• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky, u nás se chrní už přes 2 hodiny, tak jsem vyšetřila trošku času mezi uklízením a jdu vás honem pozdravit. Jak se holky vzbudí, tak vyrážíme s kámoškou na bezinky na šťávičku a taky na zimu na čaj, a pak si dáme u nás dámskou jízdu, Honza je do zítřka na služebce, tak ať nám není smutno. Vínko už se chladí :grinning:

Jani, veliká gratulace k chlapečkovi!!!! Super zprávička! :dizzy_face:

Aničko, moc na vás myslíme, ať to oba s Onráškem zvládnete a ať to hlavně pomůže :wink:
28. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jano, ooooooooooooobr gratulace ke chlapečkovi :dizzy_face:

A doufám, že to s tím domečkem a bankou vyšlo :wink: dej pak vědět.
28. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ani, držím palce a myslím na vás.. ať vám to tam dobře všechno dopadne.
28. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kris, taky se chystáš na bezinkovou šťávu ? Já už mám hotovo :slight_smile: dneska jsem ji přelévala do sklenic...mňam.. a uvažuju, že ještě udělám jednu várku.
28. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Odpo jedu na nehty, tak budu mít zase na chvilku krásné prstíky :slight_smile:

Zítra pořádají v herničce dětský den, tak se tam s Klárkou chystám. Když bude hezky, tak je to venku a když bude škaredě, tak v herničce. Jsem zvědavá, co malá na to.
A o víkendu tu máme pouť, tak se tam chystáme mrknout. Snad bude aspoň trošku hezky.
28. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj Aji, jj, dělám ji každej rok a letos zkusím dát i holkám, jak jim pojede. Už se těším, jak bude hotovo :dizzy_face:

Užij si nehtíky, ty budeš krasavice teda! :dizzy_face: My jedem v neděli taky k našim na hody, mamka večer pohlídá holky a půjdem na hodovou zábavu, poprvé co se holky narodily někam večer vyrazíme spolu :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky holky

byli jsme celý den v tahu...takže pozor!!!!!!!!!Ondra je přijatý do nemocnice, zítra zákrok jako druhý, myslím v 9hod a Anička je s ním na pokoji, ne žádná ubykačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže je to super a držte zítra palečky.
28. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky tam my jsme dnes taky docela uspěli vypadá to, že bychom hypo mohli dostat, teda spíš z lišky zafinanciovat i s rekonstrukcí v jednom uvěru.... dnes jsem volala makléřce a chalupu rezervovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale jsme finančně na dně co se týká hotovosti a ty rezervační poplatky jsou tááááák velký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zítra jdem ještě somrovat do banky, mám trochu nervy jak to ted zvládnem, asi budeme 2 roky jíst jen vlastní vypěstované potraviny, ještě že je u chalupy 400m2 zahrada, ale snad to nějak dáme, za 2r doplatíme nějaký pujčky, tak pak bude líp...

je Míšo to bude mít Anička s Ondráškem aspoň brzo za sebou, držím palce, ať se to rychle hojí, jesli s ní budeš psát, tak je moc pozdravuju
28. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Kris, pisni mi pak, prosím, do IP, jak jí děláš. Jen by mě zajímalo, jestli jsou všechny recepty stejné nebo se něčím liší.

Juu, hody :dizzy_face: to by se mi taky líbilo. Tak si je s Honzou užijte a pořádně se pobavte.
28. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Míšo, díky za info. Taky ode mě pozdravuj Aničku. Budu na ně zítra myslet. Je fajn, že to budou mít tak brzy za sebou. A snad to už konečně Ondrovi pomůže a bude mít od těch zánětů klid.
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jani, tak super, že vám to vychází. Takže baráček nakonec bude. To je paráda :dizzy_face: akorát s těmi penězmi je to vážně na pytel. Ale v dnešní době se nedá nic dělat. Když chce člověk bydlet ve svém, tak vážně aby pak hlodal kořínky :unamused: no jo no.. A to musíte zaplatit i za tu rezervaci domečku ? Jako nějaké procento z ceny ?

Já si pamatuju, jak jsem kdysi zjišťovala hypo, a to byl samý poplatek za to, poplatek za tamto a tamto a tamto..no děs. Nakonec jsem se vešla do stavebka a tak hypo nebyla třeba.
28. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
no paní chtěla 10% tj asi 90tis :rolling_eyes: . ukecala jsem jí Aji na polovinu zbytek až z uvěru...ani nevím za co si koupím pračku a hrnce, no bude to nějakou chvíli docela dobrodružo, njn, ale budeme to muset vydržet...
ale přístup byl ve všech ustavech docela vtipnej, vy nemáte nic a chcete kupovat, no nevím nevím???? a pak když jsme řekli že jsme ted koupili 4+1 a máme stavební pozemek tak by nám kliďo pujčili 5 milionu :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahojky..
tak nejak neni casek..
pracuji a nestiham :unamused:

vcera jsem byla v praze na otocku fandit fotbalku tak jsem si odpocinula cely den od maleho :grinning:

janicce gratulace velika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

anicko..budu na vas myslet :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak kámoška právě odešla, stáhly jsme spolu flašku vína, tak asi budu psát trošku s kopce :grinning: ale užily jsme si to, bezinky už se luhují a zítra bude mňam šťávička :dizzy_face:

Aji, já mám recept od dědečka, hned písnu do IP :wink:

Míšo, díky za info o Aničce! Zítra na ně budem moc moc myslet, ať všechno dobře dopadne :wink: :slight_smile:

Jani, fajn že vám dali hypotéku a domeček klapne, je to ale pálka co chce po vás makléřka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Tak papa a dobrou všem, zítra možná zase nakouknu :wink:
28. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahojky krásné ránko, u nás noc docela pohoda, ted pojedem nakoupit a do té banky...

čekám co napíše Míša, že už to má Ondrulka za sebou , už nastoupili, ne? myslím, že v 9

Já jdu dneska taky na dýchánek, kamoška končí v práci tak večer se loučí v hospodě, ale asi se moc nerozšoupnu :sunglasses:
29. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
holky, potřebuju rychlou pomoc!!!! kterejma dveřma se nastupuje do těch novejch nízkopodlažních tramvají??? našla sem si spoj, ale nevím, kudy se tam leze s kočárem, sem na nich nikdy žádnej obrázek kočárku (jako u dveří) neviděla
29. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky maminy.No tak u nás docela tak jako no klasika.Od večera zjištuju že se malýmu dostavuje se reakce na očkování :angry: jsem mu dala v 9h mlíko a panadol a spal až do ted.Ale stejně je protivnej.Njn už je to 10dní tak se to dalo čekat.Paní dr říkala 10-11den se dostaví reakce.Od kamarádky klučina měl tři dny 40cítky horečky. :frowning2:

Jani nic si z toho nedělej.U nás se taky budeme ted patla díky té rekonstrukci z koruny na korunu.Navíc to ted nebude ani u tebe ani u mě jednoduché páč bude miminko který bude ted finančně taky dosti náročné.Ikdyž díky za všechyny věci co mám po malém.Postýlky máme dvě tak klidně malej může mít pořád tu svoji.Autosedačku vajíčko máme taky,koš máme taky atd.Akorát budeme muset dokoupit takový ty věci jako mastičky atd. :wink:

Byyz já ti neporadím páč mě tady tramvaj nejezdí :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky

Anička zatím nepsala, snad je vše ok... :frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jani, no super, že vám to vyšlo, to mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: No a záloha se mi ani tak vysoká nezdá, my u bytu museli platit 30% :unamused: což bylo celkem dost
Jinak co se týká hypoték, tak mě taky nejsou sympatické, naštětstí jsme koupi taky sfoukli stavebkem :wink:

Á tak sms je tu, takže přepisuji :wink:

Ondra je na pokoji a spí,chvílema se vzetká, ale myslela jsem, že to bude horší.Byla tu Dr. a v levém uchu má grometu, ale právě nic moc taky.Bude muset být sledovaný a prý je štěstí, že jsme sli teď, páč už to má chronické a muslei mu odsát tekutinu ze středouší, jinak by houstla a dostala se až do mozku.Ale slyšet by měl normálně.

Tak jsem jí od všech pozdravovala, že na ně moc myslíme!!!

Tak snad už bude pokoj!!!!!!
29. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Maruš, hele já tramkou nejezdím, ale myslím, že se nastupuje to těch prostředních souprav, ale fakt nevím, stejnak jsi už asi na cestě co???
29. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
No jsem ráda že Anička ozvala je dobře že jsi ji pozdravovala a opravdu na ně myslím.Nechtěla bych tohle zažívat.CHudák malej hlavně aby to už bylo za nimy a byl už v pořádku :wink: :frowning2: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Nooo, Byyz to je těžké, pže třeba u nás těch souprav jezdí několik druhů. Takže těžko říct, kterými dveřmi. Většinou bych řekla těmi prostředními. Ale když bude stát na ostrůvku, tak to uvidíš, kde ten snížený plácek je.
29. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jani, to je fakt fůra peněz a jen vlastně za rezervaci :confused: to jsem ani nevěděla. No aspoň vím, co nás čeká, až budeme hledat my nový příbytek :rolling_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Kris, díky za recept. Mám ho podobný, akorát ta množství mám jiná. Když už jsem tu, tak to tady hned pisnu. Do 2l převařené vody jsem rozmíchala 80g kyseliny citrónové, pak namočila 25 velkých květů bezinek a nechala 24ho louhovat. Pak jsem to přecedila a rozmíchala 2kg cukru krystal. Takže fakt hodně podobný recept.

Dneska už jsem okukovala množství bezinek kousek od herničky, tak se chystám natrhat další várku :slight_smile: šťávy není nikdy dost :slight_smile: celkem rychle nám mizí.
29. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
No holky co je vlastně dneska zadarmo že?Hlavní že bude Janička ve svým a v klidu.Časem si to dají dokupy a budou jedna velká štastná klidná rodinka. :wink: Nás to tady taky ještě bude stát hafol peněz.Ted kuchyn pak střecha a za čas až zase něco naškudlíme tak ten zbytek.Budem potřeboval nový okna a taky novou fasádu páč ta co je se loupe a padá.Ale to vše musí ještě hold nějakej ten rok počkat. :unamused:
29. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Takže nakonec došlo i na grometku. Tož jen doufám, že mu to už opravdu pomůže. Ještěže nakonec šli už teď. Bůhví, jak by se natrápil až do září. I tak se divím, že je tam dr nechnala už daleko dříve, když ho ta ouška tak moc často trápila. No, ale hlavní je, že už to má za sebou a bude snad ok. Akorát teda asi bude muset jezdit na kontroly, když psala, že bude sledovaný. Ale to se dá přežít, hlavně, že budou ouška v pořádku.
29. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Míšo, a jak dlouho tam budou ? Nevíš ?
29. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
no holky vy jste takový šikulky.Já jsem teda doma nikdy štávu nědělala a jako že teda moje babi s čer. bezu umí vinikajicí štávičku.Ale já to nikdy nezkoušela ani marmelády atd.Nějak na to asi moc nejsem.To radši se budu patlat s buchtama atd. :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Peťo, já tu šťávu dělám letos poprvé, takže zas tak dobrá nejsem :sweat_smile: a navíc si myslím, že ty tvoje buchty jsou náročnější než bezinková šťáva :wink: mohla by jsi mi taky, prosím, napsat recept ? Chtěla bych je někdy zkusit. Už jsem dlouho nic nepekla.
29. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
AJi písnu ti to do IP :wink:
29. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.