak vydrzela :frowning2: :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Jo a netu asi nebudu-uvidim ale je to pak dost penez a uz tak utratim hodne jak budu kazdemu psat co a jak.Urcite dam vedet a pak to sem pisnes :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Jo aha, už jsem myslela, že zítra si vás tam už nechají!!!Vůbec se Ti nedivím, že chceš prášky, já bych byla taky na nervy, obzvlášť u takhle malýho tvorečka, kterýmu to pořádně nevysvětlíš!!!!!!!
27. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Oni si nas tam nechaji ale na operaci jde az v patek.Kdyby to bylo u nas v MB tak rano nastoupime a odpoledne valime domu ale v te Praze nejsme zdejsi tak si nas tam pohlidaj.Jj,mam z toho docela vitr-ale kamoska me utesovala at nenervuju byla tam s klukem taky a dokonce na krcnich mandlich a rikala ze personal suprovy a ubytovna se prezije :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Vubec si to neumim predstavit po te narkoze.Stepanek byl strasne v pohode ale Ondrasek je tak malickej-pry si ho budu moct brat vsude sebou i do centralni jidelny.Pujci nam kocarek a pomazem :slight_smile: :wink:
27. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak už to chápu :wink: tak je logocký, že vás zase zítra nepoženou zpět, když jste zdaleka!!!!!A za jak dlouho cca půjdete domů??????
To víš, že to tvládneš, myslím, že za život jsi zvládla horší věci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jdu žehlit, ještě kouknu...kdyžtak piš sms, kdybys nebyla na netu!!!!!A myslím na Tebe i Ondrulku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ani vy už zítra valíte na ty mandle??? nebo co??? já jsem ťulpo, vím , že jdete dřív, než v září, ale kdy to nevím...

NO Míšo to nevím, jak to budu zvládat.... ted se snažím svedst to na to , že jsem těhu rozhozená, unavená, na měko, pod drobnohledem mojí matky atd. pořád si říkám, že až bude prďoch venku a budeme pryč, že budu klidnější, pže nebude nikdo furt hlídat, jestli děi brečí nebo nebrečí, jestli mi dojela pračka ted nebo před 5 minutama a podobně....ale kdo ví třeba je to ve mě a bude to ještě horší :frowning2:
27. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
jo tak už to čtu, tak moc držím palečky, a budu čekat co napíše Míša, ať už to máte za sebou... myslím na vás :wink:
27. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Jani-jj zitra na 7hod vyrazime aby jsme tam mezi 10-11 hod byli. Jinak s tema nervama-no kazdopadne to bude asi ze zacatrku zahul-Janicka je jeste dost mala ale zvyknes si neboj.A ja jsem prekvapive s Ondrulou klidnejsi nez jsem byla se Stepankem-on clovek tak trosku otupi no :wink: :wink: :wink:
Jinak Vam moc dekuju za na nas budete myslet a pisnu Mise a ta Vam da echo :wink: :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem tu zase po nějakém čase, jsem v jednom kolem, práce, Ondrula, škola, no asi jsem si toho nabrala dost, ale musím říct, že se zase nenudím. :slight_smile:

Janičko, velikánská gratulace k chlapečkovi :slight_smile:

Aničko, držíme pěstičky, ať to vše dopadne a Ondrula už je bez trápení :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Luci-dekuji :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Holky tak ja se loucim a valim spat.Snad jsem pobalila vse a na nic nezapomela.Zitra pisnu Mise co a jak ta Vam da vedet :wink: Dobrou noc vsem preju :pensive: :pensive: :pensive:
27. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojte holky moje :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem strašná ostuda,že sem vůbec nechodím ale není času,opravdu :unamused:
Aspon jsem v rychlosti dočetla něco málo...
Gratuluju Janičce k chlapečkovi,to je super,že bude páreček :dizzy_face: :dizzy_face:
Aničko vy se moc držte,budeme na vás moc a moc myslet!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Zvládnete to na jedničku!!! :dizzy_face:
Slibuju,že jak bude o víkendu taťka doma,nahlídnu za váma na delší dobu a písnu jak se máme....zatím pa pa a všechny moc zdravíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Dobrou Ani, jsem tě o chlup minula :frowning2: dobře se na zítřek vyspěte!!!!!PAPA

Jani, no máš pravdu, že jsi asi fakt teď nervní jak z matky, tak ty hormonky..takže to určo nebude tak zlé :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
chjo, tek koukám na net a ten náš domek zmizel z nabídky na s reality, na ofiko stránkách ho ještě mají, ale jestli to už zase zamluvil někdo jinej, jako minule (to jsme se nestihli ani dojet podívat), tak mě picne, zítra letíme do banky, už jsem psala paní, že jestli nám zítra přislíbí hypo, tak že kupujeme... snad mi ráno nenapíše že ho dnes prodala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
jani tak chlapeček super :slight_smile:
a jinak se sem dycky dostanu až takhle pozdě a to už sem mrtvá a vůbec nevím co chci napsat :frowning2:
jo ještě zdravím Renču, nedávno sem si na tebe vzpomněla, žes tady dlouho nebyla
a Ani vám držím pěsti
27. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahjky byyz, kouala jsem na alíčko a Marinka je super... koukám, že jste přá někde na výletec, a žese takykně nanosíš,Janina setay nosíráda, ale já už njk nezvládám, jetě ted ji vezmu na ně za krk, ale do šátku nebo do maitai už to nezvládám, nj, 10kg už je na mě ted dost...

já jsem taky večer mrtvá,jedinej do to tady zvádá levou zadní je Anina, asi pojedu na šklení :grinning:
27. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahojky přeju krásné ráno a pěkný den.Já hned po ránu vytočená :angry: :angry: Jsem od 4:45vzhůru páč mladý ppán jako nepotřebuje asi spát hlavně že mě v noci honí jak nadmutou kozu :angry: :angry: :angry: tak tu ted lítá jak pometlo a já tu sedím jak mumie.Tatku jsme nechali v ložnici aby se ještě trochu prospal :wink:

Jani mě ta sms přišla až někdy pozdě večer.Asi mi zase blbne doručování zpráv. :angry: A přeju ti aby ten Vládík byl daleko klidnější dítko než jsou ti naši chlapečci :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :rolling_eyes: Tak ted už vlastně máte splněno.BUdete mít páreček tak to je tak akorát :grinning: Já teda třetí ani v krizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyby to druhý byl znova kluk tak další ne ne ne ne!!!!!!!!!!! :unamused: DOufám že vám ten domeček výjde.Dej pak vědět jak to dopadlo. :wink:
28. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ani držím moc pěstičky aby to už bylo ok.A držte se všichni :wink: Moc na vás myslím. :slight_smile: :wink:
28. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Ani,at to dobře dopadne :wink:
Jani,gratulace k chlapečkovi :slight_smile: a Kim má pravdu,počkej si až mu bude rok a pul :grinning: ale musí to tak být,abysme věděli,že je máme :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.